Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csabi* » 2016. augusztus 24., szerda 18:49

pekedli írta:
R.M.C.F írta:Tök aranyos vagy ahogy idejársz és próbálod korrigálni a véleményét pár madridistának....de nem kell,mivel igy is sokan túl értékelik a barcát mint amit tud valójában...vagy amit hozzátett VALÓJÁBAN a világ focijához.Ezt pedig a média etette be,neked is,nektek is és másoknak is sajnos.
Köszönjük Emese!
Nem unod még ? Mert én (és tudom nem csak a saját nevemben beszélek ) már Qrvára.....
én meg téged unlak. ahányszor ír ide valamit rmcf jössz és személyeskedsz. sokszor leírja, lehet, az is lehet, hogy unalmas de van benne csöppnyi igazság az talán még neked is feltűnt
Kép

Matyi
Hozzászólások: 442
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 12:44
Kedvenc játékosaid: Iniesta, Agüero, Messi
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Matyi » 2016. augusztus 24., szerda 17:27

ikarus93 írta:Én csak annyit fűznék hozzá,

Ha edző lennék nekem előbb kéne 11 CR mentalitású játékos a csapatban, mint 11 Messi.
De most ki beszélt CR-ről? :D

Egyébként nem tudom, mi baj van Messi mentalitásával. VB óta odateszi magát.

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2016. augusztus 24., szerda 16:27

Én csak annyit fűznék hozzá,

Ha edző lennék nekem előbb kéne 11 CR mentalitású játékos a csapatban, mint 11 Messi.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2016. augusztus 24., szerda 16:23

Nincs azzal baj, ha vki leírja, hogy ő ezt így látja vagy úgy gondolja. Akkor van gond, ha azt hiszed, hogy mindenki sérült, csak te születtél egészségesnek.

Avatar
pekedli
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2015. december 28., hétfő 8:13

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: pekedli » 2016. augusztus 24., szerda 15:15

R.M.C.F írta:Tök aranyos vagy ahogy idejársz és próbálod korrigálni a véleményét pár madridistának....de nem kell,mivel igy is sokan túl értékelik a barcát mint amit tud valójában...vagy amit hozzátett VALÓJÁBAN a világ focijához.Ezt pedig a média etette be,neked is,nektek is és másoknak is sajnos.
Köszönjük Emese!
Nem unod még ? Mert én (és tudom nem csak a saját nevemben beszélek ) már Qrvára.....

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5162
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lestat » 2016. augusztus 24., szerda 0:01

ferni írta:Jaj hagyjuk már, Messi ha kellene most is ugyanúgy el tudna tenni ugyanannyi gólt, az ég világon nem történt vele semmi.

Kapott maga mellé egy jó befejező társat és mivel passzolni meg helyzetbe hozni is tud az argentín elég jól, persze, hogy felesleges minden gólt magára vállalni, egyszerűbb passzolni, mint átmenni 2-3 emberen.
Suarez meg elég szépen befejezi a dolgokat, bár néha tény tud érdekeseket alkotni.
Ha kiesne Suarez higyjétek el Messinél megint megnyílna ugyanúgy a gólcsap, pedig most se rúg keveset.
+1

A törpével még jó sok évig meglesz a gondunk. :lol:
Ahogy a Betis elleni meccset nèztem nem éppen lassult.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5625
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2016. augusztus 23., kedd 23:58

ferni írta:Jaj hagyjuk már, Messi ha kellene most is ugyanúgy el tudna tenni ugyanannyi gólt, az ég világon nem történt vele semmi.
Nem tudna, mert lassult. Vay csak én látom így? Mert eddig senki nem reagált rá. :D De mára már sokkal inkább 4. k.pályás, mint támadó. Aki szabadon osztogathat és mozoghat és ezért felér , hogy meglője a góljait is. Semmit nem romlott a játéka, csak változott.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8467
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ferni » 2016. augusztus 23., kedd 23:45

Jaj hagyjuk már, Messi ha kellene most is ugyanúgy el tudna tenni ugyanannyi gólt, az ég világon nem történt vele semmi.

Kapott maga mellé egy jó befejező társat és mivel passzolni meg helyzetbe hozni is tud az argentín elég jól, persze, hogy felesleges minden gólt magára vállalni, egyszerűbb passzolni, mint átmenni 2-3 emberen.
Suarez meg elég szépen befejezi a dolgokat, bár néha tény tud érdekeseket alkotni.
Ha kiesne Suarez higyjétek el Messinél megint megnyílna ugyanúgy a gólcsap, pedig most se rúg keveset.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2016. augusztus 23., kedd 23:37

Téged a média? Titeket? Dehogy....mind egy szálig önálló véleménnyel bírtok.
Hová gondolsz.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5625
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2016. augusztus 23., kedd 23:35

Matyi írta:És nem a lassúsága az oka, hanem Suárez érkezése.
Is-is. De látványosan sokat lassult. Ha ma is azt kéne játsza, mint korábban, hogy átmegy mindenkin, akkor szenvedne. Viszont így nagyon faszául ki lett találva neki ez a szerepkör. Ahogy írtam már... Így nem kell annyit pörögjön, nincs rajta annyi felesősség, de mégis oda-oda ér. De még így is a legjobbotok, mert ösztönből megoldja. Lőhet Suarez 200 gólt, színezheti Neymar, akkor is Messi az alfa meg az omega nálatok. Mert nélküle nem lenne ilyen eredményes Suarez, Meg Neymar sem színezhetné. Pedig már nincs ott mellette egy Xavi-Ini duó. Mert Iniesta is szépen megy kifelé. De csak megoldja a b**i... Szóval szerintem kis -inkább nagy- túlzással rajta fog múlni a szezonotok. Mert vitán felül jobb a mi keretünk, ezt a témát hagyjuk is inkább.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Matyi
Hozzászólások: 442
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 12:44
Kedvenc játékosaid: Iniesta, Agüero, Messi
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Matyi » 2016. augusztus 23., kedd 23:25

RMCF, örülök, hogy jobban tudod, hogy én miért értékelem így Messit és a Barcát. Nyilván engem is bekebelezett a csúnya, rossz média.

És ehhez nem értem, hogy hogy jött ide az, hogy az elmúlt tíz évben milyen volt a Barca... Azt meg majd meglátjuk, a következő tíz évben milyen lesz. Ha nem is a legjobb, de nagyon úgy tűnik, hogy a legjobbak között azért továbbra is ott lesz. Szerintem.


M1Ö, pont ezért nem lő már annyi gólt, mert hátrébb és a vonalhoz közelebb lett vonva. És nem a lassúsága az oka, hanem Suárez érkezése. Egyébként még így is megvan neki a közel gól/meccs átlaga.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5625
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2016. augusztus 23., kedd 22:41

Matyi írta:Mire alapozod ezt, hogy Messi szürkül?
Lehet arra, hogy már nem 10 gólt lő 3 meccsen. Egyébként szerintem k****ra ki van találva neki a játék. Mert sokat lassult. Legalábbis én így látom. Szerintem ezért lett hátrébb vonva. Mert úgy osztogat, mint nem sokan mások, de azért annyira nem "öreg", hogy érkezni is tudjon. Szóval nem gyengült ő semmit, csak már nem olyan villmáléptű, ezért nem rá jön ki a játék, hanem ő kezdi.

R.M.C.F.: Furcsa, de meg kell védjem a Barcas kollégát. Nem a Barcat Istenítette, csak reagált arra, hogy Messi gyengébb. Pedig abszolút nem, csak már teljesen más a játéka, nem az a 2010-14es.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2016. augusztus 23., kedd 22:35

Matyi írta:
Messi évről-évre szürkül amùgy, és olyan kezd lenni mint aki kezdené unni a focit, de az hogy ez a mocsok Suarez ilyen jó befejező, így előkészítésben nagyon jeleskedik. Neymar viszont remélem, hogy nem fog nagyon villogni. Tegye csak a dolgát csendben mint tavasszal.
Mire alapozod ezt, hogy Messi szürkül? Ha nem a hajára gondolsz. :mrgreen: Volt 1 gyengébb szezonja, azóta azért elég magas szinten nyomja, most is jól kezdte a szezont, elég megnézni a 2 szuperkupa-meccset és a bajnokit. :) Játékán sem látszik semmi unottság, nem lötyög, odateszi magát.

Tök aranyos vagy ahogy idejársz és próbálod korrigálni a véleményét pár madridistának....de nem kell,mivel igy is sokan túl értékelik a barcát mint amit tud valójában...vagy amit hozzátett VALÓJÁBAN a világ focijához.
Ezt pedig a média etette be,neked is,nektek is és másoknak is sajnos.

Messi meg tényleg jó,sőt....több mint jó,de talán mostanában jobban kiismerték,talán ma már nem misztifikálják annyira durván túl,talán már nem olvasom a papa-mama magazin májusi különkiadásában,hogy messi minden idők legjobbja stb...lehet ez is hozzátett hogy egy kolléga "szürkébbnek " ítélte meg.

Ne szívd magad. A barca 10 éven át tényleg a legjobb volt........előtte nem....és valószínű utána sem,de ezt meg se halljátok.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2016. augusztus 23., kedd 17:59

Géci írta::D Úgy értem, hogy nagy hangulat ingadozáson megy át. Van, hogy letol 5 meccset amin villog, aztán van lehet megint 5 amin árnyéka önmagának. Nem hoz már konstans a formáját, de lehet ezt csak bebeszélem magamnak...
Ez azért van mert ember. De ha megnézed ez Ronaldora, Benzemára, Balera, Neymarra, Suarezre mind igaz, csak hogy az első 6ost hozzam fel.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2016. augusztus 23., kedd 17:42

:D Úgy értem, hogy nagy hangulat ingadozáson megy át. Van, hogy letol 5 meccset amin villog, aztán van lehet megint 5 amin árnyéka önmagának. Nem hoz már konstans a formáját, de lehet ezt csak bebeszélem magamnak...

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8467
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ferni » 2016. augusztus 23., kedd 17:13

Nem kell fosni a Barcától, meg lehet őket verni, meg is tudjuk őket verni, megint csak rajtunk múlik a dolog, mint mindig.

Elmúlt években is mindig osszeszedtunk egy rakat pontot a bajnokságban, picit kevesebbet kell hibázni és meg lehet a bajnoki cím.
Ha megint annyit szerencsétlenkedünk, mint szoktunk a Barca megint bajnok lesz, ha nem akkor meg lehet nyugodtan.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11238
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2016. augusztus 23., kedd 16:51

Nemkell visszaessenek,jobbak vagyunk.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Sierra » 2016. augusztus 23., kedd 16:45

Géci írta:Messi évről-évre szürkül amùgy, és olyan kezd lenni mint aki kezdené unni a focit, de az hogy ez a mocsok Suarez ilyen jó befejező, így előkészítésben nagyon jeleskedik. Neymar viszont remélem, hogy nem fog nagyon villogni. Tegye csak a dolgát csendben mint tavasszal.
Szerintem is hülyeség ez. Semmiben nem változott a játéka. A gyengébb szezonja is abból állt, hogy 60 gól helyett "csak" 45-öt vállalt. A Barca visszaesésére meg várhatunk, sajnos megint nagyon együtt van az a csapat.

Matyi
Hozzászólások: 442
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 12:44
Kedvenc játékosaid: Iniesta, Agüero, Messi
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Matyi » 2016. augusztus 23., kedd 16:35

Messi évről-évre szürkül amùgy, és olyan kezd lenni mint aki kezdené unni a focit, de az hogy ez a mocsok Suarez ilyen jó befejező, így előkészítésben nagyon jeleskedik. Neymar viszont remélem, hogy nem fog nagyon villogni. Tegye csak a dolgát csendben mint tavasszal.
Mire alapozod ezt, hogy Messi szürkül? Ha nem a hajára gondolsz. :mrgreen: Volt 1 gyengébb szezonja, azóta azért elég magas szinten nyomja, most is jól kezdte a szezont, elég megnézni a 2 szuperkupa-meccset és a bajnokit. :) Játékán sem látszik semmi unottság, nem lötyög, odateszi magát.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2016. augusztus 23., kedd 15:34

ziro4vr írta:Ez övön aluli volt. :lol:

Hogy ne csak offoljak itt, Neymar teljesítményére és fejlődésére leszek kíváncsi. Ősszel nagyon ment, tavasszal viszont kis túlzással nem is lehetett látni. És nem is Messi homályosította el, hanem Suarez.
Messi évről-évre szürkül amùgy, és olyan kezd lenni mint aki kezdené unni a focit, de az hogy ez a mocsok Suarez ilyen jó befejező, így előkészítésben nagyon jeleskedik. Neymar viszont remélem, hogy nem fog nagyon villogni. Tegye csak a dolgát csendben mint tavasszal. :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 135 regisztrált és 0 vendég