Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. június 14., vasárnap 13:26

Jaja, pöröghet tovább a medences buli a többi szemelyisegevel.

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2015. június 14., vasárnap 13:23

Ez a fosi bácsi a medencés arc ? Mert akkor ez a profilja is hullámsírban végezte . :lol:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Caraway » 2015. június 14., vasárnap 13:16

Kajak ilyen szintre süllyedsz és ennyi eszed van mr. ismeretlen? :lol: Csak a rendes barca szurkolókat szégyeníted ezzel, hogy itt arcoskodsz a semmire, ehhez aztán kell ész. :roll:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. június 14., vasárnap 13:09

Ahogy írtam, keress meg fb-on (innen ugyanis kitiltottam ezt a neved is, bár nem gátol meg semmiben téged, tudom), te tudod ki vagyok, aztán ha laposra vertél majd beregisztrálsz és eldicsekedsz vele.
Ja, ring meg kesztyű a lányoknak való.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Bácsi Fosi
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2015. június 14., vasárnap 12:26

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Bácsi Fosi » 2015. június 14., vasárnap 13:07

Realista24 írta:
Bácsi Fosi írta:Ja jut eszembe lacika!

Olvastam itt a múltkor hogy személyesen szeretnél találkozni egy Barcás kollégával hogy elsimítsd a problémáidat...
Áll még az ajánlat vagy csak a gép mögül van nagy pofád? Egy randit velem is megbeszélhetnél várom a jelentkezésed!! :)
Olvass vissza. Te tudod én ki vagyok, én azt nem, hogy te ki, így neked kell írnod nekem, ha szeretnél valamit.
Mikor jársz Pesten? Ringben kesztyűben vagy az utcán szeretnéd? Látom kemény gyerek vagy tele önbizalommal. :mrgreen:
Szervezzük meg egy nagyobb nyilvánosság előtt Barca-real szurkolói box intézem a helyet a Hranek Box Sportegyesületben akár már a jövő héten.

Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1259
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2015. június 14., vasárnap 12:51

A baj ott kezdődik, hogy téged is kiellettek sajnos öreg. :(

Avatar
Legkisebbtobi
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 7:42

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Legkisebbtobi » 2015. június 14., vasárnap 12:49

Bácsi Fosi írta:Ja jut eszembe lacika!

Olvastam itt a múltkor hogy személyesen szeretnél találkozni egy Barcás kollégával hogy elsimítsd a problémáidat...
Áll még az ajánlat vagy csak a gép mögül van nagy pofád? Egy randit velem is megbeszélhetnél várom a jelentkezésed!! :)
Teged hetvegen kiengednek a gumiszobabol vagy mi a fasz? takarodj vissza az eurobarcara.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. június 14., vasárnap 12:49

Bácsi Fosi írta:Ja jut eszembe lacika!

Olvastam itt a múltkor hogy személyesen szeretnél találkozni egy Barcás kollégával hogy elsimítsd a problémáidat...
Áll még az ajánlat vagy csak a gép mögül van nagy pofád? Egy randit velem is megbeszélhetnél várom a jelentkezésed!! :)
Olvass vissza. Te tudod én ki vagyok, én azt nem, hogy te ki, így neked kell írnod nekem, ha szeretnél valamit.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Bácsi Fosi
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2015. június 14., vasárnap 12:26

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Bácsi Fosi » 2015. június 14., vasárnap 12:49

Ja jut eszembe lacika!

Olvastam itt a múltkor hogy személyesen szeretnél találkozni egy Barcás kollégával hogy elsimítsd a problémáidat...
Áll még az ajánlat vagy csak a gép mögül van nagy pofád? Egy randit velem is megbeszélhetnél várom a jelentkezésed!! :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. június 14., vasárnap 12:44

Pedig minden jel szerint nagyon rá vagy kattanva, vigyázz a billentyűzetre, össze ne ragadjon. Amit korábban írtam, tartom, keress meg privátban, én nem tagadom a nevem, te viszont továbbra is bujkálsz egy gerinctelen szardarab módjára. Ahogy írtam, keress meg, nem fog fájni nagyon, szívószállal majd ellátlak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Bácsi Fosi
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2015. június 14., vasárnap 12:26

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Bácsi Fosi » 2015. június 14., vasárnap 12:41

Realista24 írta: Én elolvastam a hszeid, meg amúgy is figyellek. Abban a hitben vagy, hogy ha csak súrolod a határokat, finoman oltogatsz, burkoltan provokálsz és személyeskedsz, akkor védve vagy, mert igazából nem szeged meg a szabályokat. Rosszul hiszed, ahogy privátban is írtam neked, miután büszkén írtad, hogy nem tudunk semmit tenni veled. Majd úgy csinálunk, mint az eb-n.
Off vége.
Kovács Lacika!

Off vége? Minek? Nekem is ezt írtad és lám-lám mégis itt vagyok.... :Đ Na de hogy érdemben is hozzászóljak a témához....
Tényleg egy förmedvény nő ellett neked egy egyébként aranyos fiúcskát :mrgreen: Fogadd el hogy idén egy szép fasz van a szádba és majd talán jövőre oszthatod az ész ha nyertek valamit.

uI: dzsi91 és R.M.C.F. is leszophat !!! :lol: Na pá pá ha lesz kedvem majd még jövök lécci ne zárj ki a fórumról!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. június 14., vasárnap 12:14

DinhoL írta:
h3x0r írta:Tipikus Barcas. Amikor barmi rosszat irnak/irunk a csapatarol vagy be lehet szolni a Realnak, azonnal ugrik, jön félmondatokkal provokalni. (pont annyira, hogy ne lehessen kilokni a stilusa miatt, de azert az odaszuras meglegyen) Majd amikor kiderul, hogy nem volt igaza, pont nincs gep elott, hogy valaszoljon vagy pont azt a hirt nem olvasta.
Olvasd el a hozzászólásaimat és rájössz, hogy ez nem igaz. Innentől az ilyen savazásokra nem reagálok mert nem érzem jogosnak. Abból indult az egész, hogy kikerült egy cikk az oldalra és erre többen azt hitték, hogy katalánék kisebbítik az érdemeiteket. Erre csodálkoztam rá de be lettem támadva egy olyan dolog miatt amiről nem is tudtam...Továbbra sem provokálni, vagy feszkót gerjeszteni vagyok itt. :)
Én elolvastam a hszeid, meg amúgy is figyellek. Abban a hitben vagy, hogy ha csak súrolod a határokat, finoman oltogatsz, burkoltan provokálsz és személyeskedsz, akkor védve vagy, mert igazából nem szeged meg a szabályokat. Rosszul hiszed, ahogy privátban is írtam neked, miután büszkén írtad, hogy nem tudunk semmit tenni veled. Majd úgy csinálunk, mint az eb-n.
Off vége.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. június 14., vasárnap 11:35

Mi ez a felháborodás most? Az idézett szöveget nem Barca szimpatizáns hanem madridista írta.
azért ez így nem igaz, én magamtól biztos nem írnek ilyet egy real madridról szóló cikkbe :mrgreen:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2015. június 14., vasárnap 9:45

h3x0r írta:Tipikus Barcas. Amikor barmi rosszat irnak/irunk a csapatarol vagy be lehet szolni a Realnak, azonnal ugrik, jön félmondatokkal provokalni. (pont annyira, hogy ne lehessen kilokni a stilusa miatt, de azert az odaszuras meglegyen) Majd amikor kiderul, hogy nem volt igaza, pont nincs gep elott, hogy valaszoljon vagy pont azt a hirt nem olvasta.
Olvasd el a hozzászólásaimat és rájössz, hogy ez nem igaz. Innentől az ilyen savazásokra nem reagálok mert nem érzem jogosnak. Abból indult az egész, hogy kikerült egy cikk az oldalra és erre többen azt hitték, hogy katalánék kisebbítik az érdemeiteket. Erre csodálkoztam rá de be lettem támadva egy olyan dolog miatt amiről nem is tudtam...Továbbra sem provokálni, vagy feszkót gerjeszteni vagyok itt. :)
Som i Serem!
6oat

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. június 14., vasárnap 9:41

DinhoL írta:Koránsem igaz, hogy "write only" módban működök, hiszen láthatod, hogy az itteni beszélgetéseimre ha fenn vagyok válaszolok és nem provokáló szövegekkel..Sajnos nem tudok folyamatosan itt lenni és elolvasni minden hozzászólást. Pedig milyen jó lenne ha ez lenne az egyetlen dolgom.. :-(
Aha. :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. június 14., vasárnap 9:39

Tipikus Barcas. Amikor barmi rosszat irnak/irunk a csapatarol vagy be lehet szolni a Realnak, azonnal ugrik, jön félmondatokkal provokalni. (pont annyira, hogy ne lehessen kilokni a stilusa miatt, de azert az odaszuras meglegyen) Majd amikor kiderul, hogy nem volt igaza, pont nincs gep elott, hogy valaszoljon vagy pont azt a hirt nem olvasta.

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2015. június 14., vasárnap 9:36

Koránsem igaz, hogy "write only" módban működök, hiszen láthatod, hogy az itteni beszélgetéseimre ha fenn vagyok válaszolok és nem provokáló szövegekkel..Sajnos nem tudok folyamatosan itt lenni és elolvasni minden hozzászólást. Pedig milyen jó lenne ha ez lenne az egyetlen dolgom.. :-(
Som i Serem!
6oat

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2015. június 14., vasárnap 9:33

Értem már..Bocsánat ezt még nem olvastam, egyébként az írásomban nem Xavira hivatkoztam, vagy tőle idéztem de ha tényleg ezt mondta elfogadom bár ennek jelentősségét nem látom, hogy felhoztad mert nem ez volt a téma. De köszönet érte, hogy felvilágosítottál! :) Jó tudni, hogy Xavi még ilyenkor is józanul gondolkodik. :D
Som i Serem!
6oat

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. június 14., vasárnap 9:25

Melyik állításomat cáfoltad meg?
Én egyiket sem.

De ezek szerint te is csak write only módban működsz, mint a legtöbb provokáló Barcás.

Ezt írtad:
Fel akarták emelni Xavit de mivel ő látta, hogy ez nem biztos, hogy jó ötlet inkább egyedül oldotta meg. Ennyi a történet ha esetleg valaki nem értené. :)

Xavi
"Megpróbálták leszedni a cipőmet és lökdöstek, amikor a busz szélén álltam. Mondtam nekik, hogy azonnal fejezzék ezt be, és foglalkozzanak inkább a szurkolókkal, mert ez az ünneplés értük van. Rendben van, hogy valaki megiszik három-négy sört, de ezek az események azért vannak, hogy megháláljuk a szurkolók támogatását, és nem azért, hogy magunkkal foglalkozzunk"
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2015. június 14., vasárnap 9:22

Realista24 írta:
Mit mondjak rá? Eddig is tudtam, hogy elfogult de attól még marad elsőszámú kedvenceim közt. Nem is értem minek foglalkoztok még vele mikor már eligazolt és anno is volt egy ilyen nyilatkozata az öregnek..Meg az isteni spanyol borok! :D
Én nem vele foglalkozok, hanem veled. Mert beteszek egy videót, képet, hírt, rögtön jössz cáfolni, magyarázkodni, hogy az bizony nem úgy van ahogy van....de amikor "hivatalosan" meg van cáfolva az állításod, akkor eszedbe sem jut írni. :)

Melyik állításomat cáfoltad meg? Hivatalosan.. :) Xavi csak Messi magasztalta nem a Madridnak szólt be ezzel, maximum CR - nek de tudtommal nem ő a Madrid. De ne menjünk ebbe bele, mert partalan ez a "vita".
Som i Serem!
6oat


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 220 regisztrált és 0 vendég