Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2014. július 8., kedd 14:00

R.M.C.F írta:

Én még soha sem hallottam arról hogy puskás a barcába ment volna hiszen a madridba is csak nagyon nehezen tudott "dezertálni". de ez egy dolog, Di stefanot meg nem a barca adta el a madridnak, hanem mindketten megvették, és a szövetség döntött az 50% játékjog formájában,a barca meg lemondott róla hogy akkor úgy nekik nem kell.

Kubala élt kint akkor már Spanyolországban 56 előtt, ő segítette a magyarokat bekerülni a csapatokhoz (Plattkóval együtt), és mivel Puskás is jó barátja volt, szerette volna ha együtt játszanak, de Czibor, és Kocsis érkezésével is már túltelített lett a csapat, akiket szintén az ő tanácsára igazoltak le, illetve előbbit az emigrációs táborból is kihozta.
Viszont Kubala ugyanígy majdnem Real játékos lett.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. július 8., kedd 11:24

Anyaka írta:
palesz77 írta:Di Stefano-Kubala-Puskás. Hatalmas kép. Nyugodjék békében! :-(
Annak idején úgy volt, hogy Puskás is a Barcaba igazol Kubala segítségével, de már nem volt hely a negyedik magyarnak, illetve Di Setfano-t is leigazolták, de aztán eladták a játékjogának másik felét a Madridnak. Bár az már bonyolultabb volt.
A kép meg Kubala 61-es búcsúmeccséről van. Jó barátok voltak.

Én még soha sem hallottam arról hogy puskás a barcába ment volna hiszen a madridba is csak nagyon nehezen tudott "dezertálni". de ez egy dolog, Di stefanot meg nem a barca adta el a madridnak, hanem mindketten megvették, és a szövetség döntött az 50% játékjog formájában,a barca meg lemondott róla hogy akkor úgy nekik nem kell.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. július 8., kedd 10:19

akkoriban mennyire más volt a közeg... most elképzelni se lehetne, hogy messi és ronaldo egy mezben pózoljon. ez az egy dolog, amiért sajnálom, hogy nem abban az időben születtem.... valahogy talán lett volna lehetőségem ekkora legendákat a pályájuk csúcsán látni.
Így van, teljesen más volt minden. Nem rég piálás közben árulta el az egyik szaktársam, hogy az apja 1970 óta Ajax drukker, a mai napig. És akkoriban baráti áron be lehetett szerezni mezt, persze amíg megérkezett Romániába eltelt egy kis idő. :D
De írtak levelet, aztán jött a csomag, és még a mez mellé adtak képeslapot és még sálat is.
Aztán olyan is volt, hogy a pali írt egy levelet Dino Zoffnak mert nagyon kedvelte, erre Zoff küldött neki egy dedikált mezt.

Szép idők lehettek na.
Love football, hate antifa.

mahitoo(Henke)
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 12:26
Kedvenc játékosaid: Brolin, Henke, Ibra, Ini, Puyol
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mahitoo(Henke) » 2014. július 8., kedd 9:50

Di Stefano. :-( Nyugodjon Békében!

Marky
Hozzászólások: 1904
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Marky » 2014. július 8., kedd 8:03

akkoriban mennyire más volt a közeg... most elképzelni se lehetne, hogy messi és ronaldo egy mezben pózoljon. ez az egy dolog, amiért sajnálom, hogy nem abban az időben születtem.... valahogy talán lett volna lehetőségem ekkora legendákat a pályájuk csúcsán látni.
egyébként remélem, hogy legalább a bbc készít egy külön dokumentumfilmet, mert lassan az összes legendás játékos meghal az 50-es évekből. az utolsó időszak, amikor még a grundfoci élte világszerte aranykorát.

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2014. július 8., kedd 1:14

palesz77 írta:Di Stefano-Kubala-Puskás. Hatalmas kép. Nyugodjék békében! :-(
Annak idején úgy volt, hogy Puskás is a Barcaba igazol Kubala segítségével, de már nem volt hely a negyedik magyarnak, illetve Di Setfano-t is leigazolták, de aztán eladták a játékjogának másik felét a Madridnak. Bár az már bonyolultabb volt.
A kép meg Kubala 61-es búcsúmeccséről van. Jó barátok voltak.

Avatar
Marci
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 1:00
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Marci » 2014. július 8., kedd 0:02

Megvan Suárez szerepe a Barcelonában:

https://www.facebook.com/photo.php?v=1097743583599190

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. július 7., hétfő 22:33

Di Stefano-Kubala-Puskás. Hatalmas kép. Nyugodjék békében! :-(
Remélem a viseletükön nem akadtok fenn..

El Sie7e írta:
Realista24 írta:Suarez mióta 70?
Licitálhatnak a klubok, ha nem akar odaigazolni. Moratat is 30ért vitték volna a németek, most meg kapunk talán 15öt érte, mert a játékos nem akart odamenni.
jó barcás módjára az egyiket fontban írta, míg a másikat euróban :lol: természetesen a pénznem elhagyásával :mrgreen:
A kb 5 hsz-el alattam levő hírre reagáltam.. Abba 70-80-at írtak árnak, én meg arra írtam, hogy ha 70 millió lenne, azzal ki is egyeznék.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. július 7., hétfő 22:28

Suarez mióta 70?
Ahogy bale csípőből 100. Nálunk felfelé,náluk lefelé megy a kerekítés,és ez nem csak a vételáraknál van igy,hanem minden jellemzőben.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2014. július 7., hétfő 22:18

Realista24 írta:
Alexist akarja vagy 3-4 klub - ha lehet hinni a híreknek -, szerintem ezért fog elkelni 35-40 körül, mert ha valaki lejjebb nyomja az árat, akkor a másik fölé licitál. Ezzel a Suárez 70 - Alexis 40-el amúgy még ki is egyeznék, legalábbis a többi hírhez képest mindenképp jónak mondható..
Suarez mióta 70?
Licitálhatnak a klubok, ha nem akar odaigazolni. Moratat is 30ért vitték volna a németek, most meg kapunk talán 15öt érte, mert a játékos nem akart odamenni.
jó barcás módjára az egyiket fontban írta, míg a másikat euróban :lol: természetesen a pénznem elhagyásával :mrgreen:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 7., hétfő 22:15

Alexist akarja vagy 3-4 klub - ha lehet hinni a híreknek -, szerintem ezért fog elkelni 35-40 körül, mert ha valaki lejjebb nyomja az árat, akkor a másik fölé licitál. Ezzel a Suárez 70 - Alexis 40-el amúgy még ki is egyeznék, legalábbis a többi hírhez képest mindenképp jónak mondható..
Suarez mióta 70?
Licitálhatnak a klubok, ha nem akar odaigazolni. Moratat is 30ért vitték volna a németek, most meg kapunk talán 15öt érte, mert a játékos nem akart odamenni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. július 7., hétfő 22:14

Realista24 írta:Ha nem hülye az új vevő, akkor próbálja lenyomni az árat. Eladási kényszerben van a Barca.

Cuardado kijelentette, hogy a Barcába akar játszani jövőre, az elnökük pedig azt, hogy mindent megtesz azért, hogy a klubban maradjon.
Alexist akarja vagy 3-4 klub - ha lehet hinni a híreknek -, szerintem ezért fog elkelni 35-40 körül, mert ha valaki lejjebb nyomja az árat, akkor a másik fölé licitál. Ezzel a Suárez 70 - Alexis 40-el amúgy még ki is egyeznék, legalábbis a többi hírhez képest mindenképp jónak mondható..

Cuadradoval meg Suárez visszatéréséig simán eltudnék képzelni egy 3-5-2-t. De hogy utána mi lenne vele, azt nem tudom.. A VB-n nagyon tetszett a játéka - bár a Brazilok ellen duplanulla volt -, de nálunk nem tudom lenne-e posztja egy 4-3-3-ban pl.. Elől van elég ember, szóval kétlem, hogy oda jönne, jobbhátvédnek meg ő nem túl nyerő. Mindenesetre kíváncsi leszek mi lesz az ügyből, a Fio elvileg 35-ért elengedné - elég sok érte szerintem..

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 7., hétfő 22:02

Anyaka írta:
Géci írta:
A Suarez buli már lezárult, az biztos, csak a pénzre várnak Sanchez-ből, addig nem jelentenek be semmit. Utóbbi nem tudom, hogy most nyaral e, ha igen meddig, de addig talán nem húzzák el, mert már most unalmas olvasni a sok hírt...
Ha nem hülye az új vevő, akkor próbálja lenyomni az árat. Eladási kényszerben van a Barca.

Cuardado kijelentette, hogy a Barcába akar játszani jövőre, az elnökük pedig azt, hogy mindent megtesz azért, hogy a klubban maradjon.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2014. július 7., hétfő 21:53

Géci írta:
A Suarez buli már lezárult, az biztos, csak a pénzre várnak Sanchez-ből, addig nem jelentenek be semmit. Utóbbi nem tudom, hogy most nyaral e, ha igen meddig, de addig talán nem húzzák el, mert már most unalmas olvasni a sok hírt...

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. július 7., hétfő 21:47

The deal on Luis Suarez (27) is done pending details. Could be announced this week. Barcelona will pay 70-80M, no players included. [rac1]

Alexis Sanchez (25) is close to moving to the Premier League. Arsenal main option. Barcelona have formal offers of more than 40M.[rac1]

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. július 7., hétfő 16:45

sander írta:Scolari: "Neymar azt mondta, nem érzi a lábát"
Egy kicsit tul van targyalva ez az egesz Neymar tema. Szabalytalankodtak ellene, minden meccsen elofordul 2-3 ilyen tipusu szabalytalansag, legtobbszor semmi kovetkezmenye nincs, most viszont leserult. Ez van, elofordul az ilyesmi. Nem o volt az elso es nem is az utolso jatekos, aki serules miatt kihagyni kenyszerul egy elodontot, dontot/bronzmeccset.
hehe írta:
sander írta:Scolari: "Neymar azt mondta, nem érzi a lábát"
Persze hagyjad már, szimulál :lol:
A helyzet az, hogy ezt csakis sajat maganak koszonheti. O harcolta ki maganak azt, hogy ha megemlitik a nevet, akkor az embereknek 2 dolog jusson eszukbe rola: "hatalmas tehetseg" es "szimulalo kislany". Persze, sokszor szabalytalankodnak vele, de a legkisebb kontaktnal is ugy rajatszik, mintha ott halna meg a palyan. A nagy szamok torvenye alapjan elobb vagy utobb jonnie kell a serulesnek. Azon meg nem kell csodalkozni, hogy miutan 4x rajatszott, az otodiknel is midenki azt hitte hogy megint szimulal.
palesz77 írta:Ezt meg nem tudom mennyire igaz, de hallottam olyat, hogy Fergie több évig edzéseken direkt "rugdaltatta" CR-t Scholesszal - így kell elírni? :hmmm: -, hogy szokja a rúgásokat, és kevésbé színészkedjen. Persze nem lábtörő belépőkre kell gondolni..
En ugy emlekszem, hogy Ferdinand nyilatkozta, akivel egyebkent kozeli baratok. Inkabb csak annyi volt, hogy edzeseken is kemenyebben leptek neki oda, hogy hozzaszokjon a PL vedoihez.
palesz77 írta:Amúgy én is bízok benne, hogy Neymar idővel kinövi majd ezt a szokását, úgy mint Ronaldo. Szezon elején amúgy tök jól is indult, nem tudom mi lett vele. Nem sikítozott esés közben, rögtön felkelt, a bírókkal se pofázott.. Erre év végén meg már az ellenfél játékosaival is rendre kötekedett. :hmmm: Remélem LE alatt visszatér az őszi énjéhez, az valahogy jobban tetszett..
Uj csapatba kerult, raadasul hatlmas osszegert erkezett, persze hogy maximalisan odatette magat az elejen. Utana meg valoszinuleg az edzo is elmondta neki, hogy nem kotelezo minden aron tovabb menni, az se baj ha elesik es ezzel szabadrugast meg sargat harcol ki. Ev vegere meg elszaladt vele a lo, csak ezekre ment ra.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Faust » 2014. július 7., hétfő 16:10

Neymar meg nyilván nem azért szimulál, hogy a csapata előnyhöz jusson. :smile:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. július 7., hétfő 16:06

Faust írta:Szerintem meg fogadjuk el, hoogy Cé ugyanilyen kis nyápic pöcs volt az első pár MU-s évében. :)
Cé szinészkedett azért,hogy csapata előnyhöz jusson meg mert finnyás volt... ez a Neymar gyerek nem szinészkedik, ez minden ütközéskor meghal ... Láttam már sok szinészt, de ez a gyerek minden ütközésnél úgy visít mintha a lábát törték volna.


Nézzétek újra a brazil- kolumbiát, amikor lesérült ugyanúgy visítozott mint amikor faltolták a meccsen korábban... nevetséges
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. július 7., hétfő 15:54

Nem veletlenul nem fordult meg a fejeben hogy a PLbe igazoljon. Olyan forintatlan lenne ott a pehelysulyaval. Cahill zsebre rakta a brazil angolon.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. július 7., hétfő 15:17

Faust írta:Szerintem meg fogadjuk el, hoogy Cé ugyanilyen kis nyápic pöcs volt az első pár MU-s évében. :)
Azért azt ne feledjük, hogy Neymar-t a kőkemény La Liga-ban faragják, míg CR, a barátságos, faultoktól mentes Premier League-ben színészkedett mint az állat.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 100 regisztrált és 0 vendég