Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4275
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2014. augusztus 1., péntek 17:22

pheco írta:Honnan veszitek, hogy Enrique olyan jó motivátor? Románál egy szezont húzott le, Celtánál is egyet. Simán lehet nagy égés is ebből. Guardiola bevált, hagyjuk az okokat, hogy miért. Tataval már nem sikerült váratlant húzni. Nem értem miért nem keresnek egy már tapasztalt, nagy edzőt.

Sőt,esélyesebb hogy nagy égés lesz,látva az elődök teljesítményét...ráadásul a keret sem elég erős,hogy kompenzálni tudja LE rutintalanságát...egy Ancelotti,Simeone,Mourinho megeszi Enriquet taktikailag,ahogy kell,szóval én sokat az első szezonjától nem várok.
Egy hasonlóval kiegyeznék mint idén, csak huzzunk be egy bajnokságot,vagy király kupát.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. augusztus 1., péntek 17:11

BojanKiki írta:Miért áltatjátok magatokat azzal, hogy egy olyan ember jön a Real Madridba kiszorítani Iker Casillast aki 3 hónapja, még a Levantéba kapott meccsenként 3-at, 4-et, ha nem többet. Persze Navas jó kapus, sőt talán jobb is mint a spanyol, de azt elfelejthetitek , hogy majd ő miatta fog egy Casillas padozni.
Igen, meccsenkent 4 golt kapott. :roll:
Konkretan 38 meccsen 43 golt kapott a Levante. 4 csapat kapott naluk kevesebbet: atletico 26, barca 33, real 38, bilbao 39

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4467
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2014. augusztus 1., péntek 17:09

Más: Miért áltatjátok magatokat azzal, hogy egy olyan ember jön a Real Madridba kiszorítani Iker Casillast aki 3 hónapja, még a Levantéba kapott meccsenként 3-at, 4-et, ha nem többet. Persze Navas jó kapus, sőt talán jobb is mint a spanyol, de azt elfelejthetitek , hogy majd ő miatta fog egy Casillas padozni.
Asszem talán az 5. legkevesebb gólt kapta a Levante, és nem egy győzelmüket, pontszerzésüket neki köszönhették a csapatnál. Azért a Levante idegenben még a nagycsapatok számára is sokszor elég szenvedős szokott lenni, a kemény védekezés és a nagyszerű kapusmunka miatt.

Egyébként meg azért bízunk benne, mert elég egyértelmű, hogy Casillas már nem a régi. Navasnak most nagy a hypeja is, hála a remek VB-jének. Lábbal is jó a labdával, és hihetetlen jó reflexei vannak. Érdemes megnézni egyébként, hogy milyen kemény volt az edzése...

27 éves, lehet, hogy ebben a szezonban még nem, de idővel azért valószínű kifogja szorítani Casillast. Ha a padra akartunk volna kapust, nyilván maradt volna Lopez.
Olvasgatva a szabályait, meg így ránézésre nekem egy Simeone, Guardiola-féle edző jut róla eszembe.
Szerintem elég különböző Simeone és Guardiola, nem mindegy hogy melyik lesz. Mindkettő jó motivátor, de Pepet egy Messi is elnyomta az öltözőben, Simeonenak meg szerintem nincs olyan játékos, aki visszaszólna.

BojanKiki
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2014. július 8., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: Busquets, Iniesta, Bartra
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BojanKiki » 2014. augusztus 1., péntek 16:40

pheco írta:Honnan veszitek, hogy Enrique olyan jó motivátor? Románál egy szezont húzott le, Celtánál is egyet. Simán lehet nagy égés is ebből. Guardiola bevált, hagyjuk az okokat, hogy miért. Tataval már nem sikerült váratlant húzni. Nem értem miért nem keresnek egy már tapasztalt, nagy edzőt.
Olvasgatva a szabályait, meg így ránézésre nekem egy Simeone, Guardiola-féle edző jut róla eszembe.

Más: Miért áltatjátok magatokat azzal, hogy egy olyan ember jön a Real Madridba kiszorítani Iker Casillast aki 3 hónapja, még a Levantéba kapott meccsenként 3-at, 4-et, ha nem többet. Persze Navas jó kapus, sőt talán jobb is mint a spanyol, de azt elfelejthetitek , hogy majd ő miatta fog egy Casillas padozni.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. augusztus 1., péntek 16:07

Honnan veszitek, hogy Enrique olyan jó motivátor? Románál egy szezont húzott le, Celtánál is egyet. Simán lehet nagy égés is ebből. Guardiola bevált, hagyjuk az okokat, hogy miért. Tataval már nem sikerült váratlant húzni. Nem értem miért nem keresnek egy már tapasztalt, nagy edzőt.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. augusztus 1., péntek 13:58

BojanKiki írta: Idén az Atletico már sehol nem lesz.
az engem nem érdekel hol lesznek, de azért titeket verjenek oda-vissza, nekünk meg adjanak 6 pontot és minden rendben lesz. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

BojanKiki
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2014. július 8., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: Busquets, Iniesta, Bartra
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BojanKiki » 2014. augusztus 1., péntek 13:55

Kicsit kezdem úgyérezni magam, mint 2008 nyarán. Lehet mégse lesz olyan szar évünk. Enrique szerintem még Guardiolánál is jobb motivátor, de taktikailag nincs úgy felkészülve sajnos, de valami korrekt még kisülhet ebből. Ennek ellenére nálam 70% hogy ti lesztek a bajnokok. Idén az Atletico már sehol nem lesz.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. augusztus 1., péntek 13:49

Géci írta:Támadással eddig sem volt baj... Főleg amikor Messi sérült volt :roll:
De így, hogy elmegy, nem lesz annyi értelmetlen/pocsék beívelés.. Ez még egy jobb napján volt, mert kb 3 egész használható lett.. :roll: Az utóbbi időben amikor megkapta a szélen, és benézett középre, én már hátradőltem a fotelban, hogy nem lesz semmi, olyan szinten adogatott már be. Mondjuk a Villarreal ellen bejött 2 is, de ott meg mindkettő öngól volt.. :lol: Jobb lenne nekünk, ha elmenne..

A Messis résszel meg egyetértek. Akkor voltunk idén a legdinamikusabbak, amikor Leo nem lépett a pályára. De remélem jövőre nem így lesz, és újra a 08/09-eshez hasonló Messi fog kifutni a gyepre - mindjárt belelóg a kezem a bilibe..

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. augusztus 1., péntek 13:37

Támadással eddig sem volt baj... Főleg amikor Messi sérült volt :roll:

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. augusztus 1., péntek 13:23

Kerlon írta:Semmi gond, maguk alatt vágják a fát. Cuadrado meg majd sírj, hogy ő nem jhv és, akkor jön az, hogy neki is találni kéne egy helyet elöl.
Hát mondjuk Dani elküldésével szerintem pont nem.. Alves már csak a nagy fizetést markolta fel, amúgy semmit nem csinált szinte. A legemlékezetesebb momentuma idén az volt, amikor felvette a neki bedobott banánt, és megette.. Nem mintha Cuadrado jobb VÉDŐ lenne, de támadni jelenleg jobban tud, legalább egy dologban erősödünk.. A mostani Alvesnél meg szerintem a védőmunkája is jobb, még ha nem is sokkal. Mindenesetre visszalépés nem lesz a kolumbiai, abba szinte biztos vagyok - még ha én is ökörségnek tartom azt, hogy leigazoljuk jobbhátvédnek.

De én még Montoyában is bízok, ő lesz a mi Carvajalunk.. :D

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. augusztus 1., péntek 13:09

montoya megoldja.







:mrgreen:
Kép
Kép
Kép

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. augusztus 1., péntek 13:06

Kerlon írta: akkor jön az, hogy neki is találni kéne egy helyet elöl.
játékostemető. :mrgreen:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. augusztus 1., péntek 13:06

Semmi gond, maguk alatt vágják a fát. Cuadrado meg majd sírj, hogy ő nem jhv és, akkor jön az, hogy neki is találni kéne egy helyet elöl.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4467
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2014. augusztus 1., péntek 12:56

Barca logic; eladjuk a szélsőhátvédünket, mert gyengén védekezik, és hozunk helyette egy szélső támadót. :lol:
Őt max egy 3-5-2ben tudnám elképzelni, de nem hiszem, hogy azt erőltetné majd LE, ahhoz kevés középhátvéd van. Ráadásul nem csak mennyiségben, de minőségben is kevesek.

Istenem, de jó lesz végre, hogy nem kell néznem Alves tenyérbemászó pofáját. :'(

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. augusztus 1., péntek 12:55

Csabi írta:ja, alvesnak megmondták hogy csomagoljon. izgi lesz. :mrgreen:
Mérgébe kinek a mezszámát fogja viselni? :hmmm: :mrgreen:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. augusztus 1., péntek 12:53

ja, alvesnak megmondták hogy csomagoljon. izgi lesz. :mrgreen:

Drake
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:39
Kedvenc játékosaid: Henry
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Arsenal

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Drake » 2014. augusztus 1., péntek 12:41

Bocs a dupláért.

Puyol kérésére Busquets fogja megkapni a Kapitány legendás, 5-ös mezszámát. Busquets a szombati edzőmeccsen már ebben lép pályára. [md]

Én nem Businak adnám,de inkább Ő viselje mint egy Matyiő kaliber.

Más: a sport és a mundo szerint is szerződésbontás lesz Alvessel,és a helyére Cuadrado kerülhet.

Drake
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:39
Kedvenc játékosaid: Henry
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Arsenal

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Drake » 2014. július 31., csütörtök 21:57

Aki már 2 hete nem cigizett.Ki tudja,hogy ez mit hoz ki belőle... :lol:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. július 31., csütörtök 21:54

h3x0r írta:
'shutterisland írta:a 3-5-2-ről meg addig ne is beszéljenek, még nincs legalább 3 normális középhátvéd...
Harom?? Csak szepen sorjaban. Eloszor legyen egy normalis kozephatvedetek :mrgreen:
Hát ott van ludas Matyi :mrgreen: :D

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. július 31., csütörtök 21:32

'shutterisland írta:a 3-5-2-ről meg addig ne is beszéljenek, még nincs legalább 3 normális középhátvéd...
Harom?? Csak szepen sorjaban. Eloszor legyen egy normalis kozephatvedetek :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 211 regisztrált és 0 vendég