Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Süti » 2017. szeptember 1., péntek 17:26

Mondjuk az, aki tényleg benne van. Senki ne higyje el, hogy a PSG egyik napról a másikra vásárolta ki Neymart, ez nem így működik. :roll:
Májusban több mint valószínű hogy már erősen tervben volt.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anthony » 2017. szeptember 1., péntek 17:16

Mióta linkelünk amonnan? Tiltsd ki magad! :mrgreen:

Kritika volt már keményen, Laportával pl. már egy hónapja nagyon durva interjút hozott le a goal, és még nagyon sokan elmondták/tudják mekkora bajok vannak a vezetőséggel.
Ez az én megmondtam dolog egy baromság amúgy, ki hitte volna májusban, vagy bármikor hogy a PSG megbolondul és kifizeti a 220 millát? Senki.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. szeptember 1., péntek 17:11

Na, ez már kritika a javából.
http://www.eurobarca.hu/hirek/labdaruga ... megy/18299
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. szeptember 1., péntek 16:31

Dembele alap fizuja 9 millió nettóban, ami 20 millió is lehet a bónuszokkal együtt.

A végleges vételár pedig 147 millió euró lehet.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5155
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2017. szeptember 1., péntek 16:11

Realista24 írta:Hoppácska: If Barça fail to sign Philippe Coutinho, the club might trigger the €50m release clause of Dani Parejo.
:mrgreen:
retekfej még ellenszenvesebb lenne ami már önmagában óriási teljesítmény lenne :vivo: :cens:

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. szeptember 1., péntek 14:22

Nuevo Guti a Barcában? Nice :D
Merci Zizou!

Nika91127
Hozzászólások: 2704
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2017. szeptember 1., péntek 14:05

Realista24 írta:Hoppácska: If Barça fail to sign Philippe Coutinho, the club might trigger the €50m release clause of Dani Parejo.
:mrgreen:
lol... :D Azért az kemény lenne...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. szeptember 1., péntek 13:22

Hoppácska: If Barça fail to sign Philippe Coutinho, the club might trigger the €50m release clause of Dani Parejo.
:mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2017. szeptember 1., péntek 13:04

kodo írta:Bár nem tudom mennyit segít rajtuk egy új elnök, maximum akkor profitálnak belőle hosszu távon ha elkezd gondolkodni az uj vezetoseg a Messi utáni időkön. Bár egy ekkora legendát idővel minél nehezebb lesz félreállítani. Abba még lehet bele fog bukni egy vezetőség.
Nem csak a mostani 1-2 szezonban, meg csak az első csapat 25 játékosában kell gondolkodni. Az már segítség, ha nem hazudnak a játékosok szerződéseiről - Messi aláírt.. -, ha nem kell bíróságra járni igazolások miatt évekig, ha normális megfigyelők lesznek, normális tervekkel, nem össze visszaság mint most, ha a B nem az eredményekről fog szólni, hanem a játékosok fejlesztéséről, ha szép lassan visszakanyarodunk ahhoz a játékhoz alapjaiban amiben jók vagyunk, ha diplomáciailag nem agyhalott emberek intézik az igazolásokat, stbstb. Nyilván igaz amit te is írsz, de ez a Barto féle brigád olyan sok szinten rombolja le a dolgokat, hogy már azzal is előrébb vagyunk hosszabb távon, ha csak stagnálunk az új elnökkel, és nem hagyják a mostaniakat tovább garázdálkodni..

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4530
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kodo » 2017. szeptember 1., péntek 12:20

Neki én sem örülnék btw.

Bár nem tudom mennyit segít rajtuk egy új elnök, maximum akkor profitálnak belőle hosszu távon ha elkezd gondolkodni az uj vezetoseg a Messi utáni időkön. Bár egy ekkora legendát idővel minél nehezebb lesz félreállítani. Abba még lehet bele fog bukni egy vezetőség.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. szeptember 1., péntek 12:17

kodo írta:Rosell sitten van nem? Én Laportáról olvastam.
Jó, elírtam, Laportát akartam. Mea culpa.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4530
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kodo » 2017. szeptember 1., péntek 12:15

Rosell sitten van nem? Én Laportáról olvastam.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. szeptember 1., péntek 12:13

lesliejr írta:Realista24!
Karácsonykor már nem ő az elnök, ez szinte 100%! Eddig sem volt népszerű, ez a nyár meg végleg kivette a széket alóla. Egyes nyilatkozatok szerint már az elnökségben sem mindenki áll mellette, az akaratát se igen tudja végigvinni. Benedito szerint könnyen összejön a megfelelő számú aláírás és még az is elképzelhető, hogy a bizalmatlansági előtt lemond önként, mert már Barto is tudja, ennek itt vége van. Aztán mehet a börtönbe Rosell pajtás után.
Nem vagyok képben, azt sem tudtam, hogy lesz bizalmatlansági, amíg nem írtatok róla itt. És Rosell megy vissza? Ő szerintem jó munkát végzett sportszakmailag, így kívülállóként nézve. Szóval neki nem örülnék.

Messi gondolom azután fog aláírni akkor.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2017. szeptember 1., péntek 12:11

Realista24!
Karácsonykor már nem ő az elnök, ez szinte 100%! Eddig sem volt népszerű, ez a nyár meg végleg kivette a széket alóla. Egyes nyilatkozatok szerint már az elnökségben sem mindenki áll mellette, az akaratát se igen tudja végigvinni. Benedito szerint könnyen összejön a megfelelő számú aláírás és még az is elképzelhető, hogy a bizalmatlansági előtt lemond önként, mert már Barto is tudja, ennek itt vége van. Aztán mehet a börtönbe Rosell pajtás után.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2017. szeptember 1., péntek 10:46

Amúgy ez a nyár elég tanulságos lehet a focisták számára is, akik félévente új szerződést írnak alá egy kis pluszpénz reményében.. Özil, Sánchez, Keita - csak jövőre mehet ő is -, Coutinho, Verratti, most hirtelen ők ugranak be mint nagyobb nevek, akik mentek volna, de egyszerűen nem engedte el őket a klubjuk - Özilt mondjuk lehet nem is keresték nagyon. De ha rámentünk volna Eriksenre pl, 100%-ig biztos vagyok benne, hogy ugyanez lett volna vele is. Szép lassan elmegy olyan irányba a piac, hogy tehetségeket lehet csak vásárolni kisebb kluboktól, aztán reménykedni, hogy beválnak. Vagy lejáró szerződésű játékosokat, mint ti Kroosnál, bár az Arsenal bemutatta, hogy ez se mindig jön össze. Meg ugye ott lenne az utánpótlás is, csak bízni is kéne benne.. :roll:

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. szeptember 1., péntek 9:28

palesz77 írta:A Pool gondolom úgy van vele, hogy max majd elviszi a PSG jövőre hasonló összegért, ha mi a mostani nyár után nem jelentkezünk be érte.
Pontosan. Ezért nem is értem a Barcásokat, hogy miért köpködik a Poolt? Ha nem is top3 k.pályás, de az azért elég valószínű, hogy idén is jó szezont fog futni. Akár egy jó VB is össze jöhet neki. Igazából semmi nem indokolja azt, hogy jövőre mondjuk már csak 70ért menjen el. Ha csak ketté nem töri valaki. Erre mindenki lehülyézi a Poolt, hogy mekkora gyökerek, hogy ennyi pénzért sem adják el. Aztán meg ha elfogynának a szezon végére, akkor meg azért lennének hülyézve, mert nem tartották meg... :roll:

Azt meg már írtam példának (mondjuk pont Neymart :lol: ) hogy ha a Barca nem akar eladni egy játékost semmiféleképp, akkor ők is utolsó senkiháziak lennének? Mert korábban a PSG kapta meg ezt Verratti miatt, most meg Pool, mert nem akarja eladni a legjobbját. Ilyen alapon én is szidhatnám a MU-t, mert a "faxos sztori" tényleg nem volt szép.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2017. szeptember 1., péntek 9:15

Realista24 írta:Remélem olyan tehetséges Bartro mint Calderón és még pár évig ott lesz a székében. A brazilért pedig ma úgyis ajánlani fogtok vagy 200 milliót.
Szerintem túltesz rajta amúgy. Vagy hát az ő háttérben folytatott ügyeibe - szóval az igazolásokon kívül nagyjából minden - nem folytam bele anno, de Bartoék ahogy szépen építenek le mindent ami anno jó volt.. Mestermunka.

Coutinhoért meg ajánlhatjuk a csillagokat is szerintem, akkor se adják már oda ezen a nyáron. A Pool gondolom úgy van vele, hogy max majd elviszi a PSG jövőre hasonló összegért, ha mi a mostani nyár után nem jelentkezünk be érte. Nem pótolták senkivel, alapból se túl vastag a keretük, én már semmi esélyt nem látok arra, hogy ő érkezne.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. szeptember 1., péntek 8:59

palesz77 írta:
Realista24 írta:Közben az egy hónapra kidőlt Suarez tegnap kezdő volt :mrgreen:
Nagy ötlet volt, le is kellett hozni sérülés miatt.. :fpalm:

Coutinho meg úgy tűnik nem jött össze, fantasztikus hírek. De legalább nagyobb eséllyel lesz sikeres a bizalmatlansági.. Remélhetőleg.
Remélem olyan tehetséges Bartro mint Calderón és még pár évig ott lesz a székében. A brazilért pedig ma úgyis ajánlani fogtok vagy 200 milliót.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2017. szeptember 1., péntek 8:57

Realista24 írta:Közben az egy hónapra kidőlt Suarez tegnap kezdő volt :mrgreen:
Nagy ötlet volt, le is kellett hozni sérülés miatt.. :fpalm:

Coutinho meg úgy tűnik nem jött össze, fantasztikus hírek. De legalább nagyobb eséllyel lesz sikeres a bizalmatlansági.. Remélhetőleg.

Nika91127
Hozzászólások: 2704
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2017. szeptember 1., péntek 8:50

Realista24 írta:G verzió: Özil. 60 milliós árról írnak. Az 50 millió euró feletti rész 33%-a a Realé lesz, ha spanyol klubnak adja el az Arsenal.

Közben az egy hónapra kidőlt Suarez tegnap kezdő volt :mrgreen:

Özil a Barcába?... :ozil: :ozil: :ozil: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Suarez meg biztos kapott a Messi-féle gumibogyószörpből. Adhatna belőle a Varane-Vallejo párosnak kicsit (ha mást nem, mint Drakula... >:] >:] )


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 187 regisztrált és 0 vendég