Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Nivo10
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2014. április 30., szerda 17:41

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Nivo10 » 2015. június 26., péntek 15:56

lesliejr írta:Sergio simán megállt és kiszólt, hogy mi a fax van és látszott rajtuk, hogy tisztelik, nem szólnak neki vissza.
Speciel én arra emlékszem, hogy kapta az hijo de putát ő is, mikor megállt.

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2015. június 26., péntek 15:43

R.M.C.F írta:
Ezek szerint akkor Casquero is patkány volt...ma megint tanultam vmi újat.
ha gondolod leülünk együtt azt a meccset megnézni,és megnézzük mit is csinált végig kászkéró.....majd a végén felállunk és elköszönünk egymástól.

Az viszont benne lesz, hogy a távozáskor még visszaszólsz......a büdös kis paraszt én is adtam volna neki.


Oké, pepe nem focipályára való elemeket vitt bele a szertartásba. :lol: :lol: :lol:
Sokszor Barca meccsen, mikor azt látom, hogy utaznak egy játékosunkra is azt mondom. hogy feltörölném vele a mész csíkot, de nem tenném meg. Ha azt egy Real Betis védő csinálja, ma a kutya se emlékezne rá. De Pepe a Real Madrid védője, így nagyon sokan látták és megjegyezték. A bírók is. Óriási a felelősséged egy ekkora csapatnál, ahol egy edzésen nagyobb a média érdeklődés, mint sok csapat meccsén.

Ez a Ramos hír meg nem megy a fejembe. Biztos, hogy matad, el nem tudom képzelni, hogy elengedi Perez. Kinyírná magát. Sokszor fejbe kell csapnom magam, hogy Ramos nem Real nevelés, annyira eggyé forrt a neve a klubbal. Vezér a pályán kívül is. Mikor Bale-t várták a szurkolók, felhúzott ablakokkal menekült, Sergio simán megállt és kiszólt, hogy mi a fax van és látszott rajtuk, hogy tisztelik, nem szólnak neki vissza. Egy ilyen játékost nem lehet csak úgy eladni, pláne, hogy posztján az egyik legjobb. Maradni fog, elképzelhetetlen, hogy máshol játsszon.

BarçaNorbi
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2015. január 10., szombat 15:35
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Henry, Iniesta, Thiago, Neymar
Kedvenc csapatod: Barça

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BarçaNorbi » 2015. június 26., péntek 14:33

morientes írta:
h3x0r írta:Deulofeu -> Everton

6 milliot fizettek erte
3+1 eves szerzodest irt ala
a Barca 2 even belul visszavasarolhatja (konkret osszeget nem irtak)
Volt ő már ott kőccsön nem?
Volt, amikor egyre jobban belejött, akkor jött egy sérülés, de összességében nem zárt rossz időszakot ott, tavaly is vitték volna állítólag, így hogy már nem kölcsön lesz, és fejlődött is valamennyit, talán több játéklehetőséget kap, de nem állnak rosszul szélsők tekintetében.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. június 26., péntek 14:25

h3x0r írta:Deulofeu -> Everton

6 milliot fizettek erte
3+1 eves szerzodest irt ala
a Barca 2 even belul visszavasarolhatja (konkret osszeget nem irtak)
Volt ő már ott kőccsön nem?
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9200
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. június 26., péntek 0:58

Deulofeu -> Everton

6 milliot fizettek erte
3+1 eves szerzodest irt ala
a Barca 2 even belul visszavasarolhatja (konkret osszeget nem irtak)

TheKingSlayer
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2015. május 30., szombat 22:21

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: TheKingSlayer » 2015. június 25., csütörtök 20:08

R.M.C.F írta: A tévedés joga nálad fenntartva. :mrgreen: :mrgreen:
Detto Nálad is, ettől szép, hogy te ezt gondolod, én meg azt. :coffee:

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2015. június 25., csütörtök 13:28

lesliejr írta: De ott a Ramos eset is, mikor kiállították ellenünk. Aki a közélebe ment kapott egyet. Pedig Ramos nem ilyen durva alapvetően.
Ramosnak sokkal többet borul el az agya. Csak Ramos spanyol a válogatott vezére és fele annyira nem kapja a sajtótól az ívet , mint Pepe. Meg sokkal több megengedett neki a pályán. Vannak olyan megmozdulásai, amit Pepe nem úszna meg.
És ezzel nem Ramost akarom támadni, nehogy valaki félreértsen :)
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. június 25., csütörtök 13:23

Ezek szerint akkor Casquero is patkány volt...ma megint tanultam vmi újat.
ha gondolod leülünk együtt azt a meccset megnézni,és megnézzük mit is csinált végig kászkéró.....majd a végén felállunk és elköszönünk egymástól.

Az viszont benne lesz, hogy a távozáskor még visszaszólsz......a büdös kis paraszt én is adtam volna neki.


Oké, pepe nem focipályára való elemeket vitt bele a szertartásba. :lol: :lol: :lol:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2015. június 25., csütörtök 13:18

Azt gondolom azok után az a legkevesebb, hogy visszavett és letisztult a játéka. Ez a minimum. Ettől még a megítélése nem változik. Ha 1x lecsuknak, legközelebb már sokkal könnyebben ültet le a bíró az előéleted miatt. Az élet így működik.
De ott a Ramos eset is, mikor kiállították ellenünk. Aki a közélebe ment kapott egyet. Pedig Ramos nem ilyen durva alapvetően. A fő bűnös ott sunnyogott a padon. Mr. José. Csak ezért örültem, mikor kipaterolta Perez, mert azóta a Barca-Real meccsek a fociról szólnak. Előtte háború volt, mert az az egoista portugál tudta, hogy játékban jobbak vagyunk. Mondjuk fociban sok csapat jobb az övénél.
Nagyon sokat számít ki készít fel a meccsre és hogyan. Az idei Chelsea-PSG meccs is inkább ketrecharc volt, mint foci.

Mythos90
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 12:58
Kedvenc játékosaid: Zidane, Casillas, RC, Rooney
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Mythos90 » 2015. június 25., csütörtök 13:00

Ebbe már jobb beletörődni, hogy Pepe ezt már soha nem fogja tudni lemosni magáról. (Szegény Zidane is milyen méltatlanul zárta le azt a páratlan pályafutást... :'( ) Aki viszont nem látja, hogy az elmúlt években mennyit változott a portugál játéka és hozzáállása, az vagy vak, vagy csak szimplán hater. :coffee:

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2015. június 25., csütörtök 12:57

Véletlen ütközés volt, semmi szándékosság.
Ja, kábé olyan véletlen, mint James a minapokban elkövetett könyököse.

Imádom a rózsaszín szemüvegeket.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2015. június 25., csütörtök 12:56

Ezek szerint akkor Casquero is patkány volt...ma megint tanultam vmi újat. Az a Messi vs Maicon eset meg pont nem illik ide. Véletlen ütközés volt, semmi szándékosság. Legalább olyat kellett volna belinkelni ahol tényleg gusztustalan volt.
De Pepe vs Casquero-hoz hasonlítani...az egy 1,5 perces ámokfutás volt. Előbb agyon akarta rúgni a földön fekvő játékost...nálunk régen a téren mikor bunyók voltak az ilyen alattomos viselkedésért lincselés járt, nem, hogy vki ezt egy Real mezben teszi sok millió néző láttára, aztán fojtogatás, volt talán egy ütés is és csak aztán sikerült elhagynia a pályát. Lement neki a roló, teljes sötétség, elfelejtette azt is, hogy hol van éppen. Én élőben ilyet életemben nem láttam, felvételről is csak a Cantona-s esetet. A francián is rajt maradt ez a bélyeg. Ehhez hasonlítani egy fejelést, köpést v azt, hogy kibikázod a labdát a nézők közé...ilyenből láttam sokat, azon kívül, hogy ezek sem pályára valók.
Amúgy meg lehet nézni mikor volt a legforróbb egy klasszikus hangulata. Mikor José edzette a Real-t. Meg lehet nézni a mostani Chelsea-t is. Egy Fabregas-t lezavartak sportszerűtlen viselkedésért legutóbb. Mourinho harcba küldi az emberereit, nem focizni, mert az ő csapatainak jól jön a balhé, addig se játszik az ellen, aztán szögletből bekotor egyet Cahill v Terry.

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2015. június 25., csütörtök 12:51

pátkán írta:
TéOeM írta:Ha jobban belegondolunk, bármekkora hazugságot a lehető legtermészetesebb formában tálalhat és sokszori ismétléssel az válik igazzá és természetessé.
Mourinho anno ezt nyilatkozta.. nagy okosság, megjegyeztem :)

"Ha egy hazugságot sokáig ismételgetnek embereknek, akkor az intelligensek számára az még ugyanúgy hazugság marad - a buták számára viszont igazsággá válik."
Agyarország, 2015.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. június 25., csütörtök 12:28

TheKingSlayer írta:
R.M.C.F írta: Ha figyelmes vagy akkor hamar rájössz mikor tör elő.....amikor patkányokkal áll szemben.
Ez is egy vélemény, szerintem meg meg nem.

A tévedés joga nálad fenntartva. :mrgreen: :mrgreen:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. június 25., csütörtök 12:20

Sastre írta:https://www.youtube.com/watch?v=kPyEMryoZ5A

Pepét egy ilyen után egyből lerohanták volna az Inter játékosai, és számonkérik rajta amit tett. Viszont Messi jófiú, Julio Cesar szinte úgy megy oda hozzá, hogy sajnálom a vállad haver... jó persze, az is benne van, hogy tisztelik Messit a teljesítménye miatt, viszont a média is rengeteget hozzátesz a játékosok megítéléséhez...
Julio Cesar olvasta az újságban hogy Messi fasza gyerek,vagy mi? :D Ezt most nem értem :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Sastre
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 9:36
Kedvenc játékosaid: Raúl, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Sastre » 2015. június 25., csütörtök 10:18

https://www.youtube.com/watch?v=kPyEMryoZ5A

Pepét egy ilyen után egyből lerohanták volna az Inter játékosai, és számonkérik rajta amit tett. Viszont Messi jófiú, Julio Cesar szinte úgy megy oda hozzá, hogy sajnálom a vállad haver... jó persze, az is benne van, hogy tisztelik Messit a teljesítménye miatt, viszont a média is rengeteget hozzátesz a játékosok megítéléséhez...

Avatar
pátkán
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 20:38

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: pátkán » 2015. június 25., csütörtök 10:08

TéOeM írta:Ha jobban belegondolunk, bármekkora hazugságot a lehető legtermészetesebb formában tálalhat és sokszori ismétléssel az válik igazzá és természetessé.
Mourinho anno ezt nyilatkozta.. nagy okosság, megjegyeztem :)

"Ha egy hazugságot sokáig ismételgetnek embereknek, akkor az intelligensek számára az még ugyanúgy hazugság marad - a buták számára viszont igazsággá válik."
joabulicsak

TéOeM
Hozzászólások: 405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:20
Kedvenc játékosaid: Zidane, Roberto Carlos, Modric, Varane, Essien, Ibrahimovic, Yaya Toure, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kemecse

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: TéOeM » 2015. június 25., csütörtök 9:17

TheKingSlayer írta: a média állítja be ilyen "jófiúnak"
A mai világ egyik legveszélyesebb eleme a média. Generált trendek, közösnek hazudott elvek/érdekek alapján üzemel. Ha jobban belegondolunk, bármekkora hazugságot a lehető legtermészetesebb formában tálalhat és sokszori ismétléssel az válik igazzá és természetessé. Ha bárki mást akar mondani, az lesz a fekete bárány és nemcsak a politika vagy a média, de még az átlag ember is ellenségnek vagy legalább ellenzéknek fogja titulálni. Úgy csapják be ezt a tegnapra sem emlékező, egy méterre se előre látó igavonó birka barom fajt, amik többnyire (nem mind) mi vagyunk, ahogy akarják.

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. június 25., csütörtök 8:13

TheKingSlayer írta:
Becksy23 írta: Labdát bikázni a nézők közé követendő példa, akárcsak leköpni az ellenfelet. Ha ezeket Pepe csinálja...
Egyik sem követendő példa, de vicc a Pepe-vel való összehasonlítás. Mondjuk egy ideje már lenyugodott, csak néha tör elő a régi énje.
Egyet értek, hogy nem lehet összehasonlítani. Pepe-t a Getafe meccsen történtek miatt mondogatják haverjaim, hogy nem kellene már pályán lennie. Csak azért mert ő Pepe, a Real játékosa. Bezzeg a nagy Messi. :lol: Ő csak belelövi a tömegbe a labdát izomból, leköpi a védőt, meg akarja fejelni, könyököl. Jah, Pepe sokkal rosszabb. Vagyis úgy fogalmaznék, hogy a média állítja be ilyen "jófiúnak", ilyenekről semmi cikk nincs, és a legnagyobb baj, hogy a barcások meg mások, akik nem real szurkolók, ezt megeszik.

TheKingSlayer
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2015. május 30., szombat 22:21

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: TheKingSlayer » 2015. június 25., csütörtök 7:56

R.M.C.F írta: Ha figyelmes vagy akkor hamar rájössz mikor tör elő.....amikor patkányokkal áll szemben.
Ez is egy vélemény, szerintem meg meg nem.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 144 regisztrált és 0 vendég