Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

mahitoo(Henke)
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 12:26
Kedvenc játékosaid: Brolin, Henke, Ibra, Ini, Puyol
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mahitoo(Henke) » 2016. március 20., vasárnap 21:28

Nos Toti, láttam a visszajátszást, Bale gólja teljesen szabályos volt (lett volna).

South park által összefoglalva: https://www.youtube.com/watch?v=aEpwBVXbKhs :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. március 20., vasárnap 21:28

András93 írta:
Ónó írta:Fél órája keresem a youtubeos csajt aki bömbölve sír h hagyjátok Britney-t ne bántsátok! South parkba is benne volt, na kb ez jut eszembe ilyenkor :lol: :lol: :lol:
Amúgy az egy csávó... :mrgreen:
https://www.youtube.com/watch?v=WqSTXuJeTks
? :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
András93
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: András93 » 2016. március 20., vasárnap 21:22

Ónó írta:Fél órája keresem a youtubeos csajt aki bömbölve sír h hagyjátok Britney-t ne bántsátok! South parkba is benne volt, na kb ez jut eszembe ilyenkor :lol: :lol: :lol:
Amúgy az egy csávó... :mrgreen:

mahitoo(Henke)
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 12:26
Kedvenc játékosaid: Brolin, Henke, Ibra, Ini, Puyol
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mahitoo(Henke) » 2016. március 20., vasárnap 21:15

Azt nem láttam, de Benzema elleni mezhúzás tizenegyes lett volna, főleg a Sevilla büntije után. Csak nem esett el, de ez egy bírói baromság ilyenkor. Ma szép támadófocit játszotok, nagy tempóval. Én nem utálom a csapatotokat.

Ónó
Hozzászólások: 578
Csatlakozott: 2015. december 27., vasárnap 22:00
Kedvenc játékosaid: Lampard Zidane Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Ónó » 2016. március 20., vasárnap 21:14

Toti írta:Henke, ha esetleg nézed a Real Madrid - Sevilla meccset, neked mi a véleményed Bale meg nem adott góljáról? először is inkább azt kérdezem, hogy szted szabályos volt? utána pedig, hogy szted a javunkra fognak majd tévedni a mai meccsen? valahogy itt is kompenzálni kellene akkor.
Ott volt a 11es. Mit akarsz még kompenzálást? :lol: telhetetlen banda.

Fél órája keresem a youtubeos csajt aki bömbölve sír h hagyjátok Britney-t ne bántsátok! South parkba is benne volt, na kb ez jut eszembe ilyenkor :lol: :lol: :lol:

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4755
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2016. március 20., vasárnap 21:09

Henke, ha esetleg nézed a Real Madrid - Sevilla meccset, neked mi a véleményed Bale meg nem adott góljáról? először is inkább azt kérdezem, hogy szted szabályos volt? utána pedig, hogy szted a javunkra fognak majd tévedni a mai meccsen? valahogy itt is kompenzálni kellene akkor.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. március 20., vasárnap 20:54

Vágj ki innen nyugodtan, felhoztam egy újabb "média" ferdítést. Mert az volt, és ezt ti is tudjátok.
Jól van, ha ettől jobban alszol és befejezed a témát, akkor legyen, ahogy gondolod.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

mahitoo(Henke)
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 12:26
Kedvenc játékosaid: Brolin, Henke, Ibra, Ini, Puyol
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mahitoo(Henke) » 2016. március 20., vasárnap 20:52

Egy Madridista barátom szokott írogatni hozzátok a fb-on, és néha megjeleníti a kommentjeit, nem like-oltam az oldalt. Ha gondoljátok privátban megadom a nevét, és láthatjátok mit írt, akár az enyémet is megadom utána, mert semmi extra nincs benne.

Vágj ki innen nyugodtan, felhoztam egy újabb "média" ferdítést. Mert az volt, és ezt ti is tudjátok.

Ónó. Áruld már el nekem mi rosszat írtam? Szidtalak téged? A csapatodat? Ronaldot? Aki pedig nézte azt a meccset, 5 perc után tisztában volt vele, hogy az a bíró nem való megye 2-be sem. És igen, akinek ez nem tűnt fel, az nem ért a focihoz.

rashidm
Hozzászólások: 4548
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. március 20., vasárnap 20:51

mahitoo(Henke) írta:meg Piqué 2 sárgája is jogos lett volna.
És ki beszélt itt a 2 jogos sárgáról? Mondjuk nálam utóbbi piros lett volna (utolsó ember+gólhelyzetben lévő játékos).

Ónó
Hozzászólások: 578
Csatlakozott: 2015. december 27., vasárnap 22:00
Kedvenc játékosaid: Lampard Zidane Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Ónó » 2016. március 20., vasárnap 20:47

Imádom az ilyen anyaoroszlán mindenáron nekem van igazam ha védem a gyermekem típusú Barcásokat. Szerintem azért szenvedsz itt az érthetetlen logikáddal, mert még téged is zavar ez a kialakult helyzet. Szerencsétek van, h a sok bíró mindig a javatokra "téved".
A másik nevetséges érved, hogy aki nem értett egyet veled az nem ért a focihoz vagy csak hülye. Hát ne aggódj megvan a véleményem nekem is.
Hatalmas szerencsénkre itt vagytok és nem hagytok minket szenvedni búslakodni, van min röhögnünk is. Köszönjük szépen, igaz barátok vagytok!

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4755
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2016. március 20., vasárnap 20:42

ez egyébként komoly, hogy egy barcás olvassa/nézi a madridom fb oldalt? most erről van szó,
és fel van háborodva?

hol élünk? :lol: :lol: :lol:

gondolom az én meccs közbeni kommentemről van szó amit a spanyol bajnoki topicba írtam. de tudtam, hogy az is ki lesz magyarázva. brutális :Đ :Đ
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. március 20., vasárnap 20:40

Barcás nyomjon egy dislike-ot a madridomra, aztán kevesebb lesz az idegeskedés. Amúgy meg ha zavar, vezesd le a fb-on, ott majd kiváglak, aztán ennyi, de ne a fórumot bacasd össze vele, mert nem az itteniek tették ki, ahogy írtad is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. március 20., vasárnap 20:32

Lényeg, hogy ezt is meg lehet magyarázni és 13(10) pont előny illetve top formában játszó csapat esetén ezt feltétlen fontos egy Real Madrid szurkolói fórumon.

WP.

mahitoo(Henke)
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 12:26
Kedvenc játékosaid: Brolin, Henke, Ibra, Ini, Puyol
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mahitoo(Henke) » 2016. március 20., vasárnap 20:29

Tényleg ezt meg kéne magyaráznom? Hogy az egyik bírói tévedést meg sem említitek, majd ami annak lenne a következménye, azt posztoljátok? Sárga, jó szituból szabadrúgás a Villarealnak, és semmi olyasmi, ami a címben van. Mert 1 sárgáért nem hagyta volna ki a Klasszikust.

Verem a nyálam? Itt van Realista, fog, kidob, és kész. Ti panaszkodtok mindig különböző média dolgokra, majd a ti oldalatok ugyanazt csinálja. És nem a Sport1, nem én, nem Dzsi, nem Palesz, nem BBeno, hanem maga az oldal.

A legjobb, hogy sokan nem látták a meccset, de biztos, hogy nem volt tizenegyes, meg Piqué 2 sárgája is jogos lett volna.

Nem számít, jó szurkolást a meccshez. Nem a fórumozóknak ment ez az üzenet, nem ti raktátok ki. Csak ha már más szemében a szálkát, akkor talán a sajátban is a gerendát.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mahitoo(Henke) 2016. március 20., vasárnap 20:33-kor.

rashidm
Hozzászólások: 4548
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. március 20., vasárnap 20:23

mahitoo(Henke) írta:A bíró kétszer tévedett, először mikor Piquének megadta a sárgát, majd akkor, amikor a másik esetet (a posztban szereplőt) nem fújta le, és nem adott neki sárgát. Mivel az első nemhogy sárga, de szabadrúgás sem volt, valóban nincs miről beszélni. És az "író" vagy nem nézte a meccset, vagy nem érdekelték a tények, egyik sem menti fel.
tehát akkor ez a két eset számodra egyenlő súllyal van? Szóval, ha Ramos kapna egy sárgát az El Classio-n, majd ugyanezért az esetért (elüti a labdát) nem kap sárgát, ugyanezt mondanád? Az, hogy egy bakit egy másik bakival "javít" az nem megoldás. Persze, mivel veletek történt, így ez teljesen jó. :salute: :hmmm:
mahitoo(Henke) írta:A tizenegyes meg tizenegyes volt, játszhatunk a szavakkal, de elsodorta Neymar lábát, majd a labdát.
Ehhez nem tudok hozzászólni, mert nem láttam az esetet. De gondolom, hogy teljes mértékben tiszta 11-es volt. :mrgreen:

mahitoo(Henke) írta:Realista, nem ez megy már évek óta? Minden lap miattunk hazudik, minden kommentátor Barcás, és ferdít. Akkor az a poszt mi?
Az mitől ferdítés, hogy leírják, hogy nem kapott sárgát Piqué vagy hogy nem volt (??) tizi a tizi? Az, hogy minden kommentátor Barcás, azt nem tudom, de elég szembetűnő hogy viselkedik a kommentátor, amikor gólt lő/gólt kap a Real illetve a Barca.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. március 20., vasárnap 20:21

mahitoo(Henke) írta:A bíró kétszer tévedett, először mikor Piquének megadta a sárgát, majd akkor, amikor a másik esetet (a posztban szereplőt) nem fújta le, és nem adott neki sárgát. Mivel az első nemhogy sárga, de szabadrúgás sem volt, valóban nincs miről beszélni. És az "író" vagy nem nézte a meccset, vagy nem érdekelték a tények, egyik sem menti fel.

A tizenegyes meg tizenegyes volt, játszhatunk a szavakkal, de elsodorta Neymar lábát, majd a labdát.

Semmi megmondás nincs ebben kedves ziro4vr. És nem a kommentelőkbe kötöttem bele, mert mindenki azt ír amit akar.

Realista, nem ez megy már évek óta? Minden lap miattunk hazudik, minden kommentátor Barcás, és ferdít. Akkor az a poszt mi?
Még mindig nem tudom melyikre gondolsz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
peadani
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:57
Kedvenc játékosaid: R9,Zidane,Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: peadani » 2016. március 20., vasárnap 20:16

mahitoo(Henke) írta:A bíró kétszer tévedett, először mikor Piquének megadta a sárgát, majd akkor, amikor a másik esetet (a posztban szereplőt) nem fújta le, és nem adott neki sárgát. Mivel az első nemhogy sárga, de szabadrúgás sem volt, valóban nincs miről beszélni. És az "író" vagy nem nézte a meccset, vagy nem érdekelték a tények, egyik sem menti fel.

A tizenegyes meg tizenegyes volt, játszhatunk a szavakkal, de elsodorta Neymar lábát, majd a labdát.

Semmi megmondás nincs ebben kedves ziro4vr. És nem a kommentelőkbe kötöttem bele, mert mindenki azt ír amit akar.

Realista, nem ez megy már évek óta? Minden lap miattunk hazudik, minden kommentátor Barcás, és ferdít. Akkor az a poszt mi?
De a posztban arról van szó hogy a 2. esetnél a bíró kurvára elnézte a kezezést és akkor piros és pápá Real elleni meccs.Mert erről szól a poszt nem arról amiket Te irogatsz itt össze-vissza.Hozzáteszem ezt a bírót se engedném pálya közelébe mert vakon volt.Az, hogy itt most vered a nyálad...nem értem mi szükség van erre.

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. március 20., vasárnap 20:14

mahitoo(Henke) írta: játszhatunk a szavakkal, de elsodorta Neymar lábát, majd a labdát.
Ha a te logikád szerint nézzük akkor minden ilyen kapuskijövetel 1v1 szituációban csak tizivel végződhetne, mert a támadónak nincsen más dolga mint beállni a labda és a kapus közé. Ez nem így megy.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

mahitoo(Henke)
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 12:26
Kedvenc játékosaid: Brolin, Henke, Ibra, Ini, Puyol
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mahitoo(Henke) » 2016. március 20., vasárnap 20:11

A bíró kétszer tévedett, először mikor Piquének megadta a sárgát, majd akkor, amikor a másik esetet (a posztban szereplőt) nem fújta le, és nem adott neki sárgát. Mivel az első nemhogy sárga, de szabadrúgás sem volt, valóban nincs miről beszélni. És az "író" vagy nem nézte a meccset, vagy nem érdekelték a tények, egyik sem menti fel.

A tizenegyes meg tizenegyes volt, játszhatunk a szavakkal, de elsodorta Neymar lábát, majd a labdát.

Semmi megmondás nincs ebben kedves ziro4vr. És nem a kommentelőkbe kötöttem bele, mert mindenki azt ír amit akar.

Realista, nem ez megy már évek óta? Minden lap miattunk hazudik, minden kommentátor Barcás, és ferdít. Akkor az a poszt mi?

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. március 20., vasárnap 20:07

Nagyon megmondósra akarta ezt a posztot, de lehetett volna ezt jobban is csinálni. Említésre sem érdemes.
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 138 regisztrált és 0 vendég