Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. január 21., vasárnap 15:39

Kerlon írta:Mindig jó érv a másra mutogatás, de attól nem tudom, hogy miért lenne valaki jobb.
Arra próbáltam felhívni a figyelmedet, hogy a támadósorban CR-en kívül vannak mások is, akik talán jobban megérdemlik a mutogatást, a bizalmatlanságot.
Mindemellett a vezetőség nem gondolhatta komolyan, hogy majd mindig jön CR, és a másik kettő helyett is rugdosni fogja a gólokat.
Merci Zizou!

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. január 21., vasárnap 15:25

pheco írta:
Kerlon írta:CR-nek minden elnézhető tudjuk. Csak én nem vagyok annyira hülye, hogy mindent el is nézzek neki. Azt meg hagyjuk, hogy tavaly két kupát hozott, mert a bajnokságot alapból nem 6-10 meccsel nyeri az ember, ősszel meg tudtommal sehol sem volt tavaly se. A BL-t nem vitatom el tőle, elnézem neki, hogy lötyög nem szakad meg mindenért, de azért idén már legalább 2-szer 2 méterről kihagyta a helyzetét. Azokról meg nem is beszélve, hogy a 16oson belül is rengeteg a kihagyott helyzet. Közben meg kijelenti, hogy ő a legjobb. Önérzet nulla.
Tenyleg megertenem az ervelesed, de egy Karim az avatarod, aki az altalad emlitett 8-10 jo meccsel hozza le a szezonjait. Ezt nem szemelyeskedesnek szanom, csak tenyleg erthetetlen szamomra.
Én kiraknám őt is, sőt a nyáron is azt írtam, hogy szerintem mindent meg kell adni Mbappeért.

Mindenkinek lejár egyszer az ideje, de attól még lehet szeretni. CR-t is szerettem, de a teljesítménye ellenére már az elmúlt években sem kedveltem, mert szerintem egyszerűen ő csak a saját bálványáért tesz és jobb esetben profitált belőle a csapat is.
ericco írta:A bajnokságban bizony meleg lett a pite, mikor kikaptunk a Bernabeuban a Barától. CR góljai kellettek, hogy behúzzuk az összes maradék meccset.
És ha CR-t hibáztatjuk, elővesszük, akkor ehhez mérten a másik két jómadárral mit csináljunk?
Mindig jó érv a másra mutogatás, de attól nem tudom, hogy miért lenne valaki jobb.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. január 21., vasárnap 15:14

Kerlon írta:CR-nek minden elnézhető tudjuk. Csak én nem vagyok annyira hülye, hogy mindent el is nézzek neki. Azt meg hagyjuk, hogy tavaly két kupát hozott, mert a bajnokságot alapból nem 6-10 meccsel nyeri az ember, ősszel meg tudtommal sehol sem volt tavaly se. A BL-t nem vitatom el tőle, elnézem neki, hogy lötyög nem szakad meg mindenért, de azért idén már legalább 2-szer 2 méterről kihagyta a helyzetét. Azokról meg nem is beszélve, hogy a 16oson belül is rengeteg a kihagyott helyzet. Közben meg kijelenti, hogy ő a legjobb. Önérzet nulla.
Tenyleg megertenem az ervelesed, de egy Karim az avatarod, aki az altalad emlitett 8-10 jo meccsel hozza le a szezonjait. Ezt nem szemelyeskedesnek szanom, csak tenyleg erthetetlen szamomra.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. január 21., vasárnap 15:04

A bajnokságban bizony meleg lett a pite, mikor kikaptunk a Bernabeuban a Barától. CR góljai kellettek, hogy behúzzuk az összes maradék meccset.
És ha CR-t hibáztatjuk, elővesszük, akkor ehhez mérten a másik két jómadárral mit csináljunk?
Merci Zizou!

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. január 21., vasárnap 14:55

CR-nek minden elnézhető tudjuk. Csak én nem vagyok annyira hülye, hogy mindent el is nézzek neki. Azt meg hagyjuk, hogy tavaly két kupát hozott, mert a bajnokságot alapból nem 6-10 meccsel nyeri az ember, ősszel meg tudtommal sehol sem volt tavaly se. A BL-t nem vitatom el tőle, elnézem neki, hogy lötyög nem szakad meg mindenért, de azért idén már legalább 2-szer 2 méterről kihagyta a helyzetét. Azokról meg nem is beszélve, hogy a 16oson belül is rengeteg a kihagyott helyzet. Közben meg kijelenti, hogy ő a legjobb. Önérzet nulla.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. január 21., vasárnap 14:48

Kerlon írta:Most már csak azt nem értem, hogy te miért nem egy befutott klubmenedzser vagy. Vagy csak befutott valaki. Jós
Bagoly mondja verébnek. Te vagy a fórum megmondóembere, mond meg Te. Én nem tudom a választ.

CR-nek még elnézhető a gyengébb periódus, ahogy Te fogalmaztál, minden tisztelet nélkül, a balfaszkodás, mert kis túlzással miatta dupláztunk tavaly. Bizony bele kellett volna kalkulálni, hogy így 30 fölött talán ő sem fog tudni mindket mindig kihúzni a szarból. Nem kell ehhez jósnak lenni.
Dupla D írta:Ahogy a másik topicban itt megint megkérdezem. Nem lehet, hogy ez inkább Zidane hibája, aki túlságosan megbízott a keret játékosaiban? Mindig elmondta, hogy elégedett a kerettel, nem szeretne nagy változást.
Lehet. Az is lehet, hogy mást nem mondhatott, mert a vezetőség nem tudta vagy nem akarta leigazolni azokat, akivel a támadósort erősítette volna. Tökmindegy, ki a hibás, egyedül CR hozta azt a pluszt, amit mondjuk a kp és a védelem egyes tagjai. A másik kettő csak a helyet foglalja, jó magas fizetésért. Nem egy éve. Ez akkor is így volt, mikor 2011-ben az Atletico minimum partiban volt velünk a 11-nél, szerencsére Oblak nem tud balra vetődni.
Merci Zizou!

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5619
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. január 21., vasárnap 12:54

Kerlon írta:Én konkrétan félig értelek, de ilyen szintű balfaszkodásra álmomban sem fogadtam volna. CR régen 30-ról rúgdosta a gólokat, most 3 méterről hagyja ki.
Nekem a nyáron az volt, hogy Benzema még egy ilyen statisztikailag 0 Szezont nem fog hozni, hogy CR nem lehet annyira a kiégés szélén, hogy csak a nagy meccsekre kapja össze magát, Bale meg nem lehet olyan szerencsétlen, hogy megint fél szezont hagyjon ki. Erre bameg mindhárom megcsinálta a megcsinálhatatlant és még a tavalyit is alul múlja. :lol:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. január 21., vasárnap 12:32

ericco írta:Személy szerint a sikerek ellenére is láttam, hogy a BBC kifutotta magát. Ezt a vezetőségnek is látni kellett volna, hogy ugyanezzel a támadósorral nekifutni az új szezonnak évről évre nagyobb rizikó.
Ez volt már a véleményen a 11.-ik megnyerése után is, szóval az utólag könnyű oksonak lenni komentek nem hatnak meg :D
Most már csak azt nem értem, hogy te miért nem egy befutott klubmenedzser vagy. Vagy csak befutott valaki. Jós.


Én konkrétan félig értelek, de ilyen szintű balfaszkodásra álmomban sem fogadtam volna. CR régen 30-ról rúgdosta a gólokat, most 3 méterről hagyja ki.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2018. január 21., vasárnap 12:23

ericco írta:Személy szerint a sikerek ellenére is láttam, hogy a BBC kifutotta magát. Ezt a vezetőségnek is látni kellett volna, hogy ugyanezzel a támadósorral nekifutni az új szezonnak évről évre nagyobb rizikó.
Ahogy a másik topicban itt megint megkérdezem. Nem lehet, hogy ez inkább Zidane hibája, aki túlságosan megbízott a keret játékosaiban? Mindig elmondta, hogy elégedett a kerettel, nem szeretne nagy változást.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. január 21., vasárnap 11:52

Személy szerint a sikerek ellenére is láttam, hogy a BBC kifutotta magát. Ezt a vezetőségnek is látni kellett volna, hogy ugyanezzel a támadósorral nekifutni az új szezonnak évről évre nagyobb rizikó.
Ez volt már a véleményen a 11.-ik megnyerése után is, szóval az utólag könnyű oksonak lenni komentek nem hatnak meg :D
Merci Zizou!

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. január 21., vasárnap 11:22

Realista24 írta:Sztem a kerettel továbbra sincs akkor gond. A gond a kihasználatlansaggal van. De értem amit írsz es nagyjából igazat is adok mindenben.
Szerintem sincs es a vezetoseg is joggal gondolhatta a tavalyi szezon, foleg a tavasz utan, hogy tobbynire rendben van a keret. Valamennyire belenyultak, tavoztak es jottek jatekosok. Ha valoban Mbappe volt a terv, akkor szarul jott ki a lepes, de az o hianya nem kellene, hogy ekkora gondot okozzon. Szoval itt mas a gond, nem a keret minosege es melysege, szezonkezdes is erre utal, amikor a MU-t es a Barcat is vertuk, eleg siman. Annyit viszont valoszinuleg "nyerunk" ezzel a szezonnal, hogy nyaron Pérez tuti koltekezik egy nagyobbat.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. január 21., vasárnap 10:34

Sztem a kerettel továbbra sincs akkor gond. A gond a kihasználatlansaggal van. De értem amit írsz es nagyjából igazat is adok mindenben.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2018. január 21., vasárnap 10:18

Szépen bevásárolt mindenki, nagyjából minket kivéve, de majd kiderül, hogy mire lesz ez elég nekik.
Inkább nem értek egyet, mint igen.

Persze semmi nem garantálja, hogy egy BLt a PSG, City vagy a most régi arculatát már álcaként sem használható Barca nyeri, majd fél év és kiderül. Viszont jan 21-én a látottakból mindegyiknek nagyobb esélye van rá. Persze lehet, hogy a saját bajnokságából élő Bayern nyer vagy Mourinho mákol egyet vagy más, a Realtól se lehet elvárás egymás után három.

A gond a cselekvés hiánya és ennél rosszabb eljárást a való életben sem ismerek. Valami nem megy és nem teszek semmit! (persze lehet ha tennék még rosszabb lenne, de legalább megpróbáltam)

Másrészről visszatérve az első gondolatmenetre amit hajlamos jópár ember elfelejteni, pár éve Perez is rekorder volt, vásárolt nagy értékben és nem egy embert! A Kaka, CR, Alonso, Benzema négyesből eleinte csak egy volt vakvágány, világrekord összegért (persze az egyik legjobb) meg összértékben 250 körüli elköltött millió. Azóta eltelt már 8 év és igen az árak elszabadultak, ugyanúgy ahogy a lóvé is sokkal több. Perezben gondolom van annyi üzleti érzék, hogy ezt észrevette. A "régen minden jobb vót" már nem működőik.

Akkori stratégiánk másik óriási különbsége - jelenlegi vezetés legnagyobb hibája - a fiatalok. Volt egy Varane, Carvajal, Illaramendi. Varane be lett építve megfelelő játékidővel 20-21 éves korában már simán elvitt meccseket. Carvajal egy jobb bajnokságot kapott tanulóidőnek. A másik spanyol igaz nem vált be, de legalább az esélyt megkapta. Most mi van? Van egy Odegaard csúcstehetségként a holland bajnokság nem túl acélos csapatában, semmi világraszóló hír róla. Lett véve egy brazil, nullkilométeres embertelen pénzért. Aztán a már ittlévők Kovacic - aki már közel sem olyan fiatal - néha játszik inkább nem, old meg Messit stílusban. Aztán Vallejo, Mayoral (utóbbinál már a potenciál is kérdéses) meg felforgatott, taktika nélküli meccseken szerepel. Asensio néha futtatva van kicsit. Az egy csóri Isco akit egyedül ki lehet emelni, ő ittlétét annak köszönheti, hogy Bale hónapokra kiesett, ha az nincs már más csapatban játszana.

A kezdőben a mag CR-Ramos-Modric 30+. Bale, Benzema csak létszámot növel. Nincs vérfrissítés, nincs ember akitől a skillt lehetne várni, max egy. Aztán elégedettek vagyunk a kerettel.

Off vége

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2018. január 21., vasárnap 9:15

VanillaSky írta:Az a gond, hogy jelenleg a Madrid mintamásoló, nem mintaadó. Fut a piac után, nem diktálja a a trendet. Perez 200es tevékenységével sem az volt a gond, hogy borította a piacot, hanem a vége felé vacak emberekért. Most viszont már jópár éve egyik sincs meg. Duzzogva meg lehet ülni a sarokban, hogy márpedig erre meg erre meg amarra nem adok 100+ milliót, ha meg más ad. Aztán a pénzbőség következtében marad majd rengeteg a számlán csak a többi csapat meg kiröhögi az öreget, ha bejelentkezik valakiért. Aztán az oly sokáig őrizgetett fizetési struktúra - egyébként ez is humbuk már jelenleg is van bőven túlfizetett teljesítmény nélküli - majd felborul valami C megoldásért, mert a szurkoló elégedetlenné válik, eredmény meg nincs. (igen 3 bl+bajnokság, csak most 2018 van)

Igen, nem hülyeség, amit írsz. Amit irkáltam az "egyéni" probléma, nálam ezek a játékosok a felét sem érik annak, amennyit adnak értük, bármilyen pénzügyi helyzetben is vannak a vevő klubok. Ilyen összegeket a mai mezőnyben csak nagyon kevés játékos ér. Ráadásul szerintem egyikük sem lenne megoldás nálunk, ezért nem bánom, hogy nem állunk bele ezekbe az igazolásokba.

A fizetésekkel kapcsolatban is igazad van, de aki nálunk nagy zsetont kap, az többnyire már befutott, klasszisként elkönyvelt játékosként érkezett, magas marketingértékkel, vagy már a Madriddal nyert bajnoki, BL címeket, amik után érkezett emelés. Ez azért szerintem kevésbé szúrja a szemét a többieknek, mintha egy ovis jön kétszeres bérért.


Amúgy szerintem a támadósoron kívül működőképes Perezék stratégiája. Legalábbis eddig az volt. Majd kiderül, hogy a 18-20 év körüli játékosok ára is felmegy-e majd 50-60 millióra (khm Vinícius Jr.), de a Vallejo, Caballos, Kovacic sor jónak fest és "olcsón" jöttek.
Elöl meg igazán balszerencsés a helyzet, Benzema és Cé egyszerre érte el a gödör alját, Balere meg nem lehet számítani. Ha pár év különbséggel zuhantak volna meg, egy fokkal könnyebb lehetett volna a pótlás. Ezzel persze nem felmenteni akarom a vezetőséget, mert már nyáron is gondolhattak volna a legrosszab forgatókönyvre is, nem csak a legjobbra, de az Ő helyzetük sem olyan egyszerű jelenleg.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. január 21., vasárnap 8:25

VanillaSky írta:
Hat ha azt hiszitek hogy nyaron Perez nem fog olyant robbantani h mindenki lesni fog akkor tevedtek.
Te is arra gondolsz, hogy lerak Icardiért 140et, Kaneért meg Isco+80?
miközben tucatjátékosokért mennek olyan összegek, amik teljesen vállalhatatlanok, még a fociba áramló pénz mennyiségének (vélt) ismeretében is.
Az a gond, hogy jelenleg a Madrid mintamásoló, nem mintaadó. Fut a piac után, nem diktálja a a trendet. Perez 200es tevékenységével sem az volt a gond, hogy borította a piacot, hanem a vége felé vacak emberekért. Most viszont már jópár éve egyik sincs meg. Duzzogva meg lehet ülni a sarokban, hogy márpedig erre meg erre meg amarra nem adok 100+ milliót, ha meg más ad. Aztán a pénzbőség következtében marad majd rengeteg a számlán csak a többi csapat meg kiröhögi az öreget, ha bejelentkezik valakiért. Aztán az oly sokáig őrizgetett fizetési struktúra - egyébként ez is humbuk már jelenleg is van bőven túlfizetett teljesítmény nélküli - majd felborul valami C megoldásért, mert a szurkoló elégedetlenné válik, eredmény meg nincs. (igen 3 bl+bajnokság, csak most 2018 van)
Azt azér tmég megvárnám, hogy kell-e ezt a mintát másolni vagy sem. Szépen bevásárolt mindenki, nagyjából minket kivéve, de majd kiderül, hogy mire lesz ez elég nekik.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2018. január 20., szombat 23:17

Hat ha azt hiszitek hogy nyaron Perez nem fog olyant robbantani h mindenki lesni fog akkor tevedtek.
Te is arra gondolsz, hogy lerak Icardiért 140et, Kaneért meg Isco+80?
miközben tucatjátékosokért mennek olyan összegek, amik teljesen vállalhatatlanok, még a fociba áramló pénz mennyiségének (vélt) ismeretében is.
Az a gond, hogy jelenleg a Madrid mintamásoló, nem mintaadó. Fut a piac után, nem diktálja a a trendet. Perez 200es tevékenységével sem az volt a gond, hogy borította a piacot, hanem a vége felé vacak emberekért. Most viszont már jópár éve egyik sincs meg. Duzzogva meg lehet ülni a sarokban, hogy márpedig erre meg erre meg amarra nem adok 100+ milliót, ha meg más ad. Aztán a pénzbőség következtében marad majd rengeteg a számlán csak a többi csapat meg kiröhögi az öreget, ha bejelentkezik valakiért. Aztán az oly sokáig őrizgetett fizetési struktúra - egyébként ez is humbuk már jelenleg is van bőven túlfizetett teljesítmény nélküli - majd felborul valami C megoldásért, mert a szurkoló elégedetlenné válik, eredmény meg nincs. (igen 3 bl+bajnokság, csak most 2018 van)

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. január 20., szombat 23:15

RaúlCF írta:az se lepne meg ha letenné Griezmannért a 100as kivásárlásit.
Venném is a mezt.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5150
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2018. január 20., szombat 22:42

az se lepne meg ha letenné Griezmannért a 100as kivásárlásit.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. január 20., szombat 22:36

Hat ha azt hiszitek hogy nyaron Perez nem fog olyant robbantani h mindenki lesni fog akkor tevedtek. Oda fog o csapni, ha zz lesz az edzo akkor meg lehet ertelmes arcok erkeznek majd, de en nem lepodnek meg ha CR tavozasa szolna a legnagyobbat

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. január 20., szombat 20:34

Babinho írta:Nyertünk 3Blt. Már nem az igazolások a prioritás. Perez addig nem megy nyugdíjba amíg kész nincs az új stadion. Azt ő fogja atadni. Arra kell a pénz. Az öreg megcsinalja nagyrészt önerőből.
Az öreg smucigabb annál hogy saját pénzből csináljon meg egy ekkora beruházást :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 226 regisztrált és 0 vendég