Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. szeptember 2., hétfő 12:39

a második hely talán idén is meglehet
Jó lesz az nektek. :mrgreen:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. szeptember 2., hétfő 12:35

mi nem ilyen biszem-baszom pehelysúlyú vérszegényeket veszünk 57(?) milliókért na! Amúgy helyes, hogy nem lett a világ legdrágábbja, de még így is mindenki felkapja a fejét, hogy 91 millióba fájt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
francois
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:40
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, Olympique de Marseille, FC Parma

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: francois » 2013. szeptember 2., hétfő 12:24

Donát írta:nőjjmár-neymar! :ike:
uh, nem tudom ezen mennyit gondolkodtál, de gyúrjál még egy kicsit rá, mert ez elég gyengus lett :lol:

amugy grat balehez, jó vásár volt (az ára nem igazán érdekel). a második hely talán idén is meglehet :mrgreen:
Kép
Kép
Kép

MorataMartin
Hozzászólások: 1535
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2013. szeptember 2., hétfő 12:18

pulci írta:Szerintem Isco ás Bale leigazolásával nagyot húztunk előbbi nagyon jól beépült és felvette a tempót míg utóbbi lendületet vihet jobb oldalra és termelhetik nem csak gólokat hanem asszisztokat is!!!
katalánoknál továbbra is minden messiről szól ami nem meglepő neymarnak több idő fog kelleni amíg beilleszkedik...
Remélhetőleg így a CR7, Modric, Isco, Bale, Benz támadósorral felőröljük a védelmüket :D
Khedira pedig megszűri a támadásaikat! :lol:

pulci
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:38
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: pulci » 2013. szeptember 2., hétfő 12:16

Szerintem Isco ás Bale leigazolásával nagyot húztunk előbbi nagyon jól beépült és felvette a tempót míg utóbbi lendületet vihet jobb oldalra és termelhetik nem csak gólokat hanem asszisztokat is!!!
katalánoknál továbbra is minden messiről szól ami nem meglepő neymarnak több idő fog kelleni amíg beilleszkedik...
Remélhetőleg így a CR7, Modric, Isco, Bale, Benz támadósorral felőröljük a védelmüket :D

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. szeptember 2., hétfő 11:42

fostok már katalán testvéreim? :D
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1772
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Donát » 2013. szeptember 2., hétfő 8:56

sonic írta:
DavieS írta:Neymar eddig nem nagy eresztés,..oké, most ment a csapatba tudom, felfogtam, de én többet várnék még így pár meccs alatt a világ 3. legjobbjától sokak szerint( )

Akkor mostmar nem csak az lesz vitatema hogy melyik csapatnal jatszik a vilag legjobb jatekosa hanem az is hogy melyiknel jatszik a vilag harmadik legjobbja? :)
A Barcában; CR, Bale, Messi, ...sokan, sokan, (köztük az élbojban Isco, Benzema) aztán nőjjmár-neymar! :ike:

Az ilyen gúnynév tilos! R24

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. szeptember 1., vasárnap 23:42

sonic írta:
DavieS írta:Neymar eddig nem nagy eresztés,..oké, most ment a csapatba tudom, felfogtam, de én többet várnék még így pár meccs alatt a világ 3. legjobbjától sokak szerint( )
Akkor mostmar nem csak az lesz vitatema hogy melyik csapatnal jatszik a vilag legjobb jatekosa hanem az is hogy melyiknel jatszik a vilag harmadik legjobbja? :)
Szerintem egyertelmu. Khedira nalunk jatszik :mrgreen:

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sonic » 2013. szeptember 1., vasárnap 23:40

DavieS írta:Neymar eddig nem nagy eresztés,..oké, most ment a csapatba tudom, felfogtam, de én többet várnék még így pár meccs alatt a világ 3. legjobbjától sokak szerint( )

Akkor mostmar nem csak az lesz vitatema hogy melyik csapatnal jatszik a vilag legjobb jatekosa hanem az is hogy melyiknel jatszik a vilag harmadik legjobbja? :)
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1772
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Donát » 2013. szeptember 1., vasárnap 23:13

Jóval mélyebb a keretünk, mint a barcának, a bajnokságot idén mindenképpen be kell húzni! A gála11ük is Messifüggő, nálunk megszűnni látszik a CR7 függőség. :)

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2013. szeptember 1., vasárnap 23:06

Jó ez a Valencia, csak szarok a játékosai!


Amúgy Neymar már a 60-adik perc körül off volt. Nem bírja az iramot, ahogy láttam. Mondjuk valami biszem-b.szom ligából jött, nem is csodálom.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8519
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. szeptember 1., vasárnap 23:05

nehogy kialudja magát a nép a nyári szünet utolsó napján, 0-3-ról izgalmassá kell tenni a meccset. :lol:
könnyen megbosszulhatták volna magukat a kihagyott helyzetek.

neymarral pedig eddig elégedett vagyok, mert én nem is vártam, hogy padlógázzal fog indulni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 'shutterisland 2013. szeptember 1., vasárnap 23:06-kor.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. szeptember 1., vasárnap 23:00

Fontos három pontot szereztünk meg, a játék képe többnyire biztató volt, a második félidei kihagyott ziccerektől eltekintve. Messi akár ötöt is lőhetett volna (Leverkusen style :mrgreen: ), de mivel fair játékos, ezért nem akarta még jobban megalázni az ellenfelet. :mrgreen:

Ney szép gólpasszt adott Messinek (igen, az argentin keze alá játszik, ő is behódolt a zsarnoknak), bele fog lendülni ő is, ebben biztos vagyok.

Iniesta jobb volt, mint az utóbbi egy-két meccsén, bízom benne, hogy csak egy apró hullámvölgy volt az, amit az utóbbi mérkőzéseken láthattunk tőle.

Busquets pedig a legnagyobb király még mindig. :D

Avatar
DavieS
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:17
Kedvenc játékosaid: #2 #12 #19

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: DavieS » 2013. szeptember 1., vasárnap 22:53

Neymar eddig nem nagy eresztés,..oké, most ment a csapatba tudom, felfogtam, de én többet várnék még így pár meccs alatt a világ 3. legjobbjától sokak szerint( :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: )

csak annyit még, hogy Isco is most jött hozzánk... :roll: :roll:


na, mindegy
92:48

#2 #8 #12 #19 #23

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. augusztus 31., szombat 22:14

Jól összefoglaltad.....én is így látom,a barca elleni hadjárata szerintem sok volt,és a média rászállt,mert ebből csináltak pénzt(egyik főszerkesztő nyilatkozta,hogy ha JM távozik,az nekik egy vérveszteség,mert jobban fogy a lap,ha ő van,mintha CR vagy messi a címlapon)....ikernek is ez lehetett a baja vele,ugye iker nem az a szenvedélyes típus,olyan aki mindig próbál kimaradni mindenből,mindig az un aranyközéputat választja,és ez nem fért neki össze a barca elleni szócsata,a másikkal szembeni harccal.
JM túlzásba esett,bár NAGYON sokszor IGAZA volt.....de SOKSZOR NEM kellett volna kimondani,hanem jobb lett volna csöndben lenni.

Szakmailag én sem láttam tőle nagy dolgokat,inkább a portugál szenvedélye,a preciz felépítése,a poszt a poszt elleni focija,az eredménycentrikussága(CA is ilyen volt régebben) volt ez erőssége.
Nagy dolgot nem mutatott,de még így is ő volt az aki a langyos szarból kivezette a csapatot.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. augusztus 31., szombat 22:13

R.M.C.F írta:A "külsős" megítélés nagyban függ a barca(mindenki barcája,az akkor még megetetett minden korrekt,mindig példa,minden soha nem látott,minden egyedi,minden olcsó,minden saját hazugságokkal) elleni "hadjáratától.....azért eléggé "kitárta" a barca "könyvet"...amit a többség nem látott meg,vagy nem akart meglátni. Azokról beszélek amiket már JM előtt is ugattam éveken át. Ez a közvéleménynek nem volt szimpatikus,hiszen képzeljük el a kontrasztot a mindenki sajátnevelés,mindenki aranyos, mindenki jó.....a mindenki nagyképű,túlfizetett,a zsoldossereg az arrogánsokkal szemben....húúúúú.
JM nem az a fajta aki olyan hogy szeressék,aki szereti,az azért szereti mert ismeri,és mert jó ember,igazi sportvezér,aki a csajod is lek***rja ha ez kell ahhoz hogy jobb legyél.
A barca felépített egy olyan körítést,amit benyalt a világ és a média ezt etette,nyomta le a torkunkon,amit JM is mondott,ha állandóan a hazugságot hallod,előbb utóbb elhiszed,és ez igaz is.

JM megbukott,ezt magának,a túlzott arcnak,a média elleni győzhetetlen harcának,a barca elleni (mindenki elleni)csatájának,az Iker elleni fellépésének köszönheti.
Mourinho idejott, latta pontosan hogy mukodnek a dolgok es ugy gondolta, hogy majd egyedul megvaltoztatja az egesz barcelonarol evek alatt kialakitott kepet. Ahhoz, hogy ez az egesz mukodjon, olyan jatekosok kellenek akik teljes mertekben megbiznak az elkepzeleseiben, nem kerdojelezik meg a donteseit, ugy ahogy a vezetoseg es a szurkolok is minden korulmenyek kozott tamogatjak. Ez az amit o nem kapott meg, se az elnok, se a jatekosok nem tamogattak olyan szinten ahogy azt elvarta volna. A szurkolok legnagyobb reszet pedig a sajto teljes mertekben tudja manipulalni. A legtobben ha latnak egy atlagos meccset es utana tobb helyrol is azt halljak, hogy mennyire jo volt, akkor egy ido utan el is elhiszik, hogy milyen jo meccs volt. Mourinho pedig ezt a sajtoval valo harcot nem nyerhette meg. Amig jottek az eredmenyek, addig a sajto semmit sem tehetett, mert a szurkolok tamogattak az edzot. Amikor viszont mar nem jottek, sorra szulettek meg a lejarato cikkek, a pletykak az oltozon beluli feszultsegrol, ahogy a jatekosok egymast es az edzot hibaztatjak, stb.
A klubbon belul a galaktikus korszakban rengeteg problema szuletett, amit az utana valo idoben nem hogy megoldottak volna, hanem ujabbak keletkeztek. Mourinho egyik hibaja az volt, hogy tul sok mindent akart egyszerre megoldani, nem egyenkent vette a hibakat, hanem azonnal bele a kozepebe. Ezt a rengeteg valtoztatast viszont a jatekosok, a sajto es a szurkolok nem tudtak megemeszteni. A masik hiba pedig a tulsagos magabiztossag, a tul nagy ego volt. Egyszeruen nem ismerte el a sajat hibait, vagy ha azt is nyilatkozta, hogy a vereseg az o hibaja volt, a kovetkezo alkalommal ugyan ugy elkovette a hibat, nem valtoztatott. (itt a rugott gol utani visszaallasokra gondolok)

szerk.: Mourinho megnyerte a barca elleni harcokat, viszont elbukta a haborut. Ennek ellenere is rengeteget koszonhetunk neki.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára h3x0r 2013. augusztus 31., szombat 22:14-kor.

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. augusztus 31., szombat 22:02

JM megbukott,ezt magának,a túlzott arcnak,a média elleni győzhetetlen harcának,a barca elleni (mindenki elleni)csatájának,az Iker elleni fellépésének köszönheti.
+ volt még ügye Ramossal, C. Ronaldoval stb...
Inkább a csapaton belüli dolgokba bukott meg, mert amit művelt a barca ellen az nagyon is helyénvaló volt. Végre egy olyan edző, aki nem sunnyogott el, hanem ha kell kimondta, hogy mi a véleménye a barcelonarol és ezzel nagyon nagyon sok madridista véleményét is összefoglalta. Végre valaki kimerte mondani. Ennek én nagyon örültem. Sajnos a saját csapatunk háza táján is belenyúlt a lecsóba, és úgy látszik ez pár elkényeztetett embernek nem tetszett. Valószínűleg ezeknek a játékosok soha nem kaptak még korábbi edzőjüktől nyaklevest, Moutól pedig megkapták az elsőt és csípte a szemüket. :) Még mielőtt félreértenétek... nem mindenben értettem egy Mouval, a játékunk sajna nekem sem tetszett (habár most hogy jött Carlo és vannak technikásabb játékosok is a keretben pl: Isco, Kázmér, Jesé, kíváncsi vagyok, hogy mennyivel lesz szebb a játékunk, mert nem lepne meg ha továbbra is sok meccset a kontrákból nyernénk meg és nem a kispasszokból, de kívánom, hogy ne így legyen!), ráadásul tényleg nagyképű és téveszthetetlennek akart tűnni, de attól még jó edző. Illetve... nem tartom egy hatalmas taktikusnak, inkább nagyszerű pszichológusnak, aki űzi, hajtja, beleneveli a játékosaiba a győzelmet. És szerintem ebből az egész Mou féle projektből többet is kilehetett volna hozni.
But he is a good boy...

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. augusztus 31., szombat 21:50

A "külsős" megítélés nagyban függ a barca(mindenki barcája,az akkor még megetetett minden korrekt,mindig példa,minden soha nem látott,minden egyedi,minden olcsó,minden saját hazugságokkal) elleni "hadjáratától.....azért eléggé "kitárta" a barca "könyvet"...amit a többség nem látott meg,vagy nem akart meglátni. Azokról beszélek amiket már JM előtt is ugattam éveken át. Ez a közvéleménynek nem volt szimpatikus,hiszen képzeljük el a kontrasztot a mindenki sajátnevelés,mindenki aranyos, mindenki jó.....a mindenki nagyképű,túlfizetett,a zsoldossereg az arrogánsokkal szemben....húúúúú.
JM nem az a fajta aki olyan hogy szeressék,aki szereti,az azért szereti mert ismeri,és mert jó ember,igazi sportvezér,aki a csajod is lek***rja ha ez kell ahhoz hogy jobb legyél.
A barca felépített egy olyan körítést,amit benyalt a világ és a média ezt etette,nyomta le a torkunkon,amit JM is mondott,ha állandóan a hazugságot hallod,előbb utóbb elhiszed,és ez igaz is.

JM megbukott,ezt magának,a túlzott arcnak,a média elleni győzhetetlen harcának,a barca elleni (mindenki elleni)csatájának,az Iker elleni fellépésének köszönheti.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. augusztus 31., szombat 21:32

R.M.C.F írta:Amikor JM-t tolmácsozzák,akkor mindig az jut eszembe,hogy ez a többire nézve mennyire gáz,az amit elért,amit megcsinált eddig,azt nem sok "tolmács" fogja utána csinálni.
Kár hogy annyira pimasz és önérzetes,ez lesz a veszte,ez volt nálunk is az egyik fő baja.
Egyetértek. Habár én is amellett voltam, hogy menjen Mou, de én még mindig jó edzőnek tartom és kicsit korai a No Mourinho, no problem táblákat mutogatni, mert várjuk ki a végét... lehet kevesen fogják ezt utána csinálni. Persze most még minden szép és jó. :ike:
But he is a good boy...

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. augusztus 31., szombat 21:18

Amikor JM-t tolmácsozzák,akkor mindig az jut eszembe,hogy ez a többire nézve mennyire gáz,az amit elért,amit megcsinált eddig,azt nem sok "tolmács" fogja utána csinálni.
Kár hogy annyira pimasz és önérzetes,ez lesz a veszte,ez volt nálunk is az egyik fő baja.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 150 regisztrált és 0 vendég