Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. április 28., szombat 14:22

lestat írta:
Mickey írta:Való igaz, Ronaldinho fele annyi trófeát nem nyert mint Iniesta...

Ini talán minden idők legjobbja, ha így nézzük. Spanyol berkeken belül.

Lehet, hogy minden idők, legjobb Spanyol játékosa, is ? :hmmm: :ike:

Nem mert az Pique.
Neki is sok szep trofea van mar.


Barcelonban legenda lehet felolem. Ők biztosan többet lattak jatszani mint en.

Bar en Messirol sem fogok sokat tudni meselni az utokornak. Azt elmondom h sok labdaba belebotlott ellenunk mikor a legrosszabb real voltunk kb evekig. Aztan ahogy jottunk fel ő ugy tunt el ezeken a meccseken. Talan tavaly tort meg valami hosszu szeriat h golt lott ellenunk. De amugy semmi. Nekem ez a fű alatt rohangaszos törpe lesz mindig. Csak a bal lab. No csel. No fejes. No 30m es szabadrugas.

Biztos nagy klasszisok mindketten stb. De na hat csak nem ulok mar le Barca meccset nezni es nemtudom ugy ajnarozni őket.

Ez azert kőkemény kapufa Messit illetően. Odaát mennek ilyenek Cevel kapcsolatban.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. április 28., szombat 14:21

lestat írta:
Mickey írta:Való igaz, Ronaldinho fele annyi trófeát nem nyert mint Iniesta...

Ini talán minden idők legjobbja, ha így nézzük. Spanyol berkeken belül.

Lehet, hogy minden idők, legjobb Spanyol játékosa, is ? :hmmm: :ike:

Nem mert az Pique.
Neki is sok szep trofea van mar.


Barcelonban legenda lehet felolem. Ők biztosan többet lattak jatszani mint en.

Bar en Messirol sem fogok sokat tudni meselni az utokornak. Azt elmondom h sok labdaba belebotlott ellenunk mikor a legrosszabb real voltunk kb evekig. Aztan ahogy jottunk fel ő ugy tunt el ezeken a meccseken. Talan tavaly tort meg valami hosszu szeriat h golt lott ellenunk. De amugy semmi. Nekem ez a fű alatt rohangaszos törpe lesz mindig. Csak a bal lab. No csel. No fejes. No 30m es szabadrugas.

Biztos nagy klasszisok mindketten stb. De na hat csak nem ulok mar le Barca meccset nezni es nemtudom ugy ajnarozni őket.

Én azért azt mindenképpen elmesélem majd az utókornak,hogy volt egy válogatott csapatkapitány aki visszavonult miután földkörüli pályára állított egy tizit , aztán a vihar elültével visszatért, ez szerintem egyedül álló :mrgreen: Nem amúgy iniestával tényleg nincs gond, egy olyan közegben meg régióban végig ember tudott maradni, emellett tényleg jó focista volt. Na nem arányosan a nyáladzással amit kap de ettől függetlenül ő tényleg az a fajta ellenfél akibe nem lehet és nem is nagyon akar belekötni az ember :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mocsok » 2018. április 28., szombat 14:20

Szerintem iniesta baszott nagy játékos, emellett szimpatikus figura is, igazi sportember, de ez mi hogy miatta összeáll a real es a barca es sorfalat áll neki?

Ilyen eddig sose volt, pont o lenne az a korszakalkotó játékos akinél elkezdjük ezt a hagyományt?

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lestat » 2018. április 28., szombat 14:06

Mickey írta:Való igaz, Ronaldinho fele annyi trófeát nem nyert mint Iniesta...

Ini talán minden idők legjobbja, ha így nézzük. Spanyol berkeken belül.

Lehet, hogy minden idők, legjobb Spanyol játékosa, is ? :hmmm: :ike:

Nem mert az Pique.
Neki is sok szep trofea van mar.


Barcelonban legenda lehet felolem. Ők biztosan többet lattak jatszani mint en.

Bar en Messirol sem fogok sokat tudni meselni az utokornak. Azt elmondom h sok labdaba belebotlott ellenunk mikor a legrosszabb real voltunk kb evekig. Aztan ahogy jottunk fel ő ugy tunt el ezeken a meccseken. Talan tavaly tort meg valami hosszu szeriat h golt lott ellenunk. De amugy semmi. Nekem ez a fű alatt rohangaszos törpe lesz mindig. Csak a bal lab. No csel. No fejes. No 30m es szabadrugas.

Biztos nagy klasszisok mindketten stb. De na hat csak nem ulok mar le Barca meccset nezni es nemtudom ugy ajnarozni őket.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. április 28., szombat 14:04

Iniesta klasszis és amellett sem mennék el,hogy egy olyan nívótlan klubnak mint a barszelóna nem sok értéke volt gyötrelmes 120 évükben.Iniesta viszont egyike ezeknek az értékeknek. Aranylabdát meg ilyen alltime hülyeségeket nem vágnék hozzá, de ha ilyen figurákból mint ő és puyol több lett volna a barszának, nem a sugárban hányás lenne az első ami eszembe jutna róluk.Sok sikert neki bármit is fog csinálni.

Ugyanakkor ott maradnak olyan emberekkel akik szerintem képtelenek összefogni az öltözőt, ennek örülök.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4803
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2018. április 28., szombat 14:02

Mickey írta:Való igaz, Ronaldinho fele annyi trófeát nem nyert mint Iniesta...

Ini talán minden idők legjobbja, ha így nézzük. Spanyol berkeken belül.

Lehet, hogy minden idők, legjobb Spanyol játékosa, is ? :hmmm: :ike:
Az biztos, hogy Xavival nem venném egy kalap alá, de....másokkal sem.
Kegyetlen ez a kozhely generator. :|

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Mickey » 2018. április 28., szombat 13:58

Való igaz, Ronaldinho fele annyi trófeát nem nyert mint Iniesta...

Ini talán minden idők legjobbja, ha így nézzük. Spanyol berkeken belül.

Lehet, hogy minden idők, legjobb Spanyol játékosa, is ? :hmmm: :ike:
Az biztos, hogy Xavival nem venném egy kalap alá, de....másokkal sem.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. április 28., szombat 12:09

Világbajnok, 2x Európa bajnok, 4x BL győztes, 8x Spanyol bajnok, 5x Spanyol kupagyőztes, stb stb stb.
Szerintem legalább annyira meghatározó játékosa volt ennek a sikeres Barcelona időszaknak, mint Messi, sőt... Ha Xavi esetén menne ez, simán megérteném, ő tényleg nem volt több mint egy oda passzoló építőkocka, önmagában sótlan középszer, de Iniesta ne legyen már ilyen szinten emlegetve.
Kevés olyan játékosuk van, aki tiszteletet érdemel, annak a kevésnek szerintem adjuk meg.
Nem csak az lesz korszakos játékos aki a fülén pörgeti a labdát, Ronaldinhonak fele ilyen karrierje nem volt, és legendaként emlegetik. :ike:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. április 28., szombat 11:31

Pirloval is eljátszották. Bár ő talán még színesebb egyéniség is, mint Iniesta. Én sem érzem őt akkora all time játékosnak, de kétségkívül a Barcelona történetének egyik legjobbja. Megnéztem volna másik csapatban, hogy mit tudott volna.

Sorfalat meg egyik se kapjon. Ő sem állt oda CSK létére, hogy a Real nyerte a klub VB-t, tiszteljük meg őket egy sorfallal.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. április 28., szombat 11:20

H.E.H.E. írta:hagyjuk már bazmeg mit érdemel, egy színtelen szagtalan játékos, aki kibaszott technikás, de 1-2 dolgon kívül semmi maradandót nem alkotott.
nem úgy, mint azok, akik kaptak is aranylabdát.

az égvilágon semmi nem történik, hogy jövőre már nem látjuk.

sehol nincs az igazán nagy kaliberekhez képest, mint játékos, jelenség.

ez is mutatja, hogy milyen kibaszott gyenge volt a felhozatal az elmúlt 10 évben, a nagy legendák visszavonulása után, hogy egy ilyen játékosnak akarnak életműdíjat adni meg keseregnek, hogy sosem kapott aranylabdát, miközben a klubfutballban az április-májusi meccsekig minden nézhetetlen kábé, az összes ebé, vébé nézhetetlen hosszú évek óta.
Végre egy negatív vélemény :mrgreen:

Kezdik amúgy túltolni az ömlengést, hasonló ez már, mint amit Buffon kapott. A pár nappal ezelőtti Aranylabdás bocsánatkérés volt a csúcs. Meg ez az álljunk sorfalat miatta ötlet is....

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lestat » 2018. április 28., szombat 11:18

H.E.H.E. írta:hagyjuk már bazmeg mit érdemel, egy színtelen szagtalan játékos, aki kibaszott technikás, de 1-2 dolgon kívül semmi maradandót nem alkotott.
nem úgy, mint azok, akik kaptak is aranylabdát.

az égvilágon semmi nem történik, hogy jövőre már nem látjuk.

sehol nincs az igazán nagy kaliberekhez képest, mint játékos, jelenség.

ez is mutatja, hogy milyen kibaszott gyenge volt a felhozatal az elmúlt 10 évben, a nagy legendák visszavonulása után, hogy egy ilyen játékosnak akarnak életműdíjat adni meg keseregnek, hogy sosem kapott aranylabdát, miközben a klubfutballban az április-májusi meccsekig minden nézhetetlen kábé, az összes ebé, vébé nézhetetlen hosszú évek óta.

Ritkan ertek egyet Hehevel. De ezt most nagyon adom. :lol:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sonic » 2018. április 28., szombat 11:17

Azert eleg gaz volt az idei bajnoki felhozatal. Nemet spanyol angol es francia mind egycsapatos volt. Fordulokkal a vege elott eldolt a gyoztes kilete. Egyedul a seria Aban van meg erdemi kerdes.

Jovore meg kell mutatni ezen a fronton is. :)


Sorfallal kapcsolatban azt tudom mondani hogy engem tulzottan nem erdekel hogy allunk-e sorfalat vagy sem. Egyik sem zavarna.

A legjobb forgatokonyv nyilvan az lenne ha megkapnak a sorfalat aztan szepen megvernenk oket a camp nouban. De igazabol nincs nagy jelentosege. A bajnokok igyis ugyis ok lesznek.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Cestus
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2017. július 24., hétfő 13:13

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Cestus » 2018. április 28., szombat 11:09

M1Ö írta:Lehet nem lesz népszerű, de alapból a sorfal állás mellett voltam. Most meg bele futottam egy véleménybe, hogy Iniesta megérdemelné. Abszolút adom. Utolsó Clásico-ja, szerintem hatalmas gesztus lenne, ha miatta felállna a csapat.
Én olyat olvastam valahol, hogy a Real és a Barca spanyol játékosai állnának közösen sorfalat neki. Vagy egy Barca-Real közös sorfal sem lenne gyenge. Eléggé "szeressük egymást gyerekek" szaga lenne, de az öregnek tuti megmaradna örökre ez a gesztus, a két csapat játékosai pedig szerintem koránt sem olyan ellenszenvesek egymással, mint a szurkolóik tudnak lenni. :D
csababarca írta:
sonic írta:Jol latom hogy holnap a Barca matematikailag is bajnok lesz?
X kell és akkor bajnokok vagyunk.
A Real meg az Atlético előttünk játszik bajnokit, ha egyik sem nyer, akkor az iksz sem kell majd.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2018. április 28., szombat 11:05

sonic írta:Jol latom hogy holnap a Barca matematikailag is bajnok lesz?
X kell és akkor bajnokok vagyunk.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sonic » 2018. április 28., szombat 11:01

Jol latom hogy holnap a Barca matematikailag is bajnok lesz?
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. április 28., szombat 10:54

hagyjuk már bazmeg mit érdemel, egy színtelen szagtalan játékos, aki kibaszott technikás, de 1-2 dolgon kívül semmi maradandót nem alkotott.
nem úgy, mint azok, akik kaptak is aranylabdát.

az égvilágon semmi nem történik, hogy jövőre már nem látjuk.

sehol nincs az igazán nagy kaliberekhez képest, mint játékos, jelenség.

ez is mutatja, hogy milyen kibaszott gyenge volt a felhozatal az elmúlt 10 évben, a nagy legendák visszavonulása után, hogy egy ilyen játékosnak akarnak életműdíjat adni meg keseregnek, hogy sosem kapott aranylabdát, miközben a klubfutballban az április-májusi meccsekig minden nézhetetlen kábé, az összes ebé, vébé nézhetetlen hosszú évek óta.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. április 28., szombat 10:49

Lehet nem lesz népszerű, de alapból a sorfal állás mellett voltam. Most meg bele futottam egy véleménybe, hogy Iniesta megérdemelné. Abszolút adom. Utolsó Clásico-ja, szerintem hatalmas gesztus lenne, ha miatta felállna a csapat.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2018. április 27., péntek 18:01

pheco írta:
Dupla D írta:A katalánoknál a játékosok szavazzák meg, hogy ki legyen a csk, legalábbis Xavi távozása után így volt. Szerintem Messi lesz, Busquets vagy Pique meg a második számú. De legvalószínűbb ebben a sorrendben.
Biztos ok szavazzak meg? Akkor veletlen, hogy pont a Puyol-Xavi-Ini-Messi akik sorrendben voltak eddig?
Én tisztán emlékszem arra, hogy Xavi távozásakor szavaztak az új csk-ról, de szerintem tiszteletből is inkább arra voksolnak a legtöbben, aki a legrégebb óta tartozik a csapathoz.

Szerk.: Közben rákerestem. Három napos Sport cikkben ezt írják:

“The squad made the Argentine second captain last year in their votes last summer, only behind Iniesta. Behind Leo were Sergio Busquets and Javier Mascherano, the latter who left the club last January, leaving the fourth captain spot free.

This summer the squad will again vote for its captain and with Iniesta no longer around, Messi will become the owner of the captain's armband, which he will wear on his left arm.”
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. április 27., péntek 17:50

Dupla D írta:A katalánoknál a játékosok szavazzák meg, hogy ki legyen a csk, legalábbis Xavi távozása után így volt. Szerintem Messi lesz, Busquets vagy Pique meg a második számú. De legvalószínűbb ebben a sorrendben.
Biztos ok szavazzak meg? Akkor veletlen, hogy pont a Puyol-Xavi-Ini-Messi akik sorrendben voltak eddig?

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. április 27., péntek 17:34

Buszkec, amugy kit erdekel
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 87 regisztrált és 0 vendég