Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Hungarokatalán
Hozzászólások: 681
Csatlakozott: 2015. augusztus 19., szerda 11:27
Kedvenc játékosaid: Szalai
Kedvenc csapatod: Barcelona, Bulls
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Hungarokatalán » 2015. szeptember 22., kedd 19:57

MesQueUnClub írta:
Végre van újra igazi Centerünk erre te visszaraknád messit? Jah és Suerezt meg eladnád mi? szép és jó a kp.. Ki védekezne? Az a védelem is gyönyörű.. SR sztem csak kényszer megoldás azon a poszton és már nem azért de Alba azért sztem többet ér mint a Grimaldo gyerek. Szvsz gyenge lenne ez így, tehetséget driblis csapat lenne, csak az ellen ne támadjon. :D
Messit Halilovic miatttt kellene középre tenni. Különben nem lenne a horvátnak helye.
Persze többet ér Alba. Még.... Meg én őt amúgy se kedvelem.
SR eddig szvsz nagyon jó kis teljesítményt nyújtott. Mondjuk a középpályásvédekezés valóban problémás lenne. :lol:
Mondjuk nem véletlenül írtam, h az eredmény nem érdekelne.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Hungarokatalán 2015. szeptember 22., kedd 20:01-kor.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Stegen-Alba-Bartra-Pique-SR-Samper-Thiago-Rafinha-Halilovic-Messi-Neymar

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. szeptember 22., kedd 19:52

Hungarokatalán írta: Neymar-----------------Messi---------------Halilovic
-------------Rafinha----------------Thiago--------------
--------------------------Samper----------------------------
Grimaldo--------Bartra-------Pique-------------SR
-------------------------Ter Stegen-----------------------
:salute: B-)
Az eredmény nem is érdekelne. Alcantara kp aratna. :lol:
Végre van újra igazi Centerünk erre te visszaraknád messit? Jah és Suerezt meg eladnád mi? szép és jó a kp.. Ki védekezne? Az a védelem is gyönyörű.. SR sztem csak kényszer megoldás azon a poszton és már nem azért de Alba azért sztem többet ér mint a Grimaldo gyerek. Szvsz gyenge lenne ez így, tehetséget driblis csapat lenne, csak az ellen ne támadjon. :D
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62771
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 22., kedd 19:49

A csapat gerincetol csak eljutottunk a felig meddig építünk rajukig. :D
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Hungarokatalán
Hozzászólások: 681
Csatlakozott: 2015. augusztus 19., szerda 11:27
Kedvenc játékosaid: Szalai
Kedvenc csapatod: Barcelona, Bulls
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Hungarokatalán » 2015. szeptember 22., kedd 19:48

palesz77 írta:...
Nagyjából egyet kell értenem. De én még mindig nagyobb felelősséget tulajdonítok az edzőnek. Senki se akadályozta volna meg Luchot, ha Matyi helyett Bartrát nyomatja, bár ki tudja, lehet, h a vezetőség jelezte neki, h jobb lenne játszatni a franciát. Mégiscsak 20 milláért vettük. Sajnos ez is benne lehet. Sampert simán felhozhatná. Adrianot se kéne nyomatnia, ha nem muszáj, hiába hosszabítottunk vele. Thiagos résszel is egyetértek, ráadásul Fabregas le is szerepelt. Pedig egy 3-4 év múlva megnéztem volna egy ilyet:
Neymar-----------------Messi---------------Halilovic
-------------Rafinha----------------Thiago--------------
--------------------------Samper----------------------------
Grimaldo--------Bartra-------Pique-------------SR
-------------------------Ter Stegen-----------------------
:salute: B-)
Az eredmény nem is érdekelne. Alcantara kp aratna. :lol:
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Stegen-Alba-Bartra-Pique-SR-Samper-Thiago-Rafinha-Halilovic-Messi-Neymar

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. szeptember 22., kedd 19:28

Hungarokatalán írta:...
Én összességében az edző+vezetőség kombóra gondolok az "identitásvesztés" címszóval. Lucho lehet, hogy Barca legenda volt, de komolyan ő sem számol ifikkel. Rafinhával egyedül, akivel együtt dolgozott a Celtánál. Amúgy Matyit idehozta, így Bartra esélytelen lett - ráadásul teljesítménytől függetlenül a franciát nyomatta egész évben -, Adriano-Grimaldo és Samper esetet leírtuk. Munir-Sandro duó se fog sokáig maradni, egyikük szerintem már télen megy, és igazolunk egy támadót, vagy Ardáék veszik át a cseretámadó szerepet, és a másik nem fog szinte semmit játszani év végéig. Halilovic még kérdéses, a posztja számomra is rejtély Messi miatt - meg amúgy ő nem is saját nevelés, 1 éve van itt, ő egy igazolt fiatal inkább.

De igazából arról van szó, ahogy igazolunk mostanság. Suárez telitalálat volt, de általa esélytelen lett a támadók előtt a csapatba kerülés hosszú évekig. Elhoztuk Ardát, Samperék előtt ezzel bezárul szintén a kapu, ráadásnak jönni fog nyáron is egy nagyágyú, de lehet már télen is. Bartrának is betett a Matyi-Verma duó, pedig neki csak lehetőség kellett volna anno, mint Piquének és Businak. Thiago elé elhoztuk Cescet teljesen feleslegesen anno, láthatjuk mi lett a vége. Még lehetne sorolni gondolom, mostanság csak névben számítunk a saját nevelésekre, a cselekedeteink nem ezt sugallják. Ami nem annyira gáz végülis, alapból esélytelen lett volna a Masiából talpon maradni, csak akkor ne próbálják meg beadni, hogy még mindig ugyanúgy számítunk rájuk. Bár Barto már célozgatott rá, hogy ez nincs így..

Hungarokatalán
Hozzászólások: 681
Csatlakozott: 2015. augusztus 19., szerda 11:27
Kedvenc játékosaid: Szalai
Kedvenc csapatod: Barcelona, Bulls
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Hungarokatalán » 2015. szeptember 22., kedd 19:07

palesz77 írta: Pedro óta nem épült be senki, Bartra folyamatosan mellőzve van - tudom, itt lenézitek, pedig hétvégén is baromi nagy király volt -, Adrianoval hosszabbítunk ahelyett, hogy Grimaldot felhoztuk volna - aki nyáron nagy eséllyel távozni is fog lejáró szerződéssel -, Samper az első csapat közelében sincs, amikor a posztjára kéne ember. Az, hogy a Pep által beépített saját nevelések - aki igazából "csak" Busi - még ott vannak, az nem azt jelenti, hogy a jövőben is rájuk fogunk építeni, és a mostani vezetőség munkássága alapján nem is fogunk. Max olyan szinten, ahogy Vidal is "hazatért", meg ahogy Nolito is be lesz harangozva, ha visszavesszük. Mondjuk Rafinha és Halilovic helyzete is biztatónak tűnik, meglátjuk.. Mindenesetre az elnökség regnálásának végére szerintem a Masia szinteket fog visszalépni.
Bartrát én egyáltalán nem nézem le. Nálam 3. számú kh lenne. Ha pár éve több lehetőséget kapott volna, már szvsz kezdő lenne. Hihetetlen, milyen képességei vannak a srácnak. Vasárnap is nagyon durva teljesítményt nyújtott. Mondjuk az ő "mellőzését" nem verném rá :mrgreen: a vezetőségre. Ezt az edzőknek "köszönhetjük".
Adriano hosszabítás nagyon nagy hiba volt. Nagyon messze van a teljesítménye attól, mint amit régebben tudott nyújtani. Grimaldo pedig a B egyik ékköve. Már amennyit láttam. De állítólag Lucho nem kedveli. Adriano valóban a vezetőség hibája. Ebben egyetértünk.
Samper mellőzése szvsz megint inkább Lucho sara. Egy sokkal tehreségtelenebb emberkét nyomat helyette. Komolyan nem ertem.
De azért még mindig ott van egy Munir, Sandro páros a Masiáról. Ahelyett hogy igazoltunk volna még nyáron valakit. Ez is mutatja, h nincs elfelejtve az utánpotlás egyáltalán.
Rafinha is egyre jobb teljesítményt nyújtott, csak hát szegény megsérült. Pedig őt szépen beépítette Lucho. Mondjuk ebben benne lehet az is, h Vigoban együtt dolgoztak.
Halilovicnak pedig ha így folytatja,akkor komoly jövője lehet. Neki a posztja a gázos.
Tehát összességében bőven van potenciál a fiatalokban, és félig-meddig építünk is rájuk.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Stegen-Alba-Bartra-Pique-SR-Samper-Thiago-Rafinha-Halilovic-Messi-Neymar

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. szeptember 22., kedd 18:40

Hungarokatalán írta:Pedig csak azt akartam érzékeltetni, h a klub, ha nem is olyan szinten mint pár éve, de még mindig legalább ugyanannyira támaszkodik a Masiara, mint az igazolásokra. Legalábbis szerintem.
Pedro óta nem épült be senki, Bartra folyamatosan mellőzve van - tudom, itt lenézitek, pedig hétvégén is baromi nagy király volt -, Adrianoval hosszabbítunk ahelyett, hogy Grimaldot felhoztuk volna - aki nyáron nagy eséllyel távozni is fog lejáró szerződéssel -, Samper az első csapat közelében sincs, amikor a posztjára kéne ember. Az, hogy a Pep által beépített saját nevelések - aki igazából "csak" Busi - még ott vannak, az nem azt jelenti, hogy a jövőben is rájuk fogunk építeni, és a mostani vezetőség munkássága alapján nem is fogunk. Max olyan szinten, ahogy Vidal is "hazatért", meg ahogy Nolito is be lesz harangozva, ha visszavesszük. Mondjuk Rafinha és Halilovic helyzete is biztatónak tűnik, meglátjuk.. Mindenesetre az elnökség regnálásának végére szerintem a Masia szinteket fog visszalépni.

Hungarokatalán
Hozzászólások: 681
Csatlakozott: 2015. augusztus 19., szerda 11:27
Kedvenc játékosaid: Szalai
Kedvenc csapatod: Barcelona, Bulls
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Hungarokatalán » 2015. szeptember 22., kedd 18:19

Gondoltam, h páran ki fognak akadni a véleményem miatt. Pedig csak azt akartam érzékeltetni, h a klub, ha nem is olyan szinten mint pár éve, de még mindig legalább ugyanannyira támaszkodik a Masiara, mint az igazolásokra. Legalábbis szerintem. És ezt nem azért írom, h a Barcát dicsőitsem . Az, hogy az átlagnál több sajátnevelés van nálunk fontos szerepkörben, nem jelent semmit. Ettől nem lesz jobb/"nemesebb" egy klub.
Valaki így próbál csapatot építeni, valaki másképp. Egyik se hordoz semmilyen erkölcsi töbletet. Mint azt sok idióta gondolja. ( gondolok itt pár elborult agyú barcásra, aki a sok Masias játékos miatt úgy állítja be a csapatot, mintha egy kis "szegény" csapat lennénk. És néha napján igazolunk párat. Ezt főleg 3-4 éve gondolták páran.) Holott a Barca mindig vett nagyon drága játékosokat, legalább olyan vételárakért, mint mondjuk a madridi rivális.
Tehát a félreértések elkerülése végett, nem azért írtam, -h "a Masia még mindig fontos szerepet tölt be a klubnál"-, h frankózzam a klubot. És a többihez képest piedesztálra emeljem. Nem erről volt szó. Nem ez volt a célom. És nem is lenne igaz. Csak leírtam a véleményem a Masia szerepével kapcsolatban.
Babinho írta: De a klub soha nem kizárólag erről szólt, és a más pocskondiázása és a magatokról való más kép mutatása titeket is átjárt. Ugyanúgy leköpöd a mesqueunclubot mint a vezetőség, azzal hogy ezt a szart próbálod itt lenyomni az emberek torkán. Nem ezt jelentette ez a szlogen...de ez veszett fejsze
Pontosan tudom, h a klub úgymond nem "tiszta". Csak a média húzta rá ezt, főleg a Pep érában. Holott mindenki látta/tudta, h amit mi nyomattunk az legalább olyan gusztustalan volt, mint amit Mou féle Madrid. Sőt, számomra gusztustalanabb volt. Én szégyelltem magam néhány Klasszikus után. Amikor megjelent az Alves által fémjelzett színészi társulat.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Stegen-Alba-Bartra-Pique-SR-Samper-Thiago-Rafinha-Halilovic-Messi-Neymar

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9172
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. szeptember 22., kedd 17:06

R.M.C.F írta:
Hungarokatalán írta:Mondom. Mondjatok még egy olyan top csapatot, amelynek a keretében ennyi játékos került ki az adott csapat utánpótlás bázisáról, mint a Barca esetében.
Jó...de a barcanál még a szertáros is saját nevelés.
Pont hogy nem az. :lol: Tavaly juliusban Luis Enriquenek kinevezese utan az egyik elso dolga az volt, hogy kirugatta a tobb mint 30 eve a csapatnal dolgozo Txema Corbellat. :agree: Egy bizonyos Pepe Costat is le akart cserelni, de arra nem szamitott, hogy Messi egyik legjobb baratjarol van szo. :Đ


(meg mielott valaki betamadna.. itt a forras 2014 julius 7-nel kell keresni)

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. szeptember 22., kedd 16:34

R.M.C.F ne legyél gonosz. :D Ott van Europa utánpótlás csapata a Portó. :D Az ilyen mindenkinek egy kicsit 30-40mio-rt :D
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. szeptember 22., kedd 16:11

Hungarokatalán írta:Mondom. Mondjatok még egy olyan top csapatot, amelynek a keretében ennyi játékos került ki az adott csapat utánpótlás bázisáról, mint a Barca esetében.
Jó...de a barcanál még a szertáros is saját nevelés.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. szeptember 22., kedd 15:29

Kicsit off, de erről a katalán nagy függetlenedésről tudna nekem valamit írni? Meg, hogy mi a helyzet spanyol honban? Nem sokat tudok az ottani dolgokról, és érdekelne. :)

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. szeptember 22., kedd 15:11

Én se Fabragast se Piquét nem érzem valódi Barca nevelésnek. Lehet, hogy gyerek korukban, a Masián voltak és onnan kerültek Manchersterbe/Arsenalba, de ott lettek kész játékosok. Messi/Ini/Xavi/Busi, akik egy percet nem játszottak más profi csapatban, na rájuk azt mondom, hogy igen tényleg valódi saját nevelések. A ban témát itt végigolvastam van aki azt írja, hogy 2 átigazolási szezon van aki erre azt mondja, hogy Januárig való regisztrálás, de tök véletlen, nem csak és kizárólag átigazolási szezon közben lehet regisztrálni? és amint az lejár annak is vége? Csak mert ha akkor lehet csak regisztrálni, akkor lejárt a ban, ha nem akkor januárig tart.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3155
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Babinho » 2015. szeptember 22., kedd 14:02

Pont erről beszéltem.
Biztosan alátámasztható, hogy a legtöbb saját nevelést ti adjátok. De a klub soha nem kizárólag erről szólt, és a más pocskondiázása és a magatokról való más kép mutatása titeket is átjárt. Ugyanúgy leköpöd a mesqueunclubot mint a vezetőség, azzal hogy ezt a szart próbálod itt lenyomni az emberek torkán. Nem ezt jelentette ez a szlogen...de ez veszett fejsze

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2015. szeptember 22., kedd 13:49

A Mundo szerint a Barça kész a CAS-hoz fordulni, ha a FIFA nem engedélyezni Arda regisztrálását. :lol: Elég gyakori vendégek leszünk így náluk.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62771
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 22., kedd 13:48

Hungarokatalán írta:Mondom. Mondjatok még egy olyan top csapatot, amelynek a keretében ennyi játékos került ki az adott csapat utánpótlás bázisáról, mint a Barca esetében.
Most már keret? Előbb még gerinc volt.

De a Barca elvet követve:
Casilla, Rubén, Varane, Ramos, Arbeloa, Nacho, Marcelo, Carvajal, Denis, Jesé, Karim és Lucas.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Hungarokatalán
Hozzászólások: 681
Csatlakozott: 2015. augusztus 19., szerda 11:27
Kedvenc játékosaid: Szalai
Kedvenc csapatod: Barcelona, Bulls
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Hungarokatalán » 2015. szeptember 22., kedd 13:45

Mondom. Mondjatok még egy olyan top csapatot, amelynek a keretében ennyi játékos került ki az adott csapat utánpótlás bázisáról, mint a Barca esetében.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Stegen-Alba-Bartra-Pique-SR-Samper-Thiago-Rafinha-Halilovic-Messi-Neymar

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4756
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. szeptember 22., kedd 13:43

Realista24 írta:la maffia
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ez nemigaz
:mrgreen: :mrgreen: :D :D :D
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62771
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 22., kedd 13:38

Hungarokatalán írta:Messi, Iniesta, Bartra, Pique, Rafinha, Busi. Teljesség igénye nélkül.
És? Ezekből ki a gerinc? :lol:
Úgy állítottad be, hogy az elmúlt években csak két igazolásra volt szükségetek a keret rendbetételére, mert éppen nem volt egy aktuális la maffia zseni. Én meg leírtam, hogy évek óta igazoltok, Matyit, Vermaelent, Cesc, Ibrát, Henryt...stb.stb. még nem is említettem.
Halkan jegyzem meg, hogy Piqué is csak egy hazahívott kiskutya, ha szigorúan nézem.

Szóval köszi a bullshitet az igazolásokról meg a saját nevelésekről, de ideje lenne elfelejteni.
Másrészről ha Pique tényleg Barca nevelés akkor nálunk sincs gond, mert Marcelot, Varanet, Benzemat mi neveltük ezen analógián. :lol:
Óriási plusz 1, na meg Ramost is, stb...
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2015. szeptember 22., kedd 13:35

Bartra, Rafinha, mint a csapat gerince? :)
"If you don't like your destiny, don't accept it."


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 76 regisztrált és 0 vendég