Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. május 16., kedd 11:35

Imádom ahogy se istenük se semmilyük nincs. Évekig vergődtek,hogy a fontos meccsek számítanak csak, most meg fel vannak háborodva,hogy miért Cé az esélyesebb :mrgreen:

Arról nem is beszélve,hogy mindig az ment,hogy hiába nyerünk bl-t a bajnoki cím nélkül.Már csak miattuk is jó lenne duplázni, kíváncsi vagyok mit találnak ki.Szép is az élet ha nincsenek elveid és minden évben össze kell tákolni valahogy úgy,hogy a barsza tűnjön jobbnak :lol:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2017. május 16., kedd 11:32

rashidm írta:Nem Kerlon-t akarom védeni, de azért írtak egy-két érdekes dolgot odaát. "Kamu, csalnak, a barca sokkal jobb még így is, csak mákkal és/vagy bíróval tud nyerni a real."

Ami a legviccesebb, hogy felhozza Kerlon hogy az előző 10 évben volt kimagasló a barca. Amit ha szigorúan veszünk, ez igaz, mert most nyert elég sok címet. Előtte azért nem volt ilyen korszaka, amikor ennyi bl meg bajnoki cím összejött (legjobb tudomásom szerint). Aztán jött a kontra, hogy "hogy kinyílt a csipája neki, nyertünk 2 bl-t". Bagoly mondja?
Igazából felesleges is beregisztrálni oda, mert nincs kivel beszélni. Egy- két barcástól eltekintve a többi, mintha ha szemellenzővel rendelkezne és csak hajtja a sok fas*ágot, mint a Sport tv-n szokás. Nincs kivel beszélni ott, még ha objektív vagy se. Semmi elismerés, vagy bármi.... félreértés ne essék, nincs is szükség az elismerésükre, de máris szimpatikusabb képet fest magáról az az ember, aki a legnagyobb ellenfelét eltudja ismerni, hogy igen jobbak, mint mi. Jobb az edzőjük, még ha nem is taktikailag, mert abban van még mit tanulnia, de ahogyan összetartja a csapatot, és tűzben tartja őket, a rotációs, hogy mindenki csapatként küzd és stb. Hogy sokkal agresszívabban akarjuk a sikert idén, mint ők és mindent meg is teszünk, hogy Ronaldo 32 éves létére is öli az ellenfeleket és stb. Nem ajnározni kell, hanem méltó ellenfélként elismerni, hogy az idei Madrid szintekkel jobb, mint ők. Arra verik magukat, hogy megnyerték az EL Clasicot... hát egészségükre, 10 ember, egy a győzelemért hajtó és kitámadó csapat ellen nehéz is volt belőni azt a gólt. Mindegy én nem megyek ebbe bele, nem szoktam barcással róluk és a Realról beszélni (kivéve 2 ember, de velük lehet is), mert csak idő és energia pocséklás.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. május 16., kedd 11:00

rashidm írta:Nem Kerlon-t akarom védeni, de azért írtak egy-két érdekes dolgot odaát. "Kamu, csalnak, a barca sokkal jobb még így is, csak mákkal és/vagy bíróval tud nyerni a real."

Ami a legviccesebb, hogy felhozza Kerlon hogy az előző 10 évben volt kimagasló a barca. Amit ha szigorúan veszünk, ez igaz, mert most nyert elég sok címet. Előtte azért nem volt ilyen korszaka, amikor ennyi bl meg bajnoki cím összejött (legjobb tudomásom szerint). Aztán jött a kontra, hogy "hogy kinyílt a csipája neki, nyertünk 2 bl-t". Bagoly mondja?
Mindig írnak érdekeseket, de ki nem szarja le? Fognak is, attól még nem kell égetni magunkat.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. május 16., kedd 10:57

Nem Kerlon-t akarom védeni, de azért írtak egy-két érdekes dolgot odaát. "Kamu, csalnak, a barca sokkal jobb még így is, csak mákkal és/vagy bíróval tud nyerni a real."

Ami a legviccesebb, hogy felhozza Kerlon hogy az előző 10 évben volt kimagasló a barca. Amit ha szigorúan veszünk, ez igaz, mert most nyert elég sok címet. Előtte azért nem volt ilyen korszaka, amikor ennyi bl meg bajnoki cím összejött (legjobb tudomásom szerint). Aztán jött a kontra, hogy "hogy kinyílt a csipája neki, nyertünk 2 bl-t". Bagoly mondja?

kuszkusz
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2015. április 10., péntek 12:49

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kuszkusz » 2017. május 16., kedd 10:48

Sastre írta: Kíváncsi vagyok egyébként, hogy feljött e az az ötlet, hogy akkor a felső kis karéjt visszabontják a többi szintjére. A nézőszámok alapján reális döntésnek tűnne, viszont a presztízs tuti nem engedi :)
Lehet jobban kijöttek volna belőle anyagilag.
nem látom értelmét azért visszabontani a stadiont, hogy elmondhassák, hogy százalékosan nagyobb a kihasználtság.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. május 16., kedd 9:48

sámat írta:
Realista24 írta:Pedig jobban járnának, mert baromi csúnya a Camp Nou, és ezt nem úgy írom, mint Realos, hanem úgy, mint aki sok stadionban járt már.
Sztem nem csúnya a stadion, csak kegyetlenül le van lakva, szkeptikus szemmel is felújításáért kiált...de számomra még mindig jobb, mint pl egy modern Allianz.

De tény, h rohadt nagy hodály, és a tető sokat dobna rajta esztétikailag.
Ez már teljesen szubjektív vélemény, jártam sok stadionban, csúnya, az Allianz is, főleg a börtönrácsokkal a kapu mögött. Baszdki, semmit nem láttam a meccsből azoktól a szaroktól. Pedig hogy örültünk, hogy a kapu mögötti első sorokba kaptunk jegyet :lol: A Bernabéuban elélvezel, ha ilyen helyre ülsz, ott meg büntetés volt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

sámat
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2015. május 6., szerda 0:46

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sámat » 2017. május 16., kedd 9:36

Realista24 írta:Pedig jobban járnának, mert baromi csúnya a Camp Nou, és ezt nem úgy írom, mint Realos, hanem úgy, mint aki sok stadionban járt már.
Sztem nem csúnya a stadion, csak kegyetlenül le van lakva, szkeptikus szemmel is felújításáért kiált...de számomra még mindig jobb, mint pl egy modern Allianz.

De tény, h rohadt nagy hodály, és a tető sokat dobna rajta esztétikailag.

Sastre
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 9:36
Kedvenc játékosaid: Raúl, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Sastre » 2017. május 16., kedd 9:35

Hát így ránézésre nekem az jön le az egészből, hogy a mennyiségre mentek, nem a minsőségre... olyan az egész, mintha megcsináltak volna tök jól az alsó 2 szintet, aztán a harmadikat már ilyen ad-hoc jelleggel, hogy hova lehet még székeket préselni a tető mellé.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2017. május 16., kedd 9:34

Kihasznaltsag teren a Bernabeu sem all tul jol. Az angol es nemet csapatokhoz kepest nagy a difi, de mondom, ez nem nezoszam hanem kihasznaltsag.

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kiserik » 2017. május 16., kedd 9:32

Dupla D írta:
donor írta:Erre kíváncsi voltam, életemben először átmentem, beleolvastam, hánytam, visszajöttem. Minden elismerésem Paleszéknak, szörnyű lehet ott "élni".
Ott is ugyanúgy elfogult a többség, meg itt is. Nem kell álszentnek lenni.
Nem álszent akarok lenni, de ennyi önellentmondást, önmosdatást én még nem olvastam. Mindegy is.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. május 16., kedd 9:26

Pedig jobban járnának, mert baromi csúnya a Camp Nou, és ezt nem úgy írom, mint Realos, hanem úgy, mint aki sok stadionban járt már.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Sastre
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 9:36
Kedvenc játékosaid: Raúl, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Sastre » 2017. május 16., kedd 9:18

palesz77 írta:Ha már írok ide. Azt olvastam most, hogy Vinicius még a héten aláír hozzátok, most hosszabbított a Flamengoval, de ez része a Madrid ügyletnek. Van opció rá, hogy 18 éves kora után is marad még 1 évet kölcsönbe, de a Real akar egy vétójogot erre, ha úgy teljesít. 45 millió lesz a vételára ha minden igaz. Google fordítóval olvastam a spanyol cikket - angolul -, szóval nem biztos, hogy minden stimmel.

R24, ez tényleg igaz?
h3x0r írta:A Bernabeu es a Camp Nou latogatottsaga a 16/17-es szezonban

A Camp Nou-t tenyleg legjobb esetben évi 6 meccs miatt akarjak 105 ezresre boviteni? (4 BL ha elodontoig jutnak, 1 bajnoki, 1 kupa ha pont El Clasicot sorsolnak)
Azt azért akarják, mert az új tetőszerkezethez nem jó ez az asszimetrikus megoldás, és ennek a kiegyenlítése jár ezekkel a plusz ülőhelyekkel.
Kíváncsi vagyok egyébként, hogy feljött e az az ötlet, hogy akkor a felső kis karéjt visszabontják a többi szintjére. A nézőszámok alapján reális döntésnek tűnne, viszont a presztízs tuti nem engedi :)
Lehet jobban kijöttek volna belőle anyagilag.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. május 16., kedd 9:09

Dupla D írta:
donor írta:Erre kíváncsi voltam, életemben először átmentem, beleolvastam, hánytam, visszajöttem. Minden elismerésem Paleszéknak, szörnyű lehet ott "élni".
Ott is ugyanúgy elfogult a többség, meg itt is. Nem kell álszentnek lenni.
Így van, de ezzel nincs is gond, de az durva, hogy akit itt kiteszünk, az átmegy oda és vagy segget nyal, mint miro vagy éget minket, mint Kerlon. Nem tudom melyik a gázosabb :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2017. május 16., kedd 9:02

donor írta:Erre kíváncsi voltam, életemben először átmentem, beleolvastam, hánytam, visszajöttem. Minden elismerésem Paleszéknak, szörnyű lehet ott "élni".
Ott is ugyanúgy elfogult a többség, meg itt is. Nem kell álszentnek lenni.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kiserik » 2017. május 16., kedd 8:59

Realista24 írta:
R24, ez tényleg igaz?
Nagyon azt írja mindenki...plusz még 8+8 milliós egyéb díjakról is olvasni, hogy fonjam össze a szemöldököm :lol:

off: én kérek elnézést Kerlon miatt is, amit leművelt nálatok. :ike:
Erre kíváncsi voltam, életemben először átmentem, beleolvastam, hánytam, visszajöttem. Minden elismerésem Paleszéknak, szörnyű lehet ott "élni".

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. május 16., kedd 8:39

R24, ez tényleg igaz?
Nagyon azt írja mindenki...plusz még 8+8 milliós egyéb díjakról is olvasni, hogy fonjam össze a szemöldököm :lol:

off: én kérek elnézést Kerlon miatt is, amit leművelt nálatok. :ike:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

sámat
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2015. május 6., szerda 0:46

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sámat » 2017. május 16., kedd 8:31

h3x0r írta:A Bernabeu es a Camp Nou latogatottsaga a 16/17-es szezonban

A Camp Nou-t tenyleg legjobb esetben évi 6 meccs miatt akarjak 105 ezresre boviteni? (4 BL ha elodontoig jutnak, 1 bajnoki, 1 kupa ha pont El Clasicot sorsolnak)
Ezt úgymond hozná magával a felújítás, nem a helyek bővítése a cél. Mivel az egyik hosszanti oldal magasabb, mint a másik, így az új tető miatt ki kell egyenlíteni.

Amúgy egy szórakozó- és kereskedelmi központot akarnak felhúzni oda, gondolom van terv arra, h akarják a létszámot is feljebb tornázni.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2017. május 16., kedd 8:24

Ha már írok ide. Azt olvastam most, hogy Vinicius még a héten aláír hozzátok, most hosszabbított a Flamengoval, de ez része a Madrid ügyletnek. Van opció rá, hogy 18 éves kora után is marad még 1 évet kölcsönbe, de a Real akar egy vétójogot erre, ha úgy teljesít. 45 millió lesz a vételára ha minden igaz. Google fordítóval olvastam a spanyol cikket - angolul -, szóval nem biztos, hogy minden stimmel.

R24, ez tényleg igaz?
h3x0r írta:A Bernabeu es a Camp Nou latogatottsaga a 16/17-es szezonban

A Camp Nou-t tenyleg legjobb esetben évi 6 meccs miatt akarjak 105 ezresre boviteni? (4 BL ha elodontoig jutnak, 1 bajnoki, 1 kupa ha pont El Clasicot sorsolnak)
Azt azért akarják, mert az új tetőszerkezethez nem jó ez az asszimetrikus megoldás, és ennek a kiegyenlítése jár ezekkel a plusz ülőhelyekkel.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2017. május 15., hétfő 23:50

A Bernabeu es a Camp Nou latogatottsaga a 16/17-es szezonban

A Camp Nou-t tenyleg legjobb esetben évi 6 meccs miatt akarjak 105 ezresre boviteni? (4 BL ha elodontoig jutnak, 1 bajnoki, 1 kupa ha pont El Clasicot sorsolnak)

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kiserik » 2017. május 15., hétfő 23:33

ferni írta:Bale mindig akkor van ennyire elővéve, mikor lehetősége sincs bizonyítani, mert sérült és ilyenkor olyan szinten van szapulva szerencsétlen, hogy az hihetetlen.
Lesérült, kidőlt elég sok időre visszatért, ideje se volt visszarázódni, el is tiltatta magát pirossal, majd lesérült megint hamar és kb azóta folyamat megy a szarozása, de valami kegyetlenül.
Érdekes módon ősszel semmi gond nem volt vele, mikor tudott játszani.

Ennyit meg még sose hagyott ki, mint most a bokája miatt.
Már akinek. Szerintem mindig volt gond vele. Madridban soha nem hozta azt, amiért és amennyiért ide lett hozva. Általában mindig akkor védik az emberek, amikor már régen nem láttuk, hogy bezzeg milyen jó volt, mikor játszott. Valahogy a meccsek nagy része alatt ezek elég ritkák. Ugye az idő megszépít sok mindent. Egy dolog, ami vele kapcsolatban egyből beugrik, az: Majd, ha...! Amióta itt van ezt zengi mindenki, ki ki a saját folytatását behelyettesítve (ideigazol, belerázódik, felépül, izmosodik, szálkásodik, kinő a haja, stb).


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 219 regisztrált és 0 vendég