Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2434
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Santi » 2016. szeptember 16., péntek 18:30

Egyszer lenyilatkozta, hogy neki Iniesta a példaképe.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2016. szeptember 16., péntek 18:22

most már van ott portugál meg kell kérdezni andré gomest.

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2434
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Santi » 2016. szeptember 16., péntek 17:31

Nem törvényszerű, hogy Realosoknál CR míg a Barcásoknál Messi a legjobb. A mi részünkről nem is egy ember van, aki szerint Messi, itt a fórumon is. Legutóbb a csapatból di Mariára emlékszem, aki lenyilatkozta (még a Realosként), hogy Messi is the best illetve még R9-től is rémlik valami hasonló. Katalán oldalról nem ugrik be ilyesmi CR-ről.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2016. szeptember 16., péntek 11:13

Flash írta:Erről olvastatok?

A spanyol Mundo Deportivo értesülése szerint megszűnik a Nemzetközi Labdarúgó-szövetség (FIFA) és a France Football című szaklap közös díja, a FIFA-Aranylabda.
A spanyol sportlap csütörtökön közölte, hogy információja szerint a hónapokig tartó egyeztetések végén a FIFA kezdeményezte a „szakítást”, Gianni Infantino elnök ugyanis ismét önállóan, az Év játékosa elnevezésű díjjal szeretné jutalmazni az előző esztendő legjobb futballistáját.
Nem is baj ha visszaállítják a régi Aranylabda rendszert, akkor talán a Modric es Iniesta fele zsenik is elnyerik ujra.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Flash
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2015. május 23., szombat 2:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Benzema,Luka,Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Flash » 2016. szeptember 16., péntek 10:54

Erről olvastatok?

A spanyol Mundo Deportivo értesülése szerint megszűnik a Nemzetközi Labdarúgó-szövetség (FIFA) és a France Football című szaklap közös díja, a FIFA-Aranylabda.
A spanyol sportlap csütörtökön közölte, hogy információja szerint a hónapokig tartó egyeztetések végén a FIFA kezdeményezte a „szakítást”, Gianni Infantino elnök ugyanis ismét önállóan, az Év játékosa elnevezésű díjjal szeretné jutalmazni az előző esztendő legjobb futballistáját.

Sastre
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 9:36
Kedvenc játékosaid: Raúl, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Sastre » 2016. szeptember 16., péntek 10:39

De ez a szubjektív véleménye :D

Szerintem teljesen felesleges egy ilyen nyilatkozatba belekötni. Barcás, nem azt fogja mondani, hogy CR a legeslegjobb, és remélem ő nyer. Elismeri Ronaldot, és hazabeszél, hogy szent legyen otthon a béke. Nálunk is mindenki lenyilatkozza ha kérdezik, hogy CR a legjobb, és kész.

Inkább azokkal a nyilatkozatokkal van a baj, hogy "Ronaldo csak hisztizik, Messi a legjobb", meg hogy "Ronaldonak egy baja van, hogy Messi jobb". Ezek beszólogatások. Neymar viszont elismeri Ronaldot, de neki Messi a top.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2016. szeptember 16., péntek 10:37

If the Balon d’Or was always won by the best, it would always be won by Messi.
ez neked szubjektív válasz?

gyerekek, ez így komolytalan, akkor én most felállok és kimegyek innen.. :lol: :lol:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62622
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. szeptember 16., péntek 10:32

Sastre írta:Így van, adott rá egy szubjektív választ. Számára Messi a legjobb, de nem mindig a (szerinte) legjobb nyeri. És itt is kiemelte, hogy Ronaldo nyerte a címeket. Nem tudom mire mondta a nyári kijelentését. Lehet megkérdezték tőle, hogy Ronaldo megérdemelné e az aranylabdát? :roll:
Tényleg nem látod, hogy azt mondja, hogy idén nem a legjobb fogja nyerni?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Sastre
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 9:36
Kedvenc játékosaid: Raúl, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Sastre » 2016. szeptember 16., péntek 10:29

Így van, adott rá egy szubjektív választ. Számára Messi a legjobb, de nem mindig a (szerinte) legjobb nyeri. És itt is kiemelte, hogy Ronaldo nyerte a címeket. Nem tudom mire mondta a nyári kijelentését. Lehet megkérdezték tőle, hogy Ronaldo megérdemelné e az aranylabdát? :roll:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62622
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. szeptember 16., péntek 10:23

Sastre írta:Ezt a Neymar nyilatkozatot én egyébként annyira nem érzem gáznak. Elismeri, hogy Ronaldo kivételes képességű játékos, jó szezonja volt, és megérdemelné az aranylabdát. Viszont szerinte Messi a legjobb, ennyi. Két különböző kérdésre adott választ valószínűleg...
Do you expect to be in contention for the Balon d’Or? Who’s the favourite?

“I hope to be in the top three. The favourite is difficult to say. For me, Messi is the best. Cristiano won titles and sometimes this holds weight. Sometimes it’s not won by the best player. If the Balon d’Or was always won by the best, it would always be won by Messi.”
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Sastre
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 9:36
Kedvenc játékosaid: Raúl, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Sastre » 2016. szeptember 16., péntek 10:20

Ezt a Neymar nyilatkozatot én egyébként annyira nem érzem gáznak. Elismeri, hogy Ronaldo kivételes képességű játékos, jó szezonja volt, és megérdemelné az aranylabdát. Viszont szerinte Messi a legjobb, ennyi. Két különböző kérdésre adott választ valószínűleg...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62622
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. szeptember 16., péntek 9:43

A Realosok azt mondják, hogy számukra Cé a legjobb, Xavi azt mondja, hogy aki szereti a focit, annak Messi :mrgreen: :mrgreen:
Én kecire gyűlölöm akkor ezt a sportot :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2016. szeptember 16., péntek 9:25

:lol: :lol: igen, erre gondoltam én is, egyértelmű, szinte látom a szitut..

innen a következő lépés már csak a fizikai felszopás egy új szerződésért, természetesen messit kellene.

de mondom, nekem messivel nincs bajom. a kiskutyáival van, akik minden nap elmondják az alább leírtakat. szánalmas ez a sírás, felnőtt emberek basszameg. :lol:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62622
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. szeptember 16., péntek 9:23

Csak új szerződést fog kapni, semmi extra :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2016. szeptember 16., péntek 9:20

na ez meg a másik,erre tisztán emlékszem én is, ezért lepődtem most meg a brazilon. teljes korrekt mód nyilatkozgatott. nem volt buzulás. ki is lógott a sorból, még mondtam is, h előbb-utóbb ennek rossz vége lesz és odakoppintanak.. valószínűleg megtörtént a dolog, itt az eredmény. segget a szájából :agree:

annyira agresszívan akarja minden csapattársa lenyomni a médián keresztül az emberek torkán, h messi a legjobb, mindig minden körülmények között és, h mindig neki kellene kapnia alanyi jogon, mert mikor gyengébb akkor is ő a legjobb, h én nem hiszem el, h ezért nem fizetnek nekik külön.. lófaszt. és azért nemtudom, én nem emlékszem arra, hogy nálunk ezt nyomnák cé csapattársai. ők elmondják, pl marcelo: "számomra cristiano a legjobb.." és még páran ezt, de valahogy nem emlékszem, h mindenki odatenné, hogy MINDIG!!! neki kellene kapni a labdát. ha így van akkor bocsi
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Toti 2016. szeptember 16., péntek 9:23-kor.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62622
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. szeptember 16., péntek 9:18

Agymosás in progress

Júliusban: "Cristiano egy egészen kivételes tudású futballista, ezt én is elismerem. Ronaldo megérdemli az Aranylabdát."

Mehet is facbookra :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2016. szeptember 16., péntek 9:15

Neymar: "CR7 won titles & sometimes just edges it. Sometimes, the Ballon d'Or isn't won by the best. If it were, Messi would always win it."

miért érzem azt, h amióta megnyerte cé az EB-t és ugye előtte a BL így elég nagy esélye az aranylabdára, sőt.. szóval, h azóta már előre magyarázkodnak messi nevében? alba, pique, xavi, neymar, stb.. minden héten valamelyik benyögi ezt a sablon szart, h ha mindig a legjobb kapná akkor mindig messi kapná. mondom azóta, mióta behúzta az EB-t Cé.. azóta folyamatosan előre magyarázkodnak, meg basszák itt a lelkiterrort.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2016. szeptember 15., csütörtök 18:59

Hát komolyan mondom, hogy ezen az emberen gondolkozom kell hogy fiú vagy lány... :x

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. szeptember 15., csütörtök 17:08

http://www.thesportbible.com/football/n ... y-20160914 :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. szeptember 15., csütörtök 15:36

Szerinted a 14 éves, ide előszeretettel beirogató, KATALÁN delikvensek nem nyelik be ezeket? :lol: Butítják az embereket, építik a twitter hadsereget.
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 95 regisztrált és 0 vendég