Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. január 12., hétfő 13:03

A mi meccsunk osszehasonlithatatlan a tegnapival. Mi a Calderonban jatszottunk egy kupamerkozest,ahol nagyon jol tudta Simeone,egy gyozelemmel nagyon nagy sansz lenne arra,hogy a Bernabeuban kibekkelik es tovabbjutnak. Tudjuk jol azt is,hogy az Atletico 200%-on porog ha az ellenfel a Real Madrid. Tegnap egy faradtabb,nyomottabb,fasult Atletico Madridot lattam a palyan,illetve az idei teljesitmenyet figyelembe veve egy kurvajo Barcelonat. Messi is kb mintha az eleteert jatszott volna,rengeteget mozgott es futott,es ha o igy jatszik,akkor altalaban a Barca behuzza a meccset. Raadasul Simeone biztos,hogy a bajnokira mas hozzaallast vart el,maskepp epitette fel a taktikat a Nou Campban.
Nem pörög itt senki,csak álságos kifogásuk mögé bújni,mint pölö a "szerencse",mégegyszer mondom szánalmas.
Ha mi,olyan elánnal játszunk,gondolok itt főként a támadóinkra,mint tegnap a barca,akkor nincs miről beszélni.Akkor legrosszabb esetben is 2-2 ami nekünk több mint jó lett volna a hazai meccsre.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. január 12., hétfő 12:59

Az viszont biztos,hogy szerdan utni kell az Atleticot
mindenki szerdán akarja feltöröltetni a padlót szerencsétlen matracosokkal, de továbbra is csütörtökön lesz a meccs. :D
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2015. január 12., hétfő 12:57

A mi meccsunk osszehasonlithatatlan a tegnapival. Mi a Calderonban jatszottunk egy kupamerkozest,ahol nagyon jol tudta Simeone,egy gyozelemmel nagyon nagy sansz lenne arra,hogy a Bernabeuban kibekkelik es tovabbjutnak. Tudjuk jol azt is,hogy az Atletico 200%-on porog ha az ellenfel a Real Madrid. Tegnap egy faradtabb,nyomottabb,fasult Atletico Madridot lattam a palyan,illetve az idei teljesitmenyet figyelembe veve egy kurvajo Barcelonat. Messi is kb mintha az eleteert jatszott volna,rengeteget mozgott es futott,es ha o igy jatszik,akkor altalaban a Barca behuzza a meccset. Raadasul Simeone biztos,hogy a bajnokira mas hozzaallast vart el,maskepp epitette fel a taktikat a Nou Campban.

Szoval nem kell ezen porogni,nem lehet osszehasonlitani a ket meccset. Az viszont biztos,hogy szerdan utni kell az Atleticot,ha ki is esunk,legalabb nyerjunk! En azt varom a csapattol,hogy a Bernabeuban sajat kozonseg elott nekik esunk,letamadjuk oket,es ha sikerul megforditani a parharcot,akkor sikerul,ha nem,akkor ez van,de legalabb probaljuk meg,ami a csovon kifer,essunk nekik.
:goat:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. január 12., hétfő 12:51

Szerintem több votl nekik, mint ellenünk. A probléma azzal volt inkább, hogy a barcával ellentétben viszont mi tényleg nem tudtunk veszélyeztetni a kapujukat.
Én a kifejezett ziccerekre gondoltam,olyanokra nem emlékszem,bár igaz hogy dolgoztam közben,volt pár perc amit nem láttam.De összességében sztm a barca uralta a meccset.
jó, de azért azt tegyük hozzá, h a barca nem is a calderonban játszott..
Nos tényleg nem,de nem tudhatjuk mi lett volna ha az atma játszik otthon.A barca máshogy nem nagyon tud,meg az atma sem,max a közönség ami az atma fele billenthette volna...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. január 12., hétfő 12:41

CS0ki írta:
de a matracosoknak nagyon momentuma sem volt
Szerintem több votl nekik, mint ellenünk. A probléma azzal volt inkább, hogy a barcával ellentétben viszont mi tényleg nem tudtunk veszélyeztetni a kapujukat.
jó, de azért azt tegyük hozzá, h a barca nem is a calderonban játszott..
messi mégis ott lesz a gálán. reméljük nem azért mert megtudtak valamit az eredményről
állítólag az ez évi kollekció is megvan. :lol: :lol:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. január 12., hétfő 12:40

de a matracosoknak nagyon momentuma sem volt
Szerintem több votl nekik, mint ellenünk. A probléma azzal volt inkább, hogy a barcával ellentétben viszont mi tényleg nem tudtunk veszélyeztetni a kapujukat.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 12., hétfő 12:36

Én is csak abban láttam a különbséget, hogy tegnap a Barca nekik ment izomból mi meg lötyögtünk ellenük +formában sincs az első 3-as. A Barca sem nagy gólokat lőtt, de pont az ilyen gólokhoz kell az akarat, mikor mindegy mi lesz, de mész.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. január 12., hétfő 12:28

Nekik szerencséjük volt, nekünk nem. Nálunk nincs egy meghatározó láncszem, náluk ott van mindenki. Nem kell ezt tùlgondolni...
Jaj hagyjuk már mindig azt a szerencsét,a barca lesimázta az atmat,mindegy milyen gólokkal,de a matracosoknak nagyon momentuma sem volt.Mimeg a calderonban játszottun ahogy játszottunk,de nem megyek bele mert megint fel**om magam,majd csütörtökön lehet kozmetikázni,de ahhoz a kupameccshez amit mi játszottunk velük,a szerencsének semmi köze.A támadóink szerencsétlenkedéséhez annál inkább.Ne csináljuk már ezt a szánalmas kifogáskeresést,férfiatlan.
Az a triblis brazil meg,egyre inkább kezdi igazolni azt,amit sejtettem már akkor mikor átjött europaba.Sok emberrel ellentétben.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

nagyi
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 9:38
Kedvenc játékosaid: Zinédine Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: nagyi » 2015. január 12., hétfő 10:42

Hát én abban látom az esélyt a hét közben ellenük ha gyorsan találunk egy gólt.

Én simán pirosat adtam volna tegnap mikor a brazilt elkaszálták.

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. január 12., hétfő 10:38

Hát én nem tudom.Amikor nálunk Pepe vadult én akkor is elitéltem.
Mondjuk ők a szegények csapata nem gond ha ilyeneket csinálnak.
Ennyi.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2015. január 12., hétfő 10:36

Arról mér ne is beszéljünk, hogy amit az Atléticó-nak megengednek minden meccsen, az vmi botrány. Tegnap a szerencsén múlt, hogy Neymar bokája nem tört ketté és mi történt? Semmi. :lol:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. január 12., hétfő 10:35

csabi87 írta:Azért azt megkérdézném hogy az Altetico játékában mit lehet szeretni egy szurkolójuktól.
Tegnap is miket csináltak...Igazi bunkó banda.
Annyira nem nehéz ezt megfejteni. :) Képzeld magad a helyükbe. Van egy csapat, amelyik szinte mindig csak másodhegedűs volt a városban, és sokadik csapat a bajnokságban. Néha feljutottak a csúcsra, de összességében elmaradtak az élmenőktől (Real, Barca). Aztán jött egy Simeone, aki megcsinálta az Atletico sikerkorszakát, és minden évben elhozott nekik valamilyen kupát. Szerinted melyik szurkolót érdekli az, hogy milyen ocsmányul fociznak?
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. január 12., hétfő 10:25

végülis a kezezésnél kellett volna az első sárgát kapnia a kapusos sztorinál meg a másodikat de szerencsére neki elnézik ezeket a dolgokat így egy szenzációs gólt is láthattunk tőle. nagy szerencse.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. január 12., hétfő 10:22

Azért azt megkérdézném hogy az Altetico játékában mit lehet szeretni egy szurkolójuktól.
Tegnap is miket csináltak...Igazi bunkó banda.
A Barcelona meg felszívta magát,otthol játszottak.Majd idegenbe lehet tőlük várni botlást szerintem.
Ennyi a történet.

Azért a bíró megint külön szám volt.Mondjuk Messi kezezését nem észrevenni,de ez csak egy a sok közül.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: danianevem » 2015. január 12., hétfő 10:12

Egyrészt nyilván megzavarta őket a gyorsan bekapott gól (főleg a milyensége miatt), de szerintem inkább az volt a döntő tényező, hogy egyszerre a háromból három támadó is kb. azt hozta, amit tud. Messi pl. már vagy 6-7 meccse be sem talált az Atléticonak, most meg azzal kezdte a találkozót, hogy beforgatta a fél védelmüket.

A Neymar-gól után meg szerencsére megérezték a vérszagot és hajtottak végig a félidőben. A másodikra már rendezni az Atlético a sorait, de játékban nem fekszik nekik az, hogy futniuk kell az eredmény után...

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2015. január 12., hétfő 10:11

Tegnap kijött a lépés, odatették magukat a játékosok. Volt pressing, kisegítették egymást. Mindig így kellene.
Arra kell rájönni, mitől esik szét a csapat játéka egyik hétről a másikra. Azért azt se felejtsük el, hogy otthon játszottunk, ahol a PSG-t is elküldtük haza. Idegenben nagyon harmat a csapat. Lásd Parizs, Sociedad, Madrid.
Továbbra is azt mondom, ez az egy győzelem nem változtat a jövőnkön. A vezetésben óriási válság van, ami ki fog hatni a csapatra, pláne, hogy jön a kampány időszak és megy majd a sárdobálás. Nem csak klubon belül, kapjuk kívülről is rendesen.
Állandóan ez a Messi téma, elmegy, nem megy, megkérte az elnököt, hogy küldje el Lucho-t. Ez vagy igaz vagy nem, de arra jó, hogy ellentéteket szüljön klubon belül. Ha csak 1 játékos elhiszi, hogy volt ilyen beszélgetés, már kész a káosz, mert fognak mellé állni csapaton belül. Ez így működik sajnos minden munkahelyen.
Örülni kell a sikernek, de ettől a gondok nem múltak el. Viszont én nem vártam a tegnapi győzelmet, meg voltam győződve, hogy kibekkelik az álló focinkat és pontrúgásból, kontrákból bevernek párat. De nem állófocit nyomtunk, elöl tarthatatlan volt mindenki, működött a letámadás és vissza is zártunk időben.
Megkérdezném 4 szemközt Lucho-t, ezt eddig miért nem láttuk? Kíváncsi lennék, mit mond kamerákon kívül.

Neymar lassan kezdi azt mutatni, amiért kifizettük érte azt a nemtudnimennyisokpénzt :D , de ha itt megelégszik és megáll a fejlődésben, akkor annyit nem fog hozni mint sokan várják. Ha még 1 szintet tud lépni a következő idényre, akkor van egy igazi top húzóemberünk a következő évekre.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: miro » 2015. január 12., hétfő 9:57

Azért az Atma sem azt nomyta, mint ellenünk. Talán köszönhető ez annak is, hogy hét közben viszonylag tartalékosak voltak, emiatt szerintem óvatosabbak is, meg sem próbáltak támadni, itt valamivel nyiltabban játszottak. Meglepően sok olyan helyzet volt, hogy a barca relatíve tisztán vitte rá a védőikre a labdát, ráadásul nagyon korn hátrányba is kerültek, ez még inkább nyiltabbá tette őket, kicsivel több kockázatot vállaltak.
Pontosan,korán lőttek gólt,akkor az Atleticonak föl kell adnia ezt a fajta játékot.
Nekünk ez sosem sikerül,mi kapjuk tőlük az elsőt.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. január 12., hétfő 9:54

Realista24 írta:A tegnapi meccsről volt szó, nem a szezon eddigi teljesítményéről.
Ha azt mondod, hogy nem voltak jobbak annál, amit mi mutattunk az Atma ellen, akkor bajok vannak.
Ők nyerni akartak, mi meg alibi döntetlenre mentünk, esetleg egy egygólos vereségre.
Én arra akartam volna célozni, hogy ugyan annyi köze volt a meccshez az Atletinek mint ellenünk kb. Az tiszta sor, hogy nem kapartunk mint disznó a jégen, majd csak akkor amikor bekaptuk a második gólt, és még az első 10-15 percünkben, de ha ott a kezdésnél pl Ramos fejese bemegy akkor ki tudja mi lett volna a vége... Viszont Te se mond azt, hogy tegnap minden gól mindennapos szép gól volt, és nem volt megspékelve egy deka szerencsével sem. Ez kb olyan meccs volt mint tavaly amikor mi is ha jól rémlik 3-0 vagy 3-1-re nyertünk 2 megpattanóval... :Đ

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. január 12., hétfő 9:50

Azért az Atma sem azt nomyta, mint ellenünk. Talán köszönhető ez annak is, hogy hét közben viszonylag tartalékosak voltak, emiatt szerintem óvatosabbak is, meg sem próbáltak támadni, itt valamivel nyiltabban játszottak. Meglepően sok olyan helyzet volt, hogy a barca relatíve tisztán vitte rá a védőikre a labdát, ráadásul nagyon korn hátrányba is kerültek, ez még inkább nyiltabbá tette őket, kicsivel több kockázatot vállaltak.

A rossz hír, hogy ellenünk ezt nem kell megtenniük, nálunk biztos, hogy bunker lesz. Tudják, hogy 1-1 talált gól náluk akármelyik meccsben benne van, mi meg nem hinném, hogy négyet lövünk.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: miro » 2015. január 12., hétfő 9:48

A Barca támadóhármasa kb 2 fokozattal gyorsabban játszott mint a mieink hét közben.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 82 regisztrált és 0 vendég