Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. február 27., péntek 17:46

Szerintem sem érné meg olyan sok pénzért.
Egyfelől egyetértek, mert nagy kockázat, másfelől viszont ha már Jamesért adtunk 80 millát úgy, hogy behatároltak a képességei, akkor egy minden mutatóban csúcs játékosért, akinek némi nemű gondjai azért a fejével vannak, meg lehet adni azt a pénzt. Ha bejön megnyerjük a jövő Yaya Touréját. Erre rá kell menni. Annyira azért nem gáz, mint Balotelli. Ha meg nem jön be, nos... akkor más sem nyúlt bele a tutiba. Ha viszont egy Barcában vagy egy Chelseaben/MU-ban/BM-ben klasszissá érik, nos fognak izzadni a Real és szurkolók rendesen, ha összekerülünk Pogba csapatával.

Egy olyan jó anyagi helyzetben lévő csapat, mint a Real megengedheti magának ezt a kísérletet.




De a realitás, hogy a vezetőségünk nem Pogbában gondolkozik. Akkor lenne realitása az érkezésének, ha idén nem nyernénk semmit, mert akkor világos, hogy kell valaki a kezdőbe a kp-ra, és nyilván Pogba a legjobb opció. Ha nyerünk egy trófeát, akkor viszont nem fog érkezni senki, mert így is a James/Isco kettősből valaki a padra szorul, mindkettő padoztatása itt luxus lenne, és Pereznek sem tetszene. Ok meg nem is igazán lenne rá, legalább is első ránézésre. Pláne, hogy 2-3 éven belül egy Ödegaardnak is kell a hely a kezdőben...

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. február 27., péntek 16:19

lesliejr írta:
h3x0r írta:Kikre gondolsz?
Az említett Coutinho is 100x hasznosabb lenne, akár Reus, Herrera, esetleg Mata. Reus kivételével latin vonalon kell mozogni, lehet válogatni szép számmal. De akár Rafinha-t is betolhatjuk a helyére, egy próbát megérne. Csak Pogba-t ne. Szórakozott, nagyképű pali, aki bekerülve a Real vagy a Barca keretébe csak még rosszabb és kezelhetetlenebb lenne szerintem.
A Barca támadójátékához, mikor az utolsó emberünk a félpályánál ácsorog, pont nem egy ilyen bohóc kell.
Lehet mellette érvelni, hogy majd be kell törni stb., csak hosszú távon ezek nem szoktak működni.
A Juve sokkal védekezőbb felfogású csapat, mint bármelyik spanyol. Ott kisebb a felelősség rajta.
Jól van megnyugodtam. Azt hittem, hogy én vagyok itt az egyetlen. Szerintem sem érné meg olyan sok pénzért. :D

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2015. február 27., péntek 15:54

h3x0r írta:Kikre gondolsz?
Az említett Coutinho is 100x hasznosabb lenne, akár Reus, Herrera, esetleg Mata. Reus kivételével latin vonalon kell mozogni, lehet válogatni szép számmal. De akár Rafinha-t is betolhatjuk a helyére, egy próbát megérne. Csak Pogba-t ne. Szórakozott, nagyképű pali, aki bekerülve a Real vagy a Barca keretébe csak még rosszabb és kezelhetetlenebb lenne szerintem.
A Barca támadójátékához, mikor az utolsó emberünk a félpályánál ácsorog, pont nem egy ilyen bohóc kell.
Lehet mellette érvelni, hogy majd be kell törni stb., csak hosszú távon ezek nem szoktak működni.
A Juve sokkal védekezőbb felfogású csapat, mint bármelyik spanyol. Ott kisebb a felelősség rajta.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9209
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. február 27., péntek 15:45

lesliejr írta:Ini helyére van sok más értelmesebb igazolás.
Kikre gondolsz?
morientes írta:A pool úgy sem lesz BL résztvevő...ha csak nem nyerik meg az EL-t,habár azt sem tudom most pontosan hogy tovább jutottak e a törökök ellen. :D
Az nem problema, mivel mar kiestek. :mrgreen:

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2015. február 27., péntek 15:43

CS0ki írta:Szerintem egyértelmű, hogy Pogba Iniesta helyére lenne jó.
Ez még viccnek is rossz. Az a csávó olyan szinten túl van sztárolva, hogy nagyon remélem meg se fordul a vezetőség fejében, hogy leigazolják. Van 1-2 jó skillje, azt ennyi. Ráadásul agya nem sok van és hajlamos a lazaságra. Pont ilyenek nem kellenek nekünk a középpályára. Pláne nem 70-80 millióért. Agyrém. Vigyétek csak. :D
Ini helyére van sok más értelmesebb igazolás.
Pont ezert a Barca azt akarja, hogy peldaul a Juve egesz osszel jegelje Pogbat a legfontosabb meccseket, hogy majd ok megvehessek. :lol: Vagy a PSG bekerul egy erosebb csoportba es biztos Verratti nelkul allnak fel, csak azert hogy tavasszal a Barcaban jatszhasson.
Ezeket meg honnan veszitek, nem tudom. Én nem hallottam ilyet egy vezetőtől se. Max azt, hogy úgy próbálunk igazolni, hogy az januárig nem játszik vagy addig kölcsön adjuk őket. A fent leírtakról szó sem volt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára lesliejr 2015. február 27., péntek 15:46-kor.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. február 27., péntek 15:39

Csak nyaron nem igazolhatnak. Telen akarjak venni a jatekosokat, amivel csak az a bibi, hogyha osszel palyara lepnek a BL-ben, akkor tavasszal mar nem szerepelhetnek a Barcaval. Pont ezert a Barca azt akarja, hogy peldaul a Juve egesz osszel jegelje Pogbat a legfontosabb meccseket, hogy majd ok megvehessek. :lol: Vagy a PSG bekerul egy erosebb csoportba es biztos Verratti nelkul allnak fel, csak azert hogy tavasszal a Barcaban jatszhasson. :lol:
Ja igen,így már vágom,volt is erről értekezés a fórumon de....pont az zavart meg,hogy ki az a hülye aki egy alap játékost elpasszolna úgy,hogy nem léphet pályára a BL-ben... :D Az sem a focistának,sem a klubnak,sem a menedzsernek nem jó... :)

De,és nem akarok ötleteket adni a riválisnak,de pl Iniesta helyett,aki valóban árnyéka önmaganák mostanában,egy Coutinhoval a helyére simán be lehetne próbálkozni.A pool úgy sem lesz BL résztvevő...ha csak nem nyerik meg az EL-t,habár azt sem tudom most pontosan hogy tovább jutottak e a törökök ellen. :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. február 27., péntek 15:38

CS0ki írta:Szerintem egyértelmű, hogy Pogba Iniesta helyére lenne jó. Buszkec helyére én nem merném betenni, mert lehet, hogy a színészlegenda nem egy zsonglőr, de legalább tudja a helyét, és nem megy bele olyan dolgokba, amibe utolsó emberként nem is kell.
Annyiban nem értek egyet, hogy csak idén kb 10 alkalommal került helyzetbe az ellenfél - egyszer gólt is lőttek - abból, hogy Busi utolsó emberként addig forgolódott, amíg el nem vették tőle. De Pogba amúgy szerintem se lenne jó vkp-nak, annak ellenére, hogy igazi Vieirás fizikuma van, nem a védekezés a fő erénye.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. február 27., péntek 14:57

Szerintem egyértelmű, hogy Pogba Iniesta helyére lenne jó. Buszkec helyére én nem merném betenni, mert lehet, hogy a színészlegenda nem egy zsnglőr, de legalább tudja a helyét, és nem megy bele olyan dolgokba, amibe utolsó emberként nem is kell.

Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: danianevem » 2015. február 27., péntek 14:00

h3x0r írta:Csak nyaron nem igazolhatnak.
De igen, igazolhatnak, csak játszatni nem játszathatják őket 2016. januárjáig. Legalábbis lenyilatkozta az alelnök úr, aztán lehet feneket csinált a szájából... :lol:

Iniesta helyére kellene ember (meg Busquets helyére is, de ő sérthetetlen), jövő ilyenkorra már lassan 32 lesz.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9209
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. február 27., péntek 13:33

morientes írta:Ok,barca menni Pogba után de....most akkor igazolhatnak vagy nem vagy hogy van mer én már nemtom követni :D
Csak nyaron nem igazolhatnak. Telen akarjak venni a jatekosokat, amivel csak az a bibi, hogyha osszel palyara lepnek a BL-ben, akkor tavasszal mar nem szerepelhetnek a Barcaval. Pont ezert a Barca azt akarja, hogy peldaul a Juve egesz osszel jegelje Pogbat a legfontosabb meccseket, hogy majd ok megvehessek. :lol: Vagy a PSG bekerul egy erosebb csoportba es biztos Verratti nelkul allnak fel, csak azert hogy tavasszal a Barcaban jatszhasson. :lol:

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. február 27., péntek 13:31

Nem kell Pogba, Verratti-Busi csere egy az egyben, aztán probléma megoldva. :agree: :D

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4278
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2015. február 27., péntek 13:30

Realista24 írta:Hja, pont Busi hosszabbítása miatt kérdeztem, Pedig egyszerű lett volna, Busi el 75 millióért, aztán Pogba oda, kis szerkezeti átalakítás középen és meg is vagytok.
Simple :mrgreen:
Igen,ez lenne a jó nekem is. Gyűlölöm a "labda nélkül érdemes nézni" Busquetset, falat kaparom,amikor csak látom, szóval jó lett volna ha elpaterolnák valahogy. De hülye lenne ekkora pénzt bárki is kiadni érte... :roll:
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. február 27., péntek 13:24

Ok,barca menni Pogba után de....most akkor igazolhatnak vagy nem vagy hogy van mer én már nemtom követni :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. február 27., péntek 13:23

Hja, pont Busi hosszabbítása miatt kérdeztem, Pedig egyszerű lett volna, Busi el 75 millióért, aztán Pogba oda, kis szerkezeti átalakítás középen és meg is vagytok.
Simple :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4278
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2015. február 27., péntek 13:17

Realista24 írta: Amúgy hova férne be?

Én el tudnám képzelni Iniesta helyén.
Már kifelé megy ő is, elég gyengusz idén. Bár inkább Busquetset kéne kipaterolni, de ott meg nem jó Pogba.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
lui
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:58
Kedvenc csapatod: barsza

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lui » 2015. február 27., péntek 13:15

Realista24 írta:Amúgy hova férne be?
Én mondjuk, ha nem épp most hosszabbítottak volna Busquets-cel, akkor azt mondanám, hogy oda, mivel Masch úgy se fog soha huzamosabb ideig vkp-t játszani nálunk. Bár nem tudom mennyire lenne neki jó, hogy kötöttebben kellene játszani, mint a Juve-ban.
csababarca írta:megyünk mi mindenki után, aztán majd veszünk egy C-verziót, és fennen győzködjük magunkat,hogy jobb mint az A. (ld. Rakitic-Kroos...)
Nyáron választások lesznek, és valakivel gondolom majd az új elnök robbantani szeretne. A másik meg, hogy most új banda intézi az igazolásokat, ami nem tudom mennyi javulást jelent majd, de Zubi-ékat nem lesz nehéz felülmúlni.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. február 27., péntek 13:06

csababarca írta:
Realista24 írta:Barca menni Pogba után.
megyünk mi mindenki után, aztán majd veszünk egy C-verziót, és fennen győzködjük magunkat,hogy jobb mint az A. (ld. Rakitic-Kroos...)
Amúgy hova férne be?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4278
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2015. február 27., péntek 13:04

Realista24 írta:Barca menni Pogba után.
megyünk mi mindenki után, aztán majd veszünk egy C-verziót, és fennen győzködjük magunkat,hogy jobb mint az A. (ld. Rakitic-Kroos...)
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. február 27., péntek 12:56

Barca menni Pogba után.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. február 26., csütörtök 22:05

Hzaugság:
:D :D

http://www.origo.hu/sport/focivilag/201 ... jaban.html
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 247 regisztrált és 0 vendég