Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Jester
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 9:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldinho, Nesta, Maldini, Buffon
Kedvenc csapatod: Olyan nincs...

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Jester » 2013. április 28., vasárnap 10:30

Pique eléggé visszaesett az utóbbi időkben. Ami pedig rá tesz erre egy lapáttal az az, hogy már Puyol sincsen mellette.
És ha a védelem ilyen ratyi akkor nagyon kevés az az egy vkp. Az egész úgy dől össze mint egy kártyavár.

Mindenesetre idén nincsen semmilyen jellegű kontinenstorna. Mind a két csapatnak lesz egy nyara arra, hogy kijavítsa a hibákat.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. április 28., vasárnap 10:17

Jester írta:A Barcelona problémái simán megoldhatók pár színvonalasabb igazolással.

Viszont a Madridnál szerintem nagyobb gondok vannak...
Ezzel nem értek egyet. A mi védelmünk nagyon jó, Arbeloa helyére keresünk valakit és meg vagyunk. Viszont náluk szét van esve az egész, pedig a nevek ott is meg vannak. Nálunk két jó középpályás kell, akik végig tudják robotolni a meccset, de azért szorult beléjük némi érzék és technika a passzjátékhoz illetve a támadásépítéshez. Szerintem csatár mindkettő csapatnak kellene, persze, ha azt a távozók megkívánják. És persze mindkét csapatnak kell újítani a játékán, mert kiismerhető lett mindkettő.
Barca: Hummels-Neymar-csatár
Real: Carvajal-két kp(Vidal, Pogba, Verratti-féle vonalra gondolok)-csatár(szerintem Agüero fog érkezni)

Viszont kíváncsi leszek, hogy Bale-el mi lesz, ha Ancelotti jön, könnyen lehet, hogy ő nem akarja hozni, remélem Perez nem lesz önfejű, és nem hozza ide mindenáron.

Jester
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 9:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldinho, Nesta, Maldini, Buffon
Kedvenc csapatod: Olyan nincs...

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Jester » 2013. április 28., vasárnap 10:04

A Barcelona taktikájával semmi baj sincsen. Szerintem ez a 4-6-0 egy jó kis rendszer.
Sokkal inkább a posztokon lévő emberekkel van a baj. Az első számú gond az az, hogy a Pedro-Alexis-Villa szélsők egyszerűen teljesen súlytalanok.
Én már régóta mondom, és sokan mások is, hogy muszáj a csatársorba valaki akire a védelem felkapja a fejét, mert csak Messi az egyetlen egy aki ilyen, ő pedig mégis csak egy ember. Ezért tenne nekik jót Neymar.
Az egy vkp-s rendszerrel sincsen baj, mert Iniesta és Xavi remekül besegítettek Busquets-nek, és a védelem is jó volt.
Igen, volt: Xavi mostanra már csak teher, iszonyatoson akadályozza a játék intenzitását, lassan állandósítani kellene a posztján Fabregast vagy Thiagot. A Busquets mögötti védelem pedig az idén összeomlani látszik. Hummels úgy kell nekik mint egy falat kenyér.
De szerintem az sem lenne rossz ha a Barca követné a trendeket és végre átállna a 4-2-3-1-re...

Most azt kell majd kitalálniuk, hogy hogyan pótolják gyakorlatilag egyszerre Puyolt, Xavit és Villát, akiknek ez a szezon már inkább szenvedés volt, mint öröm, emellett hogyan rázzák fel vagy helyettesítik Piquét,aki mellé kell egy Hummels, hogyan találnak alternatívát az egyszemélyes szűrőrendszerre, ami fölény és védelem nélkül kevés, és talán legfőképpen, hogyan találnak megfelelő társakat Messi mellé, mert a Sánchez, Villa, Pedro, Tello kvartettre idén legalábbis nem tudtak igazán számítani.
Messi szerepének átgondolása mindenképpen szükséges, mert ami a döntő fölényt hozta, kicsit az is vetette vissza az egész dolgot.

A Barcelona problémái simán megoldhatók pár színvonalasabb igazolással.

Viszont a Madridnál szerintem nagyobb gondok vannak...

Nem tudom, hogy mi lesz így a Madriddal, ha Mourinho elmegy a nyáron.
Az érkezésekor ő volt az isten, akivel hosszú távra lehet tervezni, de már ő sem jó.
Olyan jellegű alapoktól kezdődő csapatépítésre mint mondjuk a Barca, pedig egyszerűen képtelenek. Pedig volna nekik miből....

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. április 28., vasárnap 9:16

Szerintem nem a játékosokkal hanem a taktikával, játékrendszerrel van a probléma. Alexis például egy állat, de bele lett butítva ebbe a taktikába ahol nem csinálhat meg bizonyos dolgokat. Nekem meggyőződésem, hogy a Realban sokkal jobb lenne a srác. Abban viszont igazad van, hogy nincs már mi motiválja őket. Tito nem tud motiválni. Pep tudott. Ez a különbség kettejük között. :roll:

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2013. április 28., vasárnap 7:50

A tegnapi meccs is megmutatta, hogy most már annyira Messi fóbiája van a csapatnak, hogy rossz nézni. Így az idény végére fizikailag is elfáradtak a játékosok, most már motiválni is nehéz őket a szinte biztos bajnoki cím és a biztos BL kiesés után. Aztán, hogy a többi támadónk impotens játéka miért van, azért mert a rossz taktika kicsinál mindenkit Leo mellett vagy azért, mert egyszerűen most ennyit tudnak, nem tudom, de ha ilyen ötlettelen az egész, akkor ezen változtatni kell Tito elvtárs.
De nem fog, Pedro pl a kedvence. Mikor hónapok óta formán kívül. Igen, odatesz magát, szalad, fut, többet védekezik mint Alves, de ez kevés!
Ha elhozzuk Neymar-t, nagyon kíváncsi leszek mire megyünk vele. Képességei adottak, aztán lehet ő is eltűnik a süllyesztőben. De próbálkozni kell, mert az Henry-Eto'o-Messi támadótriótól olyan messze vagyunk, hogy azt kifejezni nem lehet. Csatárok, vérbeli gólszerzők kellenek, nem primadonnák, akik tologatják a lasztit és visszapasszolnak. Olyanok, akik tudnak kapu felé beindulni, át is tudják venni úgy, hogy gólhelyzetbe kerüljenek.
Most ott tartunk, hogy Messi-nek saját magát kell szöktetnie. Van akkora zseni, hogy a kisebbek ellen ez még sikerül is neki, de komolyabb csapatok leveszik ha csak rá kell figyelni, mert nem tudjuk megosztani a védelmek figyelmét.
Felőlem akár mind a 3 (Villa,Alexis,Pedro) támadónk mehet a levesbe. Igazoljunk 1-et, Tello adott és még hozzuk fel Deulofeu-t.
Piqué megint csak a szokásos volt. Rávezetik, megforog, elesik, beadás, lemarad mindenki, gól. Hányadik ilyet kapjuk, nem is tudom. Hummels? Ő ide egyedül nagyon kevés lesz. Ha csak Bartra nem bizonyít, de nálam shakira is padozna. Amióta összejött azzal a lánnyal, nem a régi. De sajna érinthetetlen. Bartomeu mondta legutóbb, hogy nincs Barca nélküle, Busquets, Xavi, Iniesta stb. nélkül.
Ez a baj!! Ez a nagy "egy család vagyunk" duma fog minket tönkretenni, mert nem képesek a vezetőink józanul gondolkodni.

Az Atlético meg....még ilyenkor se tud titeket megverni.Szánalom az a csapat a városi derbiken.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. április 28., vasárnap 7:18

ray hudson megőrülései:

http://deadspin.com/messi-back-to-scori ... -483785010

http://deadspin.com/5878249/lionel-mess ... -to-orgasm

http://deadspin.com/5970765/its-that-ti ... messi-goal


:mrgreen:
Kép
Kép
Kép

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. április 27., szombat 22:10

numberone1 írta:
R.M.C.F írta:
Monnyuk nem engem kérdeztél,de csak annyit fűznék hozzá, hogy Song egy vakcsibe Busquetshez képest. Thiago meg tehetséges,ügyes kölök,de Xavi cipőjét nem viheti ha az öreg odatudja magát tenni,még mindig ő határoz meg mindent a pályán, még azt is ki mikor megy kakilni.....
megszabhatjak a teknikajukat, ha egy bajern izombol szetfutja oket. Szerintem kp-n tobb keresnivalojuk lett volna veluk.
Songrol tudom, h mi a velemenyed ezert nem is foglalkozom vele.
Mármint Songgal vagy a véleményemmel? Mert nem ugyanaz a kettő :lol:

Bocs,de tudom,hogy a madridistán,amikor leigazolták ezt a kőbuta,tohonya semmirekellőt,akkor egy istent csináltak belőle a madrid drukkerek(a szokásos ellenfél vesz akkor az sztár,miért nem mi vettük meg effekt)...majd elkezdett focizni és mindenki azt hihette kabaréban ül...de nem,mert barca meccs volt.
Wengert tudom ismételni, "hála isten el tudtuk adni" :lol: :lol:
Legalább ő is ezen a véleményen van....már ketten vagyunk.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 27., szombat 22:05

R.M.C.F írta:
Monnyuk nem engem kérdeztél,de csak annyit fűznék hozzá, hogy Song egy vakcsibe Busquetshez képest. Thiago meg tehetséges,ügyes kölök,de Xavi cipőjét nem viheti ha az öreg odatudja magát tenni,még mindig ő határoz meg mindent a pályán, még azt is ki mikor megy kakilni.....
megszabhatjak a teknikajukat, ha egy bajern izombol szetfutja oket. Szerintem kp-n tobb keresnivalojuk lett volna veluk.
Songrol tudom, h mi a velemenyed ezert nem is foglalkozom vele.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. április 27., szombat 21:02

nem lesz rekorddöntés... :-) :lilasalas:
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. április 27., szombat 20:56

numberone1 írta:
GT37 írta:Félidőben 0-1, nagy nulla az egész csapat, Thiagót, Albát és Abidalt kivéve...
Nyerjünk már.
Mi a velemenyed arrol amit gondolok,h a Thiago-Song-Ini harmas erosebb lehetne ilyen bajern fele izom csapatok ellen.
Song eleve erosebb es jobb labda szerzo min Buskec, Thiago meg gyorsabb(mozgekonyabb) es harcosabb mint Xavi. :hmmm:

Monnyuk nem engem kérdeztél,de csak annyit fűznék hozzá, hogy Song egy vakcsibe Busquetshez képest. Thiago meg tehetséges,ügyes kölök,de Xavi cipőjét nem viheti ha az öreg odatudja magát tenni,még mindig ő határoz meg mindent a pályán, még azt is ki mikor megy kakilni.....
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 27., szombat 19:19

Nálatok ugyanezt érzem. Persze más az alapszitu, mert a rendszer is más, de Cé a mindenható, sokat is vállal és Benzema vmint Higuain már szinte törpének érzi magát mellette. Mindkét csatár évről-évre esik vissza. Ugyanaz a folyamat mint nálunk.
Nemtom...én máshogy érzem.Benzema formahanyatlását nem tudom mivel magyarázni,hisz a francia rövidpasszos játékban,kényszerítőzésben,nagyon adja,ha formába van,nem akar mindenképp gólt szerezni,valamint szokott visszábblépni labdákért...na idén ebből kevés felvillanása volt,sajnos.Kedvetlen az egész gyerek,de nem hiszem hogy Ronaldo miatt,inkább az öltözőn belüli csatározásoknak tudom be,valamint hogy Mou nem tudta egyértelmű eldönteni,ki legyen az elsőszámú csatár,rotálja őket Higuainal, a franciának ez meg valahogy nem jön be.
Higuain meg...abszolut nem érdemes összehasonlítani Sanchezel,vagy akár Fabregassal...statikus,nem mozog el a védőktől,lesen ragad,de a legszomorúbb hogy sokszor a labdát se tudja lekezelni.. :roll: Nem gondolnám hogy ez is Ronaldo miatt volna.
Tehát nem hiszem hogy a portugál vetné vissza ezen playak játékát,de mondhatnám akár Di Mariat vagy Özilt is.Egyszerűen idén nem tudtak se felpörögni,se felnőni a feladathoz,csak és kizárólag Ronaldo.

A kapus ügyre visszatérve... :-) Musclerat emlitettétek,de sztm ha már törökországból igazolnátok,akkor a Fener kapusa,Volcan Demirel(rem. jól írom :-) )sztm sokkal jobb.Persze annak idején Rüstü se sok sót evett meg barcelonaba de kitudja :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. április 27., szombat 19:18

GT37 írta:Félidőben 0-1, nagy nulla az egész csapat, Thiagót, Albát és Abidalt kivéve...
Nyerjünk már.
bejött Messi tuti megfordítjátok... :lol: :lol:

bezzeg ha az első félidő végén a Bilbaos 5 méterről nem feléfejeli és most ez a szabad is.... de persze ,hogy kapufa lett

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 27., szombat 19:10

GT37 írta:Félidőben 0-1, nagy nulla az egész csapat, Thiagót, Albát és Abidalt kivéve...
Nyerjünk már.
Mi a velemenyed arrol amit gondolok,h a Thiago-Song-Ini harmas erosebb lehetne ilyen bajern fele izom csapatok ellen.
Song eleve erosebb es jobb labda szerzo min Buskec, Thiago meg gyorsabb(mozgekonyabb) es harcosabb mint Xavi. :hmmm:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. április 27., szombat 19:04

Félidőben 0-1, nagy nulla az egész csapat, Thiagót, Albát és Abidalt kivéve...
Nyerjünk már.

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2013. április 27., szombat 17:53

Én nem érzem azt,hogy nálunk Ronaldo nagyon osztogatná az észt,sőt,ahogy nap nap után leírjuk,talán ma a legjobban tud azonosulni a klubbal,de ami meg a legnagyobb igazság,kva nagy szarba lennénk ha nem vinné a hátán a csapatot,mostanában..
Talán félreérthető voltam, de nem úgy értettem, hogy Ronaldo osztja az észt a pályán. Véleményem szerint nálunk sincs Messi-nek akkora hatalma mint ahogy azt a sajtó szeretné beállítani, de az ő játékuk és az, hogy mindkét csapat játéka rájuk van kihegyezve hosszútávon nem jó. Meg kell találni a megfelelő egyensúlyt.
Nálunk Eto'o óta képtelen bárki is beilleszkedni normálisan. Pedig van egy klasszis Villa-nk, de hiába, mikor balszélsőt akarunk belőle csinálni. 1x lehet rosszul igazolni, talán 2x is, de mi folyamatosan használjuk el a támadókat évről-évre.
Pedro egy jó példa. Első évében nem volt ennyire a vonalhoz kötve, vagdosta is a gólokat rendesen. Lőtt mindenhonnan. Most meg se próbálja eltalálni a kaput. Vagy Messi-nek adja vagy megy a visszapassz Alves-nek. Formahanyatlás? Lehet. De akkor a válogatottban miért játszik sokkal jobban?
Ősszel Cesc szórta a gólokat, mert feltoltuk Messi mellé. Aztán ez januárra vmiért eltűnt és Fabre is beleszürkült a mezőnybe. A hülye is látja, hogy Ini és Xavi mellé nem illik. Ők 3-an egyszerre nem lehetnek a pályán és Fabre nem balszélső meg hátravont középpályás, hanem szervező. De ha oda tesszük ahová való, akkor Messi hamis kilences posztja mögött lesz 2 méterre ami megint nem jó. Ezek a játékosok most már helyzetbe is hiába kerülnek, amatőr módon kihagynak szinte mindent.
Nálatok ugyanezt érzem. Persze más az alapszitu, mert a rendszer is más, de Cé a mindenható, sokat is vállal és Benzema vmint Higuain már szinte törpének érzi magát mellette. Mindkét csatár évről-évre esik vissza. Ugyanaz a folyamat mint nálunk.
Aztán ha Cét és Leot kiveszik a játékból, akkor megy a tanácstalanság.

mahitoo(Henke)
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 12:26
Kedvenc játékosaid: Brolin, Henke, Ibra, Ini, Puyol
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mahitoo(Henke) » 2013. április 27., szombat 13:21

Köszönöm, Casso. :) Hasonlókat sejtettem, mindenhol ezek a dolgok mennek sajnos.

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. április 27., szombat 13:02

mahitoo(Henke) írta:Valaki megírhatná privátban az oldalváltás pontos okát.
Már megjelent erről egy cikk.

mahitoo(Henke)
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 12:26
Kedvenc játékosaid: Brolin, Henke, Ibra, Ini, Puyol
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mahitoo(Henke) » 2013. április 27., szombat 13:00

Sziasztok!

Az ellenoldalon mahitoo néven vagyok fennt, nálatok HenkeLarsson voltam( a mahitoo-t valamiért nem fogadta el), így most egyesítem a kettőt. :)

Jó fórumozást mindenkinek minden témában, ebben a topicban pedig remélem keveset fogunk veszekedni. :)

Valaki megírhatná privátban az oldalváltás pontos okát.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 26., péntek 21:55

Azért is idevág, mert szerintem a Real hasonló cipőben jár. Mindent Cr csinál, mindent ő old meg. A többiek gyakorlatilag csak kiegészítő emberek. Ennek a két palinak az őrült csatározása még gondot okozhat a kluboknak. Biztos vagyok benne, hogy figyelik egymást, le akarják győzni a másikat. Ez a külön harc se a Real-nak, se nekünk nem jó. 
Én nem érzem azt,hogy nálunk Ronaldo nagyon osztogatná az észt,sőt,ahogy nap nap után leírjuk,talán ma a legjobban tud azonosulni a klubbal,de ami meg a legnagyobb igazság,kva nagy szarba lennénk ha nem vinné a hátán a csapatot,mostanában... :roll:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2013. április 26., péntek 21:36

Diago Alves :-) Szerintem elég jó választás lenne pár milláért , de amúgy a spanyol bajnokság tele van jó kapusokkal , akik semmivel nem rosszabbak mint Valdes :roll:
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 100 regisztrált és 0 vendég