Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2017. február 1., szerda 10:23

Történhet itt bármi, mindig minket fognak ütni, ez volt mindig is, ha mögöttük voltunk paraszt módon lenéztek és gúnyoltak, ha előttük akkor meg makkoltuk, vagy megvettük a meccset/szövetséget/európát,ligát stb..., vagy fagyasztva volt a golyó, a lényeg egy...ez az amióta én jómagam real drukker vagyok, hogy elismerni nem fognak és nem is tudnak bennünket. Ahhoz több kell, több mint korszakos sikerek, ehhez emberség, lélek, ész kell....az meg kevésnek van, nekem nem venné be a gyomrom ha közéjük tartoznék, és nem is értem , miért nincs aki feláll és kimegy.....

Amióta a real a real, semmit sem nyert megérdemelten, régebben franco vette meg a sikert, utána perez vagy a mázli, de mi nem dolgoztunk meg egyért sem, ez itt a lényeg.

Ostoba,buta kóklerek.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Babinho » 2017. február 1., szerda 9:44

Néhány hete is azt írtam, hogy addig jó amíg ezzel foglalkoznak, amíg ez a legnagyobb bajuk... :) Reméljük, ha bajnokok leszünk is, tele lesz a sajtó a bírózással, legyünk csaló madrid. És akkor nyáron nem orvosolják azt a halmozódó problémahalmazt ami a csapat körül van. :)
A mártír szerepet ők mindig szívesen felveszik én nem is bánom, hogy ebben a szerepben ők tetszelegnek helyettünk. A videóbíró meg úgy is minket is fog szolgálni, a tendencia szerint nekünk több ilyen kétes helyzetünk van szerintem. De maradjunk annyiban, hogy mindenkit szolgál majd a rendszer....
Azt hiszik ebből nekik előnyük lesz a kárunkra.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 1., szerda 8:49

Tebas elmondott egyébként egy rakat példát, hogy mik történtek a közelmúltban, és elengedhetetlennek tartja a rendszer bevezetését, az ilyenek elkerülésének érdekében.
A 2018-at nem tudom, hogy a szezonra értette-e vagy a naptári évre.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2017. február 1., szerda 7:53

Most én csakis kifejezetten a golrol beszélek, pont leszarom, hogy Neymarral mi volt. És nem 20-30 centis leshez hasonlítom, de miért kell különbséget tenni most mondjuk az Atma meccsen Ronaldo fejese meg a Barca gólja között? (Most hirtelen ez a gól jutott eszembe) Én elhiszem, hogy az "jobban bent volt", de a végeredmény ugyanaz, gól mindkettő, amit nem adtak meg. Akkor kussba volt mindenki, de most még erről zeng az egész sajtó.

És még a félreértések elkerülése végett, nem azért írom ezt, mert Barca VS Real, mert felőlem lehetne helyettunk egy Eibar gól is az egyenletben, de nekem kifejezetten irritáló, hogy a Barca gólig nem volt ilyen segg keritve az egésznek, holott az elmúlt 1-2 évben nem ez volt az első ilyen gól, amit elvettek.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2017. február 1., szerda 5:56

Amikor mi tettük szóvá az efféléket minket kiröhögtek.
Azt mondták miért nem lőttetek mégegyet....sima Xes meccs volt a betis barca.

Nálunk is volt korábban egy csomó pofátlanság....senkit sem érdekelt mit mondunk.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

kuszkusz
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2015. április 10., péntek 12:49

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kuszkusz » 2017. február 1., szerda 1:01

___Samy___ írta:
Nem olvastam el a cikket, de szerintem te sem hiszed el komolyan, hogy egy rossz ítélet merült fel bennük ez a kérdés és hirtelen lepapírozták, megszervezték, hogy jövőre a kupában már tesztelik.
Nem is erre akartam kilyukadni, de ha bármely más csapatnak volt hátránya/előnye ebből az elmúlt 1-2 évben, nem volt ekkora mocorgás e téma körül. Gól meg gól között nincs különbség, mindegy, hogy 57 centivel volt bent, vagy 10-el. Miért fontosabb egy Barca gól a bajnokság többi csapatának góljától? Mire fel van ez így fajsúlyozva?
nem lehet, hogy azért mert ilyen mértékű tévedés nehezen tolerálható ezen a szinten? sokatok egy "mezei" 20-30 centis leshelyzethez hasonlítja ezt az esetet, ahol több játékos mozgását kell egyszerre látnia a sporinak, nyilván könnyebben benne van a hibázás lehetősége is. viszont ebben az esetben baromira nem erről volt szó, több mint fél méterrel haladt át egy pattogó labda a gólvonalon.. ezzel egy időben egyébként neymart a nyakánál fogva rántották le az 5-ösön belül.. nem mellékesen sokat számíthatott volna, hogy negyedórával a vége előtt rögtön sikerül egyenlíteni.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. január 31., kedd 22:32

___Samy___ írta:
Nem olvastam el a cikket, de szerintem te sem hiszed el komolyan, hogy egy rossz ítélet merült fel bennük ez a kérdés és hirtelen lepapírozták, megszervezték, hogy jövőre a kupában már tesztelik.
Nem is erre akartam kilyukadni, de ha bármely más csapatnak volt hátránya/előnye ebből az elmúlt 1-2 évben, nem volt ekkora mocorgás e téma körül. Gól meg gól között nincs különbség, mindegy, hogy 57 centivel volt bent, vagy 10-el. Miért fontosabb egy Barca gól a bajnokság többi csapatának góljától? Mire fel van ez így fajsúlyozva?
Én már hozzászoktam, hogy mindig sírnak, ha nem a javukra hibáznak. Állandóan ez van. Most is ráhúzzák erre a hétvégi botlásukat, pedig komolyabb bajaik vannak.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2017. január 31., kedd 22:28

Nem olvastam el a cikket, de szerintem te sem hiszed el komolyan, hogy egy rossz ítélet merült fel bennük ez a kérdés és hirtelen lepapírozták, megszervezték, hogy jövőre a kupában már tesztelik.
Nem is erre akartam kilyukadni, de ha bármely más csapatnak volt hátránya/előnye ebből az elmúlt 1-2 évben, nem volt ekkora mocorgás e téma körül. Gól meg gól között nincs különbség, mindegy, hogy 57 centivel volt bent, vagy 10-el. Miért fontosabb egy Barca gól a bajnokság többi csapatának góljától? Mire fel van ez így fajsúlyozva?
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5619
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. január 31., kedd 22:01

Kerlon írta:Nem olvastam el a cikket, de szerintem te sem hiszed el komolyan, hogy egy rossz ítélet merült fel bennük ez a kérdés és hirtelen lepapírozták, megszervezték, hogy jövőre a kupában már tesztelik.
Nem arról volt szó, hogy már 8 hónapja tesztelik, de még nem tettek lépéseket az ügyben és csak '18-tól várható bármiféle változtatás?
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. január 31., kedd 21:59

___Samy___ írta:Inkább az a szánalmas, hogy a videóbíró ötlete komolyabban azután került elő a spanyol bajnokságban, hogy a Barca szopott egy kamugól miatt. Az mindegy, hogy nekünk is volt az Atma ellen egy kétes szitu, meg még a többi csapatnak is az elmúlt 1-2 évben, de most kell, mert a Barca szopott.

Ezen kellene már elgondolkozni. Mindezt attól függetlenül mondom, hogy lépni kell az ügy érdekében, mert ez így nem mehet tovább.
Ezt nagyon adom, a világon semmilyen csapat vagy játékos, vagy szurkolótábor nem képes úgy hisztizni mint barcáék... tavaly kaptak vagy 50 tizenegyest, minden csapat szívott már a bírók miatt viszont elkora felkelést egy szaros gól miatt... matracék kaptak egy lesgólt egy bl döntőben, mi hogy csak a közelmúltról beszéljek a clasicon kaptunk egy kamugólt...

De hát akik franco tabornokon vergődnek a mai napig...
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. január 31., kedd 21:57

___Samy___ írta:Inkább az a szánalmas, hogy a videóbíró ötlete komolyabban azután került elő a spanyol bajnokságban, hogy a Barca szopott egy kamugól miatt. Az mindegy, hogy nekünk is volt az Atma ellen egy kétes szitu, meg még a többi csapatnak is az elmúlt 1-2 évben, de most kell, mert a Barca szopott.

Ezen kellene már elgondolkozni. Mindezt attól függetlenül mondom, hogy lépni kell az ügy érdekében, mert ez így nem mehet tovább.
Nem olvastam el a cikket, de szerintem te sem hiszed el komolyan, hogy egy rossz ítélet merült fel bennük ez a kérdés és hirtelen lepapírozták, megszervezték, hogy jövőre a kupában már tesztelik.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Matyi
Hozzászólások: 442
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 12:44
Kedvenc játékosaid: Iniesta, Agüero, Messi
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Matyi » 2017. január 31., kedd 21:45

Nyilván egy kis csapat esetén nem lenne ekkora visszhangja. Lefogadom, ha 0-3-nál történik ez, legyintenének rá az emberek, hogy belefér. De itt 57 centit nézett el a bíró. :lol:
Atma elleni szitut nem vágom, a legutóbbi meccseteket ellenük csak 45 percig néztem, :D

Övrebös meccsen mondjuk nem emlékszem, hogy amiatt nem fújt volna be 2-3 tizenegyest, mert nyomást gyakoroltunk rá, utána lévők időszakban van igazság. De mondjuk azon a meccsen ugyanúgy voltak sorsdöntő rossz döntések a másik oldalra, csak nem mind a visszavágón, és kevésbé látványosak. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy nem mi jöttünk ki összességében belőle jól, de szerintem ott is, ha Iniesta nem lő gólt a végén, csak megemlítették volna, hogy a bíró rossz döntéseket hozott, aztán nem is nagyon emlékeztek volna rá az emberek. De lehet, akkor is ekkora ügy lett volna belőle, nem tudom.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2017. január 31., kedd 21:36

Inkább az a szánalmas, hogy a videóbíró ötlete komolyabban azután került elő a spanyol bajnokságban, hogy a Barca szopott egy kamugól miatt. Az mindegy, hogy nekünk is volt az Atma ellen egy kétes szitu, meg még a többi csapatnak is az elmúlt 1-2 évben, de most kell, mert a Barca szopott.

Ezen kellene már elgondolkozni. Mindezt attól függetlenül mondom, hogy lépni kell az ügy érdekében, mert ez így nem mehet tovább.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Babinho » 2017. január 31., kedd 21:21

Nem tudok még egy csapatot amit egy meccs miatt ennyien megutáltak mint a barcát az övrebös miatt :lol:
Azért 100 év harmadosztály is kevés lenne :lol:
Na nem kell komolyan venni :)

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. január 31., kedd 21:16

Matyi írta: És sokan még mindig Övrebövel jönnek elő. :lol:
Talán mert azóta tendencia, hogyha nem megy a szekér, jön a nyomásgyakorlás a bírókra, akik rendre besegítenek.
Nem illik.

Matyi
Hozzászólások: 442
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 12:44
Kedvenc játékosaid: Iniesta, Agüero, Messi
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Matyi » 2017. január 31., kedd 21:12

nagyi írta:Mondjuk az bent volt az igaz,látta mindenki de volt tévedés bőven a másik oldara is sokszor...


Iszonyat gyenge a spanyol játékvezetés ebben meg tudunk egyezni :agree:
Mondjuk az utóbbi egy hónapban rendre mi voltunk annak a bizonyosnak a rossz oldalán ilyen szempontból, szinte minden meccsen. :) Én rég nem emlékszem ekkora hibára a bírónál ellenünk(nyilván volt). Még Vela gólja is maximum 10-20 centivel volt a vonal mögött ősszel, ez meg 57 cm-el.

Utolsó mondatoddal egyetértek, csak ez akkor idegesítő, ha a neten azt kell olvasni, hogy most az egyszer nem minket segítettek. :roll: :D És sokan még mindig Övrebövel jönnek elő. :lol:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anthony » 2017. január 31., kedd 20:52

Ez már várható volt, hiszen lejárt a január, és szokatlan módon vezetjük a tabellát, rövid a katalán emlékezet és most ez szokatlan nekik. De majd a következő pár évben megedződnek :mrgreen:

nagyi
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 9:38
Kedvenc játékosaid: Zinédine Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: nagyi » 2017. január 31., kedd 20:41

Mondjuk az bent volt az igaz,látta mindenki de volt tévedés bőven a másik oldara is sokszor...


Iszonyat gyenge a spanyol játékvezetés ebben meg tudunk egyezni :agree:

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5619
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. január 31., kedd 20:18

Ezek után, ha majd tényleg minden kötél szakadna, még a csillagok is ellenük lennének, mert pont úgy álltak együtt, hogy nekünk kedveztek. :) Szemét egy dolog ez :lol:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

nagyi
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 9:38
Kedvenc játékosaid: Zinédine Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: nagyi » 2017. január 31., kedd 20:13

flori írta:A nő aki vizsgálta a barcelonás adóügyeket, a Bernabéuban volt tegnap, szerencsére ezt is kiszúrták a katalán lapok. :lol: Gyorsan meg is lett, miért vesztett pontott a barca Sevillában. :mrgreen:

jó jó ezt hagyjuk.....

Bent volt láttuk.... és ti is a többit????????


Kérdezz válaszolok.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 227 regisztrált és 0 vendég