Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. június 19., péntek 18:23

kiserik írta:"Van 1 átigazolási eltiltásunk" : fél évvel eltolva. Így tudtátok rendezni a soraitokat tavaly. Plusz ugye most is igazolhattok, csak várni kell rá fél évet, ami megint könnyítés. Szarabb lett volna a helyzet, ha egy teljes idényből vagytok "kizárva".
Ez az a resz, amit a Barcasok mindig elfelejtenek, mert egyaltalan nem mindegy, hogy egy teli, majd egy nyari atigazolasi szezonbol zarnak ki vagy egy nyaribol, majd egy telibol. Erre meg rajon az is, hogy elotte volt idejuk elore bevasarolni.

Visszaterve a vitaindito hsz-ekre:
DinhoL írta:
RealRaúl77 írta:Azért elég felháborító, hogy így el lett sumákolva ez a barca büntetés..
Miért lett volna elsumákolva? A jogi utakat bárki kijátszhatja. Más csapat is megtette volna ugyanezeket a lépéseket, ez nem kivételezés a Barcával.
Nyilvan ki lehet jatszani a kiskapukat, mint ahogy az is elvarhato a vezetosegtol, hogy mentsek a menthetot, legyen szo barmelyik csapatrol. Az viszont baromi idegesito (felhaborito), hogy a kiskapukat kihasznalva egy ilyen szintu buntetes valamilyen szinten ki lett jatszva (sumakolva). Ez a FIFA-nak es a Barcanak is win-win szituacio; elobbi elmondhatja, hogy egy Barca szintu csapattal peldat statualtak, mig utobbi meg lett buntetve, ami a szemszogukbol nyilvan szivas, de azert messze nem azt kaptak, amit eredetileg kellett volna.

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2015. június 19., péntek 16:59

Sok mindenben igazad van, én pont arra próbáltam rávilágítani, hogy ez a sport csúcsa, itt alig kerül vki börtön közelbe. Minket tized ennyért leültetnének, ez világos. Blatter is szabadlábon, közben körülötte mindenkit letartóztattak vagy beszerveztek patkánynak. Ha híres vagy megúszod vagy lesz pénzed lefizetni a bírókat, mert kétségünk ne legyen, ők is valutából élnek. Innentől meg van az az összeg és kapcsolat, hogy elintézd. Amerikában a hollywoodiak szinte bármit megengedhetnek maguknak. Az ilyen Bieber félék kokainnal dobáloznak a kertben, te meg itthon elszívsz egy füves cigit és másnap a TEK rúgja rád az ajtót. Mert kisember vagy, akivel bármit megtehetnek és meg is teszik, hogy javítsák a statisztikát.

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. június 19., péntek 16:52

lesliejr írta:Én viccesnem tartom, hogy vannak akik folyamatosan azt hangoztatják, hogy a Barca mindig mindent megúszik és mindenből jól jövünk ki. Van 1 átigazolási eltiltásunk, egy elnökünk belebukott már a Neymar ügybe és kézenfogva megy a másikkal a bíróságra. Messi is menni fog. De ennyi. Mit vártok de komolyan kérdem? Visszasoroljanak minket a 4. osztályba, lebontsák a stadionunkat, megkapjátok Neymar-t mi meg Bale-t egy opcióval, hogy kötelező kezdetni minden meccsen ha egészséges...most nem kötekedésből de mi a francot kapjunk ezeken kívül? Megkapta, megkapja mindenki a méltó büntetését, volt elnökeinknek a börtön is kinézhet, be fogjuk fizetni az elmaradt adót, ahogy Messi is befogja. Persze ha mindenhol bebizonyosodik, hogy bűnösek. Ne felejtsük, addig az ártatlanság vélelme megilleti őket jogilag. Aztán minden megy tovább, nem fog történni semmi egyéb.
A játékosok is elmondták, mióta a Barca csillaga ilyen magasan van, azóta sokkal több a dopping ellenörzés is nálunk. Kirakatban vagyunk, ránk szálltak, akik hibáztak majd felelnek a bíróság előtt. De ezeknek semmi köze ahhoz, hogy a pályán hogyan focizunk.
Én meg nem tartom viccesnek. Nézzük:
- "Van 1 átigazolási eltiltásunk" : fél évvel eltolva. Így tudtátok rendezni a soraitokat tavaly. Plusz ugye most is igazolhattok, csak várni kell rá fél évet, ami megint könnyítés. Szarabb lett volna a helyzet, ha egy teljes idényből vagytok "kizárva".
- "egy elnökünk belebukott már a Neymar ügybe és kézenfogva megy a másikkal a bíróságra" : ok, ez rendben van, de ha bele gondolsz ez milyen üzenetet hordoz a világ felé? Nyugodtan lehet csalni, hazudni, törvénytelenül, lefizetve megszerezni játékosokat, mert ha gáz van, akkor kidugunk valakit a lyukon aki elviszi a balhét. Én a felelősek törvényi elmarasztalása mellett bizony pénzbírságra kötelezném a klubot is, de jó nagyra (például az elhallgatott/elsikkasztott pénzösszeg 150%-a). Ugye az 57 millió euro és a 100-112 millió euro (vagy ki tudja mennyi a vége a teljes transzfernek) között nem kicsi a különbség.
- "Messi is menni fog": erre kíváncsi leszek, de van egy olyan érzésem, hogy ebből sem lesz semmi (lehet nem is baj). Ezek a sportolók többet érnek a világnak, mint hogy aprópénzért elítéljék őket.
Én így látom, Madridistaként. Nem kell ezt túl lihegni.

ui.: amúgy azt is kicsit viccesnek találom, hogy mikor kiderülnek az adócsalások (most ez független a Barcától), akkor a nagyok befizetik az "elfelejtett" pénzt és jól van, az egyszeri embert meg úgy megb@ssza az adóhatóság, hogy a keresztanyukája is arról kódul.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. június 19., péntek 16:18

nmate írta:Az is gusztustalan, hogy Ramos majd fele annyit keres, mint Bale.

Az meg perez hibája, alapvetően nem adok 10 millásd bért egy játékosnak sem, kivéve ha ronaldo vagy messi a neve a tagoknak. A többi meg nyugodjon le a pitsába.


Jaj de kár hogy nem jön már ez a gusztustalan állat ide, fosi...vagy foscsi vagy mi a neve....a kaukázusi kefirbe **ő.... :lol: :lol:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2015. június 19., péntek 16:10

A Ramos ügyben szerintem is 2 opció van. Az egyik, hogy egy szerencsétlen elnökjelöltünk még mindig a 2000es évek közepén él és azt hiszi így kell választást nyerni, hogy beígérsz egy nevet. A legnagyobb hülyeségnek és lúzerségnek tartom. A másik, hogy Ramos gerjeszti ezt az egészet, hogy pozícióba kerüljön és nyomást gyakoroljon Perez-re. Egyik sem földtől elrugaszkodott dolog lenne.
De, hogy ő nálunk játsszon? Lehetetlen mindkét csapat szempontjából.

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2015. június 19., péntek 16:02

Én viccesnem tartom, hogy vannak akik folyamatosan azt hangoztatják, hogy a Barca mindig mindent megúszik és mindenből jól jövünk ki. Van 1 átigazolási eltiltásunk, egy elnökünk belebukott már a Neymar ügybe és kézenfogva megy a másikkal a bíróságra. Messi is menni fog. De ennyi. Mit vártok de komolyan kérdem? Visszasoroljanak minket a 4. osztályba, lebontsák a stadionunkat, megkapjátok Neymar-t mi meg Bale-t egy opcióval, hogy kötelező kezdetni minden meccsen ha egészséges...most nem kötekedésből de mi a francot kapjunk ezeken kívül? Megkapta, megkapja mindenki a méltó büntetését, volt elnökeinknek a börtön is kinézhet, be fogjuk fizetni az elmaradt adót, ahogy Messi is befogja. Persze ha mindenhol bebizonyosodik, hogy bűnösek. Ne felejtsük, addig az ártatlanság vélelme megilleti őket jogilag. Aztán minden megy tovább, nem fog történni semmi egyéb.
A játékosok is elmondták, mióta a Barca csillaga ilyen magasan van, azóta sokkal több a dopping ellenörzés is nálunk. Kirakatban vagyunk, ránk szálltak, akik hibáztak majd felelnek a bíróság előtt. De ezeknek semmi köze ahhoz, hogy a pályán hogyan focizunk.

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1465
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. június 19., péntek 15:43

nmate írta:Az is gusztustalan, hogy Ramos majd fele annyit keres, mint Bale.
Egyértelmű...csak mégsem így kellene felvernie a fizetését...bár szerintem végül meg fognak egyezni...Ramost nem tudom elképzelni más csapatban...nemhogy a Barcelonában...

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. június 19., péntek 15:06

Az is gusztustalan, hogy Ramos majd fele annyit keres, mint Bale.

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1465
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. június 19., péntek 14:59

GT37 írta: Azért kíváncsi vagyok, hogy lesz-e valami cáfolat Ramos részéről, mert ezek a pletykák/nyilatkozatok nem tüntetik fel jó színben sem őt, sem az ügynökét.
Elég gusztustalan húzásnak tartanám Ramostól, ha így kívánná elérni, hogy meghosszabbítsák a szerződését...mondjuk lehet, hogy kacsa...kit tudja...

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2015. június 19., péntek 13:19

Realista24 írta:Ki ez az elnökjelölt, aki ilyeneket nyilatkozik Ramosról?
2003-ban is indult, akkor megbukott, és Laportáékra köpködött éveken keresztül. Valószínűleg most sem lesz sok esélye.

Azért kíváncsi vagyok, hogy lesz-e valami cáfolat Ramos részéről, mert ezek a pletykák/nyilatkozatok nem tüntetik fel jó színben sem őt, sem az ügynökét.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62891
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. június 19., péntek 13:15

Ki ez az elnökjelölt, aki ilyeneket nyilatkozik Ramosról?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2015. június 19., péntek 12:30

kiserik írta: Ebből indult az egész. A tökömet nem érdekli Suarez, én élvezem a játékát, de ott is érzem a kivételezést (ugye a nagy okosoknak is az volt az érvük az enyhítés mellett, hogy ne hogy már a Barcelona szívja meg azzal, hogy leigazol egy játékost). Messi adócsalásánál emberek már a börtönben ülnének, Neymar ügy, nevetséges eltiltási mizéria, stb. Mind mind kivételezésre gyanújára adnak okot, de persze benyögik, hogy nincs kivételezés a Barcával. Lópélót, azt! Meg az évekig tartó bírói tévedgetések. Azokat is csak én vízionáltam, meg magyaráztam bele. És nyugodtan várhatjuk mi, Madridisták, hogy hasonló helyzetben a mi ránk kirótt büntetések enyhítése érdekében megtegyen a klub mindent, ha beintenek jó messziről egy jó nagyot a döntő szervek.
Figyelj Erik, én ezt így látom ( és rajtam kívül még sokan, nem csak barcások), de úgy látom nem fogunk zöld ágra vergődni e téren. Nem baj ez. A múlton amúgy sincs sok értelme rágódni.. :)

(U.I.: Nyögni maximum a wc-n szoktam, ide csak leírom a véleményem..)
Som i Serem!
6oat

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. június 19., péntek 12:26

Az mitől volt adócsalás? Előre utaltak a faterja számlájára 10 gurigát. Vagy mi is volt? Az kenőpénz....csodálatosan megkenték a fatert akinek a hatása alatt állt a fia hogy eldöntse hová is igazoljon.
Biztos attól hogy a kenő zsozsó után nem fizették be az adót :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2015. június 19., péntek 12:24

morientes írta:
Nem vagyok ügyvéd bojtár de már láttam belülről bíróságot :)
És?Fölmentettek? :D
Egy nokiás doboz sok mindenre jó.. :Đ Ezzel nem tudom erősíteni a rosszfiú imidzsem de be kell valljam, hogy nem én voltam a vádlott. :D
Som i Serem!
6oat

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. június 19., péntek 12:22

DinhoL írta:
palesz77 írta:
Az adócsalás volt inkább de igazából mindegy, az sem maradt szankcionálatlanul.

Az mitől volt adócsalás? Előre utaltak a faterja számlájára 10 gurigát. Vagy mi is volt? Az kenőpénz....csodálatosan megkenték a fatert akinek a hatása alatt állt a fia hogy eldöntse hová is igazoljon.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. június 19., péntek 12:22

DinhoL írta:
RealRaúl77 írta:Azért elég felháborító, hogy így el lett sumákolva ez a barca büntetés..
Miért lett volna elsumákolva? A jogi utakat bárki kijátszhatja. Más csapat is megtette volna ugyanezeket a lépéseket, ez nem kivételezés a Barcával.
Ebből indult az egész. A tökömet nem érdekli Suarez, én élvezem a játékát, de ott is érzem a kivételezést (ugye a nagy okosoknak is az volt az érvük az enyhítés mellett, hogy ne hogy már a Barcelona szívja meg azzal, hogy leigazol egy játékost). Messi adócsalásánál emberek már a börtönben ülnének, Neymar ügy, nevetséges eltiltási mizéria, stb. Mind mind kivételezésre gyanújára adnak okot, de persze benyögik, hogy nincs kivételezés a Barcával. Lópélót, azt! Meg az évekig tartó bírói tévedgetések. Azokat is csak én vízionáltam, meg magyaráztam bele. És nyugodtan várhatjuk mi, Madridisták, hogy hasonló helyzetben a mi ránk kirótt büntetések enyhítése érdekében megtegyen a klub mindent, ha beintenek jó messziről egy jó nagyot a döntő szervek.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. június 19., péntek 12:21

DinhoL írta:Az adócsalás volt inkább de igazából mindegy, az sem maradt szankcionálatlanul.
Abba volt minden, előtte pár évvel már megkezdődött a kenőpénzek kiosztása, meg azóta is folyik szerintem - Douglas, most meg Gerson meg Kenedy vagy kiazanyámért letett 3-3 milliós elővételi opciók. :roll:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. június 19., péntek 12:19

Nem vagyok ügyvéd bojtár de már láttam belülről bíróságot :)
És?Fölmentettek? :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2015. június 19., péntek 12:16

palesz77 írta:
DinhoL írta: Lefizetésről nem tudok,
Neymar ügy szerintem, amibe bele is bukott az elnökség, lehet börtönbe is kerülnek.. Nem tudom ez miért számít happynek - bár részemről az, mert eltakarodnak nagy eséllyel végre a klubtól.. :D
Az adócsalás volt inkább de igazából mindegy, az sem maradt szankcionálatlanul.
Som i Serem!
6oat

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2015. június 19., péntek 12:15

morientes írta:
2. Suárez ügyében nincs igazd teljesen, mert nem tiltották el mindennemű sporttevékenységtől. Ebben tévedsz. Az átigazolási tiltás felfüggesztését pedig úgy lehet megérteni, ha belegondolsz abba hogyan működnek jogi úton a dolgok. A fellebbezés minden ilyen helyzetben jogos és bármelyik csapat megtette volna. Na már most amíg újra nem hoznak döntést - ami persze nem 2 nap - addig a döntés nem jogerős. Ez így most eléggé le van egyszerüsítve de azért érthető.
Blablablabla,blablabla bla...
Azt a nyafogást megnéztem volna,ha történetesen fordítva történik az eset,az az minket szankcionálnak,(vagy is még sem).
Hogy akkor a nagy ügyvéd bojtárok egyet értettek e volna az itélettel...
Nem vagyok ügyvéd bojtár de már láttam belülről bíróságot és tisztában vagyok alapvető jogi kérdésekkel. Hidd el megadtam volna az igazat abban az esetben is ha jogos dologról van szó felétek nézve. :)
Som i Serem!
6oat


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 231 regisztrált és 0 vendég