Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27361
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. augusztus 15., szombat 7:49

:lol: :lol: :lol: :lol: 4-0. Jajj, de kár, hogy nem láttam. Hegyi arcát is jó lett volna látni. A sok szurkoló arcát is... :lol: :lol: :lol: 2 tétmeccs 8 kapott gól. És egy csoda folytán még így is sikerült behúzniuk egy kupát. Remélem ezt már elbukják... (sose lehet tudni... piros a 2. percben. 11-es a 3. percben, aztán szevasz...)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. augusztus 15., szombat 1:28

Toky írta:
Bencze írta:...
Én kosarazom (persze nem az NBA-ben), de hidd el, nem érdemes összevetni a nagypályás focival. Körülbelül olyan, mintha a félmaratont vetnéd össze a 4x100 méteres sprinttel. Az ott kapott szerekről nem is beszélve. (Tudtommal több olyan szer van - nevet nem tudok -, ami EU-ban be van tiltva, de az USA-ban legális.)
Persze hogy nem lehet összevetni.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toky » 2015. augusztus 15., szombat 0:49

Bencze írta:...
Én kosarazom (persze nem az NBA-ben), de hidd el, nem érdemes összevetni a nagypályás focival. Körülbelül olyan, mintha a félmaratont vetnéd össze a 4x100 méteres sprinttel. Az ott kapott szerekről nem is beszélve. (Tudtommal több olyan szer van - nevet nem tudok -, ami EU-ban be van tiltva, de az USA-ban legális.)

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2015. augusztus 15., szombat 0:45

R.M.C.F írta:Megint az FGY(nem a barcára értem,ez csak egy odavezető képlet).....tavaly erős volt.....idén összeesett......hogyan,ha valaki mentálisan erős,az nem esik össze.....aki fgy,az mindig az....akinek a lába büdös,annak mindig büdös,nincsen olyan hogy szombaton most nem büdös.....majd holnap lesz büdös.
Nem hinném, hogy váratlan dolog ez. Eddig sosem sikerült két sikeres évet egymásután produkálnia se a Barca-nak, se másnak az elmúlt 10-20 évben.
Minden sikeres év után frissíteni kell a keretet, hogy új motivált tagok kerüljenek be, ez persze egyenlőre várat magára a tilalom miatt, de talán ez a legfontosabb, hiszen a legtöbb bl győztes évben jött egy csomó új ember, akik végül főszerepet is vállaltak. Ahogy tavaly Rakitic nélkül nem lett volna semmi például. A Real is itt hibázott tavaly, és előtte sokan mások.
Ezek az elkényeztetett fiatal gyerekek meg nem tesznek hozzá a játékhoz, megnyertek mindent gyakorlatilag a padról, és még Ter Stegen is hajlamos belecsúszni ebbe, amit talán kinőhet még, de látszik rajta, hogy sokszor olyan könnyelmű, mint Neuer, csak neki nem jön össze. Egyébként nem kell azt hinni, hogy Alves, és még pár fiatal azért maradt mert annyira jó, inkább kényszer volt a hosszabbítás is, mert nem lett volna ember a helyére.

Amúgy Enrique is hibázott, amikor Mascherano-t nem védőnek tette be, és gyakorlatilag teljes csereközéppályát küldött fel. Előbbi talán a csapat egyik legjobb védője, erre azért, hogy Vermaelen játsszon be lett erőltetve ez a felállás.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. augusztus 15., szombat 0:41

Shutter ezen nincs mit szépíteni, ez a produkció egy kalap s*art sem ért, ennyi a történet. A miértjét szíve joga szerint mindenki, úgy ítéli meg ahogy szeretné, itt jegyzem meg, hogy 4 alapkezdő volt fent a 11-ből ami nem tudom, hogy milyen elképzelésből született, Bartra pont arra jó amire tartjuk, cserének. Verma hát pont annyit ér mint egy évet sérült játékos. Matyi az valahol máshol járt. De Alves is hiányolhatta maga elől Rakiticet aki a védelembe segít be. Egyszer játszatja Lucho az "eredeti" posztján Masch-t (bár ő vkp és nem central) akkor is van mellette egy Rafinha és egy SR, maradjunk annyiban, hogy Rafi nincs a bátya képességeihez képest szinte sehol. SR meg mint már említettem Illarával együtt deportálnám a La Liga-ból. Pedro nos ugye megy a Saga a MU-val, őszinte leszek ennyit Sandro és Munír is lehoz. Messi és Suárez meg homály, hogy velük mi volt.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
Bencze
Hozzászólások: 1233
Csatlakozott: 2014. június 5., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Benzema, Valverde
Kedvenc csapatod: Tippelj :)

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Bencze » 2015. augusztus 15., szombat 0:37

Matt009 írta:
Bencze írta:Sajnos nem tudtam mar szerkeszteni az elozo hozzaszolasomat.

Csapattol fuggetlenul sose ertettem a faradtsagra valo hivatkozast 2-3 nap szunet utan. Az NBA-ben es az NHL-ben gyakorlatilag minden masnap (neha 4 meccs 5 nap alatt) jatszanak oktobertol aprilis kozepeig es ott nem fogjak a veresegeket faradtsagra. Pedig eleg sok idozonan is at kell repulni... Na mindegy
Annyiban azok a sportágak mások, hogy ott többnyire korlátlanul lehet cserélni, így a játékosok többsége max a meccsidő felét tölti a pályán. Persze ezzel szemben sokkal, intenzívebb is apályán töltött idő.
Az elit jatekosok a 48 percbol 36-40 korul atlagolnak az NBA-ben. Az kicsit tobb a felenel, bar lehet en nem tudok szamolni. A rengeteg testi kontaktot se hagyjuk figyelmen kivul. Legtobb edzo 8-9 embernel nem jatszat tobbet egy meccsen.
Hoki az tenyleg mas, ott a sztarok se nagyon mennek 20 perc fole a lehetseges 60bol.

Tobbet nem foglalkozom a tuloldal drukkereivel, az is eleg nagy buntetes, hogy annak a csapatnak drukkolnak. Ev vegen azert jovok nevetni egyet miutan behuztuk a tizenegyediket es a harmincharmadikat.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8501
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2015. augusztus 15., szombat 0:30

olyan hitehagyott, zavarodott lett a csapat a második gòl után, mintha már ott elment volna a kupa, holott egy góllal még akkor se álltunk volna rosszul.
sőt, a 3-1-es eredmény sem lett volna otthon megfordìthatatlan.
totál összezuhantunk egy még simán menthető szituációban, ez tavaly nem volt jellemző, erre próbáltam célozni.

egyébként a bilbao hatalmasat ment, nem lesz könnyű a bajnoki nyitàny sem.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. augusztus 15., szombat 0:26

Zseniális, hogy egy Bilbaó pályájára 3/4 csapat a cserékből áll össze.. a lányok úgy látom még fejben nyaralnak. azért mi se panaszkodhatunk a pazar cserékre. SR-t illarával kézen fogva kéne deportálni a La Ligából. :D
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. augusztus 15., szombat 0:21

Bencze írta:Sajnos nem tudtam mar szerkeszteni az elozo hozzaszolasomat.

Csapattol fuggetlenul sose ertettem a faradtsagra valo hivatkozast 2-3 nap szunet utan. Az NBA-ben es az NHL-ben gyakorlatilag minden masnap (neha 4 meccs 5 nap alatt) jatszanak oktobertol aprilis kozepeig es ott nem fogjak a veresegeket faradtsagra. Pedig eleg sok idozonan is at kell repulni... Na mindegy
Annyiban azok a sportágak mások, hogy ott többnyire korlátlanul lehet cserélni, így a játékosok többsége max a meccsidő felét tölti a pályán. Persze ezzel szemben sokkal, intenzívebb is apályán töltött idő.

De azért ez tényleg vicces, amit a Barca a kifogásgenerátorral művel. Már-már pintéri magasságok.
Már hogyne jönne jól? Minden meccs más lehet a következőt simán nyerik, viszont megint kezd kialakulni róluk ez a verhetetlen mítosz ami a kiscsapatokba is bele ég.Pont hogy szükség van ilyen verésekre,hogy a többi csapat is lássa verhetők és akkor nem az van hogy veretlenül érkeznek a clasicora.
Nekünk is hasonló mítoszunk volt tavaly ősszel a 22 meccses győzelmi sorozat alatt. Nem ezt kell irigyelni tőlük, hanem arra kell törekedni, hogy mi is hasonlót kialakítsunk, és fenntartsuk. Mi tavaly erre képtelenek voltunk, miközben ők tavasszal megcsinálták. Ez nem tartja fenn önmagát. Ahhoz csapat is kell, hogy egy ilyen látszatot fenntartson.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. augusztus 15., szombat 0:18

Megint az FGY(nem a barcára értem,ez csak egy odavezető képlet).....tavaly erős volt.....idén összeesett......hogyan,ha valaki mentálisan erős,az nem esik össze.....aki fgy,az mindig az....akinek a lába büdös,annak mindig büdös,nincsen olyan hogy szombaton most nem büdös.....majd holnap lesz büdös.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8501
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2015. augusztus 15., szombat 0:12

a tavalyi egy fejben erős brigád volt, ez a mai viszont úgy összeesett a második gól után, mint vaj a napon.
addig sem játszott jól a csapat, de legalább meccsben volt, a döntetlenre bőven megvolt az esély.
aduriz fejese után viszont kampó, botrány...mint valami sértődött serdülőcsapat.

nyilván más ez a csapat az alapkezdővel és más lesz majd ardaekkal, de még ilyen összeállìtásban is kötelező lett volna olyan eredményt kiharcolni, amivel otthon reális esélyünk van.

ez a kupa elszallt. :coffee:

Avatar
Bencze
Hozzászólások: 1233
Csatlakozott: 2014. június 5., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Benzema, Valverde
Kedvenc csapatod: Tippelj :)

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Bencze » 2015. augusztus 15., szombat 0:05

Sajnos nem tudtam mar szerkeszteni az elozo hozzaszolasomat.

Csapattol fuggetlenul sose ertettem a faradtsagra valo hivatkozast 2-3 nap szunet utan. Az NBA-ben es az NHL-ben gyakorlatilag minden masnap (neha 4 meccs 5 nap alatt) jatszanak oktobertol aprilis kozepeig es ott nem fogjak a veresegeket faradtsagra. Pedig eleg sok idozonan is at kell repulni... Na mindegy

Avatar
Bencze
Hozzászólások: 1233
Csatlakozott: 2014. június 5., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Benzema, Valverde
Kedvenc csapatod: Tippelj :)

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Bencze » 2015. augusztus 14., péntek 23:56

R.M.C.F írta:Nincsen ezzel gond,messi valószínű beteg volt. Az egojukat meg nem veszi el......amikor megnyertük a 10et(hol van ehhez bárki is) akkor már leírtam,hogy elég egy db sikeretelen év,és megint ugyanúgy le fognak mindekt szólni mint előtte éveken át,mintha a decima meg sem történt volna.
Direkt most rendeztek a meccset, hogy keves piheno legyen a 2 szuperkupa meccs utan. Ezutan bezartam a bongeszot...

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. augusztus 14., péntek 23:54

Nincsen ezzel gond,messi valószínű beteg volt. Az egojukat meg nem veszi el......amikor megnyertük a 10et(hol van ehhez bárki is) akkor már leírtam,hogy elég egy db sikeretelen év,és megint ugyanúgy le fognak mindekt szólni mint előtte éveken át,mintha a decima meg sem történt volna.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. augusztus 14., péntek 23:48

Anyaka írta:Real-nak nem feltétlen előnyös ez a Barca vereség ebben a részében a szezonnak. Egy mindent megnyert év után pont az ilyen pofonok tudják felkelteni a csapatot rózsaszínködből. Itt elbuknak, cserébe a szezonnyitón meg hozzák a három pontot, mert odateszik magukat. Ha meg ezután sem, akkor úgysem érdemelnek semmit.
De legalább már biztos, hogy télen normális védő is jön.
Már hogyne jönne jól? Minden meccs más lehet a következőt simán nyerik, viszont megint kezd kialakulni róluk ez a verhetetlen mítosz ami a kiscsapatokba is bele ég.Pont hogy szükség van ilyen verésekre,hogy a többi csapat is lássa verhetők és akkor nem az van hogy veretlenül érkeznek a clasicora.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Banán
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 13:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Banán » 2015. augusztus 14., péntek 23:44

gaborz1 írta:Már várom a vergődésüket, hogy milyen indokokat fognak kitalálni erre a vereségre. :lol: :lol:
mély volt a gyep, túl sokat/keveset locsolták, Franco és hasonlók

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2015. augusztus 14., péntek 23:44

Real-nak nem feltétlen előnyös ez a Barca vereség ebben a részében a szezonnak. Egy mindent megnyert év után pont az ilyen pofonok tudják felkelteni a csapatot rózsaszínködből. Itt elbuknak, cserébe a szezonnyitón meg hozzák a három pontot, mert odateszik magukat. Ha meg ezután sem, akkor úgysem érdemelnek semmit.
De legalább már biztos, hogy télen normális védő is jön.

gaborz1
Hozzászólások: 560
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 12:14
Kedvenc játékosaid: Zizou, CR7
Kedvenc csapatod: Nem is lehet kérdés

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: gaborz1 » 2015. augusztus 14., péntek 23:42

Már várom a vergődésüket, hogy milyen indokokat fognak kitalálni erre a vereségre. :lol: :lol:

Avatar
Bencze
Hozzászólások: 1233
Csatlakozott: 2014. június 5., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Benzema, Valverde
Kedvenc csapatod: Tippelj :)

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Bencze » 2015. augusztus 14., péntek 23:38

Gondolom holnap nem jonnek kedvenc felhasznaloim :lol:

Bar nyilvan csak faradtak a sracok az elozo meccs miatt. :ike:

mila
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 1:19
Kedvenc játékosaid: ramos, kroos
Kedvenc csapatod: rmcf

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mila » 2015. augusztus 14., péntek 23:32

csak most nézek rá az eredményre. és.. :lol:

ma a lottózóban. megtettem, h a barca meccsen 3,5 fölött lesz a gól. ugye az új tippmixen látja a lottózós is, h mit is tettél. mondja: -én arra tettem, h gólt kap a barca
erre én viccesen: -remélem vagy négyet :D

:mrgreen: :mrgreen:
92:48


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 141 regisztrált és 0 vendég