Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. november 6., csütörtök 14:59

Jól mondja palesz77. Lehet véleményt nyilvánítani, hogy ki szerint válik majd be, ki szerint nem, de bármilyen kritikával illetni egy eltiltás, majd 2-3 meccs játék után... (sőt, oda is adhatnánk az év legrosszabb igazolása címet neki, mint ahogy a katalán sajtó tette valakivel... legalább mi ne legyünk gyerekesek.)
Először is....én nem azt írtam hogy Suarez rossz igazolás vokt,hanem hogy nem jó helyen játszatják.Ez meg ugye nem ugyan az.Aztán,Carlo is kereste a csapatát valóban,ha nem ment így,akkor változtatott,de ahhoz nem kell top edzőnek lenni,hogy egy klasszik centert ne a posztján játszassanak,mégha az szerkezeti átalakítással is jár.Mert ha nem,akkor fölösleges volt 80 gurigát kicsengetni érte,szélen jobb nem igen lesz.Márpedig,ez volt Alexis Sanchezel,ez volt Villaval,meg ez volt Ibraval is.Nem ott játszatták egyiket sem ahol kellett volna.S miért?Mert van egy fiatalember,aki előtt futballtudást tekintve egyébként le a kalappal,aki ténykét közli az edzőjével,hogy márpedig ő középen játszik,nem máshol.És ide a bökőt,hogy a kövi meccsen Suarez megint csak jobb oldalt lesz bevetve.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. november 6., csütörtök 14:53

ziro4vr írta:Lehet úgy is fogalmazni, hogy túl sok szabadságot ad, meg úgy is, hogy nem tudja mit csináljon velük és csak random fel vannak pakolva. :D
Így van. De nagyon-nagyon remélem, hogy az első verzió az igaz. :D

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. november 6., csütörtök 14:52

GT37 írta: Igen, ezt én is így láttam, Lucho talán túl sok szabadságot akar adni nekik, minél kevesebb megkötéssel, ami egyébként alapvetően nem feltétlenül rossz ötlet, de amíg a nagy hármas nem szokik szinte tökéletesen össze, addig lesznek vele gondok, éppen ezért én Lucho helyében azért megpróbálnék valamiféle koncepciót is kialakítani, hogy ne csak az döntse el, hogy megy-e nekik a góllövés, hogy éppen mennyire érzik egymást az összjátékok, üresbe mozgások stb. terén.
Lehet úgy is fogalmazni, hogy túl sok szabadságot ad, meg úgy is, hogy nem tudja mit csináljon velük és csak random fel vannak pakolva. :D
Nem illik.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. november 6., csütörtök 14:49

danianevem írta:Engem az zavart, hogy koncepciót nem láttam az elülső hármasnál, pályára küldte a 3 nagyot, aztán hadd szóljon. Nyilván ez is ki fog alakulni idővel -legalábbis remélem-, de ennél azért többet vártam volna LE-től.
Igen, ezt én is így láttam, Lucho talán túl sok szabadságot akar adni nekik, minél kevesebb megkötéssel, ami egyébként alapvetően nem feltétlenül rossz ötlet, de amíg a nagy hármas nem szokik szinte tökéletesen össze, addig lesznek vele gondok, éppen ezért én Lucho helyében azért megpróbálnék valamiféle koncepciót is kialakítani, hogy ne csak az döntse el, hogy megy-e nekik a góllövés, hogy éppen mennyire érzik egymást az összjátékok, üresbe mozgások stb. terén.

Azt mondjuk enyhén szólva sem érzem jogosnak, hogy Suárezt páran szidják, miután ez volt a harmadik meccse a csapattal... Oké, hogy egy ideje már együtt edz Messiékkel, de azért van kis különbség egy edzés és egy bajnoki vagy egy BL-meccs között.

Engem Suárez most a tavalyi Neymarra emlékeztet kicsit, amikor passzolni kellene, akkor lő, és vice versa. Illetve túl sokszor keresi Messit. Időt kell adni neki, és javulni fog, nem minden játékos működik úgy, hogy beillesztik egy új csapatba, és már egy-két találkozó után olyan, mintha mindig is az adott együttesben játszott volna. Luisnak idő kell, hogy megtalálja a közös hangot Neymarékkal, illetve hogy újra felvegye a ritmust, mert négy hónap kihagyás elég komoly dolog. Mindenesetre én látok biztató jeleket, remek lefordulásai vannak, és elég jól folyatja a játékot gyors egyérintős passzokkal, ezen a téren egyelőre kellemes csalódást jelent, kevesebbet vártam tőle. Mondjuk a súlyából leadhatna kicsit, mert kevésbé tűnik robbanékonynak, mint tavaly a Liverpoolban. Remélhetőleg ezzel sem lesznek gondok majd.

Ami Reust illeti, nem igazán tudom elképzelni, hogy helye lenne ebben a csapatban (legfeljebb abban az esetben, ha visszaállunk a cruyffi 4-3-3-ra, Messi visszalép támadó középpályásnak, elöl meg ott lesz a Reus - Suárez - Neymar hármas), viszont annyira imádom a játékát, hogy ennek ellenére is azonnal leigazolnám, ha lenne rá lehetőségünk.
(Ráadásul egy igazi culéról van szó. :) :mrgreen: )

Más: Vermaelennek lehet, hogy műtétre lesz szüksége. Talán 2015 őszén majd be is mutatkozhat a Barçában. :lol:

TS meg tényleg fantasztikus lábbal. 30-40 méteres íveléseket ad pontosan lábra, kiszorított helyzetből is. Remélem, jövőre megkapja a bajnokságot (is).

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. november 6., csütörtök 14:41

Nem mintha vitatnám a Carlo és LE közti szakadéknyi különbséget, de Suárez 3 meccs óta játszik csak Leoékkal, még megtalálhatja Lucho a posztját - a Celta ellen pl szerintem elég ígéretes volt a támadótriónk. Korai még temetni azért az egész rendszert.
kérdezném, hogy a pep óta elmúlt x darab barca-edző mégis mit tett, mit rakott le az asztalra, mi változott?

amit én látok, hogy xavi iniesta messi öregszik ki és/vagy fogy el, ég ki, velük együtt az eredmények is gyengébbek picit, nem top3 már a csapat.
magyarán tökmindegy ki az edző, újítás, változás, változtatás semmi nincs, szép lineárisan esik vissza a csapat, most volt az első meccs, hogy domináltuk a barcát a clasicon például.
Kép
Kép
Kép

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. november 6., csütörtök 14:37

palesz77 írta:
morientes írta:Carlo képes erre,lásd Benzema,LE meg nem...lásd Suarez.
Nem mintha vitatnám a Carlo és LE közti szakadéknyi különbséget, de Suárez 3 meccs óta játszik csak Leoékkal, még megtalálhatja Lucho a posztját - a Celta ellen pl szerintem elég ígéretes volt a támadótriónk. Korai még temetni azért az egész rendszert.

Plusz azért Carlo se 2 hónap alatt rakta összes a nyerő taktikátokat, tavaly egész ősszel még csak kereste, hogy mi legyen a tökéletes formáció.
Jól mondja palesz77. Lehet véleményt nyilvánítani, hogy ki szerint válik majd be, ki szerint nem, de bármilyen kritikával illetni egy eltiltás, majd 2-3 meccs játék után... (sőt, oda is adhatnánk az év legrosszabb igazolása címet neki, mint ahogy a katalán sajtó tette valakivel... legalább mi ne legyünk gyerekesek.)

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. november 6., csütörtök 14:35

morientes írta:Carlo képes erre,lásd Benzema,LE meg nem...lásd Suarez.
Nem mintha vitatnám a Carlo és LE közti szakadéknyi különbséget, de Suárez 3 meccs óta játszik csak Leoékkal, még megtalálhatja Lucho a posztját - a Celta ellen pl szerintem elég ígéretes volt a támadótriónk. Korai még temetni azért az egész rendszert.

Plusz azért Carlo se 2 hónap alatt rakta összes a nyerő taktikátokat, tavaly egész ősszel még csak kereste, hogy mi legyen a tökéletes formáció.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. november 6., csütörtök 14:29

Figot is ő passzolta még el anno?

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. november 6., csütörtök 14:28

ziro4vr írta:Pl a Barca elleni meccsen is látszott, hogy az elején, amikor azért még a csapat nagy része az öltözőben volt, Marcelo és Benzema voltak azok, akik űzték az ipart az elejétől kezdve. Szóval ha az ilyen tehetséggel, ösztönnel és némi lazasággal rendelkező arcok mellé teszik még a munkát és az elhivatottságot, akkor ott robban a bomba.
Erről van szó.Valamint ez a 442 is fekszik neki,kvára...erre való egy megfelelő edző.Hogy megtalálja kinek-hol a legideálisabb...Carlo képes erre,lásd Benzema,LE meg nem...lásd Suarez.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. november 6., csütörtök 14:25

Realista24 írta:Josep Lluís Núñez, a Barcelona egyik legsikeresebb elnöke volt, most két év két hónap börtönt kapott, a változatosság kedvéért, adózással kapcsolatos, ha minden igaz.
ki az a f. aki eladja a világ messze legjobb játékosát, csak mert - jogos - fizuemelést kért?
Kép
Kép
Kép

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 6., csütörtök 14:15

Josep Lluís Núñez, a Barcelona egyik legsikeresebb elnöke volt, most két év két hónap börtönt kapott, a változatosság kedvéért, adózással kapcsolatos, ha minden igaz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. november 6., csütörtök 14:03

Pl a Barca elleni meccsen is látszott, hogy az elején, amikor azért még a csapat nagy része az öltözőben volt, Marcelo és Benzema voltak azok, akik űzték az ipart az elejétől kezdve. Szóval ha az ilyen tehetséggel, ösztönnel és némi lazasággal rendelkező arcok mellé teszik még a munkát és az elhivatottságot, akkor ott robban a bomba.
Nem illik.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. november 6., csütörtök 13:58

És őszintén, ki gondolta volna - rajtam kívül :mrgreen: - hogy Karim képes ilyen játékra is? Bár még nem kell messzemenő következtetéseket levonni az eddigiekből, de amit eddig láthattunk az igencsak pozitív.
Mondjuk én.Mondjuk én gondoltam volna.Pedig nem vagyok oda az emberünkért máskülönben...de azt már a lyonban láttam,hogy futballozni azt nagyon tud.Neki,mentálisan vannak néha problémái.Mindig hittem,hogy ha megfelelő kezekbe kerül,akkor sinen lesz.Remélem Ance a megfelelő ember,és a TGV nem siklik ki... :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 6., csütörtök 13:48

Azért kíváncsi lennék,hogy aki lecserélte volna Benzemat tavaly,az urura,annak változott e vajon a véleménye.... :)
Aki normálisan gondolkodik, annak igen.
A tavalyi Benzemát ki ne cserélte volna le egy tavalyi Suarezre? Tízből nyolcan igen. Még a vezetőség is igen közel volt hozzá szerintem, egészen a harapásig. Én is úgy voltam vele, hogy ha elmegy, akkor Suarez jöjjön.

És őszintén, ki gondolta volna - rajtam kívül :mrgreen: - hogy Karim képes ilyen játékra is? Bár még nem kell messzemenő következtetéseket levonni az eddigiekből, de amit eddig láthattunk az igencsak pozitív.
Aztán, ha tavasszal Suarez minden egyenes kieséses szakaszos meccsen gólt rúg, Karim meg egyet sem, akkor újra pöröghet a buli.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. november 6., csütörtök 13:36

Suarez...érdekes dolog ez.Nem is olyan régen,még a madridista társadalom nagyrésze zajosan követelte a csapatba.Akkor még,ő volt az űbercsatár,akinek ha fordítva nőtt volna ki a lába a seggéből,akkor is hunyott szemnel találja el a kaput,tízből tizenegyszer... :)
Ma meg,lassú,darabos,stb...asszem helyén kell kezelni a dolgokat.Egyfelől,nem jó helyen játszatják.Nem rá vannak kihegyezve elsősorban a támadások.Kihagyott öt hónapot,na és ez a stílus,amit a barca játszik,(vagy próbál,vagy mi ez),ez sem fekszik neki.Ja,és valóban meghízott,de ezen még talán a legkönnyebb segíteni.
Egy igazi gólvágó,ennyi és "semmi több",de a kombinatív játék,ami egy Messi meg egy Neymar mellett elvárható,az neki kicsit magas.
Azért kíváncsi lennék,hogy aki lecserélte volna Benzemat tavaly,az urura,annak változott e vajon a véleménye.... :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 6., csütörtök 13:12

danianevem írta:
Kerlon írta:Amúgy lassú és darabos, nézd meg a Poolban, hogy mozgott. Szemmel is látszik a különbség.
Egyetértek Realista24-gyel, 4 hónap kihagyás után nem várható el, hogy élete szezonjához hasonló teljesítményt nyújtson. Szerintem is van még rajta pár kiló, meg még messze nem az igazi, de például a Barca B-s barátságos meccshez képest már jóval közelebb valódi tudásához.

Engem az zavart, hogy koncepciót nem láttam az elülső hármasnál, pályára küldte a 3 nagyot, aztán hadd szóljon. Nyilván ez is ki fog alakulni idővel -legalábbis remélem-, de ennél azért többet vártam volna LE-től.
LE egy "senki", már bocsánat a kifejezésért, legalábbis nekem ez jön le. Nem való ő ekkora csapat padjára. Most megint csak példaképpen tudom felhozni Zidanet. Ő az alapoknál kezdi, szépen felépíti magát. Pedig már edzősködhetne a francia első osztályban vagy az olaszoknál.
Enrique meg a Barca B után bevállalt a Romát, ez még nem volt hibás döntés talán, de leszerepelt. Aztán jött egy okos lépés, a Celta. Majd egy - szerintem - újabb hiba, hogy elvállalta a Barcát.
Meglátjuk, de szerintem jövőre már nem lesz edző a katalánoknál.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8011
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anthony » 2014. november 6., csütörtök 13:06

Egy 3-5 kilót egy profinak leadni az kevesebb mint egy hónap. Azt se felejtsük el, hogy tavasszal kell csúcsformában lenni, novemberben semmi sem dől el, a BL csoportelsőség simán megvan, a bajnokságban kell gyűjtögetni a pontokat, és kész. Az már egy másik dolog, hogy ők nem igazolhatnak, és pár poszton lehet bajban lesznek, de Lajosnak bőven van ideje még beilleszkedni.

Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: danianevem » 2014. november 6., csütörtök 13:05

Kerlon írta:Amúgy lassú és darabos, nézd meg a Poolban, hogy mozgott. Szemmel is látszik a különbség.
Egyetértek Realista24-gyel, 4 hónap kihagyás után nem várható el, hogy élete szezonjához hasonló teljesítményt nyújtson. Szerintem is van még rajta pár kiló, meg még messze nem az igazi, de például a Barca B-s barátságos meccshez képest már jóval közelebb valódi tudásához.

Engem az zavart, hogy koncepciót nem láttam az elülső hármasnál, pályára küldte a 3 nagyot, aztán hadd szóljon. Nyilván ez is ki fog alakulni idővel -legalábbis remélem-, de ennél azért többet vártam volna LE-től.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 6., csütörtök 12:35

Suarez ennél csak jobb lehet, ez az egy szól mellette. Azért kiesni négy-öt hónapra a ritmusból, embertelen hátrány. Főleg, ha mellé még annyi eszed sincs, hogy kontrolláld a súlyodat és a kondidat.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. november 6., csütörtök 12:35

danianevem írta:Suárezzel nem technikai, gyorsaságbeli probléma van, egyszerűen nincs meghatározva szerepköre. Össze-vissza mozgott, keresgélte a labdát, fixen talán a jobb szélen mozgott egy ideig. A támadótrió másik két tagja is hasonlóan következetlen volt. Neymar a félpályánál egy 20-25 méteres körzetben mozgott, talán egyszer mozdult el onnan. Messi meg az elsőben középen sétálgatott, a másodikban már volt pozícióváltása, főleg amikor megérezte a rekordszagot.

Szóval inkább összehangolatlannak tűnik a dolog.
Az is lesz neki, mert nem rá lesz kihegyezve a támadás, az meg nem fog neki feküdni. Amúgy lassú és darabos, nézd meg a Poolban, hogy mozgott. Szemmel is látszik a különbség.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 99 regisztrált és 0 vendég