Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. június 16., kedd 19:41

Látom még mindig tart a medencés buli :lol: elnézve a videót nem is csodálkozom,hogy nincs jobb dolguk mint velünk foglalkozni :lol:

Őszinte részvétem annak a 2-3 épelméjű barcásnak ezen a világon.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3294
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: istimester » 2015. június 16., kedd 16:25

Luis Enriquét is látványosan semmibe vette egy jó ideig.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. június 16., kedd 13:07

Még ha igaz is lenne, akkor sem fog kiderülni soha. Mondjuk itt nem is az a lényeg h mit mondtak, hanem hogy kissé elbízták magukat, meg h Messi szarik rá mit mond az edző az öltözőben neki nem kell figyelnie :lol:

Avatar
Banán
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 13:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Banán » 2015. június 16., kedd 12:44

"Messi és Di María elbízták magukat, nagyot égtek" jófiú :)

szerk.: ha valaki tudja, hogy tényleg ezt mondták az írja meg pls, mert nem vagyok biztos benne

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. június 16., kedd 12:16

GT37 írta:
numberone1 írta:Kedvence jatekosom akkoribol Laudrup :salute:
Nagyon sajnálom, hogy őt nem láthattam élőben. :( Gyakran nézegetek róla videókat youtube-on, lenyűgöző játékos lehetett.
Nala inteligensebb focistat nem lattam eletemben...98-s VB-n sem lattad?A ket Laudrup altal femjelzett Dania emlekezetes meccset jatszott a Brazilokkal, elotte meg elpaholta a titkos favorit Nigeriat....Zubizareta nagy bakija? :mrgreen:

Onnantol lettem igazan Realdrukker amikor Laudrup atigazolt hozzank.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2015. június 16., kedd 11:56

numberone1 írta:Kedvence jatekosom akkoribol Laudrup :salute:
Nagyon sajnálom, hogy őt nem láthattam élőben. :( Gyakran nézegetek róla videókat youtube-on, lenyűgöző játékos lehetett.

Nálam egyébként Ronaldinho volt az első szerelem, miatta lettem Barça-drukker is.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. június 16., kedd 11:51

lesliejr írta:'92, kedvenc játékos Koeman, ezáltal Dream Team. Hogy jött, miként, nem tudom, csak kialakult. 10 éves voltam. Akkoriban nem hogy full hd, de színes tv se volt minden lakásban és meccs dömping se volt. Vmi összefoglaló rémlik a Samp ellen, tetszett a narancsos mez is. Aztán '94ben már élőben néztem végig a Milan elleni meccset apámmal és a végén a sírás fogott el. Akkor ott tudtam, ez az én csapatom.
.
A Samp es a Milan ellen en is a Barcanak drukkoltam.....Kedvence jatekosom akkoribol Laudrup :salute:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: schranzer » 2015. június 16., kedd 11:44

Ha már itt tartunk, én is offolok picit. Én a ´98-as VB-n kezdtem el a TV-ben focit nezni, termeszetesen brazil drukker voltam, Roberto Carlos es Ronaldo az orok kedvenceim. A Real Madridot a 2000es MU-Real oda-visszavagos parharc idején kezdtem el kovetni, vagyis inkabb azon a meccsen szerettem meg a Real Madridot, hihetetlen volt amit ott muveltek.
Kedvenc jelenetem, ami pedig orokre bennem maradt, es tudtam hogy nekem ennek a csapatnak kell szurkolnom, az ez volt:
Redondo
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. június 16., kedd 11:18

Realista24 írta:
DE! Ti pedig lealacsonyodtok az ő szintjére, kielégítitek beteges vágyait, hogy szidjátok, válaszoltok neki, ezzel csak azt éritek el, hogy újra jönni fog.
Igen, mert eljutottunk arra a szintre, hogy szeretném, hogy válaszoljon, szeretném hogy személyesen találkozzunk és "beszélgessünk". Ez nem a lealacsonyodás az ő szintjére, mert csak magát és a Barcásokat égeti rommá. Ezért nem is törlöm a hozzászólásait, csak ami már nagyon alpári.

DE NEM FOOOOOG!!!! Egy nulla. Egy senki. Ez 2 hsz után kiderült. Azóta hazudott rengeteget,a barcás saját drukkerei is beégették, hogy hazudozott.

Remek szar**darab....jókat lehet rajta röhögni.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

TéOeM
Hozzászólások: 405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:20
Kedvenc játékosaid: Zidane, Roberto Carlos, Modric, Varane, Essien, Ibrahimovic, Yaya Toure, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kemecse

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: TéOeM » 2015. június 16., kedd 9:45

+1
Nekem is nagyjából így kezdődött :)

kelemen.istvan írta:90es vagyok.
Az első focis élményem a '98as vb volt,valamiért a horvátoknak szurkolt a család, így én is.
A döntőről csak annyira emlékszem, hogy az a kötsög kopaszodó jól fejel. :mrgreen:
Az első realos élményem pedig az volt, hogy a 99-2000-es szezonban volt egy real-mu, vagy mu-real, és a kommentár bemondta, hogy csúcs ez a real, a címvédő 3 perce nem ért labdába. Gondoltam ők akkor biztos jók, és azóta :sziv: :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. június 16., kedd 9:28

DE! Ti pedig lealacsonyodtok az ő szintjére, kielégítitek beteges vágyait, hogy szidjátok, válaszoltok neki, ezzel csak azt éritek el, hogy újra jönni fog.
Igen, mert eljutottunk arra a szintre, hogy szeretném, hogy válaszoljon, szeretném hogy személyesen találkozzunk és "beszélgessünk". Ez nem a lealacsonyodás az ő szintjére, mert csak magát és a Barcásokat égeti rommá. Ezért nem is törlöm a hozzászólásait, csak ami már nagyon alpári.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2015. június 16., kedd 9:16

'92, kedvenc játékos Koeman, ezáltal Dream Team. Hogy jött, miként, nem tudom, csak kialakult. 10 éves voltam. Akkoriban nem hogy full hd, de színes tv se volt minden lakásban és meccs dömping se volt. Vmi összefoglaló rémlik a Samp ellen, tetszett a narancsos mez is. Aztán '94ben már élőben néztem végig a Milan elleni meccset apámmal és a végén a sírás fogott el. Akkor ott tudtam, ez az én csapatom.
A fiatal szurkolókat nem tudom jellemezni. Mi is hülyébbek voltunk kamaszként, át kell élni a csapattal sok jót, sok rosszat, hogy kezelni tudd és reálisan értékelni. Ehhez viszont el kell telnie az éveknek, közben majd kiderül, hogy tényleg élsz halsz a csapatért vagy csak 1 fellángolás volt. Nem 1 osztálytársam volt anno, akinek az alsógatyája is barcas volt, ma szerintem azt sem tudja kik játszanak a csapatban. Akinek le kell, az le is morzsolódik idővel, ha máskor nem, a következő sötét korszakban, ami minden csapat életében visszatérő. Én kitartottam a 2000es évek elején is, pedig akkor nem Suarez-t és Neymar-t igazoltunk, hanem Cristanval, Rochemback, Zenden féle szobafestő és mázolóktól vártuk a csodát. Elnézésta rendes szakemberektől, nem őket alacsonyítom le.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. június 16., kedd 9:09

1985,Sóstói stadion,35 000 néző.
A Miguel Angel,Chendo,Sanchiz,Stielike,Camacho,San José,Gallego,Michel,Butragueno,Santillana,Valdano
összeállításban pályára lépő Real,3-0ra veri a vidit...
Na onnantól vagyok Real szurker.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2944
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2015. június 16., kedd 7:44

90es vagyok.
Az első focis élményem a '98as vb volt,valamiért a horvátoknak szurkolt a család, így én is.
A döntőről csak annyira emlékszem, hogy az a kötsög kopaszodó jól fejel. :mrgreen:
Az első realos élményem pedig az volt, hogy a 99-2000-es szezonban volt egy real-mu, vagy mu-real, és a kommentár bemondta, hogy csúcs ez a real, a címvédő 3 perce nem ért labdába. Gondoltam ők akkor biztos jók, és azóta :sziv: :)
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
shoota
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2014. szeptember 1., hétfő 11:34
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: shoota » 2015. június 16., kedd 7:07

BarçaNorbi írta:
Barcások átlagéletkora:
Ki mikor kezd el szurkolni egy csapatnak? Általában fiatal korban (kb. 5-12 év között, változó). Minek a hatására? Egy nagy esemény: BL, EB, VB hiszen mindenki erről beszél, bátyó fater nézi, én is belenézek, aztán akarva akaratlanul megtetszik valaki. Kinek fogsz szurkolni főleg 5 évesen? Aki a legjobb, aki nyer (én azért kezdtem egyébként a Barcának szurkolni, mert sok szimpatikus játékos volt régebben is, és a focijuk is tetszett.
Mondjuk nalam pont az ellenkezoje tortent, az elso olyan focis elmenyem, ami tudatos volt (hogy en marpedig most focit nezek), az az 5-0ra elvesztett el clasico volt, az elso barca gol utan valahogy inkabb real drukker lettem, s azota tetmeccset nem is hagytam meg ki.:D

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. június 16., kedd 4:34

palesz77 írta:
wZoLee7 írta:Na akkor vagyunk páran akiknek a 2002-es döntő elindított valamit.
Mondjuk nekem az egész torna tetszett, nem csak a döntő..:D
Milyen fiatal generacio :) , az elso foci elmeny amit lattam az a Magyarorszag-Szalvador 10-1 :salute:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. június 16., kedd 1:00

wZoLee7 írta:Na akkor vagyunk páran akiknek a 2002-es döntő elindított valamit.
Mondjuk nekem az egész torna tetszett, nem csak a döntő..:D

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. június 16., kedd 0:43

Na akkor vagyunk páran akiknek a 2002-es döntő elindított valamit.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. június 16., kedd 0:39

Én a 2003-2004-es szezontól kezdve követem a focit, akkoriban vezettünk még a Valencia előtt, és valahogy kialakult a szeretet a csapat iránt. Aztán rosszul érintett az a pocsék bajnoki hajrá, szóval a 2004-es EB után csak 2005 januárjában kezdtem ismét kötvetni a Real meccseit.

Ha azt vesszük, akkor hivatalosan a Sociedad elleni minimeccs óta követem rendszeres a Madrid meccseit, és azóta tartom magam Real drukkernek.

Első focis emlékem nekem is a 2002-es VB döntő volt.

BarçaNorbi
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2015. január 10., szombat 15:35
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Henry, Iniesta, Thiago, Neymar
Kedvenc csapatod: Barça

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BarçaNorbi » 2015. június 16., kedd 0:33

Én is hozzászólnék itt pár dologhoz.

Fosi bácsi (jól írom?) és társai:
Egyrészt az se biztos, hogy barcás, lehet, hogy valami seggarc aki kb. minden második fórumra beregel, hogy idegesítse a többieket, mint az ellenfél nagy szurkolója (persze nem akarom védeni, se egyik barcást se, mert tele vagyunk okosokkal, köszönhető az átlagéletkornak is, amire mindjárt áttérek.)
DE! Ti pedig lealacsonyodtok az ő szintjére, kielégítitek beteges vágyait, hogy szidjátok, válaszoltok neki, ezzel csak azt éritek el, hogy újra jönni fog. Elhihetitek engem is idegesítenek az ilyenek, de nem írok neki, és nem is kérek elnézést a nevükben, mert ők nem az én szintem, én nem ezt képviselem, mint ők, legalja pedig minden országban, minden településen van, így nincs ez másként minden szurkolói csoporttal sem. Gyors ban, aztán meg van oldva, 3. újrareg után, ha nem válaszol neki senki meg fogja unni.

Barcások átlagéletkora:
Ki mikor kezd el szurkolni egy csapatnak? Általában fiatal korban (kb. 5-12 év között, változó). Minek a hatására? Egy nagy esemény: BL, EB, VB hiszen mindenki erről beszél, bátyó fater nézi, én is belenézek, aztán akarva akaratlanul megtetszik valaki. Kinek fogsz szurkolni főleg 5 évesen? Aki a legjobb, aki nyer (én azért kezdtem egyébként a Barcának szurkolni, mert sok szimpatikus játékos volt régebben is, és a focijuk is tetszett!). Ezért szerzett korábban annyi szurkolót a Real, azért szerzett a galaktikus korszakban is, hiába nem volt 62 kupás szezonjuk, olyan egyéniségekkel voltak tele, akik közül a gyerekek találtak példaképeket. Visszakanyarodva, kb Dinho (akit ugye még ti is szerettek nagyrészt) óta a legsikeresebb klub már évek óta a Barca. EB-t VB-t nyertek a spanyolok tele barcás játékosokkal, klubszinten nyerik a bl címeket, kinek fog szurkolni 2006 után az 5 éves Pistike? Persze, hogy Ronaldinhonak és a Barcának, ő mára már 14 éves, nagy színvonalat képvisel... (tisztelet a korán érőknek :D), kinek fog szurkolni a 5 éves Jancsika 2009-es BL győzelem után? Messinek és a Barcának, ő manapság már 11 éves, anyuék odaengedik már a számítógép elé, előbb utóbb megtalálja a fórumokat és ha nincs megáldva korát meghazudtoló értelemmel, bizony triplázós szezonban át fog járni menőzni, nullakupás szezon után pedig mindennek el fogja hordani a rivális csapatot, mert savanyú a szőlő. Ugyanúgy sokak példaképe Ronci is bevonzza ezeket a fiatalokat, és előbb utóbb ha nincsenek úgy szelektálva, mint itt (magánzárka a kedvenc topikom, egy rosszabb nap után csak be kell lépni :mrgreen: ), akkor meg fogják osztani mindent elsöprő gondolataikat velünk.

Azt viszont ne várja el senki, hogy benyaljon a rivális szurkolója, mert ha ezt teszi, előbb utóbb ki fog törni az igazi énje, ha kulturáltan tudja kifejteni a véleményét előbb utóbb ti is el fogjátok fogadni, ha pedig nem akkor jönni fog a magánzárka. :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 90 regisztrált és 0 vendég