Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: istimester » 2013. július 24., szerda 11:36

Mindenki aaposan megdolgozott a figyelmeztetésért :agree:

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8431
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. július 24., szerda 11:32

mahitoo(Henke) írta: A másik nagy hiba szerintem Mou kinevezése volt. Tartom, hogy se emberileg, se játékfelfogásban nem illett a Real Madridhoz.
én még utólag se tartom őt hibának, nagyon kellett valaki, aki itt rendbe teszi a dolgokat, mert ami itt volt hosszú éveken át az valami borzasztó volt...
a Real az utóbbi időszakban bőven a Barca fölé kerekedett, ezt elvitatni nem lehet tőle, játszottunk 3 BL elődöntőt, most ha kicsit máshogy alakulnak a dolgok egy BL is lazán leeshetett volna...
egyedül ez a balhé itt a vége felé volt erős... de szakmailag Iker padoztatása teljesen jó döntés volt.

én nem bántam meg, hogy idejött, szükség volt rá és ha csak egy kicsit máshogy alakulnak a dolgok...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. július 24., szerda 11:28

ereztől ami elvitathatatlan, hogy mindene a Real Madrid, mióta szegény megözvegyült, gondolom hatványozottan. Én ezt tisztelem is benne, valamint szimpatikus magánembernek is tűnik
Azért irányít egy "apró" birodalmat is a magánszférában. :)
A másik nagy hiba szerintem Mou kinevezése volt. Tartom, hogy se emberileg, se játékfelfogásban nem illett a Real Madridhoz.
Nem lehet rámondani, hogy egyértelműen hiba volt. Volt amiért rossz döntés volt, de volt amiért jó.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

mahitoo(Henke)
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 12:26
Kedvenc játékosaid: Brolin, Henke, Ibra, Ini, Puyol
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mahitoo(Henke) » 2013. július 24., szerda 11:23

Nem engem kérdeztél, de leírom a véleményem.

Pereztől ami elvitathatatlan, hogy mindene a Real Madrid, mióta szegény megözvegyült, gondolom hatványozottan. Én ezt tisztelem is benne, valamint szimpatikus magánembernek is tűnik.

Amikben szerintem hibázott: a galaktikus korszaknál ugye a zongoracipelők elküldése. Ha azt a csapatot kicsit okosabban építi, sok évig senki sem ért volna a nyomotokba. A másik nagy hiba szerintem Mou kinevezése volt. Tartom, hogy se emberileg, se játékfelfogásban nem illett a Real Madridhoz.

A mi, esetleg a többi csapat oldaláról nézve meg néha tényleg felborította a piacot. Mikor a CR-Kaka féle bevásárlás volt, emlékszem, hogy valakit meg akartunk venni, és rögtön már csak 50 misiért adták volna (nem emlékszem ki volt, de a felét sem érte), meg más transzfereknél is ez ment azon az egész nyáron.

Nem tudom, lenne-e számotokra jobb elnök. Gondolom a múlt hibáiból tanult, és elkötelezettebb embert nem nagyon lehetne találni.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. július 24., szerda 10:42

'shutterisland írta:most no offense, de szerintem is inkább b tervek voltak.

én itt is leírtam korábban, mikor kérdezted, hogy szimpatikus ez a spanyolosítás, és felvállalták vele a kockázatot.
viszont ha jobban belegondolsz, szerintem neked is racionálisabb, hogy ha sikerül elhozni bale-t korábban, akkor nem hiszem hogy jön isco, de illarramendit is ilyen 5. számú opciónak látom gündogan,vidal,verratti és pogba mögött.
szerintem is b,c,d tervek voltak nem ezzel van a problémám. hanem hogy ott magyaráznak hogy ne meséljük mi be azt hogy ez a spanyolosítás ez tervezett volt és tudatos. ha megvesszük 100millióért balet, akkor az a baj hogy felborítjuk a picaot és irreális összegekért vásárolunk, ha 30ért hozunk egy iscot akkor meg az...
de inkább azon a mondaton akadtam ki hogy addig nem kell félni a madridtól amíg perez az elnök... ez nonszensz.
vagy szerinted shutter ő nem jó elnök? mert szerintem a legjobb. :D

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8503
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. július 24., szerda 10:38

nézd, valamelyiknap olvastam a fórumotokat és OLDALAKON keresztül az volt hogy ez az illarramendi, isco féle vonal ez nem előre eltervezett ezek vészmegoldások
most no offense, de szerintem is inkább b tervek voltak.

én itt is leírtam korábban, mikor kérdezted, hogy szimpatikus ez a spanyolosítás, és felvállalták vele a kockázatot.
viszont ha jobban belegondolsz, szerintem neked is racionálisabb, hogy ha sikerül elhozni bale-t korábban, akkor nem hiszem, hogy jön isco, de illarramendit is ilyen 5. számú opciónak látom gündogan,vidal,verratti és pogba mögött.

ezzel nincs gond, hiszen velünk is ez lesz a középső védő ügyben, silva és hummels nem jött össze, aztán jön majd valaki (ha jön) "ha ló nincs" alapon.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. július 24., szerda 10:23

de most ti ezért jöttetek ide? most ezt komolyan kérdezem.
nálatok is a barca vs real topikba én is olvasok olyat hogy fogom a fejemet de azzal ha regisztrálok nem érek el semmit, láttatok már ebben a topikban olyat hogy egy ilyen vita után hogy "oké, egyetértek veled, igazad van" ? mert én még nem. semmi értelme nem volt most megint regelnie pár embernek és jönnie a védőbeszéddel, ahogy ilyenkor mindig megjelentek. most nem shutterre gondolok meg henkére akik amúgy is itt szoktak lenni ha szar van akkor is.
Press írta:pl az edző kérdés helyett inkább azon is lehetne aggódni, hogy hogyan ne kapjatok 7-0-ra ki a Bayerntől holnap....
ez a guardiola féle bayern nem fogja földbe döngölni a barcát. meg gondolom robben se fog habzó szájjal hátra sprintelni még a 90.percben is mert nem egy tétmeccs.
BH710 írta:Tudom h kevés hozzászólásos tag vagyok és miegymás na meg egy madridista fórumon lehet szidni az ellenfelet kulturált módon de átlépted azt a bizonyos vonalat..szerintem ez már sok..
szerintem nem volt sok, például az egyik haveroddal ellentétben ő nem személyeskedett vagy az szeirnted nem volt sok hogy megkérdezte hogy buktál magyarból?
de egyébként hogy normálisan leírjam hogy mi hogy látjuk, az a véleményünk, hogy ez már gáz hogy egy edző kérdésnél is kikérjék messi véleményét. az köztudott hogy messi akart középen játszani ezért ibrának nem lett helye a csapatban de jól jöttetek ki belőle mert ott még hatékonyabb, még több gólt lő, de ez szeirntetek normális hogy ő ott játszik ahol akar, olyan edzőt hoznak akiről neki pozitív a véleménye? vagy szerinted de most őszintén ha megkérdezték erről az edzőről messit és ő azt mondta volna hogy jaj őt ne hozzátok nem olyan jó szakember akkor szerinted őt hoztátok volna? mert én biztos vagyok benne hogy nem. vagy mascheranot megkérdeztétek? értem én hogy a legjobb játékosotok, nyilván nálunk is nagyobb szava van cr-nek mint mondjuk nachonak, de azért ez szerintem már több a soknál. előbb utóbb ebbe nagyon belefogtok bukni -ismét csak szerintem- hogy ennyire messi függés van, az hogy a pályán az van azt nem lehet vitatni de sajnos tavaly nálunk is cr függés volt tavaly elég erősen szóval..
mahitoo(Henke) írta:De te is csak általánosítasz, mert kiemeltél 3-4 hozzászólást, amik marhára hangzatosak, de rohadtul nem azt tükrözi, amit a többi ember gondol...
nézd, valamelyiknap olvastam a fórumotokat és OLDALAKON keresztül az volt hogy ez az illarramendi, isco féle vonal ez nem előre eltervezett ezek vészmegoldások, meg hogy ha ezeket a játékosokat elénk teszik májusban nem írtuk volna alá most meg megy az istenítő szöveg. több embernek is ez volt ott a véleménye. de nem olvasom napi 24 órában úgyhogy lehet hogy sokszor a te hsz-eidről lemaradok például mert 1oldalnál többet nem szoktam visszaolvasni.




u.i. a kiemelt mondatra légyszíves majd reagálj.

Avatar
Press
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:11

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Press » 2013. július 24., szerda 2:31

'shutterisland írta:
ez most nem személyeskedés, de az utóbbi hetekben vettem észre, hogy mindenre ugrasz, ami barca, és mindent tényként közölsz a csapattal, játékosokkal, jövővel kapcsolatban.
Nem. Korábban nem volt időm többet fórumozni, most ebben a hónapban van, aztán majd egy év múlva megint lesz. Igen, elég konkrét kép alakult ki bennem A csapatról, múltról és jelenről miután évekig éltem a városukban. Szerencsére a sajtót is eredetiben tudom olvasni és nem a szétszínezett barcás / sportgézás oldalakról vagy fórumokról tudom meg, hogy mi a helyzet. Mert javarészt csak sírok a röhögéstől, hogy miket hordanak össze az "eredeti forráshoz" képest. A jövőt persze én sem tudom, de hát igazán nem nehéz kitalálni. És igen, érdekel a barcelona, mert miért ne érdekelhetne. A Real után talán a legjobban, mert ők a rivális, ők azok, akik mérvadóak spanyolországban más ellenfél hiányában, velük kell játszani évente 4x (minimum).

Most már tényleg offolom magam. Jó éjt mindenkinek.
1956 ● 1957 ● 1958 ● 1959 ● 1960 ● 1966 ● 1998 ● 2000 ● 2002 ● 2014 ● 2016 ● 2017 ● 2018

kamcore
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2013. július 8., hétfő 13:44
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Messi, Iniesta, Mascherano
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kamcore » 2013. július 24., szerda 2:29

Press írta:
kamcore írta:De ennyire szánalmas módon nem bírjátok felfogni, hogy megkérdezték, hogy ők mit gondolnak róla? "Nyilvánvalóan kikérték a véleményüket (Messi család) a klubnál, és végül ide jutottunk." - Tata

Ezt olyan rohadtul nehéz felfogni? Buktál már magyarból? Szövegértés megy?

Ennyire elvakult fanatikus anti-Messista nem lehetsz...

Én megértem, hogy utáljátok, aláírom, énis utáltam/utálom pl. Carvalhot, az összes olasz focistát/edzőt, magát a Cheslea-t, mert enm bírom a pofáját/a klubot, de ilyen kicsinyes, szánalmas módon nem próbálom erőltetni az "igazam", ami egy eldeformált, ferdített f.szság...
Haverom. Szólok, hogy 1. stílus!

Másrészt ez az én véleményem, szerintem egy "akkora" csapatnak, mint a Barcelona nem kellene ennyire függenie egy játékostól, még ha ő is az abszolút sztár ott is és a világon. CR-t sem kérdezték meg (sem a családját), hogy "na fiam, mi a véleményed, kitegyük a honfitársadat, Mourinhot, mert faszfej a sajtóval és nem bír viselkedni három éve?" Nem. Legyen már a "világ legjobb csapatának" annyi önállósága, hogy meg mernek hozni egy döntést Messi nélkül. Vagy bárki nélkül. Vagy akkor miért nem mondjuk Alexist kérdezték meg.. (jó ez rossz példa, mert nyilván azért, mert nem argentin, de érted hova akarok kilyukadni... ha lenne másik argentin, mondjuk adná az ég Gago.. Na őt biztos nem kérdezik meg, sem a családját, hogy mi a véleménye.. ) Szóval nem kell itt a védőbeszéd, Messi függőség van, és elég erősen. Sajnos nagyon megváltozott az évek alatt, kinyílt a csipája, dehát megteheti, négy aranylabda az pontosan négy.

Én, ellentétben veled nem utálok egész klubokat, mert úgy tetszik, és az igazamat sem erőltetem, csak leírtam a saját, személyes véleményemet a történetről. Ha pedig már "szánalmas és kicsinyes" dolgoknál járunk az is meglep, hogy előtted mi lehet ez a rózsaszín fátyol, amitől nem látod / akarod elfogadni, hogy Messi több, mint egy egyszerű "ő-a-legjobb-a-csapatban,-még-jó-hogy-megkérdezik" -játékos
Hát, nem hiszem, hogy haverok leszünk. :D Bár ki tudja...

Először is, elnézést, kicsit elragadtatam magam, viszont azt tudod kell, hogy kicsit gyomorforgató olyan dologokat olvasni non-stop, hogy van egy hír, egyből rácsapnak a Messi-ellenesek, és olvasgtni a teóriákat, meg konspirációkat, hogy Messiék miatt, így, meg úgy. És ebben az a gáz, hogy annyira teljesen fals, szürreális dolgokra következtettek a hírekből, meg interjúkból, hogy kb. Messi-t kérdezik meg arról, hogy kit igazolhatnak. Ennyi erővel nem értem, hogy miért érkezett egy potenciális vetélytárs Neymar személyében. Az, hogy miután leigazolták, és benyal csontig, nekem kb. alap.

Az, hogy ki mit utál, miért utál, az szerintem tökmindegy, mindenkinek vannak olyan dolgok, amik nem szimpatikusak, ilyen-olyan okokból. Ennek áltlaában nem adok hangot, csak haveri körben, de nem szoktam ordibálni, hogy "buzicselzi", stb., csak kifejtem a véleményem. MInt ahogy te is tetted, ami számomra zavaró volt. És itt nem azzal volt a baj, hogy miért pont Messi, hanem mert marhára nem tudok egyetérteni azzal, amit te kifejtettél, és butaságnak éreztem az egészet. De ezt már fentebb kifejtettem. Nincs rózsaszín fátyol, tisztába vagyok, hogy már Messi sem az, akinek anno mutatta magát (vagy a média mutatta őt), mert tényleg, kinyílt a csipája, aminek marhára nem örülök, viszont azért az, hogy már-már az antikrisztust látják benne párán, szerintem az sok.

Utolsó része meg már megint nonszensz, de nem írok inkább semit, mert akkor megint csak generálom a vitát... :lol:

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8503
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. július 24., szerda 2:18

ez most nem személyeskedés, de az utóbbi hetekben vettem észre, hogy mindenre ugrasz, ami barca, és mindent tényként közölsz a csapattal, játékosokkal, jövővel kapcsolatban.[/color]

Avatar
Press
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:11

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Press » 2013. július 24., szerda 2:07

kamcore írta:De ennyire szánalmas módon nem bírjátok felfogni, hogy megkérdezték, hogy ők mit gondolnak róla? "Nyilvánvalóan kikérték a véleményüket (Messi család) a klubnál, és végül ide jutottunk." - Tata

Ezt olyan rohadtul nehéz felfogni? Buktál már magyarból? Szövegértés megy?

Ennyire elvakult fanatikus anti-Messista nem lehetsz...

Én megértem, hogy utáljátok, aláírom, énis utáltam/utálom pl. Carvalhot, az összes olasz focistát/edzőt, magát a Cheslea-t, mert enm bírom a pofáját/a klubot, de ilyen kicsinyes, szánalmas módon nem próbálom erőltetni az "igazam", ami egy eldeformált, ferdített f.szság...
Haverom. Szólok, hogy 1. stílus!

Másrészt ez az én véleményem, szerintem egy "akkora" csapatnak, mint a Barcelona nem kellene ennyire függenie egy játékostól, még ha ő is az abszolút sztár ott is és a világon. CR-t sem kérdezték meg (sem a családját), hogy "na fiam, mi a véleményed, kitegyük a honfitársadat, Mourinhot, mert faszfej a sajtóval és nem bír viselkedni három éve?" Nem. Legyen már a "világ legjobb csapatának" annyi önállósága, hogy meg mernek hozni egy döntést Messi nélkül. Vagy bárki nélkül. Vagy akkor miért nem mondjuk Alexist kérdezték meg.. (jó ez rossz példa, mert nyilván azért, mert nem argentin, de érted hova akarok kilyukadni... ha lenne másik argentin, mondjuk adná az ég Gago.. Na őt biztos nem kérdezik meg, sem a családját, hogy mi a véleménye.. ) Szóval nem kell itt a védőbeszéd, Messi függőség van, és elég erősen. Sajnos nagyon megváltozott az évek alatt, kinyílt a csipája, dehát megteheti, négy aranylabda az pontosan négy.

Én, ellentétben veled nem utálok egész klubokat, mert úgy tetszik, és az igazamat sem erőltetem, csak leírtam a saját, személyes véleményemet a történetről. Ha pedig már "szánalmas és kicsinyes" dolgoknál járunk az is meglep, hogy előtted mi lehet ez a rózsaszín fátyol, amitől nem látod / akarod elfogadni, hogy Messi több, mint egy egyszerű "ő-a-legjobb-a-csapatban,-még-jó-hogy-megkérdezik" -játékos
1956 ● 1957 ● 1958 ● 1959 ● 1960 ● 1966 ● 1998 ● 2000 ● 2002 ● 2014 ● 2016 ● 2017 ● 2018

kamcore
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2013. július 8., hétfő 13:44
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Messi, Iniesta, Mascherano
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kamcore » 2013. július 24., szerda 2:05

El Unico írta:
De ennyire szánalmas módon nem bírjátok felfogni, hogy megkérdezték, hogy ők mit gondolnak róla? "Nyilvánvalóan kikérték a véleményüket (Messi család) a klubnál, és végül ide jutottunk." - Tata
És ez miért van? Perezék megkérdezték CR-t,hogy mit szólnál Mourinhohoz? És Ancelottihoz?

Ilyen máshol a világon nincs. Messi keze benne van,ha kicsit,ha nagyon,de benne van. Ez az edző egy bábu lesz csak,és biztosra veszem,hogy nem fog sokáig ott ülni a kispadon.
Az interjú vagy sajtótájékoztató, nem tudom pontosan, de az a lényeg, hogy első felében folyamatosan Messivel kapcsolatban kérdezték, szerintem természetes, hogy megemlítette.
Tatát én meg pont, hogy tökösnek tartom, nem egy Tito, sőt, még talán Pep keményéségét is odaveri, bár ez majd menet közben derül ki, hogy bábu, vagy sem. Mostanában nagyon menő lett ez a "bábu"-zás... :kivagyhe:
A Barcelona vezetősége meg egyenesen szánalmas. Rosellel az élen. Már csak annyi hiányzik a tortáról,hogy kiderüljön,ezerrel sikkasztja a Barcelona pénzét,sőt,benne volt Messi adócsalásában. :mrgreen:
Ezzel teljes mértékben egyetértek. Amit Villával csináltak vicc, aki szerint ez "hosszú távon kifizetődő üzlet", azt arconröhögöm... Átigazolási politikánk egy vicc, meszkeunklub-ot szembeköpték, Abidal "elzavarása" nem volt nekem szimpatikus dolog, bár még éppen a megérthető kategória. Eleinte nekem egy normális, tökös csávónak tűnt, aki nem szórja a pénzt, de rám cáfolt. Sanyi meg a bandája egy f_sz, nincs mit ezen szépíteni... :-@

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. július 24., szerda 1:49

BH710 írta:Sziasztok :D Első hozzászólásom itt, rögtön egy felvetéssel kezdenék, amit elsősorban a madridistáktól kérdeznék meg.Itt egy cikk amit szerintem érdemes elolvasni, mert rohadtul az igazság van benne leírva.

http://barcelona.blog.nepsport.hu/archi ... keseruseg/


Ehhez kötődően véleményem szerint hozzánk egyetlen egy játékosnak kellett volna jönnie aki megköthette volna Messit(megfognak kövezni :D ) aki nem más mint Suarez. Ő biztos nem passzolta volna vissza Messinek ziccerben, nem kereste volna még a gólvonalról sem. Véleményem szerint ameddig csak és kizárólag őnagyságának lehet gólt lőni úgy h védekezni,letámadni luxus addig k :cens: ra nem fogunk BL-t nyerni és bajnokságot sem ha ti kaptok egy értelmes edzőt.

Persze, lehet mondani, h de Alexis,Pedro,Villa és a többiek belőhetnék a ziccereket, ami jogos, de önbizalmilag hol lehetnek ezek a játékosok?
:salute:

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. július 24., szerda 1:47

De ennyire szánalmas módon nem bírjátok felfogni, hogy megkérdezték, hogy ők mit gondolnak róla? "Nyilvánvalóan kikérték a véleményüket (Messi család) a klubnál, és végül ide jutottunk." - Tata
És ez miért van? Perezék megkérdezték CR-t,hogy mit szólnál Mourinhohoz? És Ancelottihoz?

Ilyen máshol a világon nincs. Messi keze benne van,ha kicsit,ha nagyon,de benne van. Ez az edző egy bábu lesz csak,és biztosra veszem,hogy nem fog sokáig ott ülni a kispadon.

A Barcelona vezetősége meg egyenesen szánalmas. Rosellel az élen. Már csak annyi hiányzik a tortáról,hogy kiderüljön,ezerrel sikkasztja a Barcelona pénzét,sőt,benne volt Messi adócsalásában. :mrgreen:
:goat:

kamcore
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2013. július 8., hétfő 13:44
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Messi, Iniesta, Mascherano
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kamcore » 2013. július 24., szerda 1:39

Press írta:"A Barcelona követi Pep utolsó tanácsát a klubhoz távozása előtt: "Vegyétek körül Messit olyan emberekkel, akik boldoggá teszik"

Köszönöm, nincs több kérdésem. Ezt az európát nem látott Tatát Messi hozta, tetszik vagy sem. Az lesz, amit Messi akar, ugyanúgy rá fognak játszani továbbra is, mint eddig. (hát azt meg külön szánalmasnak találom, hogy ilyet ír twitterre vagy hova a fenébe, hogy "jajj, de örömteli meglepetés, hogy őt nevezték ki", amikor Tata, az EDZŐ előtte meg lenyilatkozza első barcás interjújában, hogy "A Messi-családnak köszönhetem, hogy itt vagyok.) Én ezt szánalmasnak tartom és vállalom.

Jó dolog ez a Neymar, de a brazilok annyira utálják az argentinokat (én már csak tudom (nem irónia)), hogy a válogatottban és a brazil sajtóban komoly visszhangja lesz, ha abszolút alárendelt szerepet fog játszani (ahogyan egyébként sajnos el is mondta a bemutatásán: "Azért vagyok itt, hogy Messi még jobb játékos lehessen".) Szerencsére Xavi is kiöregszik, Iniesta sérülékeny, uh "kihalnak" a szolgák, csere meg ugye nincs. Csak Cesc. Neymarból pedig remélem, hogy olyan jó, ám beképzelt játékos lesz, mint Robinhoból, aki idő elteltével nem bírja majd ezt és inkább lelép, hogy Ő legyen a number one. Mert az milyen már, hogy inkább lesz második egy brazil, hogy egy argentin maradhasson az első...

Számomra kevés annyira unszimpatikus játékos van a világon, mint Messi (bár Eto'o is magasra tette a mércét). Hihetetlen, hogy a sajtó és az európai futball világ ezt imádja, kajálja és élteti, ugyanakkor CR meg arrogáns, nagyképű, páva, "második". Valószínűleg így van.... :roll: :roll:
De ennyire szánalmas módon nem bírjátok felfogni, hogy megkérdezték, hogy ők mit gondolnak róla? "Nyilvánvalóan kikérték a véleményüket (Messi család) a klubnál, és végül ide jutottunk." - Tata

Ezt olyan rohadtul nehéz felfogni? Buktál már magyarból? Szövegértés megy? :hmmm:

Ennyire elvakult fanatikus anti-Messista nem lehetsz...

Én megértem, hogy utáljátok, aláírom, énis utáltam/utálom pl. Carvalhot, az összes olasz focistát/edzőt, magát a Cheslea-t, mert enm bírom a pofáját/a klubot, de ilyen kicsinyes, szánalmas módon nem próbálom erőltetni az "igazam", ami egy eldeformált, ferdített f.szság...

Avatar
Press
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:11

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Press » 2013. július 24., szerda 1:29

"A Barcelona követi Pep utolsó tanácsát a klubhoz távozása előtt: "Vegyétek körül Messit olyan emberekkel, akik boldoggá teszik"

Köszönöm, nincs több kérdésem. Ezt az európát nem látott Tatát Messi hozta, tetszik vagy sem. Az lesz, amit Messi akar, ugyanúgy rá fognak játszani továbbra is, mint eddig. (hát azt meg külön szánalmasnak találom, hogy ilyet ír twitterre vagy hova a fenébe, hogy "jajj, de örömteli meglepetés, hogy őt nevezték ki", amikor Tata, az EDZŐ előtte meg lenyilatkozza első barcás interjújában, hogy "A Messi-családnak köszönhetem, hogy itt vagyok.) Én ezt szánalmasnak tartom és vállalom.

Jó dolog ez a Neymar, de a brazilok annyira utálják az argentinokat (én már csak tudom (nem irónia)), hogy a válogatottban és a brazil sajtóban komoly visszhangja lesz, ha abszolút alárendelt szerepet fog játszani (ahogyan egyébként sajnos el is mondta a bemutatásán: "Azért vagyok itt, hogy Messi még jobb játékos lehessen".) Szerencsére Xavi is kiöregszik, Iniesta sérülékeny, uh "kihalnak" a szolgák, csere meg ugye nincs. Csak Cesc. Neymarból pedig remélem, hogy olyan jó, ám beképzelt játékos lesz, mint Robinhoból, aki idő elteltével nem bírja majd ezt és inkább lelép, hogy Ő legyen a number one. Mert az milyen már, hogy inkább lesz második egy brazil, hogy egy argentin maradhasson az első...

Számomra kevés annyira unszimpatikus játékos van a világon, mint Messi (bár Eto'o is magasra tette a mércét). Hihetetlen, hogy a sajtó és az európai futball világ ezt imádja, kajálja és élteti, ugyanakkor CR meg arrogáns, nagyképű, páva, "második". Valószínűleg így van.... :roll: :roll:
1956 ● 1957 ● 1958 ● 1959 ● 1960 ● 1966 ● 1998 ● 2000 ● 2002 ● 2014 ● 2016 ● 2017 ● 2018

kamcore
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2013. július 8., hétfő 13:44
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Messi, Iniesta, Mascherano
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kamcore » 2013. július 24., szerda 1:13

Tarsi88 írta:"Körülbelül ilyen szinten van egy-két ember. Az, hogy megkérdezték a Messi családot, hogy mit gondolnak arról az edzőről (aki argentin - na ne, ez biztos Messiék műve, eredetileg valami kambodzsai tutajos, csak lóg az apja neki valami pénzzel, mert amúgy sem arról híres a família, hogy túl sokat szeretnek fizetni, aztán csávókámat honosították, és betolják a barcába. seems legit) meg az, hogy az ő véleményük alapján választottak edzőt ég és föld. Csak ezt páran nem bírják felfogni. "
Nem saját iromány, de minden szavával egyetértek.
Nyilván kikérték a véleményét, de az a vicc kategória, hogy egyesek szerint Messi rászólt Rosellre, hogy nem Luis Enrique lesz az edző, mert van egy spanom aki épp állást keres...
Ezt én írtam! Meg is lepődtem, amikor elkezdtem olvasni. :D
Galacticos írta:
mahitoo(Henke) írta: Perez most nem milliárdokkal és nevekkel erősített, hanem okosan, fiatalokkal. Könnyű fogást találni a bukottakon.
szoktam olvasgatni az eurobarcás fórumot és ott pont nem így közelítik meg.
szerintük perez továbbra is csak szórja a pénzt, és ne hogy elhiggye bárki is azt hogy ez volt a terv a nyárra, mert hogy az a tervek nem jöttek el és csak ezért jöttek c,d tervek. meg olyat olvasni hogy amíg perez az elnök nem kell tőlünk félni. hát ez nevetséges, nála jobb elnök nincs szerintem -lehet elfogultság de szerintem nem teljesen- plusz ilyeneket úgy mondani hogy nálatok most totál vakon van a vezetőség elég vicces.(thiago eladása, villa "elherdálása", még mindig nincs kh stbstb)
francois meg most megint élére állt az antimadridista csoportnak hogy dobtak nekünk egy csontot amin tudunk csámcsogni ezzel a messis sztorival. közben gondolom most is itt van... :lol:
De te is csak általánosítasz, mert kiemeltél 3-4 hozzászólást, amik marhára hangzatosak, de rohadtul nem azt tükrözi, amit a többi ember gondol... :roll:

BH710
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 15:01
Kedvenc játékosaid: Alexis, Thiago, Tello, Ronaldinho, Zidane
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, Ferencváros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BH710 » 2013. július 24., szerda 1:02

Messi már valóban nem az a szerény jókisfiú akinek a média beállítja, de szerintem az vesse rá az első követ akinek nem nő meg az arca ennyi elismerés után és még ekkora hájpot is kap rá pluszban. Nem védem, mert nem a kedvencem (első hozzászólásomban linkeltem egy cikket,abban levan írva miért is nem) de ennyire szerintem támadni sem kellene.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. július 24., szerda 0:36

Gyerekek,szerintem Messi küldte el Villanovát,ő intézte így,Tito helyett Tatát akart. Ennyi. :mrgreen: :lol: :lol: :lol:

Viccen kívül... reménykedek,hogy a Barcelona szekere elindult lefelé a lejtőn,és most nekik jön egy sikertelen korszak. Bár,rosszul fogalmazok.... azt sem bánom,ha sikeresek lesznek,de csak mögöttünk. :mrgreen:
:goat:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. július 24., szerda 0:03

mahitoo(Henke) írta: Perez most nem milliárdokkal és nevekkel erősített, hanem okosan, fiatalokkal. Könnyű fogást találni a bukottakon.
szoktam olvasgatni az eurobarcás fórumot és ott pont nem így közelítik meg.
szerintük perez továbbra is csak szórja a pénzt, és ne hogy elhiggye bárki is azt hogy ez volt a terv a nyárra, mert hogy az a tervek nem jöttek el és csak ezért jöttek c,d tervek. meg olyat olvasni hogy amíg perez az elnök nem kell tőlünk félni. hát ez nevetséges, nála jobb elnök nincs szerintem -lehet elfogultság de szerintem nem teljesen- plusz ilyeneket úgy mondani hogy nálatok most totál vakon van a vezetőség elég vicces.(thiago eladása, villa "elherdálása", még mindig nincs kh stbstb)
francois meg most megint élére állt az antimadridista csoportnak hogy dobtak nekünk egy csontot amin tudunk csámcsogni ezzel a messis sztorival. közben gondolom most is itt van... :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 160 regisztrált és 0 vendég