Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 19., szerda 16:57

Egyébként akik sokallják Piké eltiltását, azoknak írják, hogy Ramos ugyanilyen nemes cselekedetért 2013-ban öt meccsre lett elmeszelve és ő is megkapta a néhány ezer eurós büntetését.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. augusztus 19., szerda 16:49

Realista24 írta:
Ezzel az a baj,hogy mire Bartra felismer e hogy Bale megtolja,a walesi már ott sem volt.
Rosszul emlékszel.
https://www.youtube.com/watch?v=3QMTnnBUnqM
Amúgy Bale :sziv:

Háromszor rúghatta volna fel kb. De Pinto se piskóta :Đ
Vègul is ja,a walesi ment egy kort a világ korul mire Bartra èszbe kapott,de onnantol a spanyol utemkèsèsben volt.Ha ott elkaszálja az piros.Persze egy rutinosabb vèdo lehet hogy megoldja,de nagyon hirtelen volt ez...
Bartra lemaradt,ezt sztm a video talán nem adja vissza rendesen.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ericco » 2015. augusztus 19., szerda 16:23

Realista24 írta:
Ezzel az a baj,hogy mire Bartra felismer e hogy Bale megtolja,a walesi már ott sem volt.
Rosszul emlékszel.
https://www.youtube.com/watch?v=3QMTnnBUnqM
Amúgy Bale :sziv:

Háromszor rúghatta volna fel kb. De Pinto se piskóta :Đ
Milyen sután vezette a labdát már itt is :lol: :lol:
Merci Zizou!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 19., szerda 16:21

Ezzel az a baj,hogy mire Bartra felismer e hogy Bale megtolja,a walesi már ott sem volt.
Rosszul emlékszel.
https://www.youtube.com/watch?v=3QMTnnBUnqM
Amúgy Bale :sziv:

Háromszor rúghatta volna fel kb. De Pinto se piskóta :Đ
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ericco » 2015. augusztus 19., szerda 16:20

Bartra ott szerintem akart szabálytalankodni, de már ahhoz is késő volt.
Merci Zizou!

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. augusztus 19., szerda 16:20

morientes írta:Ezzel az a baj,hogy mire Bartra felismer e hogy Bale megtolja,a walesi már ott sem volt.
Hát azért elég nagy kerülővel futotta le Bartrát a walesi, csak nem magától kocogott el a technikai zóna felé.. Jól csinálta azt Bale baromira, ezt nem vitatom, de az a gól ugyan annyira Bartra bizonytalanságán is múlt, egy Puyi úgy taccsra tette volna, hogy csak nyekken - de mondhatnám Ramost, Pepét, Godínt, bárkit, aki rutinosabb.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. augusztus 19., szerda 16:02

palesz77 írta:
morientes írta:Nem.Ott akkora sebessèg kulonbsèg volt,hogy Bartra egy pillanat alatt max a Hubble teleszkoppal èszlelhette volna a számot a vadlo hátán.
Azt tudom, hogy 5-ször gyorsabb volt, de ha Bale megtolása után alácsúszik mint a szemét, vagy ráugrik, akkor Bartrával a hátán nem tudott volna kapuig elfutni. Ehelyett ő csak lökni próbált rajta egyet. Viszont tanult belőle, mert ez után az eset után amint hasonló szituba keveredett, szabálytalan eszközökkel megakadályozta, hogy egyáltalán kialakuljon a versenyfutás.
Ezzel az a baj,hogy mire Bartra felismer e hogy Bale megtolja,a walesi már ott sem volt.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. augusztus 19., szerda 15:52

morientes írta:Nem.Ott akkora sebessèg kulonbsèg volt,hogy Bartra egy pillanat alatt max a Hubble teleszkoppal èszlelhette volna a számot a vadlo hátán.
Azt tudom, hogy 5-ször gyorsabb volt, de ha Bale megtolása után alácsúszik mint a szemét, vagy ráugrik, akkor Bartrával a hátán nem tudott volna kapuig elfutni. Ehelyett ő csak lökni próbált rajta egyet. Viszont tanult belőle, mert ez után az eset után amint hasonló szituba keveredett, szabálytalan eszközökkel megakadályozta, hogy egyáltalán kialakuljon a versenyfutás.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. augusztus 19., szerda 15:48

palesz77 írta:
rojiblanco írta: Például a Bale vs. Bartra eset, ha erősebb, simán fellökhette volna Bale-t. Vagy csak nem akarta? Nem tudom, de Godín tuti akkorát lökött volna rajta, hogy beesik a kispadhoz :D
Az simán a rutintalansága miatt volt szerintem, nem akart szabálytalankodni, azt hitte megoldja anélkül is, és elég lesz egy ekkora lökés, sajna nem.. De azóta volt 3 olyan esete is, mint Balenél, mindhárom ember a földön végezte, tanult belőle ő is hál istennek.
Nem.Ott akkora sebessèg kulonbsèg volt,hogy Bartra egy pillanat alatt max a Hubble teleszkoppal èszlelhette volna a számot a vadlo hátán.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. augusztus 19., szerda 15:45

dannen írta:mondjuk nem tudom kik ellen volt ilyen eset, de bale ebben az egyik legjobb a világon, másnak elég lett volna az a lökés is, hogy elessen, őt csak felrúgni lehet, testtel esélytelen ha lendületben van.
Legutóbb talán MU ellen volt ilyen, de amúgy simán belépett eléjük, és még lökött is egy isteneset rajtuk. Sima sárga lap, de legalább megálltak.. :lol:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. augusztus 19., szerda 15:43

Azóta sincs lendületben
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. augusztus 19., szerda 15:37

Meg pár eset, ahol megaláztatásban volt része újfent. :D
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. augusztus 19., szerda 15:36

rojiblanco írta: Például a Bale vs. Bartra eset, ha erősebb, simán fellökhette volna Bale-t. Vagy csak nem akarta? Nem tudom, de Godín tuti akkorát lökött volna rajta, hogy beesik a kispadhoz :D
Az simán a rutintalansága miatt volt szerintem, nem akart szabálytalankodni, azt hitte megoldja anélkül is, és elég lesz egy ekkora lökés, sajna nem.. De azóta volt 3 olyan esete is, mint Balenél, mindhárom ember a földön végezte, tanult belőle ő is hál istennek.

Hungarokatalán
Hozzászólások: 681
Csatlakozott: 2015. augusztus 19., szerda 11:27
Kedvenc játékosaid: Szalai
Kedvenc csapatod: Barcelona, Bulls
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Hungarokatalán » 2015. augusztus 19., szerda 15:33

rojiblanco írta: Nekem mindig is kicsit gyengébbnek tűnt a kelleténél, bár tény, hogy nem viszem túlzásba a Barca meccsek nézését. Például a Bale vs. Bartra eset, ha erősebb, simán fellökhette volna Bale-t. Vagy csak nem akarta? Nem tudom, de Godín tuti akkorát lökött volna rajta, hogy beesik a kispadhoz :D
Az tény, h nem egy favágó. Ez nem neked szól, de vele kapcsolatban mindenki a Bale elleni esetre gondol, és sokan őt hibáztatják, h elbuktuk azt a kupát, de mindenki elfelejti, h ő hozott vissza minket abba a meccsbe.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Stegen-Alba-Bartra-Pique-SR-Samper-Thiago-Rafinha-Halilovic-Messi-Neymar

Avatar
rojiblanco
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2015. július 16., csütörtök 10:29
Kedvenc játékosaid: Godín, Giménez, Koke, Óliver, Saúl
Kedvenc csapatod: Atleti

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: rojiblanco » 2015. augusztus 19., szerda 15:24

Hungarokatalán írta:Bartra szerintem nem rossz fizikálisan. Rendkivűl jól fejel, neki inkább a felelőtlen kirohanásaival szoktak gondjai lenni, illetve a helyezkedése se a legjobb. Viszont a labdakihozatalokban fényévekkel jobb Matyinál, valamint az ellenfél letámadása se tudja annyira zavarba hozni, és akkor a rendkívűl pontos hosszú labdáiról nem is beszéltem. Bilbao ellen Mathieu nem játszhat eltiltás miatt, tehát ott valszeg Bartra fog kezdeni.
Nekem mindig is kicsit gyengébbnek tűnt a kelleténél, bár tény, hogy nem viszem túlzásba a Barca meccsek nézését. Például a Bale vs. Bartra eset, ha erősebb, simán fellökhette volna Bale-t. Vagy csak nem akarta? Nem tudom, de Godín tuti akkorát lökött volna rajta, hogy beesik a kispadhoz :D

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. augusztus 19., szerda 15:02

Hungarokatalán írta:Bartra szerintem nem rossz fizikálisan.
Gyenge az a baja, ennek ellenére a fejpárbajokat ugyan olyan %-ban nyeri, mint Matyi. Akiről kaptuk is a gólt a visszavágón, mert képtelen volt a nagy testével elnyomni a felugró embert, aki így gólpasszt adhatott fejjel Aduriznak.. Szóval Matyi a böszme erejével nem megy sokra, ha fejben kicsit meg van csúszva, akkor nagyon könnyű hibára kényszeríteni sajnos. Pedig alapból kiegészítőnek nem lenne rossz ő, csak sokszor elizgulja - meg nagyobb meccseken kijönnek mégjobban a hiányosságai ugye.

Amúgy a többi részével egyetértek.

Hungarokatalán
Hozzászólások: 681
Csatlakozott: 2015. augusztus 19., szerda 11:27
Kedvenc játékosaid: Szalai
Kedvenc csapatod: Barcelona, Bulls
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Hungarokatalán » 2015. augusztus 19., szerda 14:58

rojiblanco írta:
Én azért Piqué helyén mindenképpen Mathieu-nek adnék lehetőséget, mert Bartrát fizikálisan megeszi reggelire Aduriz, Cop és Jackson is. Mascheranót meg pláne. A Levante ellen mehetne Bartra, ott nincs tipikus erőcsatár.
Bartra szerintem nem rossz fizikálisan. Rendkivűl jól fejel, neki inkább a felelőtlen kirohanásaival szoktak gondjai lenni, illetve a helyezkedése se a legjobb. Viszont a labdakihozatalokban fényévekkel jobb Matyinál, valamint az ellenfél letámadása se tudja annyira zavarba hozni, és akkor a rendkívűl pontos hosszú labdáiról nem is beszéltem. Bilbao ellen Mathieu nem játszhat eltiltás miatt, tehát ott valszeg Bartra fog kezdeni.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Stegen-Alba-Bartra-Pique-SR-Samper-Thiago-Rafinha-Halilovic-Messi-Neymar

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2015. augusztus 19., szerda 14:37

Realista24 írta:Pár szót hozzáteszek.
Piké ebben az állapotban és ezzel a mentalitással nem tényező.
Ez így már közelebb áll az igazsághoz, habár a híres kiborulás előtt igazából nem volt vele sok gond ilyen téren (sem az elmúlt szezonban, sem idén nyáron). Viszont ez a piros lap tényleg elgondolkodtató dolog, ilyet nem kéne többször előadni. Remélem, gondolkodik majd egy kicsit a kényszerpihenő alatt, és a visszatérése után jóval higgadtabb lesz. Nem azt mondom, hogy legyen teljesen szótlan, kellenek olyan játékosok is, akik folyamatosan tüzelik a többieket, de egy bizonyos határt azért nem szabad átlépni.
rojiblanco írta:Én azért Piqué helyén mindenképpen Mathieu-nek adnék lehetőséget, mert Bartrát fizikálisan megeszi reggelire Aduriz, Cop és Jackson is. Mascheranót meg pláne. A Levante ellen mehetne Bartra, ott nincs tipikus erőcsatár.
Ahogy sokaknak, nekem sem a kedvencem Mathieu, de ezzel egyetértek.

Egyébként egy-két kivételtől eltekintve nem igazán követtem nyomon az Atlético tevékenységét az átigazolási piacon, úgyhogy pár perce, amikor ránéztem az aktuális csapatukra, eléggé meglepődtem. Nagyon jó keretnek tűnik, kellő bőséggel és minőséggel, tapasztaltabb és fiatal, de nagyon tehetséges futballistákkal, kiváló csapatjátékosokkal és egyénileg is kiemelkedő emberekkel. Szerintem meg fogok próbálni minél több Atleti-meccsre időt szakítani idén, már csak Vietto és Óliver Torres miatt is, őket nagyon kedvelem.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. augusztus 19., szerda 14:28

Realista24 írta:Pár szót hozzáteszek.
Piké ebben az állapotban és ezzel a mentalitással nem tényező.
Nem hát.Mentálisan a faszi teljesen out eddig.Ez egy bizalmi poszt,ez nem fèr bele,volt egy határ amit nagyon átlèpett a ficko,de most annyira kulcs ember most,hogy kb bezáthatja az oltozot...vagy inkább legutobb kinyithatta.
Ramosra,Pepere mondják hogy mekkora diotak tudnak lenni,de Pique simán uberelte azzal a magánszámmal
Sztm a barca nyert vele hogy egy kicsit most pihen.
Majd Mascherano megoldja,mindegy hogy Matyi vagy Bartra lesz mellette.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
rojiblanco
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2015. július 16., csütörtök 10:29
Kedvenc játékosaid: Godín, Giménez, Koke, Óliver, Saúl
Kedvenc csapatod: Atleti

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: rojiblanco » 2015. augusztus 19., szerda 13:59

Hungarokatalán írta:Pique valóban hiányozni fog a csapatnak, hiába sokszor felelőtlen hülye gyerek képét kelti, attól még a védelem vezére, és tavasszal ott volt top 7-8 védő között a világon. Nagy kérdéd, h Bartra hogyan tudja őt potólni, mert a nyagyobb meccseken beszokott csúszni neki 1-2 hiba. Én ennek ellenére inkáb őt erőltetném, mint Matyit v Vermát.
Én azért Piqué helyén mindenképpen Mathieu-nek adnék lehetőséget, mert Bartrát fizikálisan megeszi reggelire Aduriz, Cop és Jackson is. Mascheranót meg pláne. A Levante ellen mehetne Bartra, ott nincs tipikus erőcsatár.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 51 regisztrált és 0 vendég