Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. augusztus 1., kedd 9:46

Realista24 írta:Messi 30 éves, azokkal a cuccokkal még vígan elvan 2-3 évig.
Az a baj, hogy akár több is. Ugye ha előre teszik, akkor "csak" befejeznie kell. Abban meg brutál volt abban a 91 gólos szezonjában. Ha meg egyel hátrébb az sem jó, mert osztogatni is olyan szinten tud, hogy elég szomorú Madridista szemmel nézni. Csak ebben amit most csinál tökéletes lehet még 2-3 évig, aztán ha megint teljesen köré alakítják a csapatot, akkor lehet benne még + pár év. Úgyhogy ja, remélhetőleg a következő években is folytatódik, hogy mi tökéletesen igazolunk, náluk meg "káosz" van. :mrgreen:
RealMadridFanatic írta:Mindenesetre most jó helyzetben vagyunk, ráadásul a 4 év 3 BL-lel olyat hajtottak végre már most, ami történelmi tett. Jóllakni viszont nem szabad soha, mert akkor büntetni fognak azonnal.
Ezért aggodalmaskodtam a felkészülési meccsek után, csak ezt a részét senki nem vette figyelembe... :) Kell ez a 2 szuperkupa is. A MU fejlődését is vissza tarthatjuk egy kicsit, ha lenyomjuk őket. Ha nyernének, akkor az már nagy fegyvertény lenne nekik, hogy lenyomták a BL címvédőt. A Barca meccseket meg nem is kell ecsetelni. Az új edző nem mindegy, hogy hogy kezd. Ugye alapból baj van a Neymar üggyel, hogy nem tudnak sztárt igazolni, a vezetőséggel sem teljesen elégedettek. Ha úgy kezdenék a szezont, hogy elverjük őket akár 2x is a szuperkupában, akkor már az elején meg lehetne őket roppantani, mert olyan elvárás nehezedne rájuk, amit Valverde főleg Neymar nélkül egy szem Messivel, nem biztos, hogy tudna kezelni. Viszont ha nyernek, akkor meg megint ott lehet, hogy elhiszik, hogy minden nekik áll és össze is állnak a szezonra.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3159
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Babinho » 2017. augusztus 1., kedd 9:35

Neymar átigazolása miatt Draxler az eredeti helyéről el fog kerülni a pályán ami nagyon remélem, hogy nem fog tetszeni neki. Jövőre nagyon szívesen látnám nálunk, Asensio, az öregedő CR mellett, ha már Bale úgy is megy ( :shifty: ), simán elférne.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62882
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. augusztus 1., kedd 9:30

Én most jelenleg a Chelseatől és valamilyen szinten a ManUtól tartok. A Barcától nagyjából mindig, mert egy El Clásico győzelem, maga a mámor, de láthattuk, hogy úgy is tudunk történelmet írni, ha egyszer sem verjük meg őket.

Mindenesetre idén nekem elvárásom a liga címvédés.








.....és a másik öt kupa.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2017. augusztus 1., kedd 9:18

Szerencsére azért ehhez most adott a csapat. A jövő ígéretei is itt vannak, kiegyensúlyozott a keret, már csak Mbappé kell idén...

Talán az Értékeld... topikban írta valaki a hozzászólásomra reflektálva, hogy vár már egy nagy arányú Barca verést, ott nem válaszoltam, itt megteszem.

Ezt szerintem minden madridista szeretné, komoly tüskék voltak a 2-6, 5-0 féle alázások, de jelenleg nekem nincs ilyen elvárásom, nincs meg az a szintkülönbség a csapatok között, mint ami akkor jellemezte a párharcot. Ennek ellenére erősebbnek érzem magunkat, nem csak a tavalyi év miatt. A jövőnk is jelenleg biztatóbbnak tűnik (ez mondjuk törékeny dolog), előrelátóbb építkezés van most Madridban, mint talán korábban bármikor. Azonban amíg Messi ott van, mindenkire veszélyes lesz a Barcelona, főleg ha az argentin épp nem a beleszarok stílusát hozza - mostanában nem nagyon volt erre példa talán. Meg persze azért a többi spíler sem kutyaütő, még ha nem is képviselnek olyan minőséget, mint az aranykorszakban.

Mindenesetre most jó helyzetben vagyunk, ráadásul a 4 év 3 BL-lel olyat hajtottak végre már most, ami történelmi tett. Jóllakni viszont nem szabad soha, mert akkor büntetni fognak azonnal.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62882
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. augusztus 1., kedd 9:00

ziro4vr írta:
Kerlon írta:Szerintem a Barca csak profitál, hogy eladják ezt a primadonnát. 220 millió rengeteg pénz, 2-3 top játékos fizetése felszabadul, plusz csak 2 embert kell minden áron kezdetni. Parázniuk nagyon nem kell, az igazi húzóember mindig is Messi volt ott. Neymarnak csak 1-2 időszaka sikerült igazán jóra. Mbappe meg jó hülye lesz, ha odamegy.
Érdekes ez az MSN projekt, mondhatjuk minden szempontból hogy ez egy grandiózus beruházás volt, főleg anyagilag. Ehhez képest egy odabaszós szezont raktak össze ők hárman. Kérdés, mennyire érte meg. Messi ott a top ez teljesen egyértelmű, de Neymarban ott volt hogy ő lesz a barca jövője és rá épülhet majd a csapat. Így viszont ha az argentin kimegy, márpedig olyan sok már nincs neki hátra, akkor kezdhetnek elölről építkezni. Vagy mondjam azt visszakerülnek oda, ahova valók?
Messi 30 éves, azokkal a cuccokkal még vígan elvan 2-3 évig. Látod, mi is felfedeztük Vinicius Jr.-t, nekik is összejöhet.

Ha ebben a 2-4 éves intervallumban nem nyerik szarrá magukat Messivel, akkor lesz sötét a jövőjük, mert kevésbé lesz vonzó. Ezt kell elérnünk.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. augusztus 1., kedd 8:58

Kerlon írta:Szerintem a Barca csak profitál, hogy eladják ezt a primadonnát. 220 millió rengeteg pénz, 2-3 top játékos fizetése felszabadul, plusz csak 2 embert kell minden áron kezdetni. Parázniuk nagyon nem kell, az igazi húzóember mindig is Messi volt ott. Neymarnak csak 1-2 időszaka sikerült igazán jóra. Mbappe meg jó hülye lesz, ha odamegy.
Érdekes ez az MSN projekt, mondhatjuk minden szempontból hogy ez egy grandiózus beruházás volt, főleg anyagilag. Ehhez képest egy odabaszós szezont raktak össze ők hárman. Kérdés, mennyire érte meg. Messi ott a top ez teljesen egyértelmű, de Neymarban ott volt hogy ő lesz a barca jövője és rá épülhet majd a csapat. Így viszont ha az argentin kimegy, márpedig olyan sok már nincs neki hátra, akkor kezdhetnek elölről építkezni. Vagy mondjam azt visszakerülnek oda, ahova valók?
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62882
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. augusztus 1., kedd 8:44

Donát írta:
Realista24 írta:Érdekes, hogy Cruyff már 2014-ben megmondta, hogy a Barca problémája, Neymar.
De o azert mondta, mert a "ket dudas egy csardaban" szituaciot sejtette Messivel parban, nem?
Is, de a pénzről is esett szó. Megkerestem.
https://www.fourfourtwo.com/news/neymar ... ims-cruyff

Egyébként hatalmas utcai parádé keretében fogják bemutatni, ha aláír.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1772
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Donát » 2017. augusztus 1., kedd 8:30

Realista24 írta:Érdekes, hogy Cruyff már 2014-ben megmondta, hogy a Barca problémája, Neymar.
De o azert mondta, mert a "ket dudas egy csardaban" szituaciot sejtette Messivel parban, nem?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62882
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. augusztus 1., kedd 8:19

Érdekes, hogy Cruyff már 2014-ben megmondta, hogy a Barca problémája, Neymar.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62882
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. augusztus 1., kedd 8:06

Kerlon írta:Szerintem a Barca csak profitál, hogy eladják ezt a primadonnát. 220 millió rengeteg pénz, 2-3 top játékos fizetése felszabadul, plusz csak 2 embert kell minden áron kezdetni. Parázniuk nagyon nem kell, az igazi húzóember mindig is Messi volt ott. Neymarnak csak 1-2 időszaka sikerült igazán jóra. Mbappe meg jó hülye lesz, ha odamegy.
Kivételesen mindennel egyetértek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. augusztus 1., kedd 7:51

Szerintem a Barca csak profitál, hogy eladják ezt a primadonnát. 220 millió rengeteg pénz, 2-3 top játékos fizetése felszabadul, plusz csak 2 embert kell minden áron kezdetni. Parázniuk nagyon nem kell, az igazi húzóember mindig is Messi volt ott. Neymarnak csak 1-2 időszaka sikerült igazán jóra. Mbappe meg jó hülye lesz, ha odamegy.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: pheco » 2017. július 31., hétfő 23:06

Egy az egyben nem tudjak potolni Neymart. Viszont, ha jon egy Dembele/Coutinho/Dybala kaliber es jonne egy ertelmes kozeppalyas(Verratti/Thiago), akkor elore fognak lepni. MSN akarmennyire is eros, sokszor volt hatrany is nekik. Nem tudtak taktikat/felallast valtani, mert fent kellett, hogy legyen a 3 jatekos. Illetve a fizetesek szep reszet is elvittek. Szoval, ha ugyesen vasarolnak Neymarbol, akkor jol jarnak.
Remelem max Paulinho Coutinho kettos jon ossze nekik.

Avatar
eReMA
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:48
Kedvenc játékosaid: 4
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: eReMA » 2017. július 31., hétfő 20:34

lesliejr írta:Viszont továbbra sem értem, hogy itt nálatok Neymar-ból hogyan lett egyszerre a szánalmas bohóc (Robinho 2.0) kategóriából a 220 millió ajroból sem pótolható játékos? :D
Szerintem nem összeférhetetlen a két fogalom. Neymar egy átlagon felüli képességekkel rendelkező szánalmas, befolyásolható, gerinctelen nagybetűs bohóc. Sipkával a fején. Csengettyűkkel.

Emlékeim szerint a tehetségét, technikai képességeit nem sokan firtatták itt sem. Viszont ennek ellenére többen nem akarnák hozzánk, mint igen. És ennek oka van.

A pótlása nehéz, több okból is. Ilyen szintű játékosokból igen szűk a piac, ez egy. Kettő, hogy az ilyen kaliberű játékosokkal rendelkező klubbok már igen stabil -anyagi- lábakon állnak, nem fognak megremegni egy nagyobb összegtől, hogy megváljanak a legjobbjaiktól. Ergo lexarják, hogy nálatok van-e gempa vagy nincs.
Véleményem szerint ti őt minőségben 2, azaz kettő kicsivel gyengébb kiadású, de konkrétan hiányposztra érkező játékossal tudnátok pótolni. Vagyis feledtetni a hiányt.
Kicsit rosszmájú leszek: hááát... sok sikert. :mrgreen:
“Játssz nyugodtan!” - Puskás

The time on the clock is etched on our memories, 92:48.

El Real Madrid es el equipo más importante del mundo y lo será hasta que yo lo diga

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csabi* » 2017. július 31., hétfő 18:05

mondjuk nem tudom melyik fórumon olvastad ezt, de a többség mindig elismerte itt szerintem, hogy jó játékos és a szánalmas bohócnak egy kis réteg nevezhette vagy maximum a színészkedésekkor jöhetett itt elő
Kép

G. V.tinho
Hozzászólások: 811
Csatlakozott: 2015. december 5., szombat 14:08
Kedvenc játékosaid: Raul, Michel, El Buitre
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: G. V.tinho » 2017. július 31., hétfő 18:04

lesliejr írta:Neymar eligazol, ezt már napokkal ezelőtt is lehetett érezni. Tudtuk eddig is róla, hogy nem fog örökké itt játszani, de mondjuk erre szerintem senki se számított.
Nem baj, alap igazság, aki menni akar az menjen. Márkanév 16 éves korától és a PSG-nek pont egy ilyen kirakat játékos kell.
Más kérdés, hogy mi lesz a büntetésük, mert ezt a financial fair play szabály keretein belül nem tudják rendezni. De ez már legyen az ő gondjuk.

Viszont továbbra sem értem, hogy itt nálatok Neymar-ból hogyan lett egyszerre a szánalmas bohóc (Robinho 2.0) kategóriából a 220 millió ajroból sem pótolható játékos? :D
továbbra is szánalmas bohóc..

a másik kérdésedre a válasz. láthatjuk hogy hogyan. amint igazolni akartok BÁRKIT azonnal rábökik a 80 millás árcédulát, mert tudják, hogy bajban vagytok, tudják, hogy tele a buksza, tudják, hogy kényszerpálya. ennyi.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára G. V.tinho 2017. július 31., hétfő 18:05-kor.

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2017. július 31., hétfő 18:01

Neymar eligazol, ezt már napokkal ezelőtt is lehetett érezni. Tudtuk eddig is róla, hogy nem fog örökké itt játszani, de mondjuk erre szerintem senki se számított.
Nem baj, alap igazság, aki menni akar az menjen. Márkanév 16 éves korától és a PSG-nek pont egy ilyen kirakat játékos kell.
Más kérdés, hogy mi lesz a büntetésük, mert ezt a financial fair play szabály keretein belül nem tudják rendezni. De ez már legyen az ő gondjuk.

Viszont továbbra sem értem, hogy itt nálatok Neymar-ból hogyan lett egyszerre a szánalmas bohóc (Robinho 2.0) kategóriából a 220 millió ajroból sem pótolható játékos? :D

G. V.tinho
Hozzászólások: 811
Csatlakozott: 2015. december 5., szombat 14:08
Kedvenc játékosaid: Raul, Michel, El Buitre
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: G. V.tinho » 2017. július 31., hétfő 17:50

Ladislao Suarez írta:
RealMadridFanatic írta:The transfer of Neymar's transfer...

Neymar átigazolásának átigazolása. Valami forrás van? 1-2 twitter bejegyzésen kívül.

Mondjuk elég sok jel arra utal, hogy létre fog jönni a dolog, de meglepő, ha ezt így lenyilatkozta.
http://www.mundodeportivo.com/futbol/fc ... i-psg.html

Mundo illetve Yahoo sport
az elmundó az a klub szócsöve.. amit ők írnak, az szinte hivatalos infó

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. július 31., hétfő 16:02

allitolag azaz sajtoinfo szerint szerdan dohaban mutatjak be neymart.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Ladislao Suarez
Hozzászólások: 889
Csatlakozott: 2014. május 23., péntek 11:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Ronaldo, Zidane, Raúl, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Ladislao Suarez » 2017. július 31., hétfő 15:37

Volt vagy van egy szavazás ( talán még tart) a Marca meg a Mundo Deportivo-nál is. A legtöbben eddig Dybalát hoznák Neymar helyére.

Avatar
Ladislao Suarez
Hozzászólások: 889
Csatlakozott: 2014. május 23., péntek 11:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Ronaldo, Zidane, Raúl, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Ladislao Suarez » 2017. július 31., hétfő 15:35

RealMadridFanatic írta:The transfer of Neymar's transfer...

Neymar átigazolásának átigazolása. Valami forrás van? 1-2 twitter bejegyzésen kívül.

Mondjuk elég sok jel arra utal, hogy létre fog jönni a dolog, de meglepő, ha ezt így lenyilatkozta.
http://www.mundodeportivo.com/futbol/fc ... i-psg.html

Mundo illetve Yahoo sport


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 139 regisztrált és 0 vendég