Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. október 19., vasárnap 11:51

Egy jó Pogba kéne most, erődemonstrációnak a középpályára. Élve megennénk őket: Pogba Kroos Modric meg a BBC.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. október 19., vasárnap 11:49

ziro4vr írta:Szerintem sok gólos, piros lapos meccs lesz, lökdösődésessel meg ilyenekkel. Balet padra tenném, de valszeg kezdő lesz.. Náluk meg most Neymar a fő veszélyforrás, illetve kéne valaki, aki Messit leütközi majd a kpn.
Elvileg Kroos feladat lesz Messi, legalabbis egy par hetes Marca cikk szerint.
Galakezdo lesz, en pedig a 4-4-2-ot csapatnam.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. október 19., vasárnap 11:48

Szerintem sok gólos, piros lapos meccs lesz, lökdösődésessel meg ilyenekkel. Balet padra tenném, de valszeg kezdő lesz.. Náluk meg most Neymar a fő veszélyforrás, illetve kéne valaki, aki Messit leütközi majd a kpn.
Nem illik.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. október 19., vasárnap 11:43

Géci írta:Odaát már mennek a fogadások a CR tizire... Régen vártam ennyire Clásicot az az igazság! :D
CR tizi nem lesz.
ellenben lesz barca tizi és/vagy ramos/pepe piros, nem feltétlen ugyanazért az esetért.

sztem x lesz vagy kikapunk, lefocizni nem tudjuk őket, kp-n kevesek vagyunk védekezésben minőségre és darabszámra is, náluk meg régóta akadozik a gépezet.

ami biztos, hogy a gálakezdő lesz a pályán nálunk, aztán vagy elég lesz vagy nem.
Kép
Kép
Kép

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. október 19., vasárnap 11:41

Odaát már mennek a fogadások a CR tizire... Régen vártam ennyire Clásicot az az igazság! :D

Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: danianevem » 2014. október 19., vasárnap 11:36

palesz77 írta:...
:agree:
h3x0r írta:...
A bayernes részhez: én bevallom szurkoltam a Münchennek a Real ellen, de pont azért, mert tavaly tőlük kaptunk egy finoman szólva emberes pofont, így reménykedtem hátha pont ők fognak megállítani Titeket. Nem sikerült nekik, majd teljes joggal megnyertétek a BL-t. Mint ahogyan gondolom nektek is jobban esett volna, ha nem Simeoneék ejtenek ki minket, hanem Mourinho mutathat egy fityiszt az azt megelőző pár évért.

Messis részhez: de pont ez az, hogy trollfootballos dolgok képviselik ezt a szintet. Nagyjából olyan, mintha a goal.com-os vagy NSO-s hozzászólók összeesküvés-elméleteiből indulnánk ki. Messi meg nyilván egymillióból egymillió Barcelona-szimpatizáns szemében jobb, mint CR, függetlenül attól, hogy éppen kinek megy jobban. Nem szakmai okokból kifolyólag, hanem mert Leóhoz lehet kötni kismillió kellemes emléket, míg a portugálhoz (egy Barcásnak) nem.

De, hogy legyen alapja a dolognak: Messi gólpassz> CR gól. Na gyertek :box: :lol:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. október 19., vasárnap 10:47

palesz77 írta:A Mourinho féle Chelseanek meg nem tudom mikor kellett volna drukkolni, de lehet valamit elfelejtettem, szóval ebbe lehet igazad van.
- Ezt a végét meg egyáltalán nem tudom hogy raktad össze. Messi tavaly szar volt? Igen, mindenki mondta is nálunk, hogy ez kevés.. A gólpassz dolgot meg csak ti fújjátok fel ennyire, nálunk senki nem mondta - legalábbis én nem emlékszem rá -, hogy Messi gólpasszai többet érnek egy CR gólnál. Szimplán örülünk neki, hogy idén inkább a gólpasszokat szórja, és nem ő az első számú gólfelelős, mert így Neymar és Suárez is nagy eséllyel a jobbik énjét tudja majd hozni, és lehet, hogy faszán fog működni a Messi-Neymar-Suárez trió. Ebből jött nektek az, hogy gólpassz > gól, meg hogy az Aranylabdát is erre kell már adni, de nálunk ilyet senki nem mondott..
- a chelsea-nek a BL elodontoben drukkolt a barcasok nagy tobbsege, de nem azert hogy megbosszuljak az atleticon hogy kiejtettek titeket, hanem mert a tobbseg (ugy forumon mint a valo eletben) ugy gondolta, hogy mou-nak tobb eselye van ellenunk. Sokak szerint ironikus hogy annak a bayernnek szurkoltatok, akiktol elozo evben kaptatok egy megszegyenito 7-est, majd annak a chelsea-nek, akit utanunk a legjobban gyuloltok, mourinhorol nem is beszelve, akit talan meg nalunk is jobban gyuloltok. Vegul pedig az az atletico, aki megfosztott titeket nem csak a BL elodontotol, hanem a bajnoki cimtol is, raadasult pont a sajat stadionotokban. Mondjuk engem ez nem zavart, en is mindig a barca ellen szurkolok, barki is legyen az ellenfel.
- a golpassz > gol dolog az angol trollfocin kezdodott, ott szuletett sok ilyen poszt es komment. mindket oldal onnan vette at. (azt hogy milyen sorrendben, marmint ti kezdtetek hangoztatni vagy mi, mar nem tudom)

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. október 19., vasárnap 10:15

dzsi91 írta:...
Mondjuk attól még, hogy odaírod, hogy nem általánosítasz, totál lesarkítottad az egészet.. Ennyi erővel a Madrid drukkerekről tökéletes jellemzést lehet adni az alapján, amit a Madridom fb-ján produkálnak.

- A direktebb foci nem egyenlő a Mourinho féle "1-0 után kontrákra játszunk" focival, olyat senki se szeretne nálunk látni. Kb képzeld úgy, hogy a 05/06-os szezonhoz hasonló játékot szerettünk volna/szeretnénk, több egyéni villanás, gyorsabb akciók. A mostani játékotokra meg senki nem mondta szerintem, hogy antifoci, úgyhogy ez nem épp úgy van ahogy leírtad. (Amúgy a tiki-taka az újságírók kitalációja, ilyen letámadós, rövid passzos foci eddig is volt, ez után is lesz, de ez most lényegtelen igazából. :D )
- A saját neveléses dolog is túl van misztifikálva, a Barca drukkerek döntő többsége tudta jól akkor is, hogy nem lehet csak saját nevelésekből megélni hosszútávon, persze akkor örültünk nekik, de senki nem hitte, hogy ez örökké így mehet. Csak az olyanok hitték el, akik full elvakultak voltak, de ilyen nálatok is akad bőven, ismét csak a Madridom fb oldalát tudom felhozni. Úgyhogy ilyen téren ti sem álltok jobban szurkolókban, max Realistának köszönhetitek, hogy itt nem trollkodnak.. :D
- A vezetőségnek meg nem tudom mi köze van a drukkerekhez, nem mi választottuk meg őket.. :lol: És nem találsz olyan Barcadrukkert szerintem egész Eurobarcán, aki szeretné ezt a brigádot. Úgyhogy ezt se igazán értem.
- Neymar fetrengéséből is elege van a nép javának, anno volt 1-2 ilyen hsz emlékeim szerint tényleg, hogy ezért fetreng, hogy ne sérüljön le, de nem ez az általános közvélemény, úgyhogy nem tudom miért ezzel azonosítottad a szurkolótábort. Mindenki azért imádkozik, hogy kicsit legyen végre izmosabb, és kevésbé tudják elnyomni. Amúgy idén szerintem sokat fejlődött ilyen téren, a legtöbbször megpróbál továbbmenni, és nem sikítva borul el, én már ennek is örülök. :D
- Suárez is sokak szemében szúrta a szálkát anno, de hát a drukker már csak ilyen, a sajátját jobban szereti. :D De ezzel ti is így vagytok, ha nálunk Pique rugdosott volna földön fekvő embert, akkor nem mosta volna le magáról soha a hentes nevet.. Busi is még mindig annyiból áll nektek, hogy folyton fetreng, pedig már vagy 3 éve nem adott elő komolyabb magánszámot - mondjuk ezek után tuti,hogy a Classicon bedob valami műsort. :D
- Mourinho meg tényleg az antikrisztus! :D Na jó, nem, de még nálatok is sokan örültek, hogy távozott, mert a személyiségével vannak problémák - szerintem -, Carlo papa sokkal jobban illik a Real profiljába, mint José. A Bl győzelmet meg aláírom, hogy sokan azért adták volna oda az Atleticonak, hogy ne ti kapjátok, de volt olyan is, aki elismert titeket - pl én.
- A Bayernes részhez meg annyit, hogy ha mi a Dortmunddal játszottunk volna 1 évvel azután, hogy Lewa kilőtt titeket a Bl-ből, ti Spanyol - bocs, Katalán - zászlókat lengetve drukkoltatok volna a mi sikerünkért nem..? :lol: Gondolom.. Miután olyan hsz-eket lehet itt olvasni, hogy nem tudjátok kit utáltok jobban, az Atleticot, vagy minket. Biztos nem annak drukkolna az egész Madridom, hogy mi is nyeljünk be vagy 6 gólt.. A Mourinho féle Chelseanek meg nem tudom mikor kellett volna drukkolni, de lehet valamit elfelejtettem, szóval ebbe lehet igazad van.
- Ezt a végét meg egyáltalán nem tudom hogy raktad össze. Messi tavaly szar volt? Igen, mindenki mondta is nálunk, hogy ez kevés.. A gólpassz dolgot meg csak ti fújjátok fel ennyire, nálunk senki nem mondta - legalábbis én nem emlékszem rá -, hogy Messi gólpasszai többet érnek egy CR gólnál. Szimplán örülünk neki, hogy idén inkább a gólpasszokat szórja, és nem ő az első számú gólfelelős, mert így Neymar és Suárez is nagy eséllyel a jobbik énjét tudja majd hozni, és lehet, hogy faszán fog működni a Messi-Neymar-Suárez trió. Ebből jött nektek az, hogy gólpassz > gól, meg hogy az Aranylabdát is erre kell már adni, de nálunk ilyet senki nem mondott..

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. október 19., vasárnap 10:08

ja nem bocs. 251 a ligarekord. ha ellenünk megint lő két tizigólt akkor dönti meg.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. október 19., vasárnap 9:53

én úgytudom a tegnapi góljával döntötte meg a ligarekordot és szerintem a katalánok legjobbgóllövője már egy ideje de engem full nem érdekel mi történik arra fele szólva közel sem biztos.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. október 19., vasárnap 9:11

csak egy kérdés.
fogalmam sincs miről ment itt a vita tegnap este. azt sem tudom, h messi hány gólnál jár. annyit tudok, h tegnap este szerzett egyet és, h a barca még mindig nem kapott gólt.

a kérdés az, h hány gól kell messinek, h a barca legjobb góllövője legyen és, h mi van azzal a hírrel, h megakarják állítani a játékot, ha gólt szerez és megdönti a rekordot?
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2014. október 19., vasárnap 8:19

Pont azzal általánosítasz, higy leírod, van 1-2 normális Barca szurkoló, nem akarsz általánosítani.
Ez egy begyakorolt mondat, ami lassan szállóigéve változik. Nem hiszem, hogy abból a pár millió szurkolóból 1-2 normális csak. Sőt! Sokkal több olyan drukker van, aki a földön tud maradni 2 lábbal minden helyzetben, csak ti abból a 10-20 állandó fórumozóból indultok ki, akik ide v oda írnak. Nagyon sokan nem fórumoznak, pont ezért, mert nem akarnak a kisebbséggel azonosulni még véletlenül sem. Márpedig a net az egy ilyen dolog. Megbélyegez kőkeményen mindenkit, mivel személyes tapasztalatod nincsen, csak az átlag hozzászólásokra tudsz hivatkozni.
Én aláírom, hogy van 1 szűklátókörű réteg, akiknek abból áll a napjuk, hogy győzködik magukat a hülyeségekről és ha vki azt állítja, hogy Ronaldo jobb mint Messi akkor személyes sértésnek veszi és köpködi a hülyeségeket.
Mindkét oldalon megvan ez. Ami itt megy Messi esetében sokszor, hogy lassan már egy középszerű játékosnak próbálják egyesek beállítani Ronaldoval szemben, na az is vicces.
Szóval egyik kutya, másik eb. Mindkét oldalon megvan az a pár fórumozó, a világban meg van rajtuk kivül sok millió normális.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. október 19., vasárnap 5:11

Azért valamilyen szinten művészet amit ez az ifju Barca szurkológeneráció művel 2009től napjainkig.

-Ugye volt a tiki-taka ami gyönyör amit imádni kell minden más szar és nem foci,mostmár sokan direktebb focit szeretnének látni ami ugye az amit mi tolunk csak eddig antifoci néven futott...
-A Barca 300 éve a saját nevelésekből él, ki neveli az aranylabdásokat és nem költ sokat játékosokra,mostmár hogy a nagy generáció kifele megy már nem olyan fontos ez a nevelősdi maszlag,jöhet a 100millás neymar és 80 millás Suarez és a nagybevásárlás.
-Vezetőségük remekül felégetett mindent amit klubjuk tisztaságáról összehazudtak.
-CR egy szinész szar,de amit Neymar leművel az normális mert ő annyira zseni,hogy kénytelen inkább szinészkedni minthogy megsérüljön.
-Pepe egy állat,Ramos is. Suarez így,hogy nem hozzánk jött máris egy szimpatikus fiatalember.
-Mourinho maga az antikrisztus de Simeone Atletico-ja bl győzelmet érdemelt volna azután ,hogy kiszopatták őket a bl-ből majd bajnoki címet ünnepeltek a stadionjukban.
-Néhányan olyan mélyre süllyedtek,hogy annak a bayern-nek szurkoltak akik egy évvel azelőtt rongyosra verték őket, de mi bosszút álltunk rajtuk is...végül a legszánalmasabbak képesek voltak minden gyűlöletük forrásának szurkolni,Mourinhonak és a Chelseanek...
-Aztán Messi látványosan SZAR volt tavaly,mit lehetne kitalálni? CR nagyon termeli a gólokat abban Messinek már nincs esélye...hmm nehéz ügy.ááááá Gólpassz, az jó lesz, ja hogy tavaly CR ugyanannyi meccsen több gólpasszt adott mint messi?Nem baj mostantól számít :lol:

Nem az a baj,hogy többségük gondolkodása teljesen logikátlan és olykor primitív, hanem hogy nincsenek elveik,nincsen egy ideál ami mellett kitartanak, kitalálnak maguknak egyet aztán ha az megbukik jön egy másik...Elvek nélkül nehéz az élet, de hát aki győzi a saját nyálát törölni az arcáról annak egészségére. :D (ugye vannak a korrekt barcások,1-2darab asszem,azokra ez nem jellemző még mielőtt az lenne ,hogy általánosítok :D )
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. október 19., vasárnap 0:36

Csabi írta:a barcelona sikeresebb, mert ha beleszámoljuk a gamper kupákat meg a katalán kupákat akkor nekik több kupájuk van, mint nekünk, amúgy meg fejezzétek be az ironizálást mert:

copa del rey > liga
gólpassz > gól.

jaaj...ugyanaz mint franco....hülye magyarázatok.....szánalmas
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. október 19., vasárnap 0:35

Franco egy eszköz és nem több a sikeresebb csapat lehúzására.
Balaster.
A real anno, bernabeu miatt lett akkora sikercsapat. mi itt erre mint sok másra büszkék vagyunk. ....a barca jó csapat de nem real madrid.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27364
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. október 19., vasárnap 0:33

teszler írta:
Valakinek itt nagyon nehéz elfogadni azt, hogy A Real Madrid sikeresebb csapat spanyolországban és nemzetközileg mint a Barcelona.
Nem csak itt, a másik oldalon is. :coffee: :lol:
+ a világ többi táján, a többi csapat szurkolóitól... hány embertől hallom, hogy az 5 BEK cím semmit nem ér. Volt a Real Madrid és ennyi... a többi csapat szinte amatőrökből állt. Sörhas, stb... Tehát a Real semmivel sem sikeresebb, mint a barca vagy a MU... hiszen a BL is csak 92-óta van.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. október 19., vasárnap 0:32

a barcelona sikeresebb, mert ha beleszámoljuk a gamper kupákat meg a katalán kupákat akkor nekik több kupájuk van, mint nekünk, amúgy meg fejezzétek be az ironizálást mert:

copa del rey > liga
gólpassz > gól.

teszler
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2013. május 7., kedd 10:25
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: teszler » 2014. október 19., vasárnap 0:30

Valakinek itt nagyon nehéz elfogadni azt, hogy A Real Madrid sikeresebb csapat spanyolországban és nemzetközileg mint a Barcelona.
Nem csak itt, a másik oldalon is. :coffee: :lol:
Hala Madrid!

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2014. október 19., vasárnap 0:24

Valakinek itt nagyon nehéz elfogadni azt, hogy A Real Madrid sikeresebb csapat spanyolországban és nemzetközileg mint a Barcelona.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Balaster
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2014. október 18., szombat 22:42
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Balaster » 2014. október 19., vasárnap 0:16

csabi* írta:jöhetsz itt a statokkal de ezért kár volt beregisztrálni :/
Már látom, és bocsi, csak gondoltam, hogy ezt a 22.9% vs 33,3%-ot lehetne objektívan látni, nem ferdíteni. Francot nekem külön kár volt megemlíteni, abban gondolhattam volna, hogy nem fogunk úgyse egyetérteni, a számokban (amire R.M.C.F hozzászólása vonatkozott) viszont lehetne. Bocsi még egyszer, hogy itt forrósítottam a hangulatot, nem ez volt a szándékom.
Realista24 írta: Arra miért nem reagált a frissen regisztrált kolléga, hogy Franco mentette meg a megszűnéstől a Barcát?
Azért, mert erről nem tudok és nem találtam semmit. Ha mutatsz valamit, ami nem egy 50 perces spanyol videó, aminek gondolom töredéke szól arról, azt szívesen venném és tudnék is nyilatkozni. Így látatlanban viszont azért kétlem, hogy puszta jószívűségből csinálta.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 165 regisztrált és 0 vendég