Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13133
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. június 3., szerda 21:48

numberone1 írta:Meg itt sincs es mar elore aggodalmaskotsz.....
Rossz napod van? Nem igazán értem mi is a gondod...én nem aggódom, inkább leírtam mi az amitől tartanék ha ide jönne. Szinte mindenki, minden igazolás előtt leírja a véleményét, nem értem miért baj ez. SAF megvált Pogbától, leginkább a mentalitása miatt. Már pedig ha valaki tudhatta mekkora tehetség lesz a srácból akkor az ő. Tudom, Pogba nyilatkozta hogy SAF miatt hagyta ott a MU-t, de ha 19 évesen valaki azzal jön hogy márpedig neki játszania kell akkor ott lehetnek gondok. Ez van, számomra nem csak az a fontos hogy sok gólt rúgjon valaki vagy nagy sztár legyen a pályán, a pályán kívüli dolgok is fontosak, a személyiség stb. Ezért kellene Zidane-t Madridban tartani, ha jön a fiatal francia kell valaki akire maradéktalanul hallgat.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. június 3., szerda 21:33

nem tudtam mar szerkezteni:
HA ugy alakul, hogy a francia ide igazol a francia, akkor azert boven lesz gondunk az ugynokevel (gondolom a korabbi nyilatkozatait te is olvastad).
Olvastam... ilyenek az ugynokok, beszeljen csak, a dontes ugy is Pogba kezeben van. Ha nem minket valaszt en azt is eltudom majd fogadni, akkor is ha a Barcat v a PSG-t valasztana helyettunk...City tuti nem lesz.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. június 3., szerda 21:25

Zsombor írta:
Amúgy ha te sok objektív dolgot írsz az általad nem kedvelt jatekosokrol akkor miből gondolod hogy rád céloztam? Kinek nem inge...

Az en hsz-re valaszoltal...biztos, h ram celoztal, de lesza***. Legyen szep ested. :)

Zsombor írta:Aggodalmaskotsz. Ez nem kiskutya.
Nem az egy nagy kutya,felesleges aggodalmaskodni miatta. :D
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. június 3., szerda 21:22

Fosi Bácsi írta:
R.M.C.F írta: Nagy bajban voltunk a Barca ellen idén is.
Ha a megnyert kupák számát nézzük akkor igen vagy szerinted mi a megfelelő kifejezés erre? A szerencse?

Felmerül a kérdés,engem nézel csak hülyének itt? Mert csak engem találsz meg a provokálásaiddal úgy tűnik. Mindegy,nem érdekel a válaszod.

Nem szoktam mostanában az efféléknek magyarázatokat adni,de most neked próbálok segíteni,hátha átmész más tagra,és engem elkerülsz.

Nézzük,de csak egyszer,próbálj meg figyelni most kérlek,és akkor nem kell blődségeket idedobnod,és eladnod mintha én hülyeségeket írnék......azok másik oldalon vannak.

A felvetés: Gündogan leigazolásával bajba kerülnék.

Én ezt engedelmeddel nem okézom le,és vitatom,vitatom,mert ha mi bajban leszünk jövőre akkor nem gündogan,vagy rakitic miatt leszünk,hanem a szakmailag rossz keret előkészítésünk miatt.
Idei tavaszra bajba kerültünk,már ha az baj,hogy előtte megnyertük a 10.et,ami még lőtávra sincsen senkinek sem,és nem is lesz szerintem 10 éven belül és mindenki triplázást akart. Amihez másoknak is volt némi szava.

A felvetés gündogannal kapcsolatosan a barca vs real párharcra vonatkozott......ahol idei bajnokságban sem volt semmi bajunk,nem voltunk bajban,inkább a barca volt ellenünk ha összevetjük a két párharcot,de ehhez persze meg is kell nézni a meccseket. Akkor látszik elég jól.
Ha viszont bárki úgy gondolja,hogy mert a barca megvesz egy játékost,pl gündit,akkor onnantól mi bajban leszünk,akkor az a valaki nem igazán van tisztában azzal mi miatt is vagyunk bajban ha bajban vagyunk......

Szóval,ha ez sem elégít ki,akkor hívd fel az ottót,vagy hegyit,majd azok elmondják mit kell hinnünk.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9172
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. június 3., szerda 21:13

numberone1 írta:
Áruld el hogy hol vannak itt tényként leírt dolgok...
Meg itt sincs es mar elore aggodalmaskotsz.....
HA ugy alakul, hogy a francia ide igazol a francia, akkor azert boven lesz gondunk az ugynokevel (gondolom a korabbi nyilatkozatait te is olvastad).

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. június 3., szerda 21:08

Aggodalmaskotsz. Ez nem kiskutya.

Amúgy ha te sok objektív dolgot írsz az általad nem kedvelt jatekosokrol akkor miből gondolod hogy rád céloztam? Kinek nem inge...

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. június 3., szerda 21:00

Zsombor írta:Én meg azt bírom mikor valaki kinéz magának egy játékost a kedvenc csapatából és fikazza ahol tudja, objektivitast nélkülözve. Gondolom sejted kire célzok.
Minden objektivitas nelkul :lol: :lol:
Rengeteg objektiv ervelest kifejtettem, ha az nem ment at neked, az nem az en hibam. :smile:

Áruld el hogy hol vannak itt tényként leírt dolgok...
Meg itt sincs es mar elore aggodalmaskotsz.....
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13133
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. június 3., szerda 20:59

numberone1 írta:
wZoLee7 írta: Pogba és a menedzsere nem túl szimpatikus páros, tartok attól hogy ha ide kerül, azonnal nagy pénzeket fog keresni és elszáll magától.
Honnan tudod, h Pogba milyen? :roll:
Az meg hogy milyen a menedzsere es mennyire szimpatikus, ne hogy mar ezert is itelkezzunk felette....ennyibol CR-t is elovehetnenk Mendes miatt, de meg par jatekost is.
Ezeket annyira birom, amikor vki elore megmondja, h vki majd elszall magatol... :roll:
Áruld el hogy hol vannak itt tényként leírt dolgok...mert az hogy számomra nem túl szimpatikusak nem jelenti azt hogy bunkó beképzelt barmok. Az meg, hogy félek attól, hogy elszáll magától, nem jelenti azt hogy elvan szállva magától. Kérlek értelmezd amit leírok és aztán támadj azzal, hogy te ezeket mennyire bírod...

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. június 3., szerda 20:56

Én meg azt bírom mikor valaki kinéz magának egy játékost a kedvenc csapatából és fikazza ahol tudja, objektivitast nélkülözve. Gondolom sejted kire célzok.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. június 3., szerda 20:52

wZoLee7 írta: Pogba és a menedzsere nem túl szimpatikus páros, tartok attól hogy ha ide kerül, azonnal nagy pénzeket fog keresni és elszáll magától.
Honnan tudod, h Pogba milyen? :roll:
Az meg hogy milyen a menedzsere es mennyire szimpatikus, ne hogy mar ezert is itelkezzunk felette....ennyibol CR-t is elovehetnenk Mendes miatt, de meg par jatekost is.
Ezeket annyira birom, amikor vki elore megmondja, h vki majd elszall magatol... :roll:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. június 3., szerda 20:44

dannen írta:
This is what Dudek has wrote in his book, which El Confidiencial has been publicising this week. And he focused his criticisms on Lionel Messi, detailing that in the clasicos "he would say such rude things to Pepe and [Sergio] Ramos, things you would not imagine from a such a quiet and seemingly good person. As well as Messi, Barça were a really provocative team to play against."
anyukák álma
TV-n keresztul is full egyertelmu volt hogy ezt csinaljak. Aljadek fergek. Es megis ok voltak a jok, mi meg a szararcok. :)
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13133
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. június 3., szerda 20:37

ziro4vr írta: Gündogan egy alacsony dagadt török
Várj, majd ha a Barca bejelenti... :lol:

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. június 3., szerda 20:24

lesliejr írta: de Pogba vagy Verratti féle agyonsztárolt ászok nem biztos. Nekik is kellene a rivalda fény.
Hat igen, Verratti pont az a típus, aki nem áll be a sorba, nem dolgozik a társak alá, és szeret egyéniskedni. Pogbára még rá lehet ezt húzni stílus alapján, bár a Real elleni meccsen úgytudom totál alárendelte magát a csapatnak, és nem villogott, szóval ez is elég gyenge lábakon áll, de Verratti? :lol: Az az ember szemben a kapuval is a passzlehetőséget keresi, biztos rivaldafényre hajt.. :lol: Bírom ezeket a hasraütésszerű jellemzeseket.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24556
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. június 3., szerda 20:08

Verratti agyonsztárolt, Modric lenézett és nem fontos, Gündogan egy alacsony dagadt török..tele van meglepetésekkel ez a fórum. :lol:
Nem illik.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13133
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. június 3., szerda 19:37

rashidm írta:
lesliejr írta:de Pogba vagy Verratti féle agyonsztárolt ászok nem biztos.
Verratti=agyonsztárolt focista?? :hmmm:
Szerintem inkább ellenkezőleg. Jól megvan párizsban. Nincs hétről hétre a sajtóban, nem fújják fel, élmény nézni ahogy 22 évesen játszik. Jó, vannak hírek hogy akarjuk, a párizs meg nem akarja eladni, de az ügynöke nem mondja 3 naponta a sajtónak hogy 100-120 millió lesz ha valaki vinni akarja. Pogba és a menedzsere nem túl szimpatikus páros, tartok attól hogy ha ide kerül, azonnal nagy pénzeket fog keresni és elszáll magától. Verratti esetében ettől nem félek, amolyan Modric féle csendes gyilkos :lol:

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. június 3., szerda 19:16

lesliejr írta:de Pogba vagy Verratti féle agyonsztárolt ászok nem biztos.
Verratti=agyonsztárolt focista?? :hmmm:

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2015. június 3., szerda 19:04

Sosem azon múlik, hogy ez vagy az a játékos hova igazol, ezért ha Gündogan hozzánk igazol, nem lehet kijelenteni, hogy ettől a Barca hú de verhetetlen lesz. Ez nem FM meg Fifa, ahol összeadódnak a pontszámok. Ha holnap megvennétek egyszerre Pogba-t és Verratti-t akkor se csinálnék magam alá félelmemben. :)
Csapatot kell építeni a sok sztárból és az nem mindig megy. Sőt, minél több, annál nehezebb hosszú távon fenntartani az egyensúlyt a pályán és az öltözőben.
Csak Ronaldo és Messi miatt mennyi mindent kell lenyelnie a két klubnak és a többi játékosnak. Féken is kell tartani az egokat, ami nem könnyű.
Én ezért nem is tartom jó ötletnek, hogy egy Neymar, Suarez, Messi csatársor mögé eszetlenül vásároljunk, már pedig ha letelik a bünti ez fog következni. Gündogan talán beáll a sorba ahogy Rakitic is, de Pogba vagy Verratti féle agyonsztárolt ászok nem biztos. Nekik is kellene a rivalda fény.
Szerintem már Neymar is nehezen viseli, hogy Messi mögött csak második. Addig jó nekünk míg ezt eltűri. 2x nem mondom Bale is azért esett vissza mert hiába a sok pénz amit adtak érte, nem ő a bálvány.

Avatar
sanko.
Hozzászólások: 421
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:02
Kedvenc játékosaid: Varane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sanko. » 2015. június 3., szerda 18:49

Thiago11 írta:Egy kérdés lenne. Sok helyről hallom, hogy xy játékos idén még jó lesz, aztán jövőre pótolják stb.
Viszont ha jól tudom titeket is vizsgálnak és könnyen lehet jövőre nálatok is transferban a vége. Ez a dolog hogy áll? Hoztak már valami döntést? Van valami alapja vagy csak pletykaszinten jött fel? Jobban benne vagytok az ilyen témákban ezért is kérdezem.
ez nem jött be, fail.

ThePilgrim
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 13:30
Kedvenc játékosaid: Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ThePilgrim » 2015. június 3., szerda 18:27

Kicsit talán off, de nem tudtam melyik topicba írjam. Szóval pénzügyi jog szigorlatra tanulva akadt meg a szemem a következő kis részleten a tankönyvben:

"A sportolókra vonatkozóan azonos szabályokat állapít meg a Modellegyezmény. Ha például Lionel Messi a Barcelona kiváló argentin játékosa a Ferencváros elleni BL-mérkőzésen játszik a Puskás Ferenc Stadionban, akkor az e mérkőzésre tekintettel kapott jövedelem után Magyarországon adózik. Jóllehet argentin állampolgár, de – feltehetően az állandó lakóhelye alapján – Spanyolországban minősül belföldi illetőségűnek, így a spanyol-magyar adóegyezmény rendelkezései irányadóak rá."

Túl sok sebből vérzik a dolog... :mrgreen:

Avatar
Banán
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 13:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Banán » 2015. június 3., szerda 17:30

ziro4vr írta:Ezt a szopkodást amit lerendez Ottó meg Iván a sport egy felvezető műsorában :lol:
ilyen jónak állították be a Juvét? :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 85 regisztrált és 0 vendég