Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. június 2., hétfő 16:38

Ezért kellett éveken át terrorizálni a médiában, személyesen Fabregas-t, hogy az Arsenal nem az otthona ? Ezért kellett Barca mezt húzni rá a spanyol válogatott ünneplésén??

Persze, várjuk ki a végét, lehet nem igaz, de ha mégis, akkor nekem "a 2014-es év legszánalmasabb története a labdarúgásban" cím győztese nem más mint...

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. június 2., hétfő 16:12

kredenc írta:
tubatibi írta:Fabregas megegyezett egy angol klubbal - Mundo Deportivo

Remélem nem egy Pogba megy a helyére, mert akkor nagyon morcos leszek. :kivagyhe:
úgy tűnik nem
mehet a padra a 47 éves xavi mögé :lol:
Nem illik.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. június 2., hétfő 16:07

kredenc írta:
tubatibi írta:Fabregas megegyezett egy angol klubbal - Mundo Deportivo

Remélem nem egy Pogba megy a helyére, mert akkor nagyon morcos leszek. :kivagyhe:
úgy tűnik nem
Azt külön megnézem mi lesz belőle egy szezon kihagyás után... Bár majd jönnek a szörpök és kitudja :lol: :lol: :lol:

Avatar
kredenc
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2014. május 9., péntek 11:17
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Zidane

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kredenc » 2014. június 2., hétfő 13:09

tubatibi írta:Fabregas megegyezett egy angol klubbal - Mundo Deportivo

Remélem nem egy Pogba megy a helyére, mert akkor nagyon morcos leszek. :kivagyhe:
úgy tűnik nem

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. június 2., hétfő 13:07

Fabregas megegyezett egy angol klubbal - Mundo Deportivo

Remélem nem egy Pogba megy a helyére, mert akkor nagyon morcos leszek. :kivagyhe:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

MorataMartin
Hozzászólások: 1514
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2014. június 2., hétfő 11:06

A Barcelona drukkerek nagyon el vannak tévedve Fabregassal a kapcsolatban! Ugyanis Fabregas és Song árából összesen 15 millióval tartozik a klub az Arsenalnak. Ha el akarják adni Fabregast az Arsenal azt hiszem 36 millió eurós opciós joga van rá, SŐT ha másnak klubnak elnyomják a spanyolt, mert az ágyúsok nem élnek az opciós joggal 50%-a az átigazolási díjnak az Arsenalt illeti!

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. június 1., vasárnap 23:21

Press írta:
GT37 írta:Viszont Benatiával kapcsolatban eléggé elcsendesedtek a pletykák, pedig szívesen látnám a csapatban.
A Roma ma azt mondta, hogy 61 millióért bárki viheti. :D
ja, ilyenkor van az, hogy a barca elviszi 24+3+4+2 misiért, ahol semmi sem az, aminek látszik
Nem illik.

Avatar
Press
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:11

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Press » 2014. június 1., vasárnap 23:18

GT37 írta:Viszont Benatiával kapcsolatban eléggé elcsendesedtek a pletykák, pedig szívesen látnám a csapatban.
A Roma ma azt mondta, hogy 61 millióért bárki viheti. :D
1956 ● 1957 ● 1958 ● 1959 ● 1960 ● 1966 ● 1998 ● 2000 ● 2002 ● 2014 ● 2016 ● 2017 ● 2018

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. június 1., vasárnap 16:55

maradjon pinto, song, fabregas, mascerano......az csak nekünk jó.
xavival pedig hosszabbítsanak. the new project. :mrgreen:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. június 1., vasárnap 16:45

GT37 írta:Más: Alexis. Úgy tűnik, mégsem árfelverésre irányuló kísérlet volt Bartomeu részéről a múltkori nyilatkozat. A Sport szerint három komoly ajánlatot is kaptunk érte, de mindhármat visszautasítottuk. Talán mégis számolunk vele, örülnék, ha maradna.
Egy 20-aser jo lenne Ronaldo meg Bale moge cserenek :mrgreen:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. június 1., vasárnap 16:08

maradjon pinto, song, fabregas, mascerano......az csak nekünk jó.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. június 1., vasárnap 15:40

Csabi írta:enrikke betervezett álomcsapata: http://pdf.sport.es/funciones/img-publi ... CYyD7b_C8X
Vagy inkább az unatkozó katalán újságírók álomcsapata, de ezt, azt hiszem, mindenki tudja.

Egyébként elég valószínűtlen, hogy Kokét és Agüerót is elhozzuk egy átigazolási szezon alatt, pláne, ha még Cuadradókat meg Marquinhosokat akarunk igazolni 25-30 milliókért.

Lejjebb írta valaki, hogy Koke némileg túl van hájpolva, ezzel valamennyire egyet is értek, ezzel együtt én fantasztikus középpályásnak tartom, aki Cesc távozása esetén nagy erősítést jelentene - viszont nem hiszem, hogy többet tudna hozzátenni a játékunkhoz, mint Fabre. Az biztos, hogy védekezésben erősebb a madridi, de elöl, az ütempasszok, a kiugratások, a gyors passzjáték terén szerintem elmarad Fabregastól.
A másik pedig az ára, jó esetben 40-45 millióért tudnánk elhozni szerintem, míg Cesc esetében 30-35 körüli összegekről volt szó eddig.

Lényeg a lényeg, de ezt már leírtam párszor, én mindenképpen megtartanám Fabregast és nem hoznék senkit a középpályára. Legfeljebb Busquets cseréjének valakit, ha Song távozik, de lehet, hogy erre sem lesz szükség, mert a hírek szerint Enrique ismét kipróbálná Mascheranót a középpályán.

Más: Alexis. Úgy tűnik, mégsem árfelverésre irányuló kísérlet volt Bartomeu részéről a múltkori nyilatkozat. A Sport szerint három komoly ajánlatot is kaptunk érte, de mindhármat visszautasítottuk. Talán mégis számolunk vele, örülnék, ha maradna.

Viszont Benatiával kapcsolatban eléggé elcsendesedtek a pletykák, pedig szívesen látnám a csapatban.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. június 1., vasárnap 12:21

tubatibi írta:Neymart se tartjátok sokra, Messit se már, Xavi kiégett, Iniesta se a régi, a védelmük vicc, de így is csak egyszer tudtok őket megverni. :smile:
ami a legfontosabb volt.
másrészt meg, a nou campban sztem minden jóérzésű és labdarúgást kedvelő és értő ember elismeri, h 1 pontot bőven megérdemeltünk volna. tudom, h nem érdemre adják és a végeredmény az 0 pont és efelől igazad is van, de én a játékra értem amit írtam és arra, hogy igaz, h ők húzták be a 3 pontot, de nem feltétlenül maguknak köszönhetően.

ami pedig a bernabeuban játszott meccset illeti, sztem senkit nem kell emlékeztetni mi volt. persze a végeredmény megint 0 pont, de ..

a kupadöntőben pedig rendes játékidőben elkentük őket, úgy, h a jelenlegi világ legjobbja és a csapat gólgyárosa és húzóembere nem is játszott. ráadásul jeséék is sérültek voltak.

LE álomcsapata meg.. hát hol lesz itt 7-8 új igazolás + 2 visszahozott tag, azaz kb 10 új arccal nekivágott új szezon biztos nem lesz.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. június 1., vasárnap 12:18

Csabi írta:enrikke betervezett álomcsapata: http://pdf.sport.es/funciones/img-publi ... CYyD7b_C8X

azért ha megengedik a barcások, ettől a padtól nem fosom össze magam: llorente, pedro, rafinha, mascherano, deloufeu, xavi
ha megvesznek még egy centert és beteszik Messi mellé szélsőnek hetente minden barca meccs után kiírom fb-ra hogy a világ legostobább csapatáról van szó :lol:

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. június 1., vasárnap 12:14

tubatibi írta:Nagyon sokan temetik Messit, nem értem ,hogy miért. Egy zseni a pali és még mindig ő a világ egyik legjobb játékosa, megfog gyűlni vele a bajunk bőven. :)

Neymart se tartjátok sokra, Messit se már, Xavi kiégett, Iniesta se a régi, a védelmük vicc, de így is csak egyszer tudtok őket megverni. :smile:
No nem mint ha rajtuk múlott volna...az első meccset köszönjék meg Carlónak, meg a gyalázatos helyzetkihasználásnak, a másodikat Carvajalnak, meg a vakvarnyúnak, no meg Messinek.

A kupadöntőn nem volt tizi, nem nyúlt bele a spori...tudjuk ki emelgette a kupát a végén.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. június 1., vasárnap 12:02

Neymart se tartjátok sokra, Messit se már, Xavi kiégett, Iniesta se a régi, a védelmük vicc, de így is csak egyszer tudtok őket megverni. :smile:
Neymar hasznos tagja lesz a barcának, annak ellenére mondom, hogy játékost nem utáltam annyira mint őt. Az eszközeit ugye tudjuk, de ez már lerágott csont. Xavit már a barcások is küldenék nyugdíjba, tényleg visszapasszokon és oldalpasszokon kívűl mostmár egyebet nem nagyon csinál. Iniestanak vannak néha jó meccsei, mint az első bl negyeddöntő, de régen azért nem csak néha voltak.

Messi pedig idén nem volt elég motivált és harapós, aztán én úgy látom, hogy a robbanékonyságából is vesztett(ahogy CR is, de ő már korábban), és utóbbin javítani már nem nagyon lehet. Egyértelműen nem tud ő már annyit adni a csapatának, mint az a két klasszis akiket az árából meg lehetne venni, mondjuk egy Agüero+Reus.
Love football, hate antifa.

Avatar
kredenc
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2014. május 9., péntek 11:17
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Zidane

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kredenc » 2014. június 1., vasárnap 11:57

Csabi írta:enrikke betervezett álomcsapata: http://pdf.sport.es/funciones/img-publi ... CYyD7b_C8X

azért ha megengedik a barcások, ettől a padtól nem fosom össze magam: llorente, pedro, rafinha, mascherano, deloufeu, xavi
Nem is értem,hogy miért akarnak egy szélsőt betenni védőnek. Mintha a Realban Bale lenne az egyik szélső hátvéd.

Messi pedig a sok sérüléssel,sétálgatással és hisztivel is meglehetősen korrekt szezont produkált,már ami a számokat illeti. Tényleg voltak benne tizenegyesek és szabadrúgások. 8 tizit lőtt,Ronaldo 10-et,százalékosan ugyanott vannak.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. június 1., vasárnap 11:54

tubatibi írta:Nagyon sokan temetik Messit, nem értem ,hogy miért. Egy zseni a pali és még mindig ő a világ egyik legjobb játékosa, megfog gyűlni vele a bajunk bőven. :)

Neymart se tartjátok sokra, Messit se már, Xavi kiégett, Iniesta se a régi, a védelmük vicc, de így is csak egyszer tudtok őket megverni. :smile:
Felmosták velünk a padlót!

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. június 1., vasárnap 11:48

Nagyon sokan temetik Messit, nem értem ,hogy miért. Egy zseni a pali és még mindig ő a világ egyik legjobb játékosa, megfog gyűlni vele a bajunk bőven. :)

Neymart se tartjátok sokra, Messit se már, Xavi kiégett, Iniesta se a régi, a védelmük vicc, de így is csak egyszer tudtok őket megverni. :smile:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. június 1., vasárnap 11:44

Igazából a barca messi eladásából csinálhatna nagy dobást, mert most még elég szépen le tudnának húzni valami buta sejket vele. Annyira már nem tudja szerintem megrázni magát, hogy megint a régi legyen, viszont abból a pénzből amit érte kapnának komoly csapatot lehetne összehozni. Na de felőlem 35 éves koráig is rúghatja évi 50 millás fizuért, miközben a sokadik cenyót emészti meg és csinál belőle vonalszélsőt. :lol:
Love football, hate antifa.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 92 regisztrált és 0 vendég