Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4276
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2015. március 18., szerda 18:57

ferni írta: A legnagyobb baj pl a Real-Barca témàban, hogy olyan zseniális elméket is hagynak kibontakozni, mint Kash, MessiNeymarSuarez és egy-két jómadár,

Az oldal más részei meg teljesen korrektek sztem, max az oldal aktivitása nem olyan mint itt.

Ez a kettő jogos (többi része is az,csak én ezekre reagálok most), nálam egyik sem fórumozna már. Bár Kash ilyen szempontból a legrosszabb, szinte nincs értelmes mondata sem,nem hogy hsz-e, nem is értem miért nem kap egy véglegest.


Illetve az aktivitás is gyenge pont,ami baj,hogy a régi motorosok,akikkel mondjuk 2004-05 táján kezdtünk el fórumozni már szinte sehol nincsenek,vagy alig-alig írnak havonta,vagy még ritkábban. :(
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

mahitoo(Henke)
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 12:26
Kedvenc játékosaid: Brolin, Henke, Ibra, Ini, Puyol
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mahitoo(Henke) » 2015. március 18., szerda 18:50

ferni írta:
nmate írta:Soha nem szoktam, de átnéztem oda most.
Dzsízöszfakinkrájszt.
Itt is akad bőven értelmi fogyatékos, de hát izé... jaj..ilyen nincs.
Nincs nagy baj az oldallal, sőt én naponta olvasom a fórumot.
A legnagyobb baj pl a Real-Barca témàban, hogy olyan zseniális elméket is hagynak kibontakozni, mint Kash, MessiNeymarSuarez és egy-két jómadár, akik totálisan tönkreteszik az összképet és már az embernek sincs kedve javítania a sok összehordott hülyeséget, mert totál felesleges...

Vannak értelmes témák meg fórumozók is, csak sokszor elvesznek a sok hülye között, akik csak fröcsögnek és egy értelmes gondolat nincs a kommentjeik között.

Az oldal más részei meg teljesen korrektek sztem, max az oldal aktivitása nem olyan mint itt.
Ezt csak az látja, aki tényleg olvasgatja is a másik csapat oldalát, nem csak azt keresi, hogy mikor megy zselézés meg gnómozás. Nekem ugyanez a véleményem erről az oldalról. A neveket meg hanyagolom innen, aki korrekt, az úgyis tudja a sajátjairól is, hogy az elvakultság nagy úr. :)

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8467
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ferni » 2015. március 18., szerda 18:41

nmate írta:Soha nem szoktam, de átnéztem oda most.
Dzsízöszfakinkrájszt.
Itt is akad bőven értelmi fogyatékos, de hát izé... jaj..ilyen nincs.
Nincs nagy baj az oldallal, sőt én naponta olvasom a fórumot.
A legnagyobb baj pl a Real-Barca témàban, hogy olyan zseniális elméket is hagynak kibontakozni, mint Kash, MessiNeymarSuarez és egy-két jómadár, akik totálisan tönkreteszik az összképet és már az embernek sincs kedve javítania a sok összehordott hülyeséget, mert totál felesleges...

Vannak értelmes témák meg fórumozók is, csak sokszor elvesznek a sok hülye között, akik csak fröcsögnek és egy értelmes gondolat nincs a kommentjeik között.

Az oldal más részei meg teljesen korrektek sztem, max az oldal aktivitása nem olyan mint itt.

Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: danianevem » 2015. március 18., szerda 15:43

Lemaradt (?), hogy FIFA-ban. :mrgreen:

Egyébként az ő esetében már az is komoly eredmény lenne, ha végül tényleg sikeresnek lehetne nevezni az operációját. Ősszel több edzésen is fájlalta a lábát, a műtét óta elvileg már nincs ilyen problémája. Kiegészítő embernek,- bár ha 100%-os lenne, amiben nem nagyon hiszek, akár kezdőként- jó lenne ő. A Douglas kaliberű játékosokhoz képest főleg.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: miro » 2015. március 18., szerda 15:33

danianevem írta:
miro írta:Vermaelen igazából most leigazolt a Barcába, nincs klubja,vagy az mi van vele?? :coffee:
Elvileg már tolja ezerrel az egyéni futós edzéseket, meg zajlik a mentális felkészítése is. Szvsz a BL-döntőn elrak majd egy mesterhármast. :mrgreen:

Maradj mááár.

Nektek májusba véget ér a szezon.. :mrgreen:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. március 18., szerda 15:33

danianevem írta:
miro írta:Vermaelen igazából most leigazolt a Barcába, nincs klubja,vagy az mi van vele?? :coffee:
Elvileg már tolja ezerrel az egyéni futós edzéseket, meg zajlik a mentális felkészítése is. Szvsz a BL-döntőn elrak majd egy mesterhármast. :mrgreen:
Melyik BL döntőn? :D
Mert az idein biztos nem :mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: danianevem » 2015. március 18., szerda 15:31

miro írta:Vermaelen igazából most leigazolt a Barcába, nincs klubja,vagy az mi van vele?? :coffee:
Elvileg már tolja ezerrel az egyéni futós edzéseket, meg zajlik a mentális felkészítése is. Szvsz a BL-döntőn elrak majd egy mesterhármast. :mrgreen:

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: miro » 2015. március 18., szerda 15:28

Vermaelen igazából most leigazolt a Barcába, nincs klubja,vagy az mi van vele?? :coffee:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3461
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Berti » 2015. március 18., szerda 15:24

Én nem tudom mi a bajotok van vele, én évek óta jókat nevetek tuloldalt a hozzászólásain. :D :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 18., szerda 14:28

azért nem ide írtam, mert semmi köze a barca vs. realhoz. amugy melyik része nem igaz? a sajátjaidat is úgy lekezeled h az vmi elképesztő. másrészt ha jól tudom a személyeskedésért ban jár, de Te vagy itt az egyedüli, aki mindig minden lehetőséget megragadva fikázol orrvérzésig mindenkit (tök mind1, hogy kinek szurkol az illető).
Mondtam én, hogy igaz vagy nem igaz, amit állítasz? Nem. Legalább nem játszom meg magam, mint mondjuk te vagy shutter, és még sorolhatnám. Olvasd el a hozzászólásaidat, aztán prédikáljál lekezelésről. Egy nagy nulla vagy Hisztiánóhoz képest (de írhatnék még rengeteg példát), mégis úgy írsz róla, mint egy utolsó szardarabról, és akkor te írsz lekezelésről? Mókás figura vagy.

Aztán térjünk ki a mindenki szóra. Ha ennyire ismersz, tudod, hogy szeretek lovagolni a szavakon, úgyhogy talán jogosan érzem úgy, hogy mellélőttél. Megint.

Amúgy meg mit vártál? Jössz, beböfögsz valami kötekedőt, aminek semmi értelme nincsen, röhögő fejet raksz, aztán visszahúzod magad az eb-re, hogy lenyomjál egy két Rinyáldó és társait, hogy a tizennégy éves, négy éve focit néző őskatalánok dicséreteiben úszkáljál. Már a 'distán is ezt a szarságot nyomattad.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
francois
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:40
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, Olympique de Marseille, FC Parma

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: francois » 2015. március 18., szerda 13:09

Realista24 írta:Franciska a gerinces Barca fan ahogy gondoltam csak privatban reagált. Legyel tökös, aztan küldj el nyilvánosan, mert ettol hányok.
"tőled, aki többnyire a sajátjaival is úgy bánik mint vmi utolsó senkiháziakkal, nem is vártam mást. gondolom én ban nélkül nem fikázhatnálak le, hiszen ezt ahogy látom, egyedül csak te teheted meg büntetlenül a fórumon."

azért nem ide írtam, mert semmi köze a barca vs. realhoz. amugy melyik része nem igaz? a sajátjaidat is úgy lekezeled h az vmi elképesztő. másrészt ha jól tudom a személyeskedésért ban jár, de Te vagy itt az egyedüli, aki mindig minden lehetőséget megragadva fikázol orrvérzésig mindenkit (tök mind1, hogy kinek szurkol az illető).
Kép
Kép
Kép

Andrew Dawn
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2015. március 11., szerda 18:08
Kedvenc játékosaid: Mascherano, Rakitic
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Andrew Dawn » 2015. március 18., szerda 12:43

h3x0r írta:
csababarca írta:Amúgy ő fórumozik "otthon" is?
Mert én nem vágom ki ő, ha igen.
visca el barca
Még októberben le mertem írni odaát,hogy Messit el kéne adni, jobban járna vele a csapat. Ő is ott volt a nagy fröccsögők közt, mert "nemszabadeladniőegylegenda". Utólag bevallom,hogy tévedtem(mert kivel nem esett még meg? 1 évig folyamatosan trágya volt,ki gondolta volna,hogy Messi ilyen hirtelen fel fog támadni?),de ők AKKOR nem a FC Barcelona oldalán álltak,hanem Messién. Már csak azért nevetséges ez nekem, mert most meg mutogatnak,hogy itt mennyi CR fan van, nem feltétlen RM fanok. :hmmm: :coffee:
Mondjuk mindkét oldalon van az az egzotikus réteg, akiknél az aktuális sztár az istencsászár, a többi nem fontos. (+nálunk vannak,akik idegesítően mindig a fiatalokban látják a megoldást,mikor szemmel látható,hogy semmi köze nincs MÉG ehhez a sportághoz)
3,14159265358979323846264338327950288419716939937510

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. március 18., szerda 12:28

csababarca írta:Amúgy ő fórumozik "otthon" is?
Mert én nem vágom ki ő, ha igen.
visca el barca

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. március 18., szerda 12:28

Soha nem szoktam, de átnéztem oda most.
Dzsízöszfakinkrájszt.
Itt is akad bőven értelmi fogyatékos, de hát izé... jaj..ilyen nincs.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4276
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2015. március 18., szerda 12:22

Amúgy ő fórumozik "otthon" is?
Mert én nem vágom ki ő, ha igen.


Hogy érdemi része is legyen a hsz-nek, én egy Xel is kiegyeznék a hétvégén.
Hiába gyengébb a formátok, még ha közhely is, itt annyira nem számít a forma.
Plusz azért még mindig a mi játékunk tud nektek a legjobban feküdni, hajamat fogom tépni,ha meglátom,hogy Piqué a körívnél védekezik,és oda húzzuk fel a védelmi vonalat...azért ellenetek az nagyon meleg.

Meglátjuk,jó meccset várok, de remélem az általános hangulat,miszerint sima Barca W, nem ragad rá a játékosokra,és odafigyelnek.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. március 18., szerda 12:10

Realista24 írta:Franciska a gerinces Barca fan ahogy gondoltam csak privatban reagált. Legyel tökös, aztan küldj el nyilvánosan, mert ettol hányok.

Idézem azért.
"tőled, aki többnyire a sajátjaival is úgy bánik mint vmi utolsó senkiháziakkal, nem is vártam mást. gondolom én ban nélkül nem kihasználatlanak le, hiszen ezt ahogy látom, egyedül csak te teheted meg a fórumon."
Én nem írtam neki pü-t,mert ilyenért titottak ki már kétszer,de az FB-n az oldalukon felkértem már egy baráti eszmecserére....csak mondja meg mikor,hol,csak hogy tudjam hová rendeljem a mentőt...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. március 17., kedd 22:37

aki kíváncsi, átnéz.
Kösz nem. Mintha egy szekta ülésen lennék.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

mahitoo(Henke)
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 12:26
Kedvenc játékosaid: Brolin, Henke, Ibra, Ini, Puyol
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mahitoo(Henke) » 2015. március 17., kedd 22:24

Van kontraszt természetesen, mert itt nem hozok fel olyan témákat, amiből csak veszekedés lenne. Pl nem írogattam ide a Schalke meccs alatt, csak olvastam. Nem írogattam CR idei formájáról, mert az a ti dolgotok. Na befejeztem, aki kíváncsi, átnéz.

Avatar
pátkán
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 20:38

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: pátkán » 2015. március 17., kedd 21:49

mahitoo(Henke) írta:Tudod mit? Akkor szépen gondolják csak azt itt, hogy a túloldalon egy paraszt vagyok, vagy mocskolom a Real-t. Aki kíváncsi, megtekintheti. Neked gratulálok, pont engem sikerült kiszúrni. És az, hogy zárójelben leírod, hogy nem személyeskedsz, az nem jelenti azt, hogy valóban nem.
Senki nem állította rajtad kívül, én csak felhívtam rá a figyelmet, hogy van kontraszt az írásaid között. Aki akarja elolvassa, észreveszi. Én így látom, ha nem tetszik írj fel erősebb szemüveget.
Így próbálj értelmesen és tisztelettel vitázni az ellenféllel
Dobd fel témaként a túloldalon, majd holnap már el tudom olvasni! :lol:
joabulicsak

mahitoo(Henke)
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 12:26
Kedvenc játékosaid: Brolin, Henke, Ibra, Ini, Puyol
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mahitoo(Henke) » 2015. március 17., kedd 21:34

pátkán írta:
mahitoo(Henke) írta:Rendben. Kíváncsi lennék mire gondol, mert azóta nem írt. De bárki láthatja a hozzászólásaimat ugyanezzel a névvel a másik oldalon is. Szidhattok akárkit, ti dolgotok, de személyeskedésbe menően ne állítsanak már rólam valótlant.
Ne haragudj, hogy nem rohantam munka után azonnal haza, hogy írjak neked.
Először is nem ment át részemről személyeskedésbe, akkro gondolom kaptam volna a moderátori sárga lapot.
Másodszor nem linkelgetek a túl oldalról, aki olvassa a hozzászólásaid itt is ott is, az láthatja a kontrasztot.
Harmadszor ráadásul emgoldhatatlan is lenne h szemezgessek a hozzászólásaidból, az itthoni gépemre IP-bant kaptam valamelyik szerencsétlentől tőletek.
Tudod mit? Akkor szépen gondolják csak azt itt, hogy a túloldalon egy paraszt vagyok, vagy mocskolom a Real-t. Aki kíváncsi, megtekintheti. Neked gratulálok, pont engem sikerült kiszúrni. És az, hogy zárójelben leírod, hogy nem személyeskedsz, az nem jelenti azt, hogy valóban nem. Így próbálj értelmesen és tisztelettel vitázni az ellenféllel.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 116 regisztrált és 0 vendég