Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. szeptember 7., szombat 10:40

'shutterisland írta:silvának nem tudom hány éhes szájat kell etetnie, de ha 100-at, és egy gyerek naponta 20 eurot elkajálna, az is mondjuk 60.000 euro havonta, ő meg keres körül belül 1 milliót/hónap a psgben. :lol:

elképesztő.
Számoljunk azzal, hogy Silvának 300 gyereke van, 100 természetes, 200 örökbefogadott.
Mivel Silva luxuskörülmények között kívánja nevelni őket, ezért minden nap háromszor étkeznek Párizs legdrágább éttermében, egy alkalom fejeként 80 euróba kerül.
Ez így naponta 72.000 euró, havonta pedig 2.160.000 euró... Így azért már érthetőbb, hogy nem akar kevesebbet keresni.

:mrgreen: :lol:

szerk.: 1000 :mrgreen:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. szeptember 7., szombat 9:37

,ha a vb-n odaviszi a csapatát a döntőbe,akkor én be is teszem maradona,ronaldo és zidane vonalába.
Hát ugye,csak az argentinoknál az a baj,hogy hiába van olyan eleje a csapatnak/Messi,Agüero,Pipita(??),DM/,ha hátul meg egy nagy rakás xar az egész...kezdve mindjárt Romeroval,akit Megye II-be se védetnék...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. szeptember 7., szombat 0:21

'shutterisland írta:silvának nem tudom hány éhes szájat kell etetnie, de ha 100-at, és egy gyerek naponta 20 eurot elkajálna, az is mondjuk 60.000 euro havonta, ő meg keres körül belül 1 milliót/hónap a psgben. :lol:

elképesztő.

Akkor az ki is jön.. :D Silva erről beszélt. :D
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. szeptember 7., szombat 0:21

A gyerekek biztos Ferrari-t esznek :mrgreen:

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8522
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. szeptember 7., szombat 0:16

silvának nem tudom hány éhes szájat kell etetnie, de ha 100-at, és egy gyerek naponta 20 eurot elkajálna, az is mondjuk 60.000 euro havonta, ő meg keres körül belül 1 milliót/hónap a psgben. :lol:

elképesztő.

Avatar
Fenomen
Hozzászólások: 312
Csatlakozott: 2013. május 17., péntek 23:48

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Fenomen » 2013. szeptember 6., péntek 22:51

Biztos nem volt pénz a napi vajas kenyérre. :hmmm:

Avatar
Press
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:11

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Press » 2013. szeptember 6., péntek 22:20

Thiago Silva: "Miért kellene kevesebbet keresnem azért, hogy a Barcelonában játszhassak? Nehéz volt kétszer is nemet mondanom nekik, mert kiskoromtól kezdve követem őket és szerettem volna ott játszani. Az élet azonban tele van nehéz döntésekkel ami néha az álmok ellen dolgoznak. Sokan azt mondják, hogy csak a pénz motivál de elfelejtik hogy van egy családom amit etetnem kell."

http://www.mundodeportivo.com/20130906/ ... 83676.html

:mrgreen: :lol: :taps: hát mindjárt beszarok a csávón, "van egy családom, amit etetnem kell" :D Igen, valószínűleg már így is keveset keresett életében és szarul élnek, rioi favellákban egy szobában nyolcan.... Kemények egyes játékosok, van bőr a képükön azért.
1956 ● 1957 ● 1958 ● 1959 ● 1960 ● 1966 ● 1998 ● 2000 ● 2002 ● 2014 ● 2016 ● 2017 ● 2018

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. szeptember 6., péntek 21:09


Ez a baj a mai focival,egy átlagos grund mozdulatból zsenit csinálnak,holott messi az aki ezt a támadást bevezette,majd érkezett ütemben oda ahová kell,az esze ennek az auti**ának akkora amekkora ritka mint égen a csillag,ha a vb-n odaviszi a csapatát a döntőbe,akkor én be is teszem maradona,ronaldo és zidane vonalába.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. szeptember 6., péntek 21:06

Iker kezdett,érdekes.....és VDB féle "csavar " ez is,amivel valahol a madridot baxxa meg,mert ezzel a klub döntéseit ássa alá,amik egyébként teljesen korrektek ikerrel és lopezzel szemben. A képlet nem nehéz,iker kikerült mert : esett sokat a formája,és mert voltak olyan dolgai(ha közvetve is amivel sokat ártott a csapatnak),jött lopez aki remekül véd(ez csak azt lepte meg aki gyephokit néz nem focit,mert lopez mindig is brutál jó kapus volt).....szóval a bagoly a többi döntéseivel együtt(........nem soroljuk) ezzel is folytatja a kis sz*ros harcát a madrid ellen. A csapatának sok sikert kivánok és előbb voltam spanyol válogatott drukker mint az itt lévők 99%,a de elég volt belőle,meg ebből amit mutat.
Belgiumnak fogok drukkolni most kicsit,ez van.
“Csak ismételni tudom magam, Messi a legjobb játékos jelen pillanatban a világon. Fáj bevallani, de ez az igazság. Vitathatatlanul Cristiano és Messi a két legjobb, de bizonyos pillanatokban, amikor a csapatnak szüksége van rájuk, akkor Messi meghatározóbb” – nyilatkozta Guti.
Guti,láttam sokszor élőben,Ő volt az aki miatt érdemes volt "nézni" a focit mint JÁTÉKOT,jobb volt a sok felfújt,felsztárolt hozzá képest tudatlan,fogalmatlan sztároknál az ő idejéből,akiket jegyeztek és őt meg nem....így ahogy ő nem sokan OLVASTÁK a focit,csak tényleg páran.....mint pl djalminha,maradona,ronaldniho vagy zidane,annyi különbséggel hogy guti nem volt konstans.....és az érzelmek embere volt,akit hamar ki lehetett billenteni a "tudásából".

na....elég a frankóból....szóval,nem fáj ez,ez egy normális dolog,a barca jobb volt a madridnál 6 éven át( ma már nem jobbak,bár a madrid MEGINT új koncepcióba fogott,ez a legnagyobb ellensége nem a többiek),messi jobb volt cr-nél éveken át,ez is egy normális dolog. A barca úgy összeállt arra az időszakra,amiben nemcsak messi,hanem akárki....vv, marquez vagy piké vagyis mindenki JOBB volt mint más csapatba lett volna,az egy roppant sikeres és szép korszak,ezt nem fájhat kimondani,ezt nem lehet nehéz beismerni,egy intelligens alkatnak,mert az ilyen korszakok azok normálisak a fociban.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. szeptember 6., péntek 20:50

http://sportgeza.hu/mindenidok/2013/09/ ... ta_neymar/

:D :iszunk: :cheers: :happy:
Kép
Kép
Kép

Thiago11
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2013. május 8., szerda 20:31
Kedvenc játékosaid: Iniesta, Thiago, Rivaldo
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Thiago11 » 2013. szeptember 6., péntek 20:16

wZoLee7 írta:
'shutterisland írta: arra nem nagyon, hogy télen hozunk valakit, az viszont benne van, hogy már télen lerendezzük, és majd nyáron érkezik a kapus.
ez sem hülyeség...most kéne ter stegen csapatának hosszabbítani a kapussal és feljebb nyomni a kivásárlási árat, csak annyira hogy azt még kifizessék, de legyen egy szép összeg. a barcának kapus kell, tuti meglépném :D
Próbált hosszabbítani a Gladbach, csak éppen Ter Stegen nem ment bele, szóval ha őt akarjuk fillérekért meg lehet majd szerezni, vagy ingyen. Nem tudom pontosan hogy jövőre vagy azután jár-e le a szerződése.

Courtois pedig ha el akar jönni és nem hosszabbít, Mou a fejére is állhat, Czech pedig még nem olyan idős (kapuskorban) 4 évig még simán kinézem, hogy kezdő lesz, a belgának pedig lehet, hogy megtetszett a spanyol bajnokság. Ez igazán innen már rajta múlik. Ha egyáltalán igaz, hogy ő került ennyire előtérbe, mert idáig mindenhol a németről lehetett olvasni, mint első számú opció.

Az, hogy hogyan fog szerepelni a válogatott nem hiszem, hogy azon múlna ki áll a kapuban. Lehet Iker de Gea, Lopez vagy akár Valdes a kapus, nem az lesz a döntő faktor. Például de Gea és Iker között nincs olyan különbség, hogy az igazán releváns legyen. Más faktorok fogják eldönteni. Persze lehet egy-két potya vagy bravúr (hiánya), de ez mindkét félnél benne van.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. szeptember 6., péntek 19:13

Még ha Khedirát elpateroltátok volna,akkor az már csak hab lett volna a tortán. :D
Isten őrizz,a csapat motorját eladni :mrgreen: kinn szórakoztam volna akkor kínomba hétvégente... :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

nusser
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2013. június 4., kedd 12:02
Kedvenc játékosaid: Redondo, Raúl, Guti
Kedvenc csapatod: szerinted?1PCJ1

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: nusser » 2013. szeptember 6., péntek 19:12

hát raúlt is anno pikk-pakk kitette aragones sajnos azt is lenyelte idővel a nép...ha győz a csapat akkor sokmindent megbocsájtanak a szurkolók.

Sztem casillas ördögi körben van, mert ha a csapatában nem véd, sztem a válogatottban sem lesz stabil kezdő...és ez nem casillas teljesítményének tudható be a vállogatottban...hanem a realos szerepvesztésnek...

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8522
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. szeptember 6., péntek 15:35

én azt olvastam még egy hete (persze azóta sok víz lefolyt a dunán) hogy valdes véd a finnek ellen.

ez pedig azt jelentené, hogy vdb letette a voksát LOPEZZEL SZEMBEN iker mellett (ez lehet elvek miatt is), viszont nem fog olyan kapust betenni a kezdőbe, aki padozik a klubjában.

Ney
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2013. szeptember 6., péntek 14:11
Kedvenc játékosaid: Messi, Neymar, Iniesta
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Ney » 2013. szeptember 6., péntek 14:15

Abidalos témához hozzá szólva, ilyenkor egyáltalán (ilyen esetben, máj átültetés) jár fizetés a játékosnak? Az tény, hogy a klub fizette a műtétet, kezeléseket. Twitteren és mundon találtam ezt a két kiegészítést, nem nagyon értem sajnos:" It should specify that, as stipulated in these cases, the Barcelona has an insurer takes over wages. Eric left to earn bonuses, bonuses, etc.."

Valamint: note: an out-of-context "barcelona didn't pay my salary" quote from abidal is being spread, as with all sick/injured players, assurance pays.

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Santi » 2013. szeptember 6., péntek 13:56

El se tudom képzelni mi lemenne itt (meg főleg egész Spanyolországban), ha egyszercsak nemkapna behívót a válogatottba Casillas. Viszont ameddig ott lesz a keretben, kétségünk se legyen róla ki fog védeni. Ha egyszer behívják nem 2. meg 3. számúnak hívják be.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6660
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. szeptember 6., péntek 13:52

Nehéz helyzetben van del Bosque,vagy játszatja Casillast,aki nem játszott tétmeccsen időtlen idők óta,vagy beteszi Valdest. Ha Casillas kezd,akkor az bőven jelzésértékű Valdes számára: Casillas akkor is kezdő lehet,ha egyáltalán nem véd a klubjában. Viszont ha Valdes kezd,akkor Casillas tényleg elgondolkozhat magán,hogy 3 edzőnél is a kispadra szorult.
:goat:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 6., péntek 13:24

nincs ezzel semmi baj.
Nincs hát. Csak egy korábbi, védjük a klubot érvet cáfolt meg ezzel.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. szeptember 6., péntek 13:19

de most nem értem, mit kellett volna tennie a barcának?
mi ez hogy embertelen a barca? fizették a gyógyíttatását, műtétjét, ennél többet mit lehet tenni?
sportszakmai szempontból meg egy 35 vagy hány éves kiöregedett játékostól amúgyis meg lehet szabadulni.
nincs ezzel semmi baj.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 6., péntek 13:14

Azért ne úgy képzeljük el,hogy nem mondták meg neki ezt.
Ez viszont igaz, ha Pep itt lenne akkor ő is.
Persze, nyilván, csak nem egy, nem két embertől láttam, hogy a barca nem volt embertelen, amiért elküldte, mert hát akkor is kapott fizetést, amikor beteg volt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 250 regisztrált és 0 vendég