Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. július 19., péntek 21:26

Szerintem Bielsa lesz, mert Rosellnek nagy spanja és szabad is már, de amúgy nem tudom, hogy ki illene a Barcába. Luis Garcia. :mrgreen:


Titonak meg már év közben is ezt a döntést kellett volna meghoznia. Jobbulást neki, de ahol a rák 3-szor kiújul ott nagyon nagy a gáz... :/
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2013. július 19., péntek 21:17

döme már utón van sztem, a bdsrstnt neki. :lol:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Mezner2
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 22:48
Kedvenc játékosaid: Sergio Busquets, Lionel Messi,Andrés Iniesta, Böde Dani,Lipcsei Peti
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, FTC

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Mezner2 » 2013. július 19., péntek 21:06

GT37 írta: Cruyff
:mrgreen: :mrgreen: Hát persze, Sandro első dolga volt elnökként, hogy elpaterolja a klubtól az öreget, olyan szinten utálja, hogy arra szavak nincsenek, volt egy időszak amikor 2hetente köpködött rá a sajtóban, majd biztos idehozza utána a hollandot :D Ebből AVB lesz szerintem, bár én F.De Boerban látom a legtöbb fantáziát..
Jupp Heynckes :
"Amit Messi elért, a négy Aranylabda és 50 szerzett gól, az valami földönkívüli teljesítmény. Van rá egy szó, amivel jellemezni lehet:egy fenomén. A fiatal kora ellenére már Zidane, Pelé, Maradona vagy éppen Cruyff szintjén van."

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 19., péntek 21:05

ja és morientes. te így látod hogy ezt oda kellett írnod, én mást és máshogy írtam oda de ez a mondat is ott volt. viszont én nem gyökereztelek meg parasztoztalak kb le mint ahogy erre tett utalást két ember is amikor z első hsz-emet a témában írtam.
Nem hiszrm hogy én,személyszerint leparasztoztalak volna,vagy olyat írtam volna hogy gyökér vagy,de ha ez jött volna le a hsz-ból,akkor sry...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1164
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. július 19., péntek 20:55

Titonak jobbulást!

Én is sajnálom,de az első gondalatom a hírt olvasva nekem is az volt,hogy a Barcelona gyenge pontja vált ki ezzel. :kivagyhe:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. július 19., péntek 20:48

De egyébként ha Cruyff lenne az edző (kétlem) a nyilatkozatai alapján az első dolga az lenne ,hogy neymart visszapostázza a santosnak :D
vagy eladja Messit. Négy csapat bekészítette a 120 milliót az AS szerint a téli átigazolási szezonra :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. július 19., péntek 20:47

Géci írta: de ez az etiket vagy egy alap műveltség is egy bizonyos szinten, ha hozzászólsz akkor vagy pozitivat vagy semmit.
morientes írta:Nem kell 10X elég egyszer
___Samy___ írta:elhiszem, hogy most ez a lazaság a nagyon menő dolog, de ezt emberségnek hívják
de pont ez a vicc hogy úgy kötöttek belém hogy még oda is írtam hogy jobbulást.
az meg hogy még ott volt az is hogy jelenleg ő a gyenge pontja a barcának az rák ide vagy oda, szerintem tény.

ja és morientes. te így látod hogy ezt oda kellett írnod, én mást és máshogy írtam oda de ez a mondat is ott volt. viszont én nem gyökereztelek meg parasztoztalak kb le mint ahogy erre tett utalást két ember is amikor z első hsz-emet a témában írtam.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Galacticos 2013. július 19., péntek 20:50-kor.

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2829
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: soadroli » 2013. július 19., péntek 20:42

Rosell:" Az új edző nevét hivatalosan jövőhéten fogjuk nyilvánosságra hozni!
A holnapi meccs meg elmarad.
Kép

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 19., péntek 20:30

viszont nem érzem azt hogy neki bármiben is segítene az hogy én ide 10x beírom hogy JOBBULÁST TITO!! VÁRUNK VISSZA!!!! :sziv: :sziv: 
De itt nem csak arról van szó.Itt nem csak egy embernek kívánsz jobbulást,hanem a nagy rivális vezetőedzőjének is.Nem kell 10X elég egyszer,vagy ha nem,még 1X se akkor meg nem kell írni semmit.Ezt úgy gondolom így illik.Aztán lehet hogy én vagyok az a vén hülye,akinek még számít a tisztelet,a sportemberi.mentalitás....ma már nem divat.Nem baj.Én úgy éreztem számít valamit,hogy innen üzenek neki hogy ne adja fel.Ja igen.És mindannyiunkal megtörténhet.Na de befejeztem,remélem meggyógyul.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. július 19., péntek 20:26

Marci77 írta:kizárt. újra ott a feladat előtte hogy fenntartsa a BVBt és sikereket érjenek el. Amúgy is szerintem ha el lehetett volna hozni lehet hogy ő lenne itt Carlo helyett.
AVB is valszeg marad a Sp?rsnél ha Bale marad.
Kloppra nem is látok sok esélyt, csak azért jó lenne.
AVB-t nem lenne lehetetlen elcsábítani, csak attól félek, hogy ha ő jön, akkor Bale is azt mondja Levynek, hogy viszlát. :(

Bielsa még jó lenne.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. július 19., péntek 20:25

viszont nem érzem azt hogy neki bármiben is segítene az hogy én ide 10x beírom hogy JOBBULÁST TITO!! VÁRUNK VISSZA!!!! :sziv: :sziv:
viszont akkor ne kívánj soha senkinek semmit jót, mert ugysem tudja meg....ne haragudj de ez nagyon abszurd
elhiszem, hogy most ez a lazaság a nagyon menő dolog, de ezt emberségnek hívják

a születésnapozás meg az ilyesmik az teljesen más, abban igazad is van
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 19., péntek 20:24

Marci77 írta: Amúgy is szerintem ha el lehetett volna hozni lehet hogy ő lenne itt Carlo helyett.
Perez kis milliószor is hozta volna már... Biztos vagyok benne, hogy Yupp és Carlón kivül senki nem merült fel benne, de elsőként minden képpen Ancelottit akarta, mert elmondta, hogy hosszú távra tervez az új edzővel és lássuk be Yupp már nem valami fiatal, hogy még 3-4-5 évet lenyomjon mint edző. Jó ez igy :D

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. július 19., péntek 20:17

GT37 írta:Klopp
kizárt. újra ott a feladat előtte hogy fenntartsa a BVBt és sikereket érjenek el. Amúgy is szerintem ha el lehetett volna hozni lehet hogy ő lenne itt Carlo helyett.
AVB is valszeg marad a Sp?rsnél ha Bale marad.
DavieS írta:Mancini
jó is lenne :D
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 19., péntek 20:13

Galacticos írta:
morientes írta:Csak itt most azon túl kellene lépni,hogy szeretem-nem szeretem, ismerem nem ismerem...
viszont nem érzem azt hogy neki bármiben is segítene az hogy én ide 10x beírom hogy JOBBULÁST TITO!! VÁRUNK VISSZA!!!! :sziv: :sziv:
mert valószínűleg soha a büdös életben nem fog egy magyar madridista fórumot olvasni és lesni a hozzászólásokat, mert nagyobb gondja is van ennél.
nekem ez most kicsit olyan -mármint a fórumozó reakciókból(!)- mint amikor valamelyik játékosunknak születésnapja van. mindenki jön és akkor Boldog születésnapot!kit érdekel ez? ez a felköszöntés is csak arra jó hogy néhány gyengébb elméjűnek eggyel több hsz-e legyen. meg amikor valakinek a fórumon születésnapja van, és van aki MINDEN NAP beírta hogy isten éltessen és bemásolta alulról hogy kiknek van születésnapja ma az itteniek közül. ez olyan személytelen és kibaszott felesleges szerintem hogy el nem tudom mondani.
pluszba egyébként azt már csak halkan jegyzem meg hogy hiába ez a véleményem mégis odaírtam annyit hogy jobbulást neki, mégis nekem ugrottak hogy ez mekkora parasztság. bár ezt könnyebb mint végig olvasni azt amit idéz az illető.

meg ez szerintem olyan izé így hogy nem tudunk rajta segíteni, azzal ő nem lesz beljebb hogy mi most itt jobbulást kívánunk neki. amikor valami katasztrófa történik akkor sincsenek az érintettek kisegítve azzal hogy"jaj de sajnálom őket" vagy odamész segíteni vagy különben semmit nem ér az egész. persze szép gesztus, úgy hogy soha az életben nem fogja olvasni. írjatok neki a twitteren, de ide minek...
Megértelek, de ez az etiket vagy egy alap műveltség is egy bizonyos szinten, ha hozzászólsz akkor vagy pozitivat vagy semmit. Nem akarok beléd kötni isten ments, csak gondolom a többieknek ez szúrt szemet... Én az ilyesmivel nem foglalkozok... És ezzel zárom is ezt a témát részemről
GT37 írta:Cruyff
Villas-Boas
Klopp
AVB, Klopp tuti nem... Cruyff talán

Nem értem most miért nem jön fel Laudrup neve :kivagyhe:








:mrgreen:

Avatar
dzsihad91
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Raúl, Casillas, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo...
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsihad91 » 2013. július 19., péntek 20:08

De egyébként ha Cruyff lenne az edző (kétlem) a nyilatkozatai alapján az első dolga az lenne ,hogy neymart visszapostázza a santosnak :D

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. július 19., péntek 20:05

Sajnálom Titót, jobbulást neki. :(
Jó ez így, nem hiányzott még egy olyan szezon, amely során hirtelen eltűnik pár hétre...

Cruyff
Villas-Boas
Klopp

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2013. július 19., péntek 20:04

Détári, és egy üveg koccintós lenne a nagy fogás nekik. Bár minden biszem-bszom csapatba nem megy el.

Avatar
dzsihad91
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Raúl, Casillas, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo...
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsihad91 » 2013. július 19., péntek 20:03

Cruyff kilőve mivel laporta nagy cimborája, rossellel fasírtban vannak.(elvileg)

Rijkaard meg egyedül Dinhonak köszönhetett mindent.
Attól rettegek, hogy heynkess-nek megesik a szive a katalánokon...

Avatar
DavieS
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:17
Kedvenc játékosaid: #2 #12 #19

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: DavieS » 2013. július 19., péntek 20:03

Marci77 írta:Vagy Ferguson :lol:
esetleg Mancinivel is tehetnének egy próbát... :hmmm:

na jó ez erős volt. :mrgreen:
92:48

#2 #8 #12 #19 #23

Jester
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 9:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldinho, Nesta, Maldini, Buffon
Kedvenc csapatod: Olyan nincs...

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Jester » 2013. július 19., péntek 20:01

Hát ez egy olyan "egyik szem sír, másik nevet helyzet".

Szomorú, hogy kiújult a betegsége.
Viszont lássuk be, hogy nem hozott semmi újat a barca-hoz. Folytatta azt a taktikát ami már amúgy is a haláltusáját járta a Pep éra végén.

Szerintem 2 lehetséges befutó van: Frank Rijkard és Johan Cruyff

Utánanéztem,pont nemrég lett állástalan mindkettő :hmmm:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 121 regisztrált és 0 vendég