Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
G. V.tinho
Hozzászólások: 811
Csatlakozott: 2015. december 5., szombat 14:08
Kedvenc játékosaid: Raul, Michel, El Buitre
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: G. V.tinho » 2017. február 5., vasárnap 12:29

palesz77 írta:
csabi* írta:ilyenre gondolok en is, de hogy ezt ott senki sem veti fel? vicc az egesz, nem a tizenegyesreformokon meg a jatekido felosztason kellene annyit agyalni, bevezetni az utolagos eltiltast szineszkedesre es mar is rengeteget nyerne maga a sport
Az a baj, hogy a bírói hülyeség miatt is színészkednek a játékosok sokszor. Most volt nemrég Sterling esete, löktek rajta egy hatalmasat lövés előtt közvetlenül, nem akart elesni, megpróbált gólt lőni, nem fújták le, aztán a kontrából meg gól lett, meccs meg 2-2. Én is támogatom az utólagos eltiltást amúgy, régóta mondom ezt már, de a bíróknak se a színészeket kéne támogatni.. Ahogy csababarca is írta, őket is jobban kéne szankcionálni, egyre nagyobb hibákat követnek el egyre gyakrabban - nem csak a La Ligában -, mindenféle komoly büntetés nélkül.
csak akkor ritkán kéne a Camp Nouba jegyet venni, mert a kedvencek egy jókora része nem nagyon szerepelne állandóan focimeccseken

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1164
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2017. február 5., vasárnap 11:56

Kedvencem amikor bedobnak a pályára valamit a szurkolok, miközben ünnepelnek a barcások, és mindegyik összeesik mint akiket lelőttek..

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. február 5., vasárnap 11:10

Nemtom a szinészkedés nyilván nem szép, de a mai fociban már megszokott a játékosok 80%a szerintem csinálja.

De azért van kulönbség aközött,hogy elesel reklamálsz aztán mész a dolgodra vagy aközött amikor danialves 20métert gurul telitorokból üvölt és nyílt törést szimulál majd utána boldogan sprintelget.

Cr-el valóban az a baj,hogy olyan fizikuma van ami nem indokolja az eséseit.Sőt nem elég hogy infikolotatlanok az esései,hanem több előnye származna a csapatnak abból ha kihasználná a fizikumát mint pl Ibra...

Én úgy vagyok ezzel az egész szinészkedéssel,hogy amíg hagyják ez lesz.Jó mérgelődni rajta, de én is csinálnám ha hagynák.De a sima verziót, elesek kicsit reklamálok mintha igazam lenne aztan ennyi, ez a félpályán át gurulósdi azért már a nevetséges kategória.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2017. február 5., vasárnap 10:56

Szépen kérem valaki dobja fel a patk@ány olcsó jános cikidumájú pitiáner szánalom piké twitterét a tegnapi profi teljesítménye után.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2017. február 5., vasárnap 0:13

csabi* írta:ilyenre gondolok en is, de hogy ezt ott senki sem veti fel? vicc az egesz, nem a tizenegyesreformokon meg a jatekido felosztason kellene annyit agyalni, bevezetni az utolagos eltiltast szineszkedesre es mar is rengeteget nyerne maga a sport
Az a baj, hogy a bírói hülyeség miatt is színészkednek a játékosok sokszor. Most volt nemrég Sterling esete, löktek rajta egy hatalmasat lövés előtt közvetlenül, nem akart elesni, megpróbált gólt lőni, nem fújták le, aztán a kontrából meg gól lett, meccs meg 2-2. Én is támogatom az utólagos eltiltást amúgy, régóta mondom ezt már, de a bíróknak se a színészeket kéne támogatni.. Ahogy csababarca is írta, őket is jobban kéne szankcionálni, egyre nagyobb hibákat követnek el egyre gyakrabban - nem csak a La Ligában -, mindenféle komoly büntetés nélkül.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4276
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2017. február 4., szombat 23:51

Mondjuk az is segítene, ha a sporikat is szankcionálnák, mert főleg spanyoloknál vicc ami megy.
Talán akkor jobban odafigyelnének, ha szorulna a hurok a hülyeségeiknél.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csabi* » 2017. február 4., szombat 23:38

ilyenre gondolok en is, de hogy ezt ott senki sem veti fel? vicc az egesz, nem a tizenegyesreformokon meg a jatekido felosztason kellene annyit agyalni, bevezetni az utolagos eltiltast szineszkedesre es mar is rengeteget nyerne maga a sport
Kép

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4276
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2017. február 4., szombat 23:34

csabi* írta:szineszkedesre amugy senki nem akar a felsobb korokben valami csodalatos szabalymodositast? minden masra szinte halomra hozzak az otleteket ezt meg kb le se szarjak, pedig szvsz lenne olyan fontos a sport jovojere nezve mint egy videobiro
utólag lehetne ezeket is büntetni, akár utólagos sárgával pl, vagy eltiltással,ha visszaeső valaki.
nem tudom miért nem videóznak utólag a spanyolok, főleg ilyeneket lehetne.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csabi* » 2017. február 4., szombat 22:44

szineszkedesre amugy senki nem akar a felsobb korokben valami csodalatos szabalymodositast? minden masra szinte halomra hozzak az otleteket ezt meg kb le se szarjak, pedig szvsz lenne olyan fontos a sport jovojere nezve mint egy videobiro
Kép

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2017. február 4., szombat 20:44

A különbség hogy cr megadja magát és faultot kamuzik, reklamàl.....neymi pedig elakarja hitetni hogy éppen meghal.

Mindkettő béna pots.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. február 4., szombat 20:43

Realista24 írta:Főleg, amit kiemeltél, hogy éppen agyonrúgják
Jól van, nincs ebben a témában ennyi. Én is büntetném utólag, szándékos megtévesztés, két meccs eltiltás.
Jaaaj ne már, az minden csak nem agyonrúgás. :) Attól még nem kellett volna egy helyből szaltózzon. :mrgreen: De felesleges a vita ja, csak mint látszik az előző hozzászólásaimból, hányingerem van az ilyen szimulálós szituktól :/ :mrgreen: Az a 2 meccses eltiltás meg tényleg nagyon kéne, mert rengeteg előnyhöz lehet jutni 1-1 kamu szabival.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62892
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 4., szombat 20:37

M1Ö írta:
Realista24 írta:Nincs különbség ebben köztük, akárhogy csavarod.
Nem csavarom, de különbség van a kettő közt. A két példán is látszik az, ami nekem nem tetszik. CR "csak" simán megadja magát, Neymar viszont 10ből 8x úgy esik, hogy meg hazudtolja a fizika törvényeit.
Főleg, amit kiemeltél, hogy éppen agyonrúgják
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. február 4., szombat 20:36

Realista24 írta:Nincs különbség ebben köztük, akárhogy csavarod.
Nem csavarom, de különbség van a kettő közt. A két példán is látszik az, ami nekem nem tetszik. CR "csak" simán megadja magát, Neymar viszont 10ből 8x úgy esik, hogy meg hazudtolja a fizika törvényeit.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2017. február 4., szombat 20:25

Mindkettőnél szànalmas egy viselkedès ez, de azt nem értem miért hagyják. Ugy meg lehetne büntetni őket hogy éjszaka sem mernének elfeküdni alukàlni.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62892
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 4., szombat 20:10

M1Ö írta:
Realista24 írta:Ez már megint mi?
Mind a kettő sportszerűtlen, nem tudom miért kell különbséget tenni. Homorít, csapkod, beszól, stb.
Ne már R24! Nem hiszem el, hogy nem látod a különbséget. Nyílván sportszerűtlen mindkettő, de mint tegyük fel gól és gól közt, e közt is lehet különbséget tenni.
Itt van 0:52-től 0:58-ig. Ezekre gondolok. Hát hogy lehet íg esni ennyitől, hogy megfordul a saját tengelye körül? És ez csak egy példa, mindig pörget magán egyet, hogy látványos legyen az esés.
Eskü, pont ezt hozod példának, amikor valóban van erős kontakt? :mrgreen: Vagy mit gondolsz, tud szaltózni lendület nélkül, álló helyből?

https://www.youtube.com/watch?v=a_7Qd_BJA0I
Tessék, nézd meg az elsőt rögtön. Keci durva volt a labda :lol: :lol:

Nincs különbség ebben köztük, akárhogy csavarod.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. február 4., szombat 20:06

Realista24 írta:Ez már megint mi?
Mind a kettő sportszerűtlen, nem tudom miért kell különbséget tenni. Homorít, csapkod, beszól, stb.
Ne már R24! Nem hiszem el, hogy nem látod a különbséget. Nyílván sportszerűtlen mindkettő, de mint tegyük fel gól és gól közt, e közt is lehet különbséget tenni.
Itt van 0:52-től 0:58-ig. Ezekre gondolok. Hát hogy lehet íg esni ennyitől, hogy megfordul a saját tengelye körül? És ez csak egy példa, mindig pörget magán egyet, hogy látványos legyen az esés.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. február 4., szombat 19:54

Engem jobban zavar, ha a mi játékosunk képviseli a csapatot ilyen viselkedéssel. A másik meg szimplán szánalmas.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2017. február 4., szombat 19:49

csabi* írta:
R.M.C.F írta:A két jàtékost ezeddig csak színészkedésben lehet összevetni, labdarúgàsban aligha.
szerintem itt is csak a színészkedés lett összevetve, mindkettő undorító mikor ezt csinálja
Tudom miben lettek összevetve...
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62892
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 4., szombat 19:45

Engem tényleg rohadtul irritál az is amit Cr csinál, de Neymar esései, homorításai, meg nem is tudom micsodái valami hihetetlen szánalmasak.
Ez már megint mi? :lol:
Mind a kettő sportszerűtlen, nem tudom miért kell különbséget tenni. Homorít, csapkod, beszól, stb.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csabi* » 2017. február 4., szombat 19:08

R.M.C.F írta:A két jàtékost ezeddig csak színészkedésben lehet összevetni, labdarúgàsban aligha.
szerintem itt is csak a színészkedés lett összevetve, mindkettő undorító mikor ezt csinálja
Kép


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 260 regisztrált és 0 vendég