Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8082
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anthony » 2017. július 31., hétfő 12:44

Akkor gondolom ezért volt olyan paraszt, így akart elbúcsúzni tőlünk. Kár, hogy valaki nem nehezítette meg a dolgát az orvosi vizsgálatra.

Nem tudom neki mért éri meg elmenni Párizsba, a Barca gondolom 220 millából elég jól be fog tudni vásárolni sajna.

Viszont ha kimegy a 220 milla Neyjmarra, akkor minden ennél olcsóbb transfer "justified" lesz, bár akkor gondolom a Monaco is ragaszkodni fog ahhoz a 180-hoz sajnos.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2017. július 31., hétfő 12:42

The transfer of Neymar's transfer...

Neymar átigazolásának átigazolása. Valami forrás van? 1-2 twitter bejegyzésen kívül.

Mondjuk elég sok jel arra utal, hogy létre fog jönni a dolog, de meglepő, ha ezt így lenyilatkozta.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. július 31., hétfő 12:32

Ladislao Suarez írta:Most már elég egyértelmű a Neymar-saga: Nasser Al-Khelaifi: "The transfer of Neymar's transfer to PSG is going very well. I'm confident."
good, good >:] :shifty:

Aztán nehogy pofára essek és pótolják egy Coutinho-Dembelé duóval. :lol:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Ladislao Suarez
Hozzászólások: 889
Csatlakozott: 2014. május 23., péntek 11:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Ronaldo, Zidane, Raúl, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Ladislao Suarez » 2017. július 31., hétfő 12:17

Most már elég egyértelmű a Neymar-saga: Nasser Al-Khelaifi: "The transfer of Neymar's transfer to PSG is going very well. I'm confident."

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1772
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Donát » 2017. július 31., hétfő 10:03

Azt lehet tudni, hogy a spanyol szuperkupát és a király kupát melyik csatorna közvetíti majd? Maradt a Diginél

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. július 31., hétfő 8:59

Elvileg a Barcások visszautaztak Barcelonába, Neymar tett egy kitérőt Kínába, de közben megállt Katarban, és átesett a PSG orvosiján.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2017. július 31., hétfő 8:46

Kerlon írta:Ja és a legjobb, hogy én a 10. percben keltem fel, szóval 2-1-re nyertünk.
Jo neked :lol:
En ahogy felkeltem es megtalaltam a digisportot, messi vezeti visszapatan, ralovi, megpattan, gol...
Egyebkent amit neymar muvelt az utan tenyleg megerdemelt volna egy olyan belepot ami utan nem sokra csak par napra megserul. Egesz egyszeruen gusztustalan volt.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. július 31., hétfő 7:55

Ramost mondjuk nem kellett félteni, beleállt becsülettel pár szerelésbe. :mrgreen:

Rakitic löködte a bírót, Neymar rúgdosódott, a többiek hozták a szokásos támadjuk be a bíró stílust. A mieinken meg az látszott, hogy menjünk ki focizzunk egy jót, ami szerintem össze is jött és csak pár gyenge teljesítmény volt. Kovacic meg az egész meccsnek üde színfoltja volt.

Ja és a legjobb, hogy én a 10. percben keltem fel, szóval 2-1-re nyertünk.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. július 31., hétfő 7:48

És akkor Ramosra mondják, hogy FGY, meg pszichopata :lol:
Ha az lenne, akkor hétvégén lábat tört volna...mondjuk ilyen esetekben egy agymosott Pepét azért csak a pályára küldenék a miheztartás végett.
Vagy megcsinálnám, amit az araboknál az egyik klubtulaj, intek a csapatnak és levonulna mindenki, hogy játszatok magatokban parasztok.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. július 31., hétfő 7:45

Realista24 írta:Amúgy mi a baja vagyis mi volt a baja a Barcanak? Meccset nem láttam, csak videókat, meg híreket olvastam de abból az jött le hogy nekik ez kb BL döntő volt, annyira komolyan vettek :lol:
Reklamalas, sunyiskodas, szokásos gusztustalansagok. Mi van veletek?
Azt a csepp tiszteletet sem érzem mar szinte, amit meg 10 eve talan igen.
Hát mi lenne velük. Nem igazán kell meglepődni ezen, amikor a hangadóik Piqué, Neymar, Suárez, Alba, Busquets... És akkor még jött olyan szimpatikus viselkedésű emberek, mint Rakitic (akivel mondjuk a Sevillában semmi gáz nem volt sose) meg Umtiti. A francia olyan hamar tanulta meg dobálni magát, hogy hihetetlen. Lehet külön tréningeznek.

Neymar úgy baszkodott oda, mintha tét meccs lenne, először szólt neki szépen Carvajal a második után megunta és felkente vállal a reklámtáblákhoz. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. július 31., hétfő 7:18

Amúgy mi a baja vagyis mi volt a baja a Barcanak? Meccset nem láttam, csak videókat, meg híreket olvastam de abból az jött le hogy nekik ez kb BL döntő volt, annyira komolyan vettek :lol:
Reklamalas, sunyiskodas, szokásos gusztustalansagok. Mi van veletek?
Azt a csepp tiszteletet sem érzem mar szinte, amit meg 10 eve talan igen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. július 30., vasárnap 12:09

Kerlon írta:Amúgy a gyerek hajnalban is egy patkány volt, Carvajal a félidő végére meg is unta aztán neki állt odatenni magát.
Akkor Rakiticet mivel jellemeznéd? Öcsém, ha engem bökdösött volna így, meg pofázik 5 centiről az arcomba, letöröm az ujját és megetetem vele. A bíró nyomta arrébb először (semmi lökés nem volt, a nyomás is csak azért, mert megint a seggébe volt a fél Barca) de nehogy már ilyen műsort lenyomjon... Na, az patkányság volt a javából. Ramosék is van amikor szeretnek csoportosan reklamálni, meg sokszor túl tolják, de ez... ez valami gusztustalan és rohadt idegesítő. Nem lehet megszokni. :lol:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5163
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lestat » 2017. július 30., vasárnap 10:08

Galacticos írta:Ugyanezt akartam irni mint Kerlon, neymar megint annyira szimpatikusan jatszott hogy hihetetlen.
Nem jott be a hulye csele elvesztette akkor jol odatapos egy baratsagoson.. Kiment a labda? Nem baj azert meg lok egyet carvajalom hatha raesik a reklamtablakra.
Komolyan annyira megerdemelte volma h valaki ko kemenyen odalepjen neki, amibol utana nem csak kamubol ker apolast.
Már csak ezért is jó ha elhagyja a ligát. Nevetséges bohóc. Pique is mehetne vele nyugodtan.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

kiserik
Hozzászólások: 5839
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kiserik » 2017. július 30., vasárnap 9:19

lesliejr írta: Lehet igazad van, csak te meg a tipikus Real szurkoló vagy. Valószínű, hogy 150....tehát konkrét bizonyítékod neked sincs rá, így csak találgatsz és vastagon felfele kerekítesz. 85 és 100 millió közötti összegről írnak, beszélnek mindenhol, ebben benne van apuka kenőpénze is. Ennél Pogba többe került. Ráadásul abba a 105 millióba nincs beleszámolva Raiola tisztelet díja, nálunk meg már a repülőjegyek árát is hozzáadták a vételárhoz.
És miért engednénk el 150-ért? Barto most nyilatkozott, hogy mehet ha akar, csak akkor vásárolja ki magát, fizessen az utolsó fillérig mert a 220-ból nem engedünk.
Soha nem érdekelt komolyabban az ügy, mert az elejétől a football történelem egyik legfelháborítobb dolgának tartom. Nagy hirtelen az első 5 google találatból 3ban Barto elismerte, hogy több, mint 100 volt a vége, 1 meg levezeti, hogy akár 300 is lehetett. És erre még kedden rádobtok egy laza 25öst. :D
Miért adnátok oda olcsóbban? Mert össze veri a fél csapatot :lol: ezzel a viselkedéssel még is mit fogtok vele kezdeni? Megy a lelátóra egy ilyen kaliber? Nem hinném, főleg nem a Barcánál. Persze tudjuk hogy kb a dupláját fogja a klub kommunikálni.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2017. július 30., vasárnap 8:31

Ugyanezt akartam irni mint Kerlon, neymar megint annyira szimpatikusan jatszott hogy hihetetlen.
Nem jott be a hulye csele elvesztette akkor jol odatapos egy baratsagoson.. Kiment a labda? Nem baj azert meg lok egyet carvajalom hatha raesik a reklamtablakra.
Komolyan annyira megerdemelte volma h valaki ko kemenyen odalepjen neki, amibol utana nem csak kamubol ker apolast.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. július 30., vasárnap 8:27

lesliejr írta:
donor írta: Látod, tipikus Barca fanként működsz te is. A jelenlegi legdrágább szerinted gondolom Pogba, de a hozzászólásban leírtam azt is, hogy Neymar mennyibe került valószínűleg nektek. Ha viszont kiharcolja magának, hogy 150 körül elengedjék, akkor még akár deficites is lehet ez a bomba biznisz :lol:
Lehet igazad van, csak te meg a tipikus Real szurkoló vagy. Valószínű, hogy 150....tehát konkrét bizonyítékod neked sincs rá, így csak találgatsz és vastagon felfele kerekítesz. 85 és 100 millió közötti összegről írnak, beszélnek mindenhol, ebben benne van apuka kenőpénze is. Ennél Pogba többe került. Ráadásul abba a 105 millióba nincs beleszámolva Raiola tisztelet díja, nálunk meg már a repülőjegyek árát is hozzáadták a vételárhoz.
És miért engednénk el 150-ért? Barto most nyilatkozott, hogy mehet ha akar, csak akkor vásárolja ki magát, fizessen az utolsó fillérig mert a 220-ból nem engedünk.
Abba a 105ben pont benne van az ügynöki díj, hát nem rég zárul le a vizsgálat. Neymarnal meg mindenki 80-90ekrol ír és szerintem a kenőpénzt pont, hogy ebbe nem tudják elszámolni.

Amúgy a gyerek hajnalban is egy patkány volt, Carvajal a félidő végére meg is unta aztán neki állt odatenni magát.

Barcan sok változást én amúgy nem láttam, Valverde így lehet tavaszra kifingik.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. július 30., vasárnap 8:24

Pogba árában bent volt minden, Raiola díja is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2017. július 30., vasárnap 8:02

donor írta:
lesliejr írta:Ha 220 milliót vagy netán még többet fizetnek érte akkor az bizony eddig az évezred üzlete lesz. Ennyit senkiért nem pengettek még, a jelenlegi legdrágább is kevesebb mint a fele. Akárhogy forgatjuk ez azért egy hatalmas összeg.
Látod, tipikus Barca fanként működsz te is. A jelenlegi legdrágább szerinted gondolom Pogba, de a hozzászólásban leírtam azt is, hogy Neymar mennyibe került valószínűleg nektek. Ha viszont kiharcolja magának, hogy 150 körül elengedjék, akkor még akár deficites is lehet ez a bomba biznisz :lol:
Lehet igazad van, csak te meg a tipikus Real szurkoló vagy. Valószínű, hogy 150....tehát konkrét bizonyítékod neked sincs rá, így csak találgatsz és vastagon felfele kerekítesz. 85 és 100 millió közötti összegről írnak, beszélnek mindenhol, ebben benne van apuka kenőpénze is. Ennél Pogba többe került. Ráadásul abba a 105 millióba nincs beleszámolva Raiola tisztelet díja, nálunk meg már a repülőjegyek árát is hozzáadták a vételárhoz.
És miért engednénk el 150-ért? Barto most nyilatkozott, hogy mehet ha akar, csak akkor vásárolja ki magát, fizessen az utolsó fillérig mert a 220-ból nem engedünk.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. július 29., szombat 23:17

ikarus93 írta:átállhatnának 4-4-2-re elől Messi-Suarez kettőssel.
Ahhoz nincsenek meg az embereik szélre. Esetleg 4-3-1-2 féle 4-4-2-ben tudnának felállni, mint mi a szezon végén. Csak akkor kellene nekik egy 10es.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2017. július 29., szombat 23:07

Barca helyébe én lehet 1 az 1-be cserélném Neymart Verrattira, ha lehetne ilyen opció.
Nekik egy Veratti nagyon kéne a sikerhez, átállhatnának 4-4-2-re elől Messi-Suarez kettőssel.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 243 regisztrált és 0 vendég