Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. április 26., kedd 8:58

hettynanny írta:Elnézést szeretnék kérni az összes madridistától, de különösen Remytől, nmatetól és zirotól is. Rájöttem, hogy csak magamat és a Barcelona drukkereket égetem a nevetséges és idióta viselkedésemmel.
Semmi gond, nincs harag. :)
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. április 26., kedd 8:44

Kerlon írta:Pont te és a Pique fele emberek miatt nem lesztek tisztelve. De lehetne sorolni az unszimpatikus emberek hadát a Barcábol.
Most mi a bajod? Tök korrekt hsz-t írd, nézd csak meg.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. április 26., kedd 7:25

Pont te és a Pique fele emberek miatt nem lesztek tisztelve. De lehetne sorolni az unszimpatikus emberek hadát a Barcábol.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3448
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Berti » 2016. április 26., kedd 7:23

hettynanny írta:Miközben ha van csapat aki maximális tiszteletet érdemel az mi vagyunk. Mind játékban, mind eredményességben mindenki felett vagyunk az utóbbi időben.
...
Végre lenne valaki aki látja is mi folyik az elmúlt tíz évben, de jön ziro Remy nmate meg a többi hogy mindegy csak ne a Barcelona. Valahol ironikus is, mert ezekből az emberekből építkezünk és mosolygunk rájuk Pique-vel az élen mikor felemeljük a kupákat. Mint az elmúlt tíz évben számtalanszor ez megtörtént.
Ha ezeket tényleg így látod, akkor pontosan beillesz abba a közegbe amit nem is olyan rég leírt valaki. Vakon vagytok és azt hiszitek ami nálatok folyik az a példaértékű magatartás. röhejjjjes :)
Pique az élő példakép nektek, kövessétek twitteren, likeoljátok, repostoljátok vagy a faszom tudja mit csináljatok, magatokat minősítitek vele.

hettynanny
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2016. április 26., kedd 6:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hettynanny » 2016. április 26., kedd 7:02

Elnézést szeretnék kérni az összes madridistától, de különösen Remytől, nmatetól és zirotól is. Rájöttem, hogy csak magamat és a Barcelona drukkereket égetem a nevetséges és idióta viselkedésemmel.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2016. április 25., hétfő 22:20

lesliejr írta: Viszont az itt legnagyobb hangú dzsi91 és Remy fórumtársak (amúgy minden tiszteletem az uraké) tavaly ilyenkor teleírták a fórumot, hogy a Real a Juve elleni kiesés után átadta nekünk a BL-t, tálcán van kínálva a Barca-nak, sőt a bajnokság is mert ha végig úgy játszotok mint ősszel akkor nekünk sanszunk se lett volna sehol. Kb ez ment napokig. Szóval szerintem először magában rakjon rendet mindenki, mert ez a "ha 100%on pörgünk..." szöveg nem csak a Barca szurkolók körében népszerű. :)
Azért kicsit más a kettő, mi tavasszal gyakorlatilag 1 fontos meccsen se tudtuk felállítani az őszi gálakezdőt a sérülések miatt... Nálatok meg mindenki makk egészséges(ha nem haragszol meg ezeket a messi féle útólagos sérüléseket nem veszem be) csak szimplán kipukkantatok a hajrára.Nálunk meg Ramos játszott vkp-t tavaly egy bl elődöntőn, meg a 100perces Chicharitoval kellett nyomjuk az atletico ellen (mondjuk szerencsére továbblőtt minket na de akkor is)...

Hasonló a 2 csapat mélyrepülése de míg minket inkább olyan tényezők hátráltattak amik ellen nem tudtunk tenni addig nálatok meg mindenki egészséges volt papíron, szimplán csak elfogyott a szufla... Százalékokról akkor sem beszéltünk, hanem arról hogy ha tavasszal ott lett volna mindenki aki számít akkor megakadályozhattuk volna a triplátokat...De ez semmit nem von le a ti érdemeitekből, de ha mi 12 hátrányból nyerünk bajnokságot nyugodtan szidhatjátok ti is a csapatotokat... tavaly nekünk is megvolt nem egyszer a lehetőségünk arra,hogy lezárjuk a ligát, nem bírtuk.A juvé-t meg Modric nélkül is ki kellett volna ejteni ezért sem a barcelonát okoltuk, de azért itt egy Real forumon hagy fikázzam már a csapatomat, ha éppen úgy érzem,hogy a rivális dolgát könnyítjük meg.

Nem sok köze van ennek amivel a barcások elárasztják a netet a médiát meg mindent, én itt egy real forumon leírtam,hogy ezt elk.rtuk. A sport tv-n meg nyomatják a barcások (mert ők is azok akármennyire szégyellitek,ez ellen nem tudtok mit csinálni) ,hogy a barca nem pörög 100%on...

mindig leírjuk,hogy van pár nem elmebeteg barcás, nekik jár a tisztelet, de nekem ne magyarázza már meg senki,hogy mi nem vagyunk különbek.A szaros forumoktól(könyörgöm,aki ráér, csak egyszer olvassa már át a két forumot a rivális bl győzelmekor) egészen a sport tv-n át(Hajdú-Nyilasi és akkor nézzük meg a hegyi-Vincze féle totál elmeroggyantakat) a játékosok nyilatkozatáig(most ebbe már hagy ne menjek bele) van mit böngészni,hogy még is melyik fél nem tud veszíteni és nem tudja tisztelni a másikat.

Én nem hiszem el,hogy ha eg értelmes barcás nézi ezeket a műsorokat,olvassa a nyilatkozatokat vagy a saját forumfelületüket nem látja,hogy mennyire beteg emberek/vélemények fordulnak meg ott...
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

fernandoredondo
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2015. május 7., csütörtök 16:42
Kedvenc játékosaid: Redondo, CR, R9, Kroos, Modric, Marcelo, Varane, Sergio
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: fernandoredondo » 2016. április 25., hétfő 20:04

lesliejr írta: Szóval szerintem először magában rakjon rendet mindenki, mert ez a "ha 100%on pörgünk..." szöveg nem csak a Barca szurkolók körében népszerű.

Ezt komolyan gondolod ? :D
Hány Realos írta le az őszi 0:4 után, hogy a Real csak ennyin pörgött, azért nem nyert mert igazán nem akart, vagy mert pihentettünk tavaszra azért kaptunk akkor ki. Szánalmas!

Elmondok neked valamit, ezek mindig, mindig nyerni akarnak és nincs olyan, hogy nem akartak, egyszerűen nem ment nekik fáradtság, nagyarc, egyéb ok miatt, vagy ne adj isten egyszerűen ennyit engedett nekik az ellenfél, igen, ilyen is létezik.

Avatar
eReMA
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:48
Kedvenc játékosaid: 4
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: eReMA » 2016. április 25., hétfő 12:22

delPotro írta:Évek óta a Barcelonáról és a Real Madridról szól a labdarúgás, aki szereti a focit az általában szimpatizál vagy az egyikkel vagy a másikkal. Mindkét oldalon vannak elfogult, értetlen emberek, ezért nem értem hogy miért kell foglalkozni azzal, hogy a másik milyen sületlenségeket ír vagy beszél. Főleg azokat nem értem, akik többet beszélnek az ellenfélről mint általuk "szeretett" klubról.
Mi is tudjuk hogy sok tizenegyest kaptunk a szezonban, az előző meccsen a bíró is túltolta a tiziket, ez van. De mégis egyesek képesek ezen pörögni napokig. Ez ugyanúgy igaz a másik oldalra is. Egyszerűen nem értem.
Semmi személyes, de kikívánkozik.

Senki nem érti közületek... addig, amíg a javatokra mennek az ítéletek és rendszeresen előnyt kovácsoltok a "kétes" szitukból. Aztán csak előjön az igazi véretek, amikor még hátszélben is a bré rossz oldalára kerültök. Olyankor azonnal ér epét hányni az egész világra.

Rendkívül szimpatikusak az önkéntes hittérítők.
“Játssz nyugodtan!” - Puskás

The time on the clock is etched on our memories, 92:48.

El Real Madrid es el equipo más importante del mundo y lo será hasta que yo lo diga

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3448
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Berti » 2016. április 25., hétfő 12:20

delPotro írta: Mi is tudjuk hogy sok tizenegyest kaptunk a szezonban, az előző meccsen a bíró is túltolta a tiziket, ez van. De mégis egyesek képesek ezen pörögni napokig. Ez ugyanúgy igaz a másik oldalra is. Egyszerűen nem értem.
Gondolj csak bele, velünk játszották volna el ezt a 11es hullámot és Penaldo meg bekurta volna mindet, mert kell neki az a bizonyos cipő és ezek mellett 1 pont előnyünk is lenne előttetek...mi lenne túloldalt? :)
Atyaságosdrágjóisten

Avatar
delPotro
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2013. október 31., csütörtök 14:06
Kedvenc játékosaid: Villa
Kedvenc csapatod: Swansea, Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: delPotro » 2016. április 25., hétfő 12:01

Évek óta a Barcelonáról és a Real Madridról szól a labdarúgás, aki szereti a focit az általában szimpatizál vagy az egyikkel vagy a másikkal. Mindkét oldalon vannak elfogult, értetlen emberek, ezért nem értem hogy miért kell foglalkozni azzal, hogy a másik milyen sületlenségeket ír vagy beszél. Főleg azokat nem értem, akik többet beszélnek az ellenfélről mint általuk "szeretett" klubról.
Mi is tudjuk hogy sok tizenegyest kaptunk a szezonban, az előző meccsen a bíró is túltolta a tiziket, ez van. De mégis egyesek képesek ezen pörögni napokig. Ez ugyanúgy igaz a másik oldalra is. Egyszerűen nem értem.

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2016. április 25., hétfő 10:19

Ezt a csúcsbarca-zást szerintem is hagyni kéne. Tavaly január óta elég magas szinten játszottunk, de eddig tartott. A hajrára fogytunk el. A Depor meg a Gijon ellen se jatszottunk jobban, csak gyengébbek az ellenfelek.
A 8-0-nál minden bejött, a Sporting 2-0ig igen jól és lelkesen játszott, de a 2. gól betett nekik, utána meg a bíró agyonverette őket. De most sem vagyunk jók, mentálisan kész a csapat.
Korán kezdődött a nyár a szuperkupák miatt, hosszú volt az év vége Japán miatt. Az év eleje pedig ki is csinálta a csapatot. Bilbao, Atlético, Valencia, Villareal, Sevilla a bajnokságban és a kupában többször is (a Real ekkortájt 1 hetet pihent minden meccsre), közben az Arsenal a BL-ben és márciusra végünk lett. Már a Villareal ellen gondok voltak, egyenlítésük után válaszunk se volt.
Többek közt a fent leírtak miatt sincs címvédés a BL-ben. Ancelotti Real-ja is hasonló módón esett szét, csak ők már januárra.
Viszont az itt legnagyobb hangú dzsi91 és Remy fórumtársak (amúgy minden tiszteletem az uraké) tavaly ilyenkor teleírták a fórumot, hogy a Real a Juve elleni kiesés után átadta nekünk a BL-t, tálcán van kínálva a Barca-nak, sőt a bajnokság is mert ha végig úgy játszotok mint ősszel akkor nekünk sanszunk se lett volna sehol. Kb ez ment napokig. Szóval szerintem először magában rakjon rendet mindenki, mert ez a "ha 100%on pörgünk..." szöveg nem csak a Barca szurkolók körében népszerű. :)

Avatar
Bencze
Hozzászólások: 1217
Csatlakozott: 2014. június 5., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Benzema, Valverde
Kedvenc csapatod: Tippelj :)

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Bencze » 2016. április 25., hétfő 8:12

fernandoredondo írta:
dzsi91 írta:Jó lenne ha kapnánk valami kis kézikönyvet meg egy számológépet,hogy mikor melyik meccsen háby százalékon hajlandó játszani a barca.És akkor majd valami egyenlet alapján el tudjuk dönteni hogy mondjuk a 40%on pörgő barca kikap a clasicon 2-1re akkor egy 100%os barca mennyire vert volna minket 5 vagy 6-1re...

Ezzel kapcsoltban elmondok valamit, amikor kikaptak ellenünk, illetve kiestek a Bl -ből beleolvastam a másik oldal fórumába, és megmutattam barátnőmnek is. Utálja a focit, semmi fogalma sincs róla, de amikor megmutattam miket irkálnak egyesek egy-egy meccs után ledöbbent és hangos kacaj követte.
Amikor ecsetelik, illetve nyugtatják magukat, hogy 40% -on pörögtünk csak, tehát ha 100% -on pörgünk mindenkit megverünk.
(Azt hiszem "a kifogások gyártása mennyire jól megy nekik" hesz -t pont Te fogalmaztad meg, +1 :agree: :salute: )

A minap volt, hogy ez a rengeteg tizenegyes, illetve a hétvégi kamu tizenegyesek (amiből egy híján sikerült kimagyarázni mindet) teljesen megérdemeltek, illetve nem gond ugyanis nekünk szisztematikusan elcsalják a Bl-t hosszú évek óta.
(Otthon kiírtam ki -kivel az elmúlt öt évben, majd beírom valamelyiknek, mert kíváncsi vagyok mi lesz a kifogás ezután, amikor ők hulladék Arsenalt, Milant vagy Man. Cityt kaptak. :D )

Ami pedig a legjobban kiveri a biztosítékot, az az itt normálisabb barcásnak hitt szurkoló is olyan mint a többi, sunyi kétszínű. Nem nevezem meg, de akik ide is irkálnak többek között odaát azt hangoztatják, hogy a madrid csak a Bl elődöntőben induljon, mert úgyis elcsalják nekik!! Szánalmas banda, Atletivel együtt loholnak utánunk, illetve történelmünk után.
Szerintem a forum tobbsege tudja kik azok a ketszinu fergek a tuloldalrol.

Hogy ne legyen teljesen off, szerintema az utolso 2 forduloban dolhet el a bajnoksag. 2 csapat nem fogja birni a nyomast, sajnos mi is koztuk leszunk.

fernandoredondo
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2015. május 7., csütörtök 16:42
Kedvenc játékosaid: Redondo, CR, R9, Kroos, Modric, Marcelo, Varane, Sergio
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: fernandoredondo » 2016. április 25., hétfő 6:00

Nzedge írta:De az ilyen multtal valo dobalozast sose ertettem.Amikor ilyeneket mondunk, akkor nem vagyunk sokkal jobbak, mint a fikazott bárszá "szurkerek"

Abszolút egyetértek, nem is SZERETEK a múlttal dobálózni és abból élni, de amit az elmúlt 10év történései után hangoztatnak .. az hozza ki belőlem, hogy nyomatékosítsam a MÚLT fogalmát.

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1163
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2016. április 24., vasárnap 20:51

Szánalmas banda, Atletivel együtt loholnak utánunk, illetve történelmünk után.
Adom hsz-t amugy, foleg a baratnos reszet. Az en asszonykam is nem reg kezdte el velem kovetni a meccseket, es o is jol lat mindent. :D

De az ilyen multtal valo dobalozast sose ertettem.
Amikor ilyeneket mondunk, akkor nem vagyunk sokkal jobbak, mint a fikazott bárszá "szurkerek"

fernandoredondo
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2015. május 7., csütörtök 16:42
Kedvenc játékosaid: Redondo, CR, R9, Kroos, Modric, Marcelo, Varane, Sergio
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: fernandoredondo » 2016. április 24., vasárnap 19:24

dzsi91 írta:Jó lenne ha kapnánk valami kis kézikönyvet meg egy számológépet,hogy mikor melyik meccsen háby százalékon hajlandó játszani a barca.És akkor majd valami egyenlet alapján el tudjuk dönteni hogy mondjuk a 40%on pörgő barca kikap a clasicon 2-1re akkor egy 100%os barca mennyire vert volna minket 5 vagy 6-1re...

Ezzel kapcsoltban elmondok valamit, amikor kikaptak ellenünk, illetve kiestek a Bl -ből beleolvastam a másik oldal fórumába, és megmutattam barátnőmnek is. Utálja a focit, semmi fogalma sincs róla, de amikor megmutattam miket irkálnak egyesek egy-egy meccs után ledöbbent és hangos kacaj követte.
Amikor ecsetelik, illetve nyugtatják magukat, hogy 40% -on pörögtünk csak, tehát ha 100% -on pörgünk mindenkit megverünk.
(Azt hiszem "a kifogások gyártása mennyire jól megy nekik" hesz -t pont Te fogalmaztad meg, +1 :agree: :salute: )

A minap volt, hogy ez a rengeteg tizenegyes, illetve a hétvégi kamu tizenegyesek (amiből egy híján sikerült kimagyarázni mindet) teljesen megérdemeltek, illetve nem gond ugyanis nekünk szisztematikusan elcsalják a Bl-t hosszú évek óta.
(Otthon kiírtam ki -kivel az elmúlt öt évben, majd beírom valamelyiknek, mert kíváncsi vagyok mi lesz a kifogás ezután, amikor ők hulladék Arsenalt, Milant vagy Man. Cityt kaptak. :D )

Ami pedig a legjobban kiveri a biztosítékot, az az itt normálisabb barcásnak hitt szurkoló is olyan mint a többi, sunyi kétszínű. Nem nevezem meg, de akik ide is irkálnak többek között odaát azt hangoztatják, hogy a madrid csak a Bl elődöntőben induljon, mert úgyis elcsalják nekik!! Szánalmas banda, Atletivel együtt loholnak utánunk, illetve történelmünk után.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2016. április 24., vasárnap 18:45

sztem les volt, de kéz nem. a 11-est hagyjuk a karakter is kárt pazarolni rá

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2016. április 24., vasárnap 18:34

nem volt les és nem volt kéz, viszont tizi sem.


így jó?

:mrgreen:
Kép
Kép
Kép

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. április 24., vasárnap 18:22

Ezt meg csak úgy
https://www.facebook.com/b2b.a.madridis ... 548522524/
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. április 24., vasárnap 18:21

kuszkusz írta:
Realista24 írta:Kuszkusz. Arcbol vissza. Vendégségben vagy.
szerintem én korrekt hangnemben írtam, egy rám reagáló kollegának volt inkább nagy..
Ahogy te írtad, a gyengébbek kedvéért irtam azt, amit. Vagy megfogadod vagy nem. A te döntésed.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2016. április 24., vasárnap 18:20

1 kilengésen kívül normális kuszkusz barátunk.
becsüljük meg. :mrgreen:
Kép
Kép
Kép


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 52 regisztrált és 0 vendég