Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2017. március 18., szombat 15:10

hű es alig 8€, a hülyének is megéri. :lol:
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11239
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. március 18., szombat 15:10


:lol: :lol: :lol: :lol:

2017ben nem merik kiadni blurayben a lassítások miatt ? :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2017. március 18., szombat 14:59

Ha valakit érdekel, már megvásárolható DVD-n a PSG elleni nagy visszatérés :coffee: :lol:

Matyi
Hozzászólások: 442
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 12:44
Kedvenc játékosaid: Iniesta, Agüero, Messi
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Matyi » 2017. március 17., péntek 12:32

Melyik a kellemesebb emlék a tavalyi vagy a 2011es dupla?kétlem,hogy bárki is a tavalyit mondaná tőletek.
Persze, ki az a hülye, akinek a Liga+Kupa többet ér, mint a BL+Liga?
De nem értem a következtetést, ebből nem jön az ki, hogy a BL fontosabb, mint a Liga. :)

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11239
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. március 17., péntek 10:08

palesz77 írta:
dzsi91 írta:Melyik a kellemesebb emlék a tavalyi vagy a 2011es dupla?kétlem,hogy bárki is a tavalyit mondaná tőletek.
Amúgy nem tudom ki írta és hogy mikor, de talán azzal értek leginkább egyet. A Bajnokságot elbukni jobban "fáj", de a BL-t megnyerni meg valamivel különlegesebb. Mondjuk én nem kupa orientált felfogású vagyok, szóval nekem nem azon múlik elsősorban egy szezon megítélése, hogy miket nyertünk, ilyen szempontból lehet nem túl releváns a véleményem.
Ez igaz, de a bl-ből sem mind1,hogy mikor és,hogyan esünk ki fájdalom szempontjából.Egy elődöntős kiesést sokkal jobban megtud emészteni a gyomrom,minthogy kiesünk a 16 között, nekem elvan cseszve az egész szezon íze ha tavasszal kora nyáron nem vagyunk érdekeltek európában, persze egy bajnoki cím örömèt nem rontja el, de maga a szezon nem annyira élvezetes ha csak bajnokikon vagyunk érdekeltek a tavasszal.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2017. március 17., péntek 10:01

Leicester egyértelműen kilóg ebből a 8-asból lefele.
Őket akarom :luck:
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2017. március 17., péntek 9:56

Leicestert szerintem bárki kapja el ott henger lesz. Sevilla is legalább 5-6 gólt elakhatott volna az első meccsen, de hát ilyen fgy Nasrikkal nem lehet.
Love football, hate antifa.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4276
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2017. március 17., péntek 9:41

Én is úgy vagyok vele hogy alapjáraton a bajnokság a cél, a bl-t lutrinak tartom, ott nagoyn sok mindennek kell összeállnia.
Viszont ez a szezon előtt már nyáron mondtam, hogy bajnokságból nyertünk eleget, nekem most a BL kellene, mert abból van egy kis hiányérzetem. Szóval idén a szememben a bl a fontosabb, mert tény, hogy az az emlékezetesebb siker, plusz az egyéni elismeréseknél is mérvadóbb a dolog.

Amikor ezt "otthon" le merem írni, egyből jön a lesavazás, érdekes mennyire máshogy ítélik meg a dolgokat egy-egy különböző helyen.

Bl-sorsoláshoz, megelégdnék most egy Monacoval, vagy Leicesterrel is, elég volt az izgalmakból most egy darabig. Bár franc se tudja, szerintem ez a két csapat ellen is lenne izzadás keményen.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5625
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. március 17., péntek 8:48

dzsi91 írta:Bajnokságon kívül mindenben jól állunk ez idő alatt 2 bl 2 kupa 2 klub vb 2 európai szuperkupa stb. Szerintem ez teljesen jó. 2 bl-t amúgy sem szoktak rövid időn belül nyerni csak a legnagyobbak.Én is jóllaknék, bajnokság meg értem h gáz h rég nem nyertünk de akkor sem értem mit vagytok ennyire oda érte, majd jön valami shuster generáció vagy olyanok akik megtoldják a bajnokságok számát.Bl csapatok ritkabbak sokkal, 10 évig szívtam a fogam amíg összeállt egy generáció akik európai szinten is elitek és végre zsinorban tolják a bl elődöntőket, döntőket és rohadtul nemhiányzik a bajnoki duplazos shuszter csapat.

Értékelem én is a bajnoki címet,a 2007es nagy kedvenc,de jelentéktelen amikor 3 éven belül 2 bl-t nyer a csapat.

Kutya nem emlegeti a 100pontos rekord bajnokságunkat,nemúgy a decimat vagy az undecimat.

Az meg,hogy a barcanak hanykupaja van mostanaban,hidegen hagy.Én elégedett vagyok azzal ami nagy nehezen összejött.

Meghát itt van, megnyerjuk a ligát boldogok vagyunk és jöhet a következő szezon. Behúzzuk a bl-t csoda miracle futballtörténelem.

Na mind1 a lényeg ,hogy bl>>>>liga
Abszolút jogos. Oda-vissza vagyok a 2 BL címünkért, nem is azt húzom le. Csak nálam ez nem kifogás, hogy "ennyi" miatt jól lakottak. Mert azért nem nyerték szarrá magukat. Ott kell legyen mindenkiben a motiváció, hogy b***uk már le katalánékat a trónról minden téren, bárhogy a BL viszi a prímet. És igen, ha idén jönne a BL-bajnokság kombó, akkor ugye elvileg jövőre még egy európai szk meg klub VB, akkor már jogosan szállna el a motiváció.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2017. március 17., péntek 8:43

dzsi91 írta:Melyik a kellemesebb emlék a tavalyi vagy a 2011es dupla?kétlem,hogy bárki is a tavalyit mondaná tőletek.
Nyilván a 2011-es, az egyik legjobb focit játszottuk abban a szezonban. Viszont pl nekem a 15/16-os szezonból több szép emlékem van, mint a 14/15-ösből, pedig akkor tripláztunk. Nem gondolok vissza arra se rossz szájízzel nyilván, de csak azért nem tartom jobb szezonnak azt összességében, mert akkor BL-t nyertünk.

Amúgy nem tudom ki írta és hogy mikor, de talán azzal értek leginkább egyet. A Bajnokságot elbukni jobban "fáj", de a BL-t megnyerni meg valamivel különlegesebb. Mondjuk én nem kupa orientált felfogású vagyok, szóval nekem nem azon múlik elsősorban egy szezon megítélése, hogy miket nyertünk, ilyen szempontból lehet nem túl releváns a véleményem.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. március 17., péntek 7:33

Matyi írta:
Ja tavaly is jól meglovagolták ezt a bajnoksag>bl dolgot, mégsem hallom egyiket a 2010es vagy 13as barcarol áradozni.
Nyilván nem erről a két évről áradozik senki, mikor előtte, utána volt duplázós, triplázós év.

Amúgy miért baj ez, ha valakinek a bajnokság fontosabb?
Na mi van, előkerültél Matyika? :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11239
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. március 17., péntek 7:18

Matyi írta:
Ja tavaly is jól meglovagolták ezt a bajnoksag>bl dolgot, mégsem hallom egyiket a 2010es vagy 13as barcarol áradozni.
Nyilván nem erről a két évről áradozik senki, mikor előtte, utána volt duplázós, triplázós év.

Amúgy miért baj ez, ha valakinek a bajnokság fontosabb?
Nekem nem baj,csak ne probaljak megmagyarazni azt ami nem igaz.A triplat meg duplat is a bl tette történelmivé.

Melyik a kellemesebb emlék a tavalyi vagy a 2011es dupla?kétlem,hogy bárki is a tavalyit mondaná tőletek.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Matyi
Hozzászólások: 442
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 12:44
Kedvenc játékosaid: Iniesta, Agüero, Messi
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Matyi » 2017. március 16., csütörtök 21:50

Ja tavaly is jól meglovagolták ezt a bajnoksag>bl dolgot, mégsem hallom egyiket a 2010es vagy 13as barcarol áradozni.
Nyilván nem erről a két évről áradozik senki, mikor előtte, utána volt duplázós, triplázós év.

Amúgy miért baj ez, ha valakinek a bajnokság fontosabb?

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11239
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. március 16., csütörtök 20:49

ikarus93 írta:

Barcáéknál mindig a megnyert kupa ér többet. Idén a kupa > bl,bajnokságot fogjuk hallani tőlük.
Ja tavaly is jól meglovagolták ezt a bajnoksag>bl dolgot, mégsem hallom egyiket a 2010es vagy 13as barcarol áradozni.Mindenki bl győztes évet emleget, bayern-nél detto, a juve szerintem adna vagy 3-4 bajnoki címet egy Bl-ért.

Mind1 a bajnokság fontos,de a bl egyszerűen más dimenzió.Nekem 2012 kicsit keserű a bl kiesés miatt, hiába a bajnoki cím,14 meg felhőtlen öröm,1 masodpercig nem zavar,hogy buktuk a ligát, tavaly ugyanez.

De idén duplázni kell ,szép zárás lenne Cr-éknek.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2017. március 16., csütörtök 20:18

dzsi91 írta:
Bajnokságon kívül mindenben jól állunk ez idő alatt 2 bl 2 kupa 2 klub vb 2 európai szuperkupa stb. Szerintem ez teljesen jó. 2 bl-t amúgy sem szoktak rövid időn belül nyerni csak a legnagyobbak.Én is jóllaknék, bajnokság meg értem h gáz h rég nem nyertünk de akkor sem értem mit vagytok ennyire oda érte, majd jön valami shuster generáció vagy olyanok akik megtoldják a bajnokságok számát.Bl csapatok ritkabbak sokkal, 10 évig szívtam a fogam amíg összeállt egy generáció akik európai szinten is elitek és végre zsinorban tolják a bl elődöntőket, döntőket és rohadtul nemhiányzik a bajnoki duplazos shuszter csapat.

Értékelem én is a bajnoki címet,a 2007es nagy kedvenc,de jelentéktelen amikor 3 éven belül 2 bl-t nyer a csapat.

Kutya nem emlegeti a 100pontos rekord bajnokságunkat,nemúgy a decimat vagy az undecimat.

Az meg,hogy a barcanak hanykupaja van mostanaban,hidegen hagy.Én elégedett vagyok azzal ami nagy nehezen összejött.

Meghát itt van, megnyerjuk a ligát boldogok vagyunk és jöhet a következő szezon. Behúzzuk a bl-t csoda miracle futballtörténelem.

Na mind1 a lényeg ,hogy bl>>>>liga :D

Barcáéknál mindig a megnyert kupa ér többet. Idén a kupa > bl,bajnokságot fogjuk hallani tőlük.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11239
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. március 16., csütörtök 18:57

M1Ö írta:Én csak azt nem értem, hogy miért lennénk mi annyira húúú de jól lakottak? Értem a 2 BL-t. De úgy kb 2009-től lehet számolni ezt a csapatot. 1 bajnokságot nyertek. Modric, Kroos meg a keret fele még egyet sem. A kupa szintén zenész. Elhiszem, hogy a Realnak nem prioritás, de azé' na... Közben a Barca már 2x triplázott ezidő alatt, sorra nyerik a bajnokságokat, a kupákat és a BLben sem állnak rosszabbul. Egy Realnak hova kell ennél nagyobb motiváció? Ne b**** már meg, hogy motiváció helyett jól lakottságot éreznek... :/
Bajnokságon kívül mindenben jól állunk ez idő alatt 2 bl 2 kupa 2 klub vb 2 európai szuperkupa stb. Szerintem ez teljesen jó. 2 bl-t amúgy sem szoktak rövid időn belül nyerni csak a legnagyobbak.Én is jóllaknék, bajnokság meg értem h gáz h rég nem nyertünk de akkor sem értem mit vagytok ennyire oda érte, majd jön valami shuster generáció vagy olyanok akik megtoldják a bajnokságok számát.Bl csapatok ritkabbak sokkal, 10 évig szívtam a fogam amíg összeállt egy generáció akik európai szinten is elitek és végre zsinorban tolják a bl elődöntőket, döntőket és rohadtul nemhiányzik a bajnoki duplazos shuszter csapat.

Értékelem én is a bajnoki címet,a 2007es nagy kedvenc,de jelentéktelen amikor 3 éven belül 2 bl-t nyer a csapat.

Kutya nem emlegeti a 100pontos rekord bajnokságunkat,nemúgy a decimat vagy az undecimat.

Az meg,hogy a barcanak hanykupaja van mostanaban,hidegen hagy.Én elégedett vagyok azzal ami nagy nehezen összejött.

Meghát itt van, megnyerjuk a ligát boldogok vagyunk és jöhet a következő szezon. Behúzzuk a bl-t csoda miracle futballtörténelem.

Na mind1 a lényeg ,hogy bl>>>>liga :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5625
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. március 16., csütörtök 16:45

Én csak azt nem értem, hogy miért lennénk mi annyira húúú de jól lakottak? Értem a 2 BL-t. De úgy kb 2009-től lehet számolni ezt a csapatot. 1 bajnokságot nyertek. Modric, Kroos meg a keret fele még egyet sem. A kupa szintén zenész. Elhiszem, hogy a Realnak nem prioritás, de azé' na... Közben a Barca már 2x triplázott ezidő alatt, sorra nyerik a bajnokságokat, a kupákat és a BLben sem állnak rosszabbul. Egy Realnak hova kell ennél nagyobb motiváció? Ne b**** már meg, hogy motiváció helyett jól lakottságot éreznek... :/
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11239
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. március 16., csütörtök 13:42

Remy írta:És mi most megint mit csináltunk? :lol:
Petíciót ,hogy játsszák újra a meccset :lol: legalábbis 1-2 agyhalott szurkoló.

egyébként tényleg érdekes, mert csak a szurkolók vagdalkoztak, a klubtól szerintem senki nem nyilatkozott.Szurkolókra pedig nm szokott reagálni az uefa.A barcától szoktak játékosok edzők ex játékosok is vagdalkozni, szóval lehet,hogy részükről volt valami.

Vagy olvasták az eb fórumot és kiakadtak az uefanal
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. március 16., csütörtök 13:40

Remy írta:És mi most megint mit csináltunk? :lol:
hogy már megint bl-t nyertünk. :mrgreen:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27395
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. március 16., csütörtök 13:33

És mi most megint mit csináltunk? :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 125 regisztrált és 0 vendég