Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
kuszkusz
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2015. április 10., péntek 12:49

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kuszkusz » 2016. október 10., hétfő 13:08

nem akarom elhinni, hogy ennek valaki tényleg képes bedőlni. levágta a zászlót a mez ujjáról? semmiféle zászlót nem látok egyik mez ujján sem, egy piros és egy sárga sávot látok rajta, ami a spanyol és többek között a katalán zászló alapszínei. a spanyol(és katalán) színek zavarják a mezen, de a spanyol címer nem.:lol:

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2016. október 10., hétfő 13:01

Kerlon írta:Elvileg a Barca egy 50 milliós ajánlatot dobott vissza a nyáron Turanért, amit maga Turan nyilatkozott. :lol:
Az idei játéka alapján nem is baj, nyilván olcsóbban is lehetne erre a szerepre embert találni valahol, de baromi sokat javult tavalyhoz képest, statjain is meglátszik. Nem hiszem, hogy sokkal olcsóbban találtunk volna ilyen szintű helyettest az MSN mögé, aki ráadásul a középpályán is egész jól mozog.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. október 10., hétfő 10:55

Gyakorlatilag oda szarik, ahonnan "enni" kap. Meg se lepődök.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. október 10., hétfő 10:55

Elvileg a Barca egy 50 milliós ajánlatot dobott vissza a nyáron Turanért, amit maga Turan nyilatkozott. :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2016. október 10., hétfő 10:32

annyira egy idióta ez az ember hogy vicc.
soha többet nem válogatnám be az ilyet, annyira katalán vagy akkor játsszál az ő válogatottjukban és ne a spanyolban, ahol mindent megnyertél hogy utána legyen állandóan mire gizdázni. meg csináljanak katalan ligát is az ilyen :cens: fejeknek, biztos jót tenne a barcának is ha minden meccset 5 meg 10-0ra nyernének aztán az összes értelmes emberük eligazolni, de piqué legalább mutogathatná az eredményeket, és arcoskodhatna.
volt egy két jobb éve, és azon kívül annyira egy felfújt átlag kh hogy az hihetetlen. tipikus jókor volt jó helyen, a barcánál is meg a válogatottban is. csak kár hogy nem abba a válogatottba játszik, ahova valónak érzi magát.
mindig az jut róla eszembe mikor a bernabeuba hisztizett az öngyújtó miatt, világfájdalom volt az arcán, puyol megelvette és kidobta a vonalon túlra azt a szart és mutatta neki hogy inkább fogd az embered..
egy műmájer :cens: öcs.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: babaking » 2016. október 10., hétfő 10:24

eddig is tudtuk, hogy fejben gondok vannak nála. Tényleg kérhetett volna inkább egy rövid mezt. Egyébként simán kinézem belőle, hogy nem akarta hogy látszódjon a spanyol zászló, ezért nem kért rövidet. Soha nem fogjuk megtudni, de nem is nagyon izgat, mondjuk én bármelyik verziót kinézem belőle.

Viszont csak magának köszönheti, hogy ilyen hülyeségekből ügy lesz
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3933
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2016. október 10., hétfő 9:38

palesz77 írta:Azért volt ilyen a meze, mert nem is tudom hány éve hosszú ujjúban tolja, azon meg nincs zászló. Csak most az eső miatt gondolom megvágta, mert sok lett volna egyszerre a hosszú ujjú meg az a fehér feszülős cucc, aminek nem tudom a nevét. Ehhez képest gondolkozás nélkül már jött is a cikk, hogy levágta a zászlót.. Magának meg a nagy szájának köszönheti, hogy ilyen a légkör körülötte, de most kivételesen semmi rosszat nem csinált.

no offense.
de miért nem vett fel simán egy rövidujjú mezt?
(ne mond, hogy nincs szertáron :shifty: vagy az a poggyász épp madridi reptéren maradt :shutup:)
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2016. október 10., hétfő 8:17

Azért volt ilyen a meze, mert nem is tudom hány éve hosszú ujjúban tolja, azon meg nincs zászló. Csak most az eső miatt gondolom megvágta, mert sok lett volna egyszerre a hosszú ujjú meg az a fehér feszülős cucc, aminek nem tudom a nevét. Ehhez képest gondolkozás nélkül már jött is a cikk, hogy levágta a zászlót.. Magának meg a nagy szájának köszönheti, hogy ilyen a légkör körülötte, de most kivételesen semmi rosszat nem csinált.

Más
Mundo címlap: Dembélé - "Egy nap a Barcában fogok játszani." :shifty:

A cikk mondjuk elég nagy hülyeség, de az most részletkérdés.. :lol: Elvileg még nyáron mondta Robertéknek, hogy most nem akar a Barcába jönni, mert fejlődni akar - amit el is hiszek -, de hogy egy nap nálunk fog játszani. Pont annyira hiteles ez gondolom, mint azok a nyári cikkek, miszerint Gabriel Jesus a Barcában folytatja...

Avatar
Bencze
Hozzászólások: 1238
Csatlakozott: 2014. június 5., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Benzema, Valverde
Kedvenc csapatod: Tippelj :)

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Bencze » 2016. október 10., hétfő 1:38

Gondolom VB-t es EB-t szivesen nyert a spanyol csapattal. :lol: Majom

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3933
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2016. október 10., hétfő 1:22

Mr.Shakira azt fontolgatja, hogy a VB után visszavonul a válogatottól.

Indoknak azt hozta fel, hogy egyeseknek nem tetszésüket fejezték ki a személyre szabott spanyol válogatott mez miatt.

Link2 + fotó

Jól fog a Barcának a VB.
Messi s Piqué se jár majd hakni nemzeti meccsre :lol:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2016. október 4., kedd 8:46

Neymar-nak mindig is megvolt az a próblémája, hogy ha nem laposan, gurítva passzolsz neki akkor alig tudja átvenni. Messi, Iniesta lábához ragad a labda, mindegy hogyan adod oda, ők megoldják, csak jusson el oda a környékére. Ezért klasszisok nálam.
Neymar rengeteg támadást szúrt el eddig is úgy, hogy mire megszelidítette a lasztit már elúszott a gyors lecsapás lehetősége. Csak mellette volt 1 esernyőcsele, egy gólja és gólpassza. Ezek most nem jönnek így a hibák felnagyítódnak.
Én pár Barca szurkolónak már javasol6tam, hogy külön figyeljenek Neymarra. Egy oldalváltásnál, mikor Messi, Piqué v Rakitic átdobja a lasztit balra, Neymar 3.ra tudja átvenni, addig pattog, ugrál, kalimpál. Ha a 16osra teszed neki a védelem mögé, legtöbbször odaér vki mire kapura fordulna vele. Laposan gurítani, azzal megindul, mert kezdő sebességben verhetetlen.
Sokat kell még fejlődnie, tanulnia, de legelőször is alázat kellene tőle.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. október 4., kedd 7:20

Neymarnak az égvilágon nincsen semmi baja,illetve egy,hogy durván túl lett képzelve itt nálunk és túl fel lett copva,ahhoz képest amit le tud adni.
Semmi baj nincsen vele,jó kis játékos.
Nem akarom ismètelni Paleszt,de ha koncentrál,meg nem jön ezzel a flegmaságaival magasan jobb teljesitmènyt nyújt,hisz már láttuk.
Messi meg messi....azt amit ő tud,azt 3 másik sem tudja pótolni,a hiánya nem pár meccsen jönne ki,hanem ha mondjuk hónapokig nincsen. Azért kumma sokszor dönt ő maga,egy góllal,egy gólpasszal vagy egy különleges megoldással.
Így van,erre mondtam hogy nèlküle a barca fèllábú óriás,herèlt eunuch :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. október 3., hétfő 22:09

palesz77 írta:
R.M.C.F írta:Neymarnak az égvilágon nincsen semmi baja,illetve egy,hogy durván túl lett képzelve itt nálunk és túl fel lett copva,ahhoz képest amit le tud adni.
Semmi baj nincsen vele,jó kis játékos.
Azert a mostaninal jobb teljesitmenyre kepes. 2 meccs alatt asszem majdnem 50 labdat adott el, nem jonnek a golok, sok a rossz dontes, korulmenyes, lassitja a jatekot altalaban. Tavaly Messi hianyaban vezerre lepett elo, de meg az o "arnyekaban" is sokkal jobb meccsekre kepes, mint amit mostansag produkal a meccsek tobbsegen. Es ezt nem a media mondatja velem, hanem a szemem.. :D
szerintem két túlzó vélemény. Neymar mentalitása lehuzza a tehetségét.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2016. október 3., hétfő 22:03

R.M.C.F írta:Neymarnak az égvilágon nincsen semmi baja,illetve egy,hogy durván túl lett képzelve itt nálunk és túl fel lett copva,ahhoz képest amit le tud adni.
Semmi baj nincsen vele,jó kis játékos.
Azert a mostaninal jobb teljesitmenyre kepes. 2 meccs alatt asszem majdnem 50 labdat adott el, nem jonnek a golok, sok a rossz dontes, korulmenyes, lassitja a jatekot altalaban. Tavaly Messi hianyaban vezerre lepett elo, de meg az o "arnyekaban" is sokkal jobb meccsekre kepes, mint amit mostansag produkal a meccsek tobbsegen. Es ezt nem a media mondatja velem, hanem a szemem.. :D

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2016. október 3., hétfő 21:34

morientes írta:Neymarnak mostanság szerintem mindenen jár az agya csak a focin nem.
A psg,a zene az isten tudja micsoda,ez meg visszaüt a pályán.Nem profi mentalitás.
Úgy látszik ott is az van,no Messi,no party.

Neymarnak az égvilágon nincsen semmi baja,illetve egy,hogy durván túl lett képzelve itt nálunk és túl fel lett copva,ahhoz képest amit le tud adni.
Semmi baj nincsen vele,jó kis játékos.

Messi meg messi....azt amit ő tud,azt 3 másik sem tudja pótolni,a hiánya nem pár meccsen jönne ki,hanem ha mondjuk hónapokig nincsen. Azért kumma sokszor dönt ő maga,egy góllal,egy gólpasszal vagy egy különleges megoldással. Nyilván nélküle is van élet a Marson,csak sz@r.... :D
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2016. október 3., hétfő 19:30

Hiányzik Messi, ez világos. Nagyon is. Azonban nem először hiányzik és eddig jól reagáltunk rá.
Neymar elkényelmesedett, hogy mire azt nem tudom. Persze ha érzed, hogy fizikailag nem vagy toppon akkor az kihat a teljesítményedre is. Sokat mutat az, hogy az utolsó 2 idegenbeli meccsünkön csak a 2. félidőre ébredtünk fel mikor az ellenfél már fáradtabb volt.
Nem mentegetem, mert ettől még lehet az egyszerűbb, ésszerűbb megoldást választani, mint flegmáskodni.
Persze tudja azt itt mindenki, hogy a nagy meccseken kell jól futnia egy csapatnak, de azért vannak aggasztó jelek, mert jelen pillanatban a Barca még a BL elődöntőre sem pályázhatna. A bajnokságban pedig folyamat a 2 madridi mögött vagyunk.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. október 3., hétfő 14:11

Neymarnak mostanság szerintem mindenen jár az agya csak a focin nem.
A psg,a zene az isten tudja micsoda,ez meg visszaüt a pályán.Nem profi mentalitás.
Úgy látszik ott is az van,no Messi,no party.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2016. október 3., hétfő 11:59

Sierra írta:
lesliejr írta:...hát jelenleg nem mondhatjuk, hogy a Bayern, Barca, Real 3as a top three... :D
Hát, ha azt nézzük, hogy a többi top bajnokságban milyen eredményeket értek el a nagyobb csapatok, akkor még így is. :D
A Barca jelenleg nincs túl jó állapotban. Egy félidőt átalszunk, lötyögünk, sétálgatunk, pontatlanok vagyunk. Busquets élete legrosszabb meccseit játssza, ennek szerintem több oka is van, azon kívül, hogy elkényelmesedett egy kicsit. Középpályánk nincs, védelmünk ha Matyi szaladgál Piqué mellett akkor átjáróház. Alba 1 jó meccsre 1 rosszal válaszol. Sergi Roberto-t szó nem érheti, bár a tegnapi volt az idei legrosszabb produkciója.
Iniesta az Iniesta. Legnagyobb meccseken (tegnap is kellett volna végig) kezdenie kell, 32 éves, azért 1-2 jó év még lehet benne.
Rakitic ha nincs a pályán, akkor Busquets se találja a helyét az újak mellett. André Gomes hajt, küzd, próbálgatja szárnyait, őt nem bántanám, most érkezett. Denis szintén, sőt, ő még kifejezetten lendít is a csapaton ha beáll.
Arda eddig az idei legjobbunk. Vastagon. Messi az Messi, de mikor játszott sem lehettünk mindig maradéktalanul elégedettek. Suarez is megtorpant, a szokottnál is többet magyaráz, mutogat, cseszekedik a pályán, viszont ő az akiben biztos vagyok, hogy újra előveszi a góllövő cipőjét. Alcacernek ez a tanuló év, még a mozgásokat tanulja, mikor merre.
Neymar nálam eddig az év bohóca. Csinálja a "fenekét" a pályán, lóbálja a bokáját a labda felett, ami teljesen haszontalan. Nem egy bemutatón vagyunk, gólokat kellene rúgni. Fetreng, hisztizik, magyaráz, próbál feltűnősködni, viszont a csapat hasznára nincsen. Sőt, inkább csak probléma. Tavaly jól oldotta meg Messi hiányát, idén ez nem megy neki egyelőre. Minden labda méterekre pattan el tőle, felpörgeti feleslegesen. Előre felé egy értelmes cselt nem tud megcsinálni. Követő emberfogással simán kiveszik a játékból vagy ha 2en 3an becsapdázzák. Szinte minden támadás építő passza rossz helyre megy, csak a betolom oldalról és lepasszolom vkinek játszik. Nevetséges. 'Gladbach és a Celta ellen is direkt figyeltem mennyi labdát szórt el és azokból folyamat kontrázik az ellenfél vagy ha nem akkor is mindig kellemetlen helyzetbe kerülünk. Ívelni neki most felesleges. Kihátrál abból, hogy felugorjon a labdáért és harcoljon. Alibizik, nagyképű, kispályás trükkmester, akit én a Depor ellen úgy tennék le a padra, hogy csak úgy lesne. Netto emberhátrány jelenleg.
Igen tudom, 4 gólpassza és 1 gólja volt a Sporting ellen. :lol: Egy kieső jelölt csapat emberhátrányban. Ezt inkább ki sem emelném, bár nektek nem kell. A Barca szurkolókkal szoktam vitatkozni vele kapcsolatban, akik szerelmesek belé. Persze a "tinibb" korosztályról van szó. Nekem meg kinyílik a bicska a zsebemben a mostani játékát látva. Betekert egy szabit az olimpiai döntőben meg bevágta az uccsó tizit. Oké ügyes, te vagy a világleggjobbja aranylabdátnekijjje..... :lol: .....Messi-vel egy lapon emlegetni marhaság.
Persze tudom, 22 éveseket igazoltunk, látszik, hogy Lucho próbálgat mindenkit több poszton, több féle felállással. Ez jó. Azt is tudom, hogy most kell őket szerepeltetni nem a tavaszi hajrában előhúzni vkit mikor egy kezdő lesérül. Meglátjuk februárig mennyit fejlődünk, de azt is el tudom képzelni, hogy ez az év rámegy ezekre a dolgokra.
Kicsit hasonló a probléma a két csapatnál (real-barca). Tudás meglenne, de játék nincs a pályán. Csak 1 félidő foci van vagy inkább csak rövid felvillanások ami vagy elég a győzelemhez vagy nem, ellenféltől függ.
Nem ekézném se Zidane-t, se Lucho-t. Talán az is számít, hogy Eb és Copa volt, míg más játékosok pihentek, feltöltődtek, addig ők nagy tornán szerepeltek és ez most ősszel jön ki. Nincs frissesség, lassabban reagálsz az ellenfélnél stb...Korai most még bármit is mondani. Látszik mindkét csapatnál, hogy hol vannak a hibák, ezeket kell kijavítani.
2 hét szünet. A válogatott meccsek után mi amúgy sem szoktunk parádézni és most a csapat sincs toppon. Nem jön jól, a problémák 2 hét múlva is meglesznek.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3933
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2016. október 3., hétfő 10:57

Mostfáj igazán az elhullatott 6 pont...
Legalább a tegnap hozni kellett volna. :(


Jó volt látni a fejetlenséget és össze-visszaságot a katalánoknál. Iniesta beállásáig azt sem tudták milyen rendezvényen vannak.

MaTS meg nagy király. :salute: :lol:

Csóri Bravo, tegnap elégtételt nyert :mrgreen:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11245
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2016. október 3., hétfő 10:35

Ter stegen már már Valdesi magasságokban... Navas-al összehasonlitani kb olyan mint a csúcs Casillast valdes-el.

Egyébként még minden frankó, jön a szünet, előnyben vagyunk ideje lesz összekaparni a srácokat(főleg Benzemát és Varanet) mert előbb utóbb barcáék is beindulnak.Jól jöttünk ki mostanában a bénázásokból, de rohadt zavaró hogy nem tudtunk összeszedni 6-7 pont előnyt pedig nem lett volna nehéz, azért ez a villareal-las palmas-eibar trio sima 9 pont kellett volna legyen...A dortmundi x-el semmi gond nincs inkább csak zavaró,hogy a végén egyenlítettek.

Az ilyen ajrobarcárol szabadult elmebetegek meg mindig jókedvre derítenek. :mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 241 regisztrált és 0 vendég