Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sonic » 2014. június 6., péntek 9:37

Ahhoz kepest hogy ugy volt hogy jovo nyarig nem igazolhatnak.......... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. június 6., péntek 9:21

na elvileg Rakitic megvan, most Koke a következő célpont, meg ugye Aguero. És azért valószínű érkezik még 2 védő is.

remélem most is lenyomják a torkunkon a saját nevelés mesét :lol:


amugy a horvát jól el lesz majd xavival :mrgreen:
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. június 6., péntek 6:55

Dzsivel értek egyet,mire kellene finomkodnia bárkinek is? Még igy is tök barátságos sok madridos,meg kedves, elnéző........ellenben ezek ahogy dzsi is irta,éveken át egy moslék stilust képviseltek,a valaha volt legnagyképűbb jelző az övék csont nélkül. Itt nem is a mi fórumunkon,mert azok ki lettek vágva,de minden más fronton olyan lekezelő,gusztustalan,inkorrekt banda voltak,hogy még most is átjárja a nagylábujjamat a görcs ha rájuk gondolok,tipikus pitiáner szemlélet,akik egy kis nyamvadék koszláda pár éves sikerkorszak alatt azt hitték övék a világ,tiszteletlenek,leszólók...igazi patkányok voltak.
Meg is érdemelnék,hogy megint 30 évig semmit se nyerjenek.

Azok akik nem ilyenek,az a kis hányad azok meg megkapták itt a legfőbb tiszteletet...és meg is érdemlik,de nagyon kevesen vannak.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. június 6., péntek 6:02

h3x0r írta:8 millios fizetes? :lol: :lol: :lol: :lol:
Jobban varom a katalánok igazolásait mint a miénket :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. június 6., péntek 1:07

M1Ö írta:Azért hihetetlen, hogy milyen lekezelően tudtok páran írni a Barca-ról meg Messi-ről. Vagy mondjuk úgy inkább, hogy túl optimisták vagytok? :mrgreen:
Láttuk mind mit műveltek a bl döntő után, nem csak a szurkolóik, még Cruyff is vergődött egy sort ... semmi okunk nincs finomkodni...
Tavaly megszámolni sem tudom hányszor cidáztattuk le őket akkor mi vertük magunkat a 0 kupás szezonunkal?
Erre ezek itt verik a mellkasukat 1 elcsalt meccsel meg egy olyan győzelemmel ami egy tök kezdetleges Real ellen volt, ja és a kupadöntő ami a legfontosabb amihez közük nem volt az ugyebár nem számit... Nem látom okát hogy tisztelettel írjak egy csapatról amelynek szurkolói társadalma olyan mint egy doboz gyufa(tiszelet a kivételnek)... Még tartás sincs bennük, tavasszal ezek voltak már Bayern, Chelsea vagy éppen Atma drukkerek, nevetséges.


(elnézést de idegállapotba vagyok reggel vizsga :mrgreen: )
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. június 6., péntek 0:55

Prométheusz írta:
dzsi91 írta:volt ott már Ibra Henry Villa és most Neymar... és egyik se tudta/tudja azt azt hozni amit valójában tud... amíg ezt a fost játszák és amíg Messi ott van semmi félni valónk nemlenne még ha a fiatal éves R9et +Pelét vinnék oda...
azért ezzel a fossal oda vissza elraktak a bajnokságban bennünket még mindig...
jaja és ez mind azért volt mert annyira jók, nem azért mert az első meccsen épülőben voltunk a visszavágón pedig 10 ember játszott 12 ellen... a legfontosabb meccsen ami kupát ért el lettek picsázva, a szar focijukkal egy fejes gólra futotta a semmiből, közük nem volt a meccshez.. de papíron nyilván szépen mutat erre hegyezhetik a répát, ősszel úgy el lesznek kenve azt se tudják majd mimerrehányméter...
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. június 6., péntek 0:34

8 millios fizetes? :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8507
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. június 6., péntek 0:27

úgy néz ki, hogy jön rakitic, 15 milla + 5 millió opciókhoz kötve, és 8 milliós fizetés.

az ár korrekt lenne, jóféle spíler lett belőle itt a sevillában, és még jó korban is van, ezt a magas fizetést viszont sokallanám.
a másik hátulütője pedig az a dolognak, hogy inkább meghallgattam volna egy 24 órás fásy zsülike megamixet, minthogy fabregas elmenjen, de ha jön a horvát, akkor ez már nem csak 99%, hanem 100%.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. június 5., csütörtök 20:21

R.M.C.F írta:
Anthony írta:Azért ha összeáll a Neymar - Agüero - Messi trió, attól én azért félnék.
Hátul megveszik Marquinhost Piqé mellé, máris megvannak.
A kp-n nem tudom mit akarnak, de oda is vesznek egy Koke-t vagy mittudomén kit.

LE jó kis edző szerintem, nem egy Tata Martino..

Kapuba is bárkit vesznek a Valdes-Pinto duótól csak jobb lehet..

Akkor majd cserélj alsógatyát. Minden évben ha vesznek valakit akkor megy a sárga a nadrágba,mintha xavi,iniesta és messi fiatalodna.....ezen múlik,a többi mellékes. Vehetnek bárkit.
LOL.

nem tudom mikor jut el az emberek agyáig, hogy nem a játékosok neve számít, hanem a stílus és felfogás, amiben játszanak. a játékosok neve és minősége az i-re teszi fel a pontot, de odáig el is kell jutni.
amíg messi a kiskirály, amíg ezt a már kiismert stílust nyomatják, addig lehet elöl zlatan, alexis, villa, aguero, akárki.
látjuk, hogy neymar és alexis is le van korlátozva, sokkal de sokkal többre lennének képesek.

vehetnek akárkit, amíg ez marad a koncepció.
Kép
Kép
Kép

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. június 5., csütörtök 20:17

Anthony írta:Azért ha összeáll a Neymar - Agüero - Messi trió, attól én azért félnék.
Hátul megveszik Marquinhost Piqé mellé, máris megvannak.
A kp-n nem tudom mit akarnak, de oda is vesznek egy Koke-t vagy mittudomén kit.

LE jó kis edző szerintem, nem egy Tata Martino..

Kapuba is bárkit vesznek a Valdes-Pinto duótól csak jobb lehet..

Akkor majd cserélj alsógatyát. Minden évben ha vesznek valakit akkor megy a sárga a nadrágba,mintha xavi,iniesta és messi fiatalodna.....ezen múlik,a többi mellékes. Vehetnek bárkit.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4466
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2014. június 5., csütörtök 20:08

Azért ha összeáll a Neymar - Agüero - Messi trió, attól én azért félnék.
Amég nem adják el Messit, vagy nem lesz más szerepköre, addig hiába félni.
Névre azért ez a Neymar Messi Alexis trió is elég kemény, aztán sokra mennek vele, ha a 2 szélsőnek csak a passzolás van megengedve. :)

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. június 5., csütörtök 20:01

Prométheusz írta: azért ezzel a fossal oda vissza elraktak a bajnokságban bennünket még mindig...
ez is mutatja, milyen mélyről jöttünk fel. ha nem vigyáznak, ős is odakerülhetnek
Nem illik.

Avatar
Prométheusz
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2013. december 21., szombat 19:09
Kedvenc játékosaid: Raul, Casillas, Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Prométheusz » 2014. június 5., csütörtök 19:49

dzsi91 írta:volt ott már Ibra Henry Villa és most Neymar... és egyik se tudta/tudja azt azt hozni amit valójában tud... amíg ezt a fost játszák és amíg Messi ott van semmi félni valónk nemlenne még ha a fiatal éves R9et +Pelét vinnék oda...
azért ezzel a fossal oda vissza elraktak a bajnokságban bennünket még mindig...
"Engem a futball megtanított győzni, és megtanított veszíteni is, és megtanított arra is, hogy az öröm úgyis felülkerekedik a bánaton, és hogy a gól maga a boldogság, a gyógyír minden addigi kihagyott helyzetre…"

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anthony » 2014. június 5., csütörtök 19:48

Azért ha összeáll a Neymar - Agüero - Messi trió, attól én azért félnék.
Hátul megveszik Marquinhost Piqé mellé, máris megvannak.
A kp-n nem tudom mit akarnak, de oda is vesznek egy Koke-t vagy mittudomén kit.

LE jó kis edző szerintem, nem egy Tata Martino..

Kapuba is bárkit vesznek a Valdes-Pinto duótól csak jobb lehet..

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5619
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2014. június 5., csütörtök 19:29

doncsontos írta:sarkítva kicsit ugyan
Van alapja, persze, de azért nem kis sarkítás ez.
Igaz, hogy Neymar és Sanchez sem vonal szélső, szinte mindig befele húznak, de sokkal inkább szélsők, mint "Messi poszt".
Nem volt rossz egyébként Neymar sem első évében és Alexis is jóval jobb volt, mint előző évében. Csak valamiért nem játszott annyit, mint amennyit érdemelt volna.
HA jövőre kijön egy fullos Messi és rendesen össze csiszolódik a Neymar-Sanchez/Agüero duóval, akkor minden lesz a Barca csak gyenge nem.

Én is látom a problémáikat, hogy csak egy tehetséget vettek a kapuba, akivel azért kockázatos lenyomni egy egész szezont, BL-ben még nem is védett... nem vettek még hátvédet, el akarják adni Fabregas-t stb. stb.
Van ott baj rendesen, csak ott a másik véglet is, nem vennék mérget rá, hogy ez a Barca jövőre verseny képtelen lesz...
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1202
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2014. június 5., csütörtök 19:19

pedig nem nagy butaság.. sarkítva kicsit ugyan de Messi helyén lenne igazán jo Neymar is és Sanchez is. De az uraság nem hajlandó a szélen játszani. ezáltal elvész a tehetségük ott a vonal mellett. ezért se nagyon játszott együtt a két szélen Neymar és Alexis mert kb az minusz 2 ember nekik.
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5619
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2014. június 5., csütörtök 19:13

ziro4vr írta:Csak vicces, ahogyan a sikerkorszakuk lezárult, és most úgy viselkednek, mintha mindig is hasonló korszakok jellemezték volna a klubjukat, és kapkodva próbálnak rögtön visszajutni a csúcsra. Ez pedig hibákhoz fog vezetni, rossz döntésekhez, amiket meg fognak szívni a jövőben.
Igen, ez tényleg nevetséges, de én az ilyen ás ehhez hasonlókra gondoltam:
dzsi91 írta:amíg ezt a fost játszák és amíg Messi ott van semmi félni valónk nemlenne még ha a fiatal éves R9et +Pelét vinnék oda...

Vannak azért cifra dolgok, hehe elindított egy lavinát. :mrgreen:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. június 5., csütörtök 19:04

M1Ö írta:Azért hihetetlen, hogy milyen lekezelően tudtok páran írni a Barca-ról meg Messi-ről. Vagy mondjuk úgy inkább, hogy túl optimisták vagytok? :mrgreen:
Csak vicces, ahogyan a sikerkorszakuk lezárult, és most úgy viselkednek, mintha mindig is hasonló korszakok jellemezték volna a klubjukat, és kapkodva próbálnak rögtön visszajutni a csúcsra. Ez pedig hibákhoz fog vezetni, rossz döntésekhez, amiket meg fognak szívni a jövőben.
Nem illik.

Avatar
rm222
Hozzászólások: 407
Csatlakozott: 2013. október 23., szerda 21:11

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: rm222 » 2014. június 5., csütörtök 19:01

Csabi írta:azért ez a katalán média is brutálisan nevetséges. csak rámegyek a sport főoldalára, hajtom lefelé az oldalt és

rakitic már a barcaé
reusszal megegyeztek
ismét napirendben van pisczek
mathieu
koke
marquinhosról tárgyalnak
müller
szerintem maga az fc barcelona nevetséges még maguk se tudják kit akarnak.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5619
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2014. június 5., csütörtök 19:01

Azért hihetetlen, hogy milyen lekezelően tudtok páran írni a Barca-ról meg Messi-ről. Vagy mondjuk úgy inkább, hogy túl optimisták vagytok? :mrgreen:

Nagyon rossz irányba mennek el, az biztos, meg az is, hogy nem kéne ennyire Messi-re építeni.
A vezetőségük katasztrófa, de ha valami csoda folytán észbe kapnának, a játékosok motiváltak lennének és vissza jönne az igazi Messi akkor 160-as vérnyomással ülnék le a Clásico-k elé.

Meg, hogy mindenről Messi tehet, el kell adni, mert addig ott nem lesz semmi...
Tudtok azért szép dolgokat írni. :hmmm:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 222 regisztrált és 0 vendég