Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
babaking
Hozzászólások: 3126
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: babaking » 18 perccel ezelőtt

Realista24 írta:
babaking írta: Egész korrekt a kommunikáció. Jól értem, hogy Yamalnak mondja, hogy ezt most lefújta, de legközelebb ne adja ennyire könnyen magát?


Nem tudom, hogy máskor is kiadtak-e hangfelvételeket, de szerintem ezt be kellene vezetni. (mint ahogy a gólvonaltechnológiát is)
Adtak mar ki korabban is, igen.

Nem csak golvonaltech kene, hanem ugyanugy szoglet es bedobasra is, hogy kint volt-e vagy sem. Angolok mar felautomata lesnel jarnak...ezek meg tiz percig videoznak meg mindig.
Egyetértek. Ezek mind teljesen objektív dolgok, szóval rá lehet bízni a technológiára. Jövőre szerintem bevezetik, mert most nagyon nagy lesz a nyomás rajtuk, hiába próbálja menteni magát.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62845
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 29 perccel ezelőtt

babaking írta: Egész korrekt a kommunikáció. Jól értem, hogy Yamalnak mondja, hogy ezt most lefújta, de legközelebb ne adja ennyire könnyen magát?


Nem tudom, hogy máskor is kiadtak-e hangfelvételeket, de szerintem ezt be kellene vezetni. (mint ahogy a gólvonaltechnológiát is)
Adtak mar ki korabban is, igen.

Nem csak golvonaltech kene, hanem ugyanugy szoglet es bedobasra is, hogy kint volt-e vagy sem. Angolok mar felautomata lesnel jarnak...ezek meg tiz percig videoznak meg mindig.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3126
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: babaking » 31 perccel ezelőtt

Egész korrekt a kommunikáció. Jól értem, hogy Yamalnak mondja, hogy ezt most lefújta, de legközelebb ne adja ennyire könnyen magát?


Nem tudom, hogy máskor is kiadtak-e hangfelvételeket, de szerintem ezt be kellene vezetni. (mint ahogy a gólvonaltechnológiát is)
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Tjacks
Hozzászólások: 2710
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Tjacks » Ma, 8:24

h3x0r írta: Az RFEF felrakta a biro beszelgeteseit a VAR szobaval. Van par jelenet, amikor jatekosokkal is beszelget.
https://youtu.be/HeFKX7BgbQg?si=3Mowdlyyg2w0rfS-

- VAR: "We are looking for evidence, this angle is not useful. This other angle is not useful. This one is not useful..."
- Soto Grado: "No rush, it's an important decision"
- VAR: "We will resume with a corner kick. We do not have any evidence that the ball crossed the line..."

Szegeny Gundogan naivan megkerdezte a birot, hogy mit jelez az ora, majd megkapta, hogy "no, no goal technology" :lol:
Alapvetően ez zavart meg engem is - +dzsi mestert is? :D - hogy többen a csuklójukra mutogattak, mondván majd jelez az a szar.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9200
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » Ma, 8:19

Az RFEF felrakta a biro beszelgeteseit a VAR szobaval. Van par jelenet, amikor jatekosokkal is beszelget.
https://youtu.be/HeFKX7BgbQg?si=3Mowdlyyg2w0rfS-

- VAR: "We are looking for evidence, this angle is not useful. This other angle is not useful. This one is not useful..."
- Soto Grado: "No rush, it's an important decision"
- VAR: "We will resume with a corner kick. We do not have any evidence that the ball crossed the line..."

Szegeny Gundogan naivan megkerdezte a birot, hogy mit jelez az ora, majd megkapta, hogy "no, no goal technology" :lol:

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8464
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ferni » Tegnap, 21:12

Javier Tebas didn't want to pay the €3 million for the Goal-line technology he thought it was too expensive. Tebas, being a genius, thought he was doing a great job, so he decided to increase his salary. Barcelona [Laporta] voted in favor of increasing the salary. 40 of the 42 First and Second Division clubs approved an increase of 57%, from €3.36M to €5.47M. Only Real Madrid and Athletic Club voted against the salary increase.

Tebas saved €3 million and awarded himself €2 million. The Barcelona President Laporta voted in his favor because he was pulling levers and being investigated for bribing the refs. But they still accuse Perez and Madrid of running their club well and opposing a corrupt man like Tebas for not resolving the racist abuse Madrid players face because this is Barca - "More than a Club"




:lol: :lol: :lol:

Tjacks
Hozzászólások: 2710
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Tjacks » Tegnap, 20:51

Amikor Hehe alázatot és tiszteletet kér ott valami nem gömbölyű :kalapos:

Enyhe skizofrén tüneteket vélek felfedezni, reméljük nem olyan durva mint a Kevint alakító Mcavoynak( széttörve c. film).

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realbeckham » Tegnap, 20:32

Jolvan hehe. Micsoda bolcsesseg. Majd mindjart el is szegyellem magam :mrgreen: :lol:
Pep barcajatol mai napig ptsdm van ahogy neked, de a jelenlegi barcaval, stilussal, kommunikaciojaval, aljas huzasaival, negreiraval én csak elcelodni tudok. A legtöbb esetben. Ez ilyen emberi hibam, de olyan jol esik. Ezeket szet kell bszni minden téren. Remy velem van :-*
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27388
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » Tegnap, 20:30

Pad'em írta:
Remy írta: Ha jön Bappé és ezeket nem verjük meg jövőre egyszer legalább 5 góllal, akkor csalódott leszek. Egyszerűen papíron nem egy szint a két csapat, pláne ha Bappéval is erősödünk. Ha most Vini helyett a francia érkezik a támadásnál, fix simább a végeredmény.

Most már ki kell jönnie a különbségnek. Szedett-vedett, zöldfülü, zsoldos sereg van ott katalóniában. Agyon kéne már őket verni.
Januárban 4-1-re nyertünk ellenük, tavalyi szezonban 0-4-re nyertünk a Camp Nouban. Az nem volt agyonverés, csak a 5-0 lenne? :D
Szép a 3-4 gól, de az 5-6 már már szint. Nem hiába jön fel többször a 2-6-os meccs, mint bármelyik 4 gólos win.

Egy kíméletlen gyilkolást akarok a pályán. Ahol már meccs közben hazamegy sírva a vén Laporta.
petiamadridista írta: Én bajnoki címet akarok látni zsinórban többet. Az az igazi kés a bordák közé.
Jó, ez alap. Bappéval a sorban nem szabadna kérdések lennie a következő éveknek.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

petiamadridista
Hozzászólások: 5272
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: petiamadridista » Tegnap, 20:28

Én bajnoki címet akarok látni zsinórban többet. Az az igazi kés a bordák közé.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7302
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Pad'em » Tegnap, 20:26

Remy írta: Ha jön Bappé és ezeket nem verjük meg jövőre egyszer legalább 5 góllal, akkor csalódott leszek. Egyszerűen papíron nem egy szint a két csapat, pláne ha Bappéval is erősödünk. Ha most Vini helyett a francia érkezik a támadásnál, fix simább a végeredmény.

Most már ki kell jönnie a különbségnek. Szedett-vedett, zöldfülü, zsoldos sereg van ott katalóniában. Agyon kéne már őket verni.
Januárban 4-1-re nyertünk ellenük, tavalyi szezonban 0-4-re nyertünk a Camp Nouban. Az nem volt agyonverés, csak a 5-0 lenne? :D
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27388
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » Tegnap, 20:24

Ha jön Bappé és ezeket nem verjük meg jövőre egyszer legalább 5 góllal, akkor csalódott leszek. Egyszerűen papíron nem egy szint a két csapat, pláne ha Bappéval is erősödünk. Ha most Vini helyett a francia érkezik a támadásnál, fix simább a végeredmény.

Most már ki kell jönnie a különbségnek. Szedett-vedett, zöldfülü, zsoldos sereg van ott katalóniában. Agyon kéne már őket verni.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: rashidm » Tegnap, 20:22

hehetheoriginal írta:
Remélem addigra már bappeval, hogy aztan elmenjunk 4 kontrával a meccsen úgy, hogy második hullámban kiserje a fiukat egy davies. Csak úgy viccből.
azert na....
lehet most fenn vagyunk, de pont ezert kellene talan visszafogni az ilyen szovegeket, nem itt beképzeltkedni - pláne, hogy te semmit se tettél hozzá az eredményekhez, csak egy kicsit nagyobb lett a folt a fotel huzatán :lol: :coffee: - de nem is olyan rég, azért kaptunk ide-oda rengeteg gólocskákat, meg le lettünk párszor fodballozva akár itt akár ott náluk, kerestuk a labdat, azt se tudtuk merre van az elore meg a hatra.... volt még, hogy inseges idok kozepette remegtunk es ahitoztunk, hogy vegre valami rendes jatekosunk legyen. szerencsesek vagyunk szurkolokent, tenhagon lehet röhögni, es kell is, de rendes barcelona nelkul a real madrid se real madrid.
Így így, egyszer fent, máskor lent… az ilyet sose ertettem igazán, ertem hogy a sok évnyi szar most jön le, de legyünk már okosabbak.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11430
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » Tegnap, 20:16

Remélem addigra már bappeval, hogy aztan elmenjunk 4 kontrával a meccsen úgy, hogy második hullámban kiserje a fiukat egy davies. Csak úgy viccből.
azert na....
lehet most fenn vagyunk, de pont ezert kellene talan visszafogni az ilyen szovegeket, nem itt beképzeltkedni - pláne, hogy te semmit se tettél hozzá az eredményekhez, csak egy kicsit nagyobb lett a folt a fotel huzatán :lol: :coffee: - de nem is olyan rég, azért kaptunk ide-oda rengeteg gólocskákat, meg le lettünk párszor fodballozva akár itt akár ott náluk, kerestuk a labdat, azt se tudtuk merre van az elore meg a hatra.... volt még, hogy inseges idok kozepette remegtunk es ahitoztunk, hogy vegre valami rendes jatekosunk legyen. szerencsesek vagyunk szurkolokent, tenhagon lehet röhögni, es kell is, de rendes barcelona nelkul a real madrid se real madrid.
thereisonly1ronaldo

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realbeckham » Tegnap, 20:11

Ha jól látom augusztusban talalkozunk velük legközelebb haknin. Akkor lehet bosszút állni. Nem rinyalni minden szarert hugyert. Letolni a gatyat es mutatni, hogy mekkora. Nekik ezek a nyaralos meccsek amúgy is BL döntő presztízs, meg nuevo era. Remélem xavival, remélem lesz pénz cancelora is. Remélem lesz pénz kiplakátolnia laportanak megint a várost. Remélem addigra már bappeval, hogy aztan elmenjunk 4 kontrával a meccsen úgy, hogy második hullámban kiserje a fiukat egy davies. Csak úgy viccből.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5161
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lestat » Tegnap, 19:48

Faust írta: Alairas gyanus. :kalapos:
Főleg az utolsó mondat. Imádom :lol:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realbeckham » Tegnap, 19:43

dzsi91 írta: Mint egy ilyen levakarhatatlan gyökér osztálytárs
Tökéletes :lol: :lol:
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8348
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Faust » Tegnap, 19:40

Alairas gyanus. :kalapos:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11236
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » Tegnap, 19:37

Realista24 írta: Bytheway úgy fest hogy ha bent is volt a labda, egy Barcas csavo állt Lunin előtt/mellett lesen, nem ért labdába de a jelenléte zavarta a kapust, így is érvényteleníteni kellett volna a golt.
Egészen elképesztő amúgy, hogy míg mások egy rangadót a rivális ellen várnak, pl egy Juve-Inter vagy Mu-liverpool nekem meg hányingerem van már a barsza elleni meccsek előtt közben után mert állandóan ez a nyomorúlt vergődés van bármi is történjen a meccsen. Ha ők nyernek akkor a fasszopó piké tweetel laporta táncol a pályán, ha mi nyerünk akkor az a bíró időjárás vagy franco tábornok műve.

Én nem emlékszek olyan clasicora az elmúlt 15 évben ahol nem köptem volna arcon bárkit akinek bármilyen köze van a barszelonához és tökmindegy, hogy 4-0 ide vagy 0-4 oda volt a végeredmény.

Továbbra is irigylem a világ összes klubját akiknek nem ez a csőcselék számít riválisnak. Mármint részemről nem azok de hát geci ott nyáladzanak a vállunk mellett akkor is ha ők az europa ligában vannak mi meg bl-t nyerünk. Mint egy ilyen levakarhatatlan gyökér osztálytárs aki állandóan rivalizálni akar veled azt ki se látszik az iskolapadból.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62845
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » Tegnap, 19:30

Bytheway úgy fest hogy ha bent is volt a labda, egy Barcas csavo állt Lunin előtt/mellett lesen, nem ért labdába de a jelenléte zavarta a kapust, így is érvényteleníteni kellett volna a golt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 136 regisztrált és 0 vendég