Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

jollybarca
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2023. június 28., szerda 16:22

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: jollybarca » 2023. június 28., szerda 23:35

Pad'em írta:
Ebben pedig pont ti voltatok a nagy expertek már a csúcs Pep korszakban még a Gamper kupát is számoltátok, hogy minél nagyobb számot lehessen mondani, mennyi kupát nyertetek az évben.

Mi sztem itt legtöbben a BL-re esküszünk, leginkább azokat tartjuk számon.

Amúgy, hogy értelme is legyen az itt folytatott csevejnek, kik most a Barca kiszemeltjei nyárra? Ez a Parejo, Romeu vonulat komoly? :ozil:
azért mentek itt a kommentek sok kedveléssel, hogy sikeres a szezon, mert klubvb, spanyol szuperkupa :lol:

én semmi ilyet nem számoltam, ott van a kommentben, tök értelmetlennek tartom ezeket.
nyilván pep alatt voltak értelmetlenek a szuperkupák, mert nyert egy csomót, míg a madrid egyet sem.

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1351
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2023. június 28., szerda 23:24

Nem az volt az, mikor a kupaszámoláshoz belevették a női csapatot is meg a Görhokizást, hogy szebben mutasson? Valami ilyesmi rémlik.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. június 28., szerda 23:18

jollybarca írta: ez szerintem olyan mint az amúgy tök értelmetlen szuperkupák. amikor a barca nyeri, mikiegér kupa, de amint a real, mindjárt megnyert trófea, sikere a szezonnak. :lol:
Ebben pedig pont ti voltatok a nagy expertek már a csúcs Pep korszakban még a Gamper kupát is számoltátok, hogy minél nagyobb számot lehessen mondani, mennyi kupát nyertetek az évben.

Mi sztem itt legtöbben a BL-re esküszünk, leginkább azokat tartjuk számon.

Amúgy, hogy értelme is legyen az itt folytatott csevejnek, kik most a Barca kiszemeltjei nyárra? Ez a Parejo, Romeu vonulat komoly? :ozil:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

jollybarca
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2023. június 28., szerda 16:22

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: jollybarca » 2023. június 28., szerda 23:12

oké, rájzen2

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3574
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. június 28., szerda 23:08

Van egy Homer Simpsonos mém, az egyik képen nyugiban alszik (ő a Real szurkoló barca meccs közben), a másikon meg ül befeszülve a tv előtt (ő a barca szurkoló Real meccs közben arra várva, hogy a Realnak rossz legyen). Na te pont ezt csinálod. Ahelyett, hogy a többi (incel) haveroddal együtt kiabálnátok a budin, hogy Ánszufátiiiiiii, jössz ide nekünk magyarázni, kiforgatva mindent, csak hogy görcsösen bizonygasd az igazad..

Igaza van Andrásnak, ezt a hergelést csinálni normális Real drukker nem jár át hozzátok, te meg jössz közénk okoskodni. Verygay.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

jollybarca
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2023. június 28., szerda 16:22

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: jollybarca » 2023. június 28., szerda 22:56

ez szerintem olyan mint az amúgy tök értelmetlen szuperkupák. amikor a barca nyeri, mikiegér kupa, de amint a real, mindjárt megnyert trófea, sikere a szezonnak. :lol:

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. június 28., szerda 22:07

én tudom én tudom !
jolly az fc katalónia görhoki fórumról jött


B-)
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. június 28., szerda 21:33

Barca kapott egy ajánlatot Katarbol, ha viselhetik a Barca nevet, akkor fizetnek tobb mint száz millió eurót, évekre lebontva.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. június 28., szerda 20:57

Offolas is.
Eurobarcan azt írsz amit akarsz. Itt nem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. június 28., szerda 20:52

jollybarca írta:
dzsi91 írta: De ezaz, hogy 20 éve követem a Realt és a mi mocskos és gyanús ügyeinkről csak is az eurobarszán olvastam még. :lol: még az nson se találkoztam olyannal ami bármi illegális Tevékenységről szólna a Realnal. Aztan mindig jön a helyi kefírevő bajnok onnan és összemossa a barszaforumok konteoit a barszelona világhírű maffiatörténeteivel :lol:
ezzel tele volt a net még az utóbbi években is. miért hazudsz?
h3x0r írta:
Hoztal egy(!) darab ugyet 25 evvel ezelottrol, amikor az onkormanyzat elvileg a piaci arnal dragabban vett meg egy teruletet. :lol:
de hová tűnt a kommentem amit idéztél? :lol:
Minden idiota, provokáló hszed el fog tűnni. Vagy te. Vagy mind.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3574
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. június 28., szerda 20:51

És Franco! Őt se hagyd ki töki!! A how be a hungarokatalán 4. oldalán találod! :kalapos:
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9169
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. június 28., szerda 20:39

jollybarca írta:
h3x0r írta:
Hoztal egy(!) darab ugyet 25 evvel ezelottrol, amikor az onkormanyzat elvileg a piaci arnal dragabban vett meg egy teruletet. :lol:
de hová tűnt a kommentem amit idéztél? :lol:
kicsi Gavi neki ment izombol es eltunt :mrgreen:

jollybarca
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2023. június 28., szerda 16:22

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: jollybarca » 2023. június 28., szerda 20:36

dzsi91 írta: De ezaz, hogy 20 éve követem a Realt és a mi mocskos és gyanús ügyeinkről csak is az eurobarszán olvastam még. :lol: még az nson se találkoztam olyannal ami bármi illegális Tevékenységről szólna a Realnal. Aztan mindig jön a helyi kefírevő bajnok onnan és összemossa a barszaforumok konteoit a barszelona világhírű maffiatörténeteivel :lol:
ezzel tele volt a net még az utóbbi években is. miért hazudsz?
h3x0r írta:
az a vicces, hogy egy csomó mocskos és gyanús esettel rendelkező klub szurkolójaként ültök fel valami erkölcsi magasságra :lol:
Hoztal egy(!) darab ugyet 25 evvel ezelottrol, amikor az onkormanyzat elvileg a piaci arnal dragabban vett meg egy teruletet. :lol:
de hová tűnt a kommentem amit idéztél? :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. június 28., szerda 20:32

h3x0r írta:
az a vicces, hogy egy csomó mocskos és gyanús esettel rendelkező klub szurkolójaként ültök fel valami erkölcsi magasságra :lol:
Hoztal egy(!) darab ugyet 25 evvel ezelottrol, amikor az onkormanyzat elvileg a piaci arnal dragabban vett meg egy teruletet. :lol:
Az mondjuk egyértelmű hogy nem tiszta biznisz volt. Csak Perez nem akkor lúzer mint ezek a szerencsétlen katalánok.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11198
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. június 28., szerda 20:31

De ezaz, hogy 20 éve követem a Realt és a mi mocskos és gyanús ügyeinkről csak is az eurobarszán olvastam még. :lol: még az nson se találkoztam olyannal ami bármi illegális Tevékenységről szólna a Realnal. Aztan mindig jön a helyi kefírevő bajnok onnan és összemossa a barszaforumok konteoit a barszelona világhírű maffiatörténeteivel :lol:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9169
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. június 28., szerda 20:29

az a vicces, hogy egy csomó mocskos és gyanús esettel rendelkező klub szurkolójaként ültök fel valami erkölcsi magasságra :lol:
Hoztal egy(!) darab ugyet 25 evvel ezelottrol, amikor az onkormanyzat elvileg a piaci arnal dragabban vett meg egy teruletet. :lol:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13114
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. június 28., szerda 20:16

RealMadridFanatic írta: Tudsz bizonyitekot hozni vagy csak vagdalozol alaptalanul? Ha jol tudom nem ellenunk nyomoz mindenki is, nem nekunk kell Barca studios reszesedest eladni haveroknak irrealis aron es okoz gondot regisztralni barkit is az elso keretbe.

Birok kapcsan meg vegkepp melyen hallgatnek Ovrebo, de bajnoksagon belulrol is volt itt mar egy rakat statisztika buntetokrol es minden finomsagrol. De ha mar Casemiro, a kis szerencsetlen Gavi hany sargat/pirosat uszott meg? Egy szerencseje, amire fogni lehetne, hogy az ovis testevel nem tud kart tenni senkiben, mert alapjaraton olyan, mint egy csivava.
olvasta a barca kifogás kézikönyvben :lol: elkell engedni, időről-időre idejön valaki csaholni, provokálni, engem is frusztrálna ha évek óta nulla lenne a csapatom a bl-ben és még az is kiderülne h bírókat vettünk meg :lol:

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2643
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2023. június 28., szerda 20:13

Tudsz bizonyitekot hozni vagy csak vagdalozol alaptalanul? Ha jol tudom nem ellenunk nyomoz mindenki is, nem nekunk kell Barca studios reszesedest eladni haveroknak irrealis aron es okoz gondot regisztralni barkit is az elso keretbe.

Birok kapcsan meg vegkepp melyen hallgatnek Ovrebo, de bajnoksagon belulrol is volt itt mar egy rakat statisztika buntetokrol es minden finomsagrol. De ha mar Casemiro, a kis szerencsetlen Gavi hany sargat/pirosat uszott meg? Egy szerencseje, amire fogni lehetne, hogy az ovis testevel nem tud kart tenni senkiben, mert alapjaraton olyan, mint egy csivava.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. június 28., szerda 20:10

De még neki áll fentebb, pedig vakon van mint Esmeralda...
Casemiro, bírózás?

uh bazmeg, valamit nagyon tolsz, de adj már nekem is :lol:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

jollybarca
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2023. június 28., szerda 16:22

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: jollybarca » 2023. június 28., szerda 20:07

RealMadridFanatic írta:
Csak kozben csodkozelbol a trukkozes menti meg a klubot, nem tudnak uj jatekost regisztralni es minden idok egyik leggyalazatosabb birobotranya is lehet meg a csodabarca sikerkorszakabol.
hozzuk át a helyére

vicces ez az erkölcsi magasság az állami támogatások vagy a 25 évvel ezelőtti önkormányzatos földmutyi ügyek megúszása után. és akkor arról ne is beszéljünk, hogy perez a csőd szélén állva hirtelen fordulattal tudott figokat igazolni :lol:

vagy a bírózás, akik valami furcsa módon évekig hagyták casemirot ámokfutni, hogy aztán más csapatba igazolva sírjon a meglepődöttségében, mert piros jár azért ha nyújtott lábbal és stoplival csúszik oda az ellenfélnek.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 199 regisztrált és 0 vendég