Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5617
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. január 1., hétfő 17:14

Ha igaz, akkor az szépen fog kinézni Dembelé meg Messi aláírási pénze mellett.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Professore
Hozzászólások: 1980
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Professore » 2018. január 1., hétfő 17:11

BBeno írta:140+40 millióról írnak pár helyen.
Csak nekem bassza a csoromet hogy a barca utemesen tolti fel a sorit a tamado reszlegben mi meg tokoreszunk hogy vajon csatar kell-e (pedig a hulye is latja hogy igen mert ez egy lepkefing) vagy vedo netan kapus :-@

Ok hogy Coutinho sem egy Messi meg el vesztettek Neymart, de azert ez a huzas a Dembele bizninsszel karoltve mar nem nez ki nekik rosszul. Mi meg viritottunk egy nem szint Mayoralt :vivo:

Nika91127
Hozzászólások: 2656
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2018. január 1., hétfő 17:03

BBeno írta:140+40 millióról írnak pár helyen.
Van ott pénz dögivel!

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. január 1., hétfő 16:47

140+40 millióról írnak pár helyen.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. január 1., hétfő 16:32

Szerintem már a nyáron Chamberlaint is, azért vette meg a Pool, mert Coutinho távozóban volt, de gondolom nem tudták véglegesíteni.

Jó vétel lehet, bár szerintem nagyon hullámzó a kis brazil. A nagy meccseken meg nem szokott kitűnni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. január 1., hétfő 15:55

BBeno írta:coutinho nincs a mai keretben...
Nem is értem, hogy mit keresne a Barca vagy a Real keretében.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. január 1., hétfő 15:06

coutinho nincs a mai keretben...
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2017. december 31., vasárnap 15:17

Realista24 írta:Oriol Busquets, a Barcelona egyik nagy reménysége nem akar hosszabbítani, jövőre lesz 19 éves, a Madrid vinné.

Barcásokat kérdezném, hogy mit lehet tudni róla?
Katalán források szerint nem nem akar, hanem csak egyelőre nem sikerült megegyezni. De folytatódnak a tárgyalások, szerintem hosszabbítani is fognak. Ha minden igaz 2007 óta a Barca kötelékeiben van, már az első csapatban is játszott. Fura lenne, ha ezek után menne el pont most, és pont a Madridba.

Amúgy VKP, hasonlót Busira stílusban, kicsit keményebb, de nem is olyan technikás mellé. Én komálom, sok B meccset láttam már vele.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5617
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. december 31., vasárnap 15:15

meg mikor szó szerint lenyomott egy halálhörgést, mikor Aduriz kulcscsonton könyökölte... Komolyan paráztam, hogy meg fog halni, közben meg nem is a torkát kapta el... Mondjuk ezzel ti nem fogtok egyet érteni, de az úgy túl lett tolva, ahogy illik. :)

rá fél percre meg mintha mi sem történt volna :roll:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. december 31., vasárnap 15:03

BarçaNorbi írta:
Kerlon írta: Unszimpatikus Barca viselkedést felvette, de top5 védő lett, 60 érte manapsg az bagó.
Ezt kifejtenéd nekem? Most hirtelen nem ugrik be olyan viselkedés, mint ami miatt pár játékos esetén ég a fejem.
https://www.youtube.com/watch?v=Gp7HLGCQsjI
sajnos több videót nem találok, de nem ez az egyetlen rájátszás mióta a Barcába igazolt
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

BarçaNorbi
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2015. január 10., szombat 15:35
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Henry, Iniesta, Thiago, Neymar
Kedvenc csapatod: Barça

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BarçaNorbi » 2017. december 31., vasárnap 14:50

Kerlon írta:
Ha már City, Pep ki akarja fizetni Umtiti kivásárlási árát a télen. 60 milla.
Unszimpatikus Barca viselkedést felvette, de top5 védő lett, 60 érte manapsg az bagó.
Ezt kifejtenéd nekem? Most hirtelen nem ugrik be olyan viselkedés, mint ami miatt pár játékos esetén ég a fejem.

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2017. december 31., vasárnap 9:37

A B csapat egyik alap embere. Bemutatkozott a felnőtteknél is, Valverde nagy jövőt jósol neki de még fejlődnie kell. Valóban csak névrokonok Sergio-val de kb a klónja a csávó, mert még a mozgása is hasonló. Igazi szűrő-osztogató középpályás, állítólag erős fejjátékkal.
Én csak 2x láttam focizni.
Furcsálnám ha nem akarna hosszabbítani, mikor már lassan kopogtat a nagycsapatnál.

Drake
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:39
Kedvenc játékosaid: Henry
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Arsenal

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Drake » 2017. december 31., vasárnap 8:40

Realista24 írta:Oriol Busquets, a Barcelona egyik nagy reménysége nem akar hosszabbítani, jövőre lesz 19 éves, a Madrid vinné.

Barcásokat kérdezném, hogy mit lehet tudni róla?
A posztja ugyanaz mint Sergionak,viszont csak névrokonok,ami gondolom plusz pont nálatok. :mrgreen:
Én személy szerint semmi extrát nem láttam eddig benne,az első csapatba max időhúzó cserének tudnám elképzelni.Aztán lehet ő is későn érő típus és majd rám cáfol...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. december 31., vasárnap 8:29

Oriol Busquets, a Barcelona egyik nagy reménysége nem akar hosszabbítani, jövőre lesz 19 éves, a Madrid vinné.

Barcásokat kérdezném, hogy mit lehet tudni róla?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Professore
Hozzászólások: 1980
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Professore » 2017. december 31., vasárnap 8:24

Berti írta:Most néztem utána Justin Kluivertnek, aki nem tudná Patick Kluivert fia, aki 18 éves és bal szélső az Ajaxban. Elég bíztató amit eddig mutat, ezért is írtam ide, mert valószinűleg barcáéknál fog úgyis kikötni.
Csak hogy picit izgalmasabb legyen a story, Mino Raiola az ügynöke. :lol:

videó
Ugyes. Erdekes opcio lenne...bar a fater miatt inkabb a barca lehet a favorit a megszerzeseben. Egyebkent a vidiben egesz szep jatekelemek vannak. Hasonlo akciokert csettintenek nalunk is

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. december 28., csütörtök 18:44

MOst így ránéztem én is az Ajaxra. Ott egy 20 éves brazil jobb szélső január óta és az idei szezonban 16 meccsen 8 gól 11 gólpassznál tart.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9841
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sebydani » 2017. december 28., csütörtök 13:08

Berti írta:Most néztem utána Justin Kluivertnek, aki nem tudná Patick Kluivert fia, aki 18 éves és bal szélső az Ajaxban. Elég bíztató amit eddig mutat, ezért is írtam ide, mert valószinűleg barcáéknál fog úgyis kikötni.
Csak hogy picit izgalmasabb legyen a story, Mino Raiola az ügynöke. :lol:

videó
Pár hete írtam róla az egyéb bajnokságokhoz, akkor csak annyit kaptam reakcióba, hogy hagyjam meg a fiatalokat Remynek :lol: :mrgreen: Nagyon ügyesnek tűnik amúgy a srác, követem hétről hétre.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Berti » 2017. december 28., csütörtök 13:01

Most néztem utána Justin Kluivertnek, aki nem tudná Patick Kluivert fia, aki 18 éves és bal szélső az Ajaxban. Elég bíztató amit eddig mutat, ezért is írtam ide, mert valószinűleg barcáéknál fog úgyis kikötni.
Csak hogy picit izgalmasabb legyen a story, Mino Raiola az ügynöke. :lol:

videó

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. december 28., csütörtök 11:33

VanillaSky írta:
Maximum töke nem volt megtagadni 5 mp-re Zidane utasítását, és a biztosat választotta
Ebben lehet valami, de ha Kova szemszögéből nézem, akkor meg az van a fejemben, hogy megítélésem szerint jobb játékos vagyok, mint a brazil - még egy viszonylag súlyos sérülés után is - mégis az edző elég mostohán bánik velem (Kroos topikból Ceballosról nem is beszélve) akkor már azt csinálom amit az edző kiadott történjen bármi is, a többi megoldja. Persze sose derül ki, hogy mi volt az utasítás, az eredménye ismert egy egyéni hibával amihez a csapat asszisztált.

Ami inkább aggasztó, hogy ezeknél az embereknél /Mourinho, Ancelotti, Benitez és Zidane/ mintha a saját hibáik beismerése egy foghúzással érne fel és inkább próbálják erőből átverni amit akarnak, semmint hogy igen elbasztam, most máshogy lesz. Bale most nem kérdés, de csatárpótlás és főleg már itt lévő bivalyerős kp jegelése bűn!
Ezt írtam én is már. Zidane a szuperkupa óta nem tudott váratlant húzni és mióta nem megy a szekér inkább erőlteti az alapcsapatot, ahelyett, hogy változtatna. Pedig mikor átvette a csapatot, nagyjából mindent kipróbált, amit a keret engedett.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. december 28., csütörtök 11:30

VanillaSky írta:
Maximum töke nem volt megtagadni 5 mp-re Zidane utasítását, és a biztosat választotta
Ebben lehet valami, de ha Kova szemszögéből nézem, akkor meg az van a fejemben, hogy megítélésem szerint jobb játékos vagyok, mint a brazil - még egy viszonylag súlyos sérülés után is - mégis az edző elég mostohán bánik velem (Kroos topikból Ceballosról nem is beszélve) akkor már azt csinálom amit az edző kiadott történjen bármi is, a többi megoldja. Persze sose derül ki, hogy mi volt az utasítás, az eredménye ismert egy egyéni hibával amihez a csapat asszisztált.

Ami inkább aggasztó, hogy ezeknél az embereknél /Mourinho, Ancelotti, Benitez és Zidane/ mintha a saját hibáik beismerése egy foghúzással érne fel és inkább próbálják erőből átverni amit akarnak, semmint hogy igen elbasztam, most máshogy lesz. Bale most nem kérdés, de csatárpótlás és főleg már itt lévő bivalyerős kp jegelése bűn!
Abszolút, és helyette kapuskérdést generálunk :lol: meg ugye olvasni középső védőkről is :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 69 regisztrált és 0 vendég