Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2017. április 12., szerda 19:21

BBeno írta:
taposott vagy tapsolt? :mrgreen:
? :lol: Én már nem értem :lol: :lol: Mindkettű
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2017. április 12., szerda 17:51

Matyi írta:
V. Mester 77 írta:gyakorlatilag azt írod mint BlancoMark és mégis azt hiszed,h mást állítasz
Nála a Xavi-Ini kettősön volt a hangsúly, az enyémen pedig az edző hibája. :)

Igen az a második hszből lejön, de én ezt még az elsőre gondoltam vna csak közbe jött még pár hsz és így értelmetlen lett
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Matyi
Hozzászólások: 442
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 12:44
Kedvenc játékosaid: Iniesta, Agüero, Messi
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Matyi » 2017. április 12., szerda 17:44

V. Mester 77 írta:gyakorlatilag azt írod mint BlancoMark és mégis azt hiszed,h mást állítasz
Nála a Xavi-Ini kettősön volt a hangsúly, az enyémen pedig az edző hibája. :)

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2017. április 12., szerda 17:35

gyakorlatilag azt írod mint BlancoMark és mégis azt hiszed,h mást állítasz
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Matyi
Hozzászólások: 442
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 12:44
Kedvenc játékosaid: Iniesta, Agüero, Messi
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Matyi » 2017. április 12., szerda 17:17

Nincs mögötte középpálya, az nem jelenti azt, hogy a középpályások egyénileg gyengék. Meg lehet nézni, hogy helyezkednek a középpályásaink, ki vannak téve kis túlzással a vonal mellé, messze helyezkednek egymástól. És meg lehet nézni, hogy 5-6 éve hogy volt, Xavi és Ini a kezdőkör környékén helyezkedett, nem 40 méteres passzokat kellett adniuk egymásnak, hogy odaadják a bogyót a másiknak. Ennek következtében sokkal lassabban jár a labda.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2017. április 12., szerda 17:11

Matyi írta:Nem a középpályások kvalitásával van gond, hanem az egész koncepcióval, ha lenne mögötte középpálya, nem kéne visszajárnia a kezdőkörbe labdákért, és nem 6 emberen kellene végigvinnie, hanem csak hárman.
Vagy nem tudom mit vársz tőle, ha elől van, nem kap labdát, ha visszajön, akkor meg gólt lőni lesz nehéz neki.
Hogy most akkor mivan?

Ennek a 4esnek de inkabb 3masnak mert busquets kivalo jatekos a posztjan de megsem mondanam korszakalkoto jatekosnak, szoval annak a 3masnak kellett ott lenni egy idoben. Es melle meg jol is igazoltak korejuk, yaya toure a 2-6eveben iszonyat tanar volt, henry, alves, villa..
Nem lesz meg egy ilyen generacio egy darabig.

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2017. április 12., szerda 17:07

Nyugi. Nem kell neki védő ügyvéd ( legalábbis nem itt a fórumon, egyébként tudjuk, h kell az ) csak mert vki éppen nem az erényeiről ír. Tudom a magyar sportújságírás mellett ez furcsának hat, de még ő sem tökéletes :fpalm:
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Matyi
Hozzászólások: 442
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 12:44
Kedvenc játékosaid: Iniesta, Agüero, Messi
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Matyi » 2017. április 12., szerda 17:03

Egyebkent megint bebizonyosodott tegnap, hogy ez nem egy Messi korszak ami Pep ota tart, hanem egy Xavi-Iniesta-Busquets korszak volt, nelkuluk mit sem er az ember. Se a valogatottban, se a Barcaban es ezert nem is tartozik a valaha volt legjobbak koze.
Nem a középpályások kvalitásával van gond, hanem az egész koncepcióval, ha lenne mögötte középpálya, nem kéne visszajárnia a kezdőkörbe labdákért, és nem 6 emberen kellene végigvinnie, hanem csak hárman.
Vagy nem tudom mit vársz tőle, ha elől van, nem kap labdát, ha visszajön, akkor meg gólt lőni lesz nehéz neki.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4930
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2017. április 12., szerda 16:17

De tenyleg egy peldas klubikon aki a Barcanak koszonheti nem csak azt hogy focista lett hanem hogy egyaltalan normalis eletet elhet miert varja el, hogy ket evente brutal osszeggekkel noveljek a fizeteset?

Egyebkent megint bebizonyosodott tegnap, hogy ez nem egy Messi korszak ami Pep ota tart, hanem egy Xavi-Iniesta-Busquets korszak volt, nelkuluk mit sem er az ember. Se a valogatottban, se a Barcaban es ezert nem is tartozik a valaha volt legjobbak koze.

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. április 12., szerda 16:05

L.Miki írta:
rashidm írta:Én mondjuk eleve nem értem, hogy mire fel Messi csillagászati fizetése. Sztem biztos megértené hogy a csapat érdekében nem tudnak évente szerződést módosítani. Vagy nem. :mrgreen:
TE hogy gondolsz ilyet? :lol: Van a Barcelona, és felette áll Messi, sőt lassan Messi ad majd fizetést a Barcelonának, hogy aztán a Barcelona azt vissza tudja adni Messinek... :mrgreen:
Tiszta Escobar. Elfelejtik Messi adócsalását, kifizeti a Barca adósságát. :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol:

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2017. április 12., szerda 16:04

rashidm írta:Én mondjuk eleve nem értem, hogy mire fel Messi csillagászati fizetése. Sztem biztos megértené hogy a csapat érdekében nem tudnak évente szerződést módosítani. Vagy nem. :mrgreen:
TE hogy gondolsz ilyet? :lol: Van a Barcelona, és felette áll Messi, sőt lassan Messi ad majd fizetést a Barcelonának, hogy aztán a Barcelona azt vissza tudja adni Messinek... :mrgreen:
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. április 12., szerda 15:59

Én mondjuk eleve nem értem, hogy mire fel Messi csillagászati fizetése. Sztem biztos megértené hogy a csapat érdekében nem tudnak évente szerződést módosítani. Vagy nem. :mrgreen:

Előbb-utóbb... de inkább előbb sztem valakit el fogtok adni az MSN-ből. Mennyi a három jómadár fizuja? Nettó 50 milla? Agyrém. Annyiból nálunk kb a fél keret kijön.

BarçaNorbi
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2015. január 10., szombat 15:35
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Henry, Iniesta, Thiago, Neymar
Kedvenc csapatod: Barça

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BarçaNorbi » 2017. április 12., szerda 15:53

Nem nagy pénz, de ha Deulofeu-t visszahozzuk, ha jól tudom 12-ért, már csak azért megérné, hogy elsüssük 20-25 körül. Jó félszezont hoz a Milannál, ha jól tudom őket érdekli is, a mai árak mellett nem érzem túlzásnak.

A töltelék emberek közül akiért még pénzt is kaphatnánk: Arda, Gomes (ő tuti maradni fog még legalább egy évet), Denis-ért is kérhetnénk 15 körül,

Ő mellettük valaki még elmenne (Matyi vagy Masch), fizetést szabadítanának fel. Vissza tudjuk hívni előre Munirt, fel tudjuk hozni 4. számú védőnek Marlont.

Akit igazolni fogunk nagy valószínűséggel szerintem: kezdő jhv, illetve ha jön kkp, akkor ő is kezdőszintű lesz.

3 kérdés:
-mennyi pénzt szórt el a vezetőség az idei keretből
-mennyit tudunk beszedni eladásokból
-mennyit lehet maximálisan elkeríteni idénre

Ha igazolunk remélem hiányposztra jön minőségi ember, nem akarok félmegoldásokat és olyan igazolásokat, akikről már aznap süt, hogy be fognak bukni.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sonic » 2017. április 12., szerda 15:28

wZoLee7 írta:Messit úgy se adják el, pedig az lenne a megoldás
Na... Ne adjunk tippeket nekik! :D Meg a vegen megujulnak. Jol van az igy...
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2017. április 12., szerda 15:05

Messit úgy se adják el, pedig az lenne a megoldás

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2830
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: soadroli » 2017. április 12., szerda 14:19

gomest, matyit, mascheranot el kell adni, mondjuk abból nem gazdagszunk meg :mrgreen:
Kép

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. április 12., szerda 14:16

Igen, így van ahogy írod. és nálatok már megvan a plafon elvileg, nálunk meg még van valamennyi tartalék.
nem tudom, gondolom üzemen kívül helyezik a nyomtatókat.
:lol: :lol: Ez jó, ezen jót nevettem.

De amúgy tényleg érdekel, szóval köszönök minden választ.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4275
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2017. április 12., szerda 14:15

Realista24 írta:Barcások átmentek Pérez üzemmódba és igazolnának 200 milliókért.
Az értelmesebbeket kérdezem, hogy mégis miből tervezik az igazolásokat?
Messi májusban új szerződést kap, Neymar már kapott, Suarez marad. Nem látom, hogy kiből tudnátok pénzt csinálni.
nem tudom, gondolom üzemen kívül helyezik a nyomtatókat.

de muszáj lesz hozni egy elit kp-t minimum, a ballasztot meg elküldeni, akár ingyen is.
szépen mutat, hogy van 8 kp-nk, ebből 4 használható, abból egy jobb bekket játszik, egyik szélsőt, harmadik meg Iniesta akinek két meccs után pihennie kell.
másik 4 meg nem tesz ki egy egészet, ha összeadjuk a hasznos ttulajdonságait akkor sem.

jah,és róluk ezt gondoltam mikor idejöttek is, nem a rossz eredmények hatására mondom ezt.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2017. április 12., szerda 14:13

BlancoMark írta:Oke azt ertem hogy a felsoroltakbol osszejon 50-60 milla de mirol beszelsz amikor azt irod hogy olusz ami lenne igazolasokra? Honnan lenne amikor Messi uj szerzodeset is alig tudjak eloteremteni?
Javítsatok ha nem jól tudom, meg lehet csak nálunk van így, nem egész spanyol ligában, de tudtommal a bevételek csak bizonyos %-át lehet fizetésekre költeni, ezért problémás ez már. Igazolni attól még tudna a klub. Mondjuk ha igaz az, hogy a következő évi költségvetésből lett Gomesbe fektetve, akkor neccesen.. Mennyivel egyszerűbb lenne az élet, ha ő és Paco nem érkeztek volna, és lenne +70 millió igazolni. Na mindegy.

Amúgy R24, szerintem senkiből nem tudunk annyi pénzt csinálni, hogy legyen több komoly igazolásra is összeg. Arda lesz aki a legdrágábbért megy szerintem, rajta kívül meg csak töltelékek mennek majd nem túl nagy pénzekért. Meg Masch féle arcok, akik fizetése túl nagy, és kell a hely ugye büdzsében.. Gomes szerintem maradni fog, pedig örülnék ha menne. Verrattiban bízok, mert kéne most nagyon egy ilyen ember, de az a baj, hogy Ini helyére is kéne egy kezdő szintű arc, mert heti 2 meccset nem bír már, és sérült is sokat.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. április 12., szerda 14:10

BBeno írta:
taposott vagy tapsolt? :mrgreen:

Nekem még azt mondták, hogy taposott :mrgreen:
Aztán tapsolt lesz az csak nem tud olvasni a gyerek
ZIDANE


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 243 regisztrált és 0 vendég