Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Thiago11
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2013. május 8., szerda 20:31
Kedvenc játékosaid: Iniesta, Thiago, Rivaldo
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Thiago11 » 2013. szeptember 6., péntek 20:16

wZoLee7 írta:
'shutterisland írta: arra nem nagyon, hogy télen hozunk valakit, az viszont benne van, hogy már télen lerendezzük, és majd nyáron érkezik a kapus.
ez sem hülyeség...most kéne ter stegen csapatának hosszabbítani a kapussal és feljebb nyomni a kivásárlási árat, csak annyira hogy azt még kifizessék, de legyen egy szép összeg. a barcának kapus kell, tuti meglépném :D
Próbált hosszabbítani a Gladbach, csak éppen Ter Stegen nem ment bele, szóval ha őt akarjuk fillérekért meg lehet majd szerezni, vagy ingyen. Nem tudom pontosan hogy jövőre vagy azután jár-e le a szerződése.

Courtois pedig ha el akar jönni és nem hosszabbít, Mou a fejére is állhat, Czech pedig még nem olyan idős (kapuskorban) 4 évig még simán kinézem, hogy kezdő lesz, a belgának pedig lehet, hogy megtetszett a spanyol bajnokság. Ez igazán innen már rajta múlik. Ha egyáltalán igaz, hogy ő került ennyire előtérbe, mert idáig mindenhol a németről lehetett olvasni, mint első számú opció.

Az, hogy hogyan fog szerepelni a válogatott nem hiszem, hogy azon múlna ki áll a kapuban. Lehet Iker de Gea, Lopez vagy akár Valdes a kapus, nem az lesz a döntő faktor. Például de Gea és Iker között nincs olyan különbség, hogy az igazán releváns legyen. Más faktorok fogják eldönteni. Persze lehet egy-két potya vagy bravúr (hiánya), de ez mindkét félnél benne van.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. szeptember 6., péntek 19:13

Még ha Khedirát elpateroltátok volna,akkor az már csak hab lett volna a tortán. :D
Isten őrizz,a csapat motorját eladni :mrgreen: kinn szórakoztam volna akkor kínomba hétvégente... :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

nusser
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2013. június 4., kedd 12:02
Kedvenc játékosaid: Redondo, Raúl, Guti
Kedvenc csapatod: szerinted?1PCJ1

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: nusser » 2013. szeptember 6., péntek 19:12

hát raúlt is anno pikk-pakk kitette aragones sajnos azt is lenyelte idővel a nép...ha győz a csapat akkor sokmindent megbocsájtanak a szurkolók.

Sztem casillas ördögi körben van, mert ha a csapatában nem véd, sztem a válogatottban sem lesz stabil kezdő...és ez nem casillas teljesítményének tudható be a vállogatottban...hanem a realos szerepvesztésnek...

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8396
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. szeptember 6., péntek 15:35

én azt olvastam még egy hete (persze azóta sok víz lefolyt a dunán) hogy valdes véd a finnek ellen.

ez pedig azt jelentené, hogy vdb letette a voksát LOPEZZEL SZEMBEN iker mellett (ez lehet elvek miatt is), viszont nem fog olyan kapust betenni a kezdőbe, aki padozik a klubjában.

Ney
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2013. szeptember 6., péntek 14:11
Kedvenc játékosaid: Messi, Neymar, Iniesta
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Ney » 2013. szeptember 6., péntek 14:15

Abidalos témához hozzá szólva, ilyenkor egyáltalán (ilyen esetben, máj átültetés) jár fizetés a játékosnak? Az tény, hogy a klub fizette a műtétet, kezeléseket. Twitteren és mundon találtam ezt a két kiegészítést, nem nagyon értem sajnos:" It should specify that, as stipulated in these cases, the Barcelona has an insurer takes over wages. Eric left to earn bonuses, bonuses, etc.."

Valamint: note: an out-of-context "barcelona didn't pay my salary" quote from abidal is being spread, as with all sick/injured players, assurance pays.

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2434
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Santi » 2013. szeptember 6., péntek 13:56

El se tudom képzelni mi lemenne itt (meg főleg egész Spanyolországban), ha egyszercsak nemkapna behívót a válogatottba Casillas. Viszont ameddig ott lesz a keretben, kétségünk se legyen róla ki fog védeni. Ha egyszer behívják nem 2. meg 3. számúnak hívják be.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. szeptember 6., péntek 13:52

Nehéz helyzetben van del Bosque,vagy játszatja Casillast,aki nem játszott tétmeccsen időtlen idők óta,vagy beteszi Valdest. Ha Casillas kezd,akkor az bőven jelzésértékű Valdes számára: Casillas akkor is kezdő lehet,ha egyáltalán nem véd a klubjában. Viszont ha Valdes kezd,akkor Casillas tényleg elgondolkozhat magán,hogy 3 edzőnél is a kispadra szorult.
:goat:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 6., péntek 13:24

nincs ezzel semmi baj.
Nincs hát. Csak egy korábbi, védjük a klubot érvet cáfolt meg ezzel.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. szeptember 6., péntek 13:19

de most nem értem, mit kellett volna tennie a barcának?
mi ez hogy embertelen a barca? fizették a gyógyíttatását, műtétjét, ennél többet mit lehet tenni?
sportszakmai szempontból meg egy 35 vagy hány éves kiöregedett játékostól amúgyis meg lehet szabadulni.
nincs ezzel semmi baj.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 6., péntek 13:14

Azért ne úgy képzeljük el,hogy nem mondták meg neki ezt.
Ez viszont igaz, ha Pep itt lenne akkor ő is.
Persze, nyilván, csak nem egy, nem két embertől láttam, hogy a barca nem volt embertelen, amiért elküldte, mert hát akkor is kapott fizetést, amikor beteg volt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2013. szeptember 6., péntek 13:09

Realista24 írta:Abidal "a betegségem alatt a Barca nem utalta nekem a fizumat"
Plusz azt is elmondta, hogy ha Pep lenne az edző, akkor nem kellett volna eljönnie.
Azért ne úgy képzeljük el,hogy nem mondták meg neki ezt.
Ez viszont igaz, ha Pep itt lenne akkor ő is.

Egyébként grat az átigazolási szezonotokhoz, szvsz az utóbbi évek legkiválóbb nyara volt a tiétek,úgy összességében!
Még ha Khedirát elpateroltátok volna,akkor az már csak hab lett volna a tortán. :D
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 6., péntek 12:50

Abidal "a betegségem alatt a Barca nem utalta nekem a fizumat"
Plusz azt is elmondta, hogy ha Pep lenne az edző, akkor nem kellett volna eljönnie.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. szeptember 6., péntek 12:24

Gali írta:Érdekes, hogy azt a Valdest raknátok ki a válogatottból, aki most topformában véd, ellentétben Casillassal, aki több mint fél éve a saját klubjában a kispadot koptatja.
Mondjuk ez is tény, de most ezt te Valdes idei 5 meccséből szűrted le úgy, hogy eddig meg tudod nagyon jól., hogy milyen volt... Ezért nem foglalkozik VDB a kapus poszttal, mert lenne szájhúzás rendesen... Pedig szó mi szó most Casillas nem hozza azt a formát ami alapján spanyol válogatott kezdő kapusa lehetne... Ilyen VDB, ez van. Ezért nem nyernek VB-t jövőre, mert nem képes belenyúlni a keretbe ami már akadozik.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. szeptember 6., péntek 12:22

Gali írta:Érdekes, hogy azt a Valdest raknátok ki a válogatottból, aki most topformában véd, ellentétben Casillassal, aki több mint fél éve a saját klubjában a kispadot koptatja.
Ikert nem fogja kivenni...Valdesnál meg Lopez és De Gea is jobb, lehet akármilyen formában...és védhetne bárhol, akkor is ez lenne a véleményem

Gali
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 23:19
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Gali » 2013. szeptember 6., péntek 12:09

de az is biztos, hogy ha a válogatottban bosque eszéhez kapna, akkor a kapusai a Casillas, Lopez, De Gea trió lenne...
Abszolute. De a bagoly nem fog a fejéhez kapni,akkor sem,ha esélytelenek lesznek majd a VB-n a ratyi focijukkal amit nyomat.
Érdekes, hogy azt a Valdest raknátok ki a válogatottból, aki most topformában véd, ellentétben Casillassal, aki több mint fél éve a saját klubjában a kispadot koptatja.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. szeptember 6., péntek 11:38

'shutterisland írta:
és hogy real vs barca legyen: láttok esélyt arra, hogy még télen hozzanak kapust? hogy ne nyáron kelljen vakarózniuk aztán beépíteni a csapatba, mert hát barca játék fontos része a kapus
arra nem nagyon, hogy télen hozunk valakit, az viszont benne van, hogy már télen lerendezzük, és majd nyáron érkezik a kapus.
ez sem hülyeség...most kéne ter stegen csapatának hosszabbítani a kapussal és feljebb nyomni a kivásárlási árat, csak annyira hogy azt még kifizessék, de legyen egy szép összeg. a barcának kapus kell, tuti meglépném :D

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8396
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. szeptember 6., péntek 3:53

és hogy real vs barca legyen: láttok esélyt arra, hogy még télen hozzanak kapust? hogy ne nyáron kelljen vakarózniuk aztán beépíteni a csapatba, mert hát barca játék fontos része a kapus
arra nem nagyon, hogy télen hozunk valakit, az viszont benne van, hogy már télen lerendezzük, és majd nyáron érkezik a kapus.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. szeptember 6., péntek 0:34

R.M.C.F írta:
de az is biztos, hogy ha a válogatottban bosque eszéhez kapna, akkor a kapusai a Casillas, Lopez, De Gea trió lenne...
Abszolute. De a bagoly nem fog a fejéhez kapni,akkor sem,ha esélytelenek lesznek majd a VB-n a ratyi focijukkal amit nyomat.
azt be kell látni, bármit csinálnak eredményes, iker a kapus, ott kb nincs is csere, és hát túl sok dolga sincs, jó letámadás, és ha összeáll ott egy carvajal-pique-ramos-alba négyes, akkor az erős lesz azért...persze albának meg kell találnia önmagát a védekezés terén is...de nem teljesítmény alapján áll iker a kapuban, mert ha egy real madridban lopez a kezdő akkor....az öreg tudja mit csinál, csak nekem egyre inkább nem tetszik ez a csatár nélküli játék meg ilyenek

és hogy real vs barca legyen: láttok esélyt arra, hogy még télen hozzanak kapust? hogy ne nyáron kelljen vakarózniuk aztán beépíteni a csapatba, mert hát barca játék fontos része a kapus

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. szeptember 5., csütörtök 23:14

de az is biztos, hogy ha a válogatottban bosque eszéhez kapna, akkor a kapusai a Casillas, Lopez, De Gea trió lenne...
Abszolute. De a bagoly nem fog a fejéhez kapni,akkor sem,ha esélytelenek lesznek majd a VB-n a ratyi focijukkal amit nyomat.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8396
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. szeptember 5., csütörtök 23:11

azért nem mindegy, hogy cech milyen típusú kapus.
az a fajta, aki elvédeget úgy vds módjára ezen a szinten 38 éves koráig, vagy nem.
jövőre, mikor esedékes lenne ez a cech vs courtois kérdés, 32 lesz már, és ha van egy kis esze a chelsea vezetőinek, nyomatják befele courtoist, már most megüti cech szintjét, hát még 1-2 szezonon belül.

én már elkönyveltem reinát egyébként, így bárki más jön, pozitív csalódásként fog érni.
ha tényleg a mókamiki jön, nagyon olcsó megoldás lesz, nyilván szar is, de hát ott szokás mostanában spórolni roselléknek, ahova a legjobban kellene a minőség.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 95 regisztrált és 0 vendég