Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6654
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. július 8., hétfő 23:28

F.C.B. írta:Vesz egy játékost 40mill.-ért és az első évben nyer vele a csapat 3-4 kupát köztük a Bl-t. majd három év múlva bagóért (ami azért még változhat) elengedi.
mintha villának kulcsszerepe lett volna ezekben a győzelmekben.
ha ő nincs ott,akkor is nyer a barca akkor.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8494
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. július 8., hétfő 23:24

tavaly Songért a kidobott 19 millió euró
az sehol nem volt kidobott pénz. :)

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. július 8., hétfő 22:59

F.C.B. írta:
pheco írta:Villa nélkül is meg lettek volna a kupák. Akkor ezzel az erővel Csigrinszkij is jó vétel volt, mert jöttek a kupák.
Villa alap ember volt az első évben negyven egynéhány meccs és kb. minden másodikon gólt lőtt!Bl.döntőbe is betalált azt hiszem erre lehet azt mondani hogy meghatározó játékos. Nélküle is meg lett volna? Ezt sosem tudjuk meg ezért kár vitatkozni rajta. Csigrinszkij talán öt meccset se játszott végig ezért nem volt meghatározó embere... Ennyi a különbség a két játékos között tehát ezzel az erővel nem jó az összehasonlítás!
Persze, nem is gondoltam teljesen komolyan, csak érzékeltetni akartam, hogy felesleges megmagyarázni, hogy így megérte meg úgy. Nagyon ár alatt adta el a Barca, el kell fogadni. A Real is tud érdekes üzleteket kötni, a Barca is, ennyi a történet. Egyébként nem értem, hogy alakulhatott így a dolog, azt hittem majd 10-15 körül elviszi valaki(Arsenalra tippeltem), de így az ágyúsok remélem "ráfanyalodnak" Pipitára 25-30 körül.

MorataMartin
Hozzászólások: 1520
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2013. július 8., hétfő 22:55

Hát igen a Barca nagyon okosan igazol :lol: Csirginszkij v. az Ibrahimovic-ügyről ne is beszéljünk. Aztán Bojan 13 milliós visszavásárlása :lol: :lol: :lol: Most David Villáért kaptak 2 gombot, tavaly Songért a kidobott 19 millió euró, előtte pár évvel ott volt Hleb, de nagyon értenek a saját nevelésű játékosok nagy pénzért visszavásárlásához is. És még a Realra mondják, hogy rossz üzleteket köt :D

Avatar
F.C.B.
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2013. június 20., csütörtök 15:11
Kedvenc játékosaid: Maradona, Messi
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: F.C.B. » 2013. július 8., hétfő 22:44

pheco írta:Villa nélkül is meg lettek volna a kupák. Akkor ezzel az erővel Csigrinszkij is jó vétel volt, mert jöttek a kupák.
Villa alap ember volt az első évben negyven egynéhány meccs és kb. minden másodikon gólt lőtt!Bl.döntőbe is betalált azt hiszem erre lehet azt mondani hogy meghatározó játékos. Nélküle is meg lett volna? Ezt sosem tudjuk meg ezért kár vitatkozni rajta. Csigrinszkij talán öt meccset se játszott végig ezért nem volt meghatározó embere... Ennyi a különbség a két játékos között tehát ezzel az erővel nem jó az összehasonlítás!

Avatar
Press
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:11

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Press » 2013. július 8., hétfő 22:38

Hát a Chigrinski-üzlet is hatalmas volt, megvették 2009 nyarán az ukránoktól 25 millióért, játszott egész évben 12 meccset és 2010 nyarán eladták ugyanúgy az ukránoknak 15 millióért :mrgreen: De ez a Villa-üzlet ez még azon is túltesz, egész Spanyolország ezen röhög, a katalánok mondjuk kínjukban :lol: 2,1 millió az azért na. Izmos. Még Altintopért is kaptunk 3,5 milliót :lol: Laporta sem volt egy nagy üzletember, de ez a Rosell :lol:
1956 ● 1957 ● 1958 ● 1959 ● 1960 ● 1966 ● 1998 ● 2000 ● 2002 ● 2014 ● 2016 ● 2017 ● 2018

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9172
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. július 8., hétfő 22:23

pheco írta:Villa nélkül is meg lettek volna a kupák. Akkor ezzel az erővel Csigrinszkij is jó vétel volt, mert jöttek a kupák.
Barcas lakotarsamnak mondtam is valamelyik nap, hogy ha mar ugyis kozephatvedet keresnek, miert nem veszik meg Csigrinszkij-t. :mrgreen:

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. július 8., hétfő 22:12

F.C.B. írta: Mindenben egyetértek kivéve az utolsó mondat:"mondjuk en szemely szerint orulok neki, hogy egy 40 millioert vasarolt csatar apropenzert megy el toletek :D :D " Én személy szerint úgy gondolom ezt bár mikor aláírná sok elnök(szerintem Perez is...) Vesz egy játékost 40mill.-ért és az első évben nyer vele a csapat 3-4 kupát köztük a Bl-t. majd három év múlva bagóért (ami azért még változhat) elengedi. Őszintén téged nem érdekelne egy ilyen játékos vétel? :D :D
Villa nélkül is meg lettek volna a kupák. Akkor ezzel az erővel Csigrinszkij is jó vétel volt, mert jöttek a kupák.

Avatar
F.C.B.
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2013. június 20., csütörtök 15:11
Kedvenc játékosaid: Maradona, Messi
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: F.C.B. » 2013. július 8., hétfő 22:09

h3x0r írta:
F.C.B. írta:Engem csak az a Messikicsinálja szöveg fáraszt egy kicsit. Cr-t pont annyira tolják a csapatba mint Messit. Ennyi erővel Higu és Benzema is ki lett csinálva!!??
Csak annyi a kulonbseg, hogy mig Higuain es Benzema a sajat posztjukon jatszhattak, addig Villa-bol, aki egy verbeli csatar, bal szelsot csinaltak.
Villanak mindenfele keppen megerte ez a 3 ev Barcelonaban. A Valenciaban 5 ev alatt nyert egy spanyol kupat, nalatok meg mindent megnyert, meg hat az az evi 7-8 millas fizetes se jott neki rosszul. A barcaba mar sok jo nem jutott volna szamara, jott Neymar, akivel kezdokent szamol majd az edzo. Nemsokara 32 eves, epp itt az ideje levezetni, de talan egy jo tavasszal meg ott lehet a VB-n is. A fizetese az egekben, persze hogy a barca elengedte szinte ingyen. (mondjuk en szemely szerint orulok neki, hogy egy 40 millioert vasarolt csatar apropenzert megy el toletek :D :D )
Mindenben egyetértek kivéve az utolsó mondat:"mondjuk en szemely szerint orulok neki, hogy egy 40 millioert vasarolt csatar apropenzert megy el toletek :D :D " Én személy szerint úgy gondolom ezt bár mikor aláírná sok elnök(szerintem Perez is...) Vesz egy játékost 40mill.-ért és az első évben nyer vele a csapat 3-4 kupát köztük a Bl-t. majd három év múlva bagóért (ami azért még változhat) elengedi. Őszintén téged nem érdekelne egy ilyen játékos vétel? :D :D

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. július 8., hétfő 21:53

'shutterisland írta:amúgy ennyiért (2 milla fix + néhány milla opció) elfogadtátok volna cserecsatárnak, nem ?
simán
Press írta:Amugy durva hogy elertektelenednek a jatekosok az ido haladtaval.
Persze mert tompulnak általában. Bár Villát most áron alul adták el.

CR szerintem mondjuk 34 évesen is lehet 35 milla körül,mert bár lassul,de akkor is bitang gyors lesz,jó befejező szóval tökéletes középcsatár lehetne. (szerintem)

Tényleg,ha Ibra jönne,(és Benzema menne,mert nem nyújtana jó teljesítményt) és 2-3 évre elintézné még talán a csatárposztot,annyi év múlva akár CR is behúzódhatna középre :)
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8494
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. július 8., hétfő 21:49

amúgy ennyiért (2 milla fix + néhány milla opció) elfogadtátok volna cserecsatárnak, nem ?

Avatar
F.C.B.
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2013. június 20., csütörtök 15:11
Kedvenc játékosaid: Maradona, Messi
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: F.C.B. » 2013. július 8., hétfő 21:46

oroszisti írta:
F.C.B. írta:
Én nem akarom Messire kenni ,de tény hogy miatta nem játszhatott a posztján , nyilván azért ,mert jobb ott Messi . De én is biztos vagyok benne , hogy szép emlékei maradtak , még ha nem is teljesedhetett ki.
:agree: :salute:

Avatar
Press
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:11

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Press » 2013. július 8., hétfő 21:28

Emlékeztek még, amikor nagyon le akartuk igazolni Villat? Aztan elvitte a Barcelona 40 millioert. Most itt lett volna a lehetoseg egesz olcson :mrgreen:

Amugy durva hogy elertektelenednek a jatekosok az ido haladtaval.
1956 ● 1957 ● 1958 ● 1959 ● 1960 ● 1966 ● 1998 ● 2000 ● 2002 ● 2014 ● 2016 ● 2017 ● 2018

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: gunner » 2013. július 8., hétfő 21:26

Hát ez elég vicces, vagy inkább cikinek mondanám.

Ami biztos, hogy kapunk 2,1 millió eurót érte (15-20-akat emlegettek/tünk a fórumon...), 2-őt ha még marad a következő utáni szezonban is, és még 2 milliót, ha a harmadik szezonját is a matracosoknál tölti el... Plusz ha esetleg távozik az Atleticotól, az átigazolási díj fele a katalánokat illeti...

Elég nyakatekert, és amatőr átigazolási üzlet volt véleményem szerint.

A 119 meccs, 48 gól nem tűnik rossz mutatónak, de érzésem szerint sohasem nyújtotta azt, amit egy ilyen kaliberűnek tartott játékos esetében (jogosan) elvárna a szurkoló. Tény, hogy a Messi-faktor, nevezzük így, őt sem engedte a kibontakozásban, és eredeti poziciójától eltérő, de nem szokatlan helyen játszott.

Reméltem, hogy a sérülése után tapasztalt jó forma és gólérzékenység tartós lesz, de sajnos csak ideiglenesnek bizonyult. Sajnos a klubvilágbajnokságon nem csak a sípcsontja, hanem nagyon úgy fest, a karrierje is kettétörhetett :(

Valószínűleg nem érezte a klubtól és a vezetőedzőtől azt a bizalmat, amit elvárt volna, és szerintem helyes döntést hozott.

Meglepő, hogy a Ligában maradt, talán úgy érzi, hogy ez a közeg való neki, és innen is fog visszavonulni érzésem szerint. Van egy-két jó szezon benne, ha az Atleticoban vezér tud lenni, és ő lesz az első számú befejező csatár, akkor sok góllal szomoríthatja a spanyol csapatokat. A Bajnokok Ligája meg ugye nem mellékesen ad extra motivációt számára, és jövőben ugye valamilyen világbajnokság is lesz.

Sohasem voltam rajongója, de mindig örömmel töltött el, ha a csapat hasznára vált. A 2011-es Manchester United elleni gólja örök emlék, szerintem van der Saart egy ideig sokkolhatta a találat.

Sok sikert Madridban!
"And my heart will leave you never."

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9172
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. július 8., hétfő 21:24

F.C.B. írta:Engem csak az a Messikicsinálja szöveg fáraszt egy kicsit. Cr-t pont annyira tolják a csapatba mint Messit. Ennyi erővel Higu és Benzema is ki lett csinálva!!??
Csak annyi a kulonbseg, hogy mig Higuain es Benzema a sajat posztjukon jatszhattak, addig Villa-bol, aki egy verbeli csatar, bal szelsot csinaltak.
Villanak mindenfele keppen megerte ez a 3 ev Barcelonaban. A Valenciaban 5 ev alatt nyert egy spanyol kupat, nalatok meg mindent megnyert, meg hat az az evi 7-8 millas fizetes se jott neki rosszul. A barcaba mar sok jo nem jutott volna szamara, jott Neymar, akivel kezdokent szamol majd az edzo. Nemsokara 32 eves, epp itt az ideje levezetni, de talan egy jo tavasszal meg ott lehet a VB-n is. A fizetese az egekben, persze hogy a barca elengedte szinte ingyen. (mondjuk en szemely szerint orulok neki, hogy egy 40 millioert vasarolt csatar apropenzert megy el toletek :D :D )

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8494
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. július 8., hétfő 21:24

én a lábtörést tartom az igazi kerékkötőnek a barcelonai pályafutását illetően.
kihagyott vagy 8 hónapot, szinte egy teljes szezont, és egy európa-bajnokságot is.
nyilván egy lábtörés sosem jön jól, de az ő korában meg pláne rosszkor jött, 30 év körül és a felett már minden egyes év egy kincs, amit ilyen magas szinten tölthet el egy játékos.

nem azt mondom, hogy ha nem sérül le, akkor most alapember lenne, és nem távozna, ezt nyilván nem tudhatjuk.
de hogy ez merőben meghatározza a 3 év összképét, az biztos.

mindettől függetlenül én pozitív emlékekkel búcsúzom tőle, mert azért sok szép pillanatot szerzett így is nekünk.
és persze tudom, hogy abban, hogy nem váltotta meg a világot, rajta kívül álló tényezők is szerepet játszottak.

A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára 'shutterisland 2013. július 8., hétfő 21:26-kor.

Avatar
DavieS
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:17
Kedvenc játékosaid: #2 #12 #19

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: DavieS » 2013. július 8., hétfő 21:21

akkor már adták volna ingyé dévidet matracoséknak.. :lol:

2 milliókkal szórakoznak, mikor náluk is 6-7 milliós átlagfizetések vannak.. :roll:

forlán, agüero, torres, falcao, villa ezeknek a mocskoknak mindig van egy normális csatáruk.. :coffee:
92:48

#2 #8 #12 #19 #23

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2013. július 8., hétfő 21:15

F.C.B. írta:
Valenciában ő volt az első számú gólfelelőse a Barcában egy volt a többi közül de így is piszkált 20-25 gólt. Ha nyugdíjas korában megkérdezik biztos azt mondja "örökké hálás leszek hogy a Barcába igazoltam" Nem vitatéma hogy a katalán klubban nem vitte hátán a csapatot de nem is azért vitték oda. Engem csak az a Messikicsinálja szöveg fáraszt egy kicsit.
Cr-t pont annyira tolják a csapatba mint Messit. Ennyi erővel Higu és Benzema is ki lett csinálva!!??
Én nem akarom Messire kenni ,de tény hogy miatta nem játszhatott a posztján , nyilván azért ,mert jobb ott Messi . De én is biztos vagyok benne , hogy szép emlékei maradtak , még ha nem is teljesedhetett ki.
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

Avatar
F.C.B.
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2013. június 20., csütörtök 15:11
Kedvenc játékosaid: Maradona, Messi
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: F.C.B. » 2013. július 8., hétfő 21:06

oroszisti írta:
F.C.B. írta:
szerintem meg nem a posztján játszott. Első évében sem azt mutatta , mint a Valenciában :roll:
Valenciában ő volt az első számú gólfelelőse a Barcában egy volt a többi közül de így is piszkált 20-25 gólt. Ha nyugdíjas korában megkérdezik biztos azt mondja "örökké hálás leszek hogy a Barcába igazoltam" Nem vitatéma hogy a katalán klubban nem vitte hátán a csapatot de nem is azért vitték oda. Engem csak az a Messikicsinálja szöveg fáraszt egy kicsit.
Cr-t pont annyira tolják a csapatba mint Messit. Ennyi erővel Higu és Benzema is ki lett csinálva!!??

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2013. július 8., hétfő 20:46

F.C.B. írta:
El Unico írta:Ui: szegény Villát is elfogyasztotta Messi :mrgreen:
:ozil: :ozil: :ozil: Persze ez a csúnya Messi mindenről ő tehet (meg a Gyurcsány Fletó) Villa első éve sikeres volt mindent megnyert amiről a legtöbb labdarúgó csak álmodik.A sikerekből kivette a részét!!!! Sérülése után (de lehet az is Messi intézte neki :mrgreen: ) nem tudott meghatározó ember lenni mert béna fasz volt és tíz helyzetből rúgott egy gólt.
Ezért sokat ült a padon és kb. ennyi! (szerintem)
szerintem meg nem a posztján játszott. Első évében sem azt mutatta , mint a Valenciában :roll:
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 51 regisztrált és 0 vendég