Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. május 9., kedd 9:50

BBeno írta:ha nekik nincs messi nem tudnak nyerni. ezt a pénzt meg bőven megéri nekik hogy bajnokságban ott legyenek. BL-ben már messi is kevés mert ha őt kiszedik vagy rossz meccset tol gyakorlatilag kiestek. bajnokságban messi nélkül nem tudnak nyerni nagy meccset. ha nem adnák meg nekik amit kér gyakorlatilag nekünk adnák a bajnoki címet.
Ok, ezt értem és tudom. De közben klónozzák is? Mert értem én, hogy még két-három évig partiban tartja őket Messi, aztán, ha nem lesz? Mit csinálnak? Magukhoz nyúlnak?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. május 9., kedd 9:49

ha nekik nincs messi nem tudnak nyerni. ezt a pénzt meg bőven megéri nekik hogy bajnokságban ott legyenek. BL-ben már messi is kevés mert ha őt kiszedik vagy rossz meccset tol gyakorlatilag kiestek. bajnokságban messi nélkül nem tudnak nyerni nagy meccset. ha nem adnák meg nekik amit kér gyakorlatilag nekünk adnák a bajnoki címet.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. május 9., kedd 9:41

Ha lenne rá keret adnék én 50-et is.. :D Azért kap emelést most is csak gondolom, mert CR-nél többet "kell" keresnie - ő is kapott emelést nem? -, presztízs kérdés szerintem csak ez igazából
A presztízskérdés megbukott, mert CR talán karrierje során egyszer keresett többet, mint Messi, akkor meg is emelték neki azonnal. CR most ha minden igaz 23 milliót kap.

Messi kisebbségi komplexusának az oka, a szállodák, reptér, luxus márkák miatt van, meg a Nike által adott 1 mrd-os szerződés miatt. Jól le is húzza miatta a Barcát.

Szóval a presztízskérdés megbukott.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. május 9., kedd 9:38

palesz77 írta:Meglátjuk, ha bírja a keret Messi emelését, és még 2-3-4 minőségi játékos új fizetését is, akkor áldásom rá - bár annyira nem értem én már az ekkora összegek jogosultságát, de nem is fogom soha -, viszont tartok tőle, hogy emiatt lesz megint "leépítés"/B vonalas igazolások, hogy bírja a csapat az MSN fizetését.
Hát ha már emiatt is el kell adni játékosokat, akkor hogyan fogtok sztárjtékosokat venni?

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2017. május 9., kedd 9:33

Realista24 írta:De komolyan mondjuk 25 helyett adnál neki 35 milliót? Miért?
Ha lenne rá keret adnék én 50-et is.. :D Azért kap emelést most is csak gondolom, mert CR-nél többet "kell" keresnie - ő is kapott emelést nem? -, presztízs kérdés szerintem csak ez igazából. Messi meg ad annyit a csapatnak, hogy tőle nem sajnálnám én se a pénzt, még ha nekem speciel nem is volt soha a kedvencem. De jelenleg szerintem is el lehetne ettől tekinteni, mert azt a 10 milliót lehetne másra is felhasználni, ami égetőbb szükség lenne.

Meglátjuk, ha bírja a keret Messi emelését, és még 2-3-4 minőségi játékos új fizetését is, akkor áldásom rá - bár annyira nem értem én már az ekkora összegek jogosultságát, de nem is fogom soha -, viszont tartok tőle, hogy emiatt lesz megint "leépítés"/B vonalas igazolások, hogy bírja a csapat az MSN fizetését.
Berti írta:Bellerin
Azért woodoozok folyamatosan, nehogy ő jöjjön, remélem a szezon vége eltántorítja a vezetőséget is. Szerintem nem sokkal jobb Vidalnál, már ha jobb egyáltalán, gyorsak mindketten, védekezni egyik se tud annyira, erre kiadni +50 milliót.. Elég túlzásnak érezném. Dani szintjét meg se közelíti a spanyol, remélem mást hozunk inkább - nem is Cancelot mondjuk.

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2017. május 9., kedd 9:32

Realista24 írta:Havi nettó két millió nem motiváló? :mrgreen: Eladnám a faxba.
Ez még forintba is az lenne nekem, nemhogy euróba.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. május 9., kedd 9:30

Havi nettó két millió nem motiváló? :mrgreen: Eladnám a faxba.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Berti » 2017. május 9., kedd 9:26

Az El Clasicon is láttuk mennyire fontos nekik, hogy Messinek legyen kedve játszani. Ezáltal szerintem bármennyit odaadnának neki, csak ne legyen elégedetlen.
Coutinho tényleg hülyeségnek tűnik, plane hogy az ő árából hozható lenne Verratti.
Di Maria, Reus padra :kivagyhe:
Verratti,Marquinhos,Bellerin trióval meglennének szerintem.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. május 9., kedd 9:23

palesz77 írta:Alapból ha megadnám valakinek, a ő lenne. Viszont jelen helyzetben én se örülök, hogy megint ennyivel többet kap, annyival kevesebb lesz az új játékosok fizetésére, és emiatt tartok tőle, hogy lehet megint középszerek jönnek a valós megoldások helyett. De talán az új szponzori pénzeknek hála nő annyit a fizetések büdzséje, hogy meg lehessen oldani mindkettőt.
De komolyan mondjuk 25 helyett adnál neki 35 milliót? Miért?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2017. május 9., kedd 9:12

Alapból ha megadnám valakinek, a ő lenne. Viszont jelen helyzetben én se örülök, hogy megint ennyivel többet kap, annyival kevesebb lesz az új játékosok fizetésére, és emiatt tartok tőle, hogy lehet megint középszerek jönnek a valós megoldások helyett. De talán az új szponzori pénzeknek hála nő annyit a fizetések büdzséje, hogy meg lehessen oldani mindkettőt.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. május 9., kedd 8:45

Tegyük hozzá, hogy az az AS értesülése volt csak, kb annyit ér Barcás belsős infokban, mint egy Mundo a Madrid dolgaiban.. :D
Persze, pont ugyanúgy nevetek rajta, de a 30-34 közötti nettó a realitás, ami valljuk be, hogy embertelen és tetszik vagy sem, ésszerűtlen. Vagy te megadnád neki?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2017. május 9., kedd 8:44

Kerlon írta:Vegyenek csak támadót, hogy középre ne legyen pénzük.
Coutinhot Ini helyére szánná a vezetőség a hírek szerint, de azzal egyetértek, hogy jelenleg Verratti 100-szor jobban kéne. El nem sírom magam nyilván, ha jön a brazil, de jelenleg nem ő az, aki megoldaná a gondokat középen szerintem. Max Verratti mellett jöjjön, de akkor se feltétlen őt hoznám én speciel. Mert lennének bőven kétségeim, elég hullámzó, meccseken belül is, az meg szintén kérdéses, hogy hátrébb hogy játszana - szerintem mondjuk ott tudna inkább kiteljesedni, nem balszélsőként, de ez csak személyes vélemény.
Realista24 írta:Én szombaton még azt olvastam, hogy a nettó 34/35 milliót is visszadobta, mert kevés :mrgreen:
Tegyük hozzá, hogy az az AS értesülése volt csak, kb annyit ér Barcás belsős infokban, mint egy Mundo a Madrid dolgaiban.. :D
Realista24 írta:Na, a Sport szerint a Barca megy és 90 millát tesz le az asztalra Coutinhoért.

De képben van náluk még Di Maria, Reus és Vitolo is.
Ezt az utolsót viszont én se értem, de szerintem az csak újságírói hülyeség. Arda helyett akarnánk őket elvileg, de anyagilag rosszabbul jönnénk ki mindegyikből, nem látom sok értelmét.. Max ha marad a 3-3-1-3 féle felállás jövőre is, és kell egy jobbszélső, de akkor meg inkább egy Dembélé féle játékost kéne venni.

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. május 9., kedd 8:27

Realista24 írta:
BlancoMark írta:Elnezve hogy Messi az uj szerzodese szerint 35 millat fog nettoban kapni eleg eselytelennek tartom hogy csak Coutinhora ennyit aldoznanak. De ha esetleg igaz akkor meg Kerlonnak van igaza, felesleges igazolas, egy olasz a PSGbol egetobb lenne.
Én szombaton még azt olvastam, hogy a nettó 34/35 milliót is visszadobta, mert kevés :mrgreen:
Sztem Messi valójában madridista. Hosszú projekt. Ki akarja véreztetni a Barcát. :mrgreen: Ellenünk is csak azért lőtt most gólt, hogy ne legyen feltűnő. :lol:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2017. május 9., kedd 8:27

Realista24 írta:Ja igen, a Sport szerint Theo a pénz miatt választott a Real Madridot helyettük. :shutup:
Én olyat is olvastam már, hogy ők amúgy le sem akartak igazolni :mrgreen:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. május 9., kedd 8:23

Remélem Messi pénzére vérszemet kap majd a Neymar család is. Szarra se lesz pénzük a végén.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. május 9., kedd 8:12

BlancoMark írta:A szereny legenda. :lol:

Komolyan gatat szabhatnak az igazolasaiknak ha megadjak ezeket az elmebeteg fizeteseket. Mennyire jonne ez ki negy evre adozassal egyutt? 200 milla?
Nettó szorozva kettővel szorozva az évek számával. Szóval közel 300, ha mondjuk 35 millát kap tényleg.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4803
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2017. május 9., kedd 8:05

A szereny legenda. :lol:

Komolyan gatat szabhatnak az igazolasaiknak ha megadjak ezeket az elmebeteg fizeteseket. Mennyire jonne ez ki negy evre adozassal egyutt? 200 milla?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. május 9., kedd 8:04

Ja igen, a Sport szerint Theo a pénz miatt választott a Real Madridot helyettük. :shutup:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. május 9., kedd 8:03

BlancoMark írta:Elnezve hogy Messi az uj szerzodese szerint 35 millat fog nettoban kapni eleg eselytelennek tartom hogy csak Coutinhora ennyit aldoznanak. De ha esetleg igaz akkor meg Kerlonnak van igaza, felesleges igazolas, egy olasz a PSGbol egetobb lenne.
Én szombaton még azt olvastam, hogy a nettó 34/35 milliót is visszadobta, mert kevés :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4803
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2017. május 9., kedd 8:03

Elnezve hogy Messi az uj szerzodese szerint 35 millat fog nettoban kapni eleg eselytelennek tartom hogy csak Coutinhora ennyit aldoznanak. De ha esetleg igaz akkor meg Kerlonnak van igaza, felesleges igazolas, egy olasz a PSGbol egetobb lenne.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 77 regisztrált és 0 vendég