Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8079
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. szeptember 20., vasárnap 21:05

Ahogy nézem ma ha átléped a Barca ellen a félpályát automatikusan LES!!

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. szeptember 18., péntek 17:46

h3x0r írta:Arda Turan vagy Aleix Vidal megfelel? :shifty:
Ardára tényleg nagy szükség lesz majd januártól - mondjuk nem tudom hogy fog tudni olyan poszton játszani, főleg ennyi kihagyás után, kicsit tartok tőle -, viszont Vidal 433-ban kétlem, hogy tudna komolyabbat alkotni, Alba 2.0-ának tűnt a gyerek az eddig látottak alapján, legalábbis passzjátékban. Ennek ellenére szerintem hülyeség lenne igazolni télen, max valami rutinos vén rókát kölcsönvenni ha nagyon muszáj, de most úgyse tudnánk igazán minőségi játékost igazolni, ha meg egy félmegoldással töltjük fel a keretet, akkor nyáron nem hozunk senkit, mert megleszünk létszámban..

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9200
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. szeptember 17., csütörtök 11:51

GT37 írta:Rafinhát műteni kell, legalább hat hónapos kihagyásra kényszerül, talán a szezon végén visszatérhet... Nagy érvágás, pláne, hogy elég jó formában futballozott az utóbbi hetekben. Így szerintem igen valószínű, hogy már januárban hozni fogunk egy középpályást.
Arda Turan vagy Aleix Vidal megfelel? :shifty:

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2015. szeptember 17., csütörtök 11:02

Rafinhát műteni kell, legalább hat hónapos kihagyásra kényszerül, talán a szezon végén visszatérhet... Nagy érvágás, pláne, hogy elég jó formában futballozott az utóbbi hetekben. Így szerintem igen valószínű, hogy már januárban hozni fogunk egy középpályást.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. szeptember 17., csütörtök 10:28

Minden bizonyára azért vállalta magára, mert a feltolt védelem miatt, valszeg ő mondta Stegennek, hogy helyezkedjen előrébb, hogy a megindításokat csírájában el lehessen folytani, pláne, hogy a Salah gyerek a túl oldalon, Olimpiai sprinter szinten tudta befutni a labdákat. Másrészt az a gól gyönyörű volt, sztem nagyon sokan nem számítottak volna rá, hogy az a labda onnan kaput eltaláló lövés lesz. Pláne, hogy a kapufáról pattan befele, lényegében 5 centin múlt, hogy őrülten nagy gól, vagy csak egy újabb távoli kísérlet valakitől. Ez benne van a fociban. Robi Carlos rúgott anno messzebbről szabadrúgás gól.t :D
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11236
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. szeptember 17., csütörtök 10:14

Azért mordorban amekkora Cr fóbia van... :lol: imádom. És hiszem hogy minden egyes Cr gólnál meghalnak egy kicsit belül :D itt nem foglalkozunk annyit vele xD

Le nyilatkozat meg baromság,hogy lenne már az ő hibája?
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13156
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. szeptember 17., csütörtök 9:51

Az ő hibája...ilyen hülye szöveget. Értem én, hogy le kell venni a bekapott potya terhét a kapusról, de azt lehet hülyeségek nélkül is

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. szeptember 17., csütörtök 9:40

Hungarokatalán írta:
Toti írta:LE magára vállalta azt a hatalmas bekapott gólt. :lol: :lol: azt mondta az ő hibája. jaj istenem, utoljára ilyen mártírkodásokat pep csinált.
Szerintem ez a normális edzői hozzáállása. És nem az, h a játékos nyakába varrunk mindent.
"Ilyen megeshet mindenkivel, nagyszerű találat! - kár, hogy mi kaptuk!" Ilyen egyszerű lenne, ha nem a katalán nagy családhoz tartozna valaki.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. szeptember 17., csütörtök 8:02

tudtam, h oda kellett volna írnom. nyilván nem fogja azt mondani a meccs után, h igen a német hibája volt, miatta buktunk 2 pontot, egyértelmű. akár olyat is mondhatott volna, h szenzációsan eltalált lövés volt, benne van a fociban, v vmi.

persze azt mond, amit akar, csak ezen az "én hibám" jót nevettem.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Hungarokatalán
Hozzászólások: 681
Csatlakozott: 2015. augusztus 19., szerda 11:27
Kedvenc játékosaid: Szalai
Kedvenc csapatod: Barcelona, Bulls
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Hungarokatalán » 2015. szeptember 17., csütörtök 7:59

Toti írta:LE magára vállalta azt a hatalmas bekapott gólt. :lol: :lol: azt mondta az ő hibája. jaj istenem, utoljára ilyen mártírkodásokat pep csinált.
Szerintem ez a normális edzői hozzáállása. És nem az, h a játékos nyakába varrunk mindent.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Stegen-Alba-Bartra-Pique-SR-Samper-Thiago-Rafinha-Halilovic-Messi-Neymar

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. szeptember 17., csütörtök 7:47

LE magára vállalta azt a hatalmas bekapott gólt. :lol: :lol: azt mondta az ő hibája. jaj istenem, utoljára ilyen mártírkodásokat pep csinált.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. szeptember 17., csütörtök 2:11

chronic írta:akkor mit várjunk Mr.Megalomán-tól, aki jövő nyáron unatkozni fog, ráadásul a zsebei sem lesznek üresek
Fear not. De Geara jo sokat lehet majd kolteni. :mrgreen:
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13156
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. szeptember 15., kedd 19:27

Mi csak Modric után akarjuk, nem pedig mellé, legalább is Kovacic érkezésével. Én egy CR-Verratti+pénz cserét tudok elképzelni. Másképp nem igazán engednék el. Pogba meg sehogy sem passzol abba a 4231-be amit a csapat jelenleg játszik. Hozzátok sokkal jobban illene

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2252
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: chronic » 2015. szeptember 15., kedd 19:19

Perez ráfog menni Pogbára, ha a Barca passzolja. Mondjuk tök felesleges igazolás lesz, de hát láthattunk már ilyet.. :lol:

Kroos-ban még rengeteg idő van, Modric még 2-3 szezonig top lesz szerintem, Kovacic meg addigra beér top5-be posztján. Persze egy Pogbára nemet mondani még nekünk szurkolóknak is nehéz lenne, akkor mit várjunk Mr.Megalomán-tól, aki jövő nyáron unatkozni fog, ráadásul a zsebei sem lesznek üresek. :mrgreen:

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. szeptember 15., kedd 18:53

Hungarokatalán írta: Ők sem hülyék, nem fogják elengedni a legnagyobb értéküket. Max akkor jöhet létre a transzfer, ha ő maga követeli az eladását.
Pogbás résszel egyetértek, szerintem is "elcseszte" Barto - hál istennek. Ehhez meg annyit, hogy a "távozás követelésének" ezek a nyilatkozatok az első lépései, szerintem nyáron klubot fog váltani. És remélhetőleg hozzánk jön majd.. :shifty:

Hungarokatalán
Hozzászólások: 681
Csatlakozott: 2015. augusztus 19., szerda 11:27
Kedvenc játékosaid: Szalai
Kedvenc csapatod: Barcelona, Bulls
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Hungarokatalán » 2015. szeptember 15., kedd 18:40

wZoLee7 írta:RMCF-nek igaza van...Barca elviszi Pogbát, ő meg ha esetleg hozzánk igazol kapni fogja egyből az ívet...épp eszű ember nem mond ilyent. Én nem aggódok, szimpatikusabb az olasz, jobb játékosnak is tartom, de amíg itt van Modric nem kell kp-s játékost a nyakára hozni. Kovacicot is még látnunk kell. Plusz a Pogba-Verratti kettősből max 1-et visz el a barca, a másikra lehet esélyünk, ha kell...
Szerintem egyre kevesebb az esélye annak, h Pogbát leigazoljuk. Ha jól tudom ő Laporta "embere" volt. Ennek kifejezetten örülök, mert nagyon túlértékeltnek tartom, illetve az ára is nagyon irreális lenne. De hiába örülnék Verratinak, nem hiszem, h el lehet hozni a PSG-ből. Ők sem hülyék, nem fogják elengedni a legnagyobb értéküket. Max akkor jöhet létre a transzfer, ha ő maga követeli az eladását.
Mindjuk azt sem értem, h a realosok miért akarják ennyire Verratit!? Modric, Isco, Kroos, James, Kovacic középpálya így is a legerősebb a világon szvsz.
Nem kell nektek az olasz. Nekünk viszont annál inkább. :vivo:
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Stegen-Alba-Bartra-Pique-SR-Samper-Thiago-Rafinha-Halilovic-Messi-Neymar

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13156
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. szeptember 15., kedd 18:29

RMCF-nek igaza van...Barca elviszi Pogbát, ő meg ha esetleg hozzánk igazol kapni fogja egyből az ívet...épp eszű ember nem mond ilyent. Én nem aggódok, szimpatikusabb az olasz, jobb játékosnak is tartom, de amíg itt van Modric nem kell kp-s játékost a nyakára hozni. Kovacicot is még látnunk kell. Plusz a Pogba-Verratti kettősből max 1-et visz el a barca, a másikra lehet esélyünk, ha kell...

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. szeptember 15., kedd 18:12

MesQueUnClub írta:
R.M.C.F írta: Nagyon hülyének kell lenni hogy valaki ilyet nyilatkozzon.
Félreértés ne essen nem veled van gondom, de mikor vki a RM irányába nyilatkozik így, akkor nem kardoskodsz ennyire, hogy mekkora pojáca, hogy így nyilatkozik. :D
Klubtól független gondolom. Ilyet nem szabad.....
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. szeptember 15., kedd 18:01

Igazából itt nem a financiál résszel lesz "meggyőzhető" Verratti a váltásra, mert PSG-nek azért lóvéja van, itt annyi lesz a kérdés, hogy neki melyik koncepció tetszik jobban és pont. Azt lehet még 4-5 év múlva is a PSG-ben lesz. :D
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. szeptember 15., kedd 17:55

Nem az nem lehet mert Verattinak a Realban kell jatszania. :vivo:
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 148 regisztrált és 0 vendég