Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
cart
Hozzászólások: 2648
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: cart » 2014. július 14., hétfő 21:35

Szerintem azért igazolt a Barcába, hogy Pepét is megmarhassa :lol: Ő még hiányzik a listáról...

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Casso » 2014. július 14., hétfő 21:34

chiellininél is csak megbotlott és a foga véletlenül belement a vállába. ő maga is elmondta és vissza is lehet nézni az esetet. nem tudom miért csinálnak ebből akkora ügyet. teljesen véletlen volt.

ivanovicnál is nem ő harapott először, hanem ivanovic csak azt nem vette a kamera..................

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. július 14., hétfő 21:28

Csabi írta: ASDASDASDAASSD :lol: :lol: amúgy még ki is nézem, hogy ez igaz. szerintem ők is tudják, hogy suarez hülye. de hát ha azt hiszik szaros 3 millióval rávehetik, hogy ne harapjon...hááát. fogadjunk, hogy még május előtt újra harapni fog. :mrgreen: :mrgreen:
aztán ők lennének az elsők egy harapás után, hogy az nem az volt, csak megbotlott, rálökték, elnézték
Nem illik.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. július 14., hétfő 21:20

Ha te kapnál egy ajánlatot akár a Barcától, akár a Real-tól, esetleg egy MU, Bayerntől, hogy gyere ide focizni, kapsz pénzt lesz neved, ki ne fogadná el?
Pénzt kapott,talán többet is keres mint amit nálunk keresne,de ez nem egyszerű sablonszar volt,ez annál sokkal több,mint CR esetében is,és ezek a mentalitások azok,akikért érdemes pénzt áldozni,mert ők akarnak,alázatosak....és győztesek.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. július 14., hétfő 18:26

The Mirror report that Luis
Suarez ’s salary at Barcelona, around £10million per year,
contains a clause that will see it automatically reduced by
almost a third should he bite a FOURTH opponent while at the
Catalan club – a reduction of £3million.
ASDASDASDAASSD :lol: :lol: amúgy még ki is nézem, hogy ez igaz. szerintem ők is tudják, hogy suarez hülye. de hát ha azt hiszik szaros 3 millióval rávehetik, hogy ne harapjon...hááát. fogadjunk, hogy még május előtt újra harapni fog. :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2014. július 14., hétfő 15:01

most gondoljátok magatokat James helyébe. Ott játszotok a Monacoba, akinek se nagy múltja se komoly szurkolótábora, egy ilyen anzsi macskaláb feeling. Ha te kapnál egy ajánlatot akár a Barcától, akár a Real-tól, esetleg egy MU, Bayerntől, hogy gyere ide focizni, kapsz pénzt lesz neved, ki ne fogadná el?
Ott van Iniesta aki elvileg fiatal korába Madridnak szorított, mégis a Barcába kötött ki. Minden egyes ilyen csapatba játszani egy álom. De még mondhatnék más top csapatot is.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

BojanKiki
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2014. július 8., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: Busquets, Iniesta, Bartra
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BojanKiki » 2014. július 14., hétfő 14:23

Realista24 írta:Ki gondolta volna, hogy James is kell a Barcának? Tegye fel a kezét :mrgreen:

A katalán vezetőség üzent Monacoba, egy év múlva 80 milliót adnának Jamesért.
Én vagyok az egyetlen aki nem tartja klasszisnak? Nagyon jó játékos ez kétségtelen, meg szimpatikus is, de valahogy nekem ez az "Egy VB-s ember" is ott van. 80-at nem adnék érte semmilyen körülmények közt.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. július 14., hétfő 14:11

Egyebkent a Barca nem is erdeklodott Inigo Martinez felol?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 14., hétfő 12:35

Drake írta:Most jut eszembe.Hogyan akarják leigazolni Hameszt ha jövőre el leszünk tiltva az igazolásoktól? :mrgreen:
Eltiltva? A Barca? :mrgreen:
Majd szeptembertől június 1-ig :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8518
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. július 14., hétfő 12:31

Na azért így belegondolva elég nagy szívás volt ez az év barcáéknak

-CR aranylabda
-Neymar Biznisz
-Igazolási botrány
-bl negyeddöntős kiesés az atletico ellen
-elbukott bajnoki cím hazai pályán az atletico ellen
-elbukott kupadöntő a Real ellen
-szurkoltak először a bayern-nek ,hogy verjenek ki minket,aztán a Chelsea-ben reménykedtek, végül annak az Atletico-nak szurkoltak akik 2 kupából is kiejtették őket, aztán jött Ramos és széthasította a katalán lelkeket.
-a decima mellé még leesett egy CR aranycipő ,BL gólrekord
-Aztán nem beszélve a trágya lélektelen játékról amit végig kellet kínlódjanak, de szerencsére mindig úgy alakult a szezon,hogy a remény csak az utolsó meccsen halt meg így még jobban fájt

Aztán jött a vb ahol egy átlag barcás a sanyoloknak és az argentínoknak szurkolt:
-a spanyolokkal felmosták a padlót, ha a Real még nem alázta eléggé porrá a tiki-takát akkor azt megtették a hollandok, így már barcáéknak is leesett ,hogy véget ért egy korszak.
-de nem bánkódtak sokáig hiszen Messi zseniális játékkal tovább juttatta argentínát a halálcsoportból és úton volt a valaha legjobb cím felé, szerencsére itt is úgy alakult hogy a fákkot szinte a vb utolsó percében mutatták fel a németek Messiéknek, így se valahavolt legjobb se de még csak aranylabda se lesz.
a legrosszabbat pedig még ki is hagytad.

tényleg szívás volt a szezon, de minden vihar után kisüt a nap. :)

Drake
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:39
Kedvenc játékosaid: Henry
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Arsenal

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Drake » 2014. július 14., hétfő 12:30

Most jut eszembe.Hogyan akarják leigazolni Hameszt ha jövőre el leszünk tiltva az igazolásoktól? :mrgreen:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11238
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. július 14., hétfő 12:27

Na azért így belegondolva elég nagy szívás volt ez az év barcáéknak :mrgreen:

-CR aranylabda
-Neymar Biznisz
-Igazolási botrány
-bl negyeddöntős kiesés az atletico ellen
-elbukott bajnoki cím hazai pályán az atletico ellen
-elbukott kupadöntő a Real ellen
-szurkoltak először a bayern-nek ,hogy verjenek ki minket,aztán a Chelsea-ben reménykedtek, végül annak az Atletico-nak szurkoltak akik 2 kupából is kiejtették őket, aztán jött Ramos és széthasította a katalán lelkeket. :D
-a decima mellé még leesett egy CR aranycipő ,BL gólrekord
-Aztán nem beszélve a trágya lélektelen játékról amit végig kellet kínlódjanak, de szerencsére mindig úgy alakult a szezon,hogy a remény csak az utolsó meccsen halt meg így még jobban fájt :D

Aztán jött a vb ahol egy átlag barcás a sanyoloknak és az argentínoknak szurkolt:
-a spanyolokkal felmosták a padlót, ha a Real még nem alázta eléggé porrá a tiki-takát akkor azt megtették a hollandok, így már barcáéknak is leesett ,hogy véget ért egy korszak.
-de nem bánkódtak sokáig hiszen Messi zseniális játékkal tovább juttatta argentínát a halálcsoportból és úton volt a valaha legjobb cím felé, szerencsére itt is úgy alakult hogy a fákkot szinte a vb utolsó percében mutatták fel a németek Messiéknek, így se valahavolt legjobb se de még csak aranylabda se lesz. :D

Az átigazolási szezonban meg természetesen minden korábbi elveket felrúgva nyomatják a FIFA manager-t örvendeznek Suarez leigazolása miatt,pedig régen nem igazán egyezett volna a klub filozófiájával...

-Az egyetlen dolog amit sajnálok az Puyol visszavonulása, a többit nagyon megérdemeltétek. Remek futball év/szezon volt ez kérem szépen. :mrgreen: :-*
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 14., hétfő 12:25

Drake írta:
Anthony írta:Hámesz miatt nem izgulok, ő tényleg kimondta nyilvánosan, és teljesen egyértelműen, hogy csakamadrid, és mi is akarjuk. Innentől kezdve felajánlhatják a Camp Nou-t is, tök mindegy.
Hidd el ha Bartoék felajánlanak neki heti 200 rugót mindjárt nem lenne akkora madridista.Pogba is kimondta,hogy gyerekkora óta Barca szurkoló de szerintem egy jó ajánlat esetén simán Madridba költözne.
Az egy dolog, hogy ki kinek szurkol, James egész mást nyilatkozott, mint egy sablon. Más a Realnak szurkolni, és más madridistának lenni.
Ettől függetlenül, ha a Barcába menne sem ítélném el, jobb képességű focista, mintsem hogy Monacoban pengesse.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4480
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2014. július 14., hétfő 12:24

Hidd el ha Bartoék felajánlanak neki heti 200 rugót mindjárt nem lenne akkora madridista.Pogba is kimondta,hogy gyerekkora óta Barca szurkoló de szerintem egy jó ajánlat esetén simán Madridba költözne.
Azért Jamesnél szerintem ez kicsit másabb szitu. Sok játékos csak úgy mondogatja, hogy mindig is ez a klub volt az álma, stb., de azért Ő egyből megmondta, hogy a Realt preferálja, CR-el pózolgatott, ő a kedvence, + ott volt a Bayern elleni elődöntőn is. Úgyhogy szerintem lehet, hogy ha egy kicsivel mondjuk a Barca kínálna többet, de a Real is akarná, akkor is idejönne.

Aztán lehet én vagyok a naív köcsög. :D

Drake
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:39
Kedvenc játékosaid: Henry
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Arsenal

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Drake » 2014. július 14., hétfő 12:20

Anthony írta:Hámesz miatt nem izgulok, ő tényleg kimondta nyilvánosan, és teljesen egyértelműen, hogy csakamadrid, és mi is akarjuk. Innentől kezdve felajánlhatják a Camp Nou-t is, tök mindegy.
Hidd el ha Bartoék felajánlanak neki heti 200 rugót mindjárt nem lenne akkora madridista.Pogba is kimondta,hogy gyerekkora óta Barca szurkoló de szerintem egy jó ajánlat esetén simán Madridba költözne.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 14., hétfő 11:45

Bartomeu tegnap személyesen kereste fel Blattert, de úgy néz ki, hogy nem vitt elegendő pénzt, mert Suarezt nem mutathatják be a Camp Nouban.

A Barca nem hajlandó kifizetni Mathieuért a 20 millát, mert bíznak abban, hogy olcsóbban is megkapják a játékost, amiért az kijelentette, hogy mindenképpen távozni akar.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. július 14., hétfő 10:42

lesliejr írta:Azoknak igazuk van, akik azt mondják, hogy arcul köpi magát az a szurkoló, aki kb Messi óta drukkere a csapatnak. Hangoztatták a vezetők hülyeségeot, de én, aki 20 éve követem a csapatot, had ne azonosuljak egy buta, idióta vezetőséggel. Mondani sok mindent lehet, de tudjuk mik mennek a háttérben. Mindenhol. Senki nem kivétel ez alól.
James Rodriguez híren sem lepődök meg. Elképzelhető, hogy lesz 1 v 2 hasonló próbalkozásunk, hogy ha életbe lép a bünti, jövő nyáron is érkezzen pár új ember. Gondolom, ha a tiltás előtt köttetik az üzlet, az még érvényes. Más kérdés, hogy ennyire előre képtelenség megjósolni, hogy kikre lesz szükség.
Messi: Nem játszott olyan nagyon rosszul a VB-n, de tegnap Di Maria nagyon hiányzott mellőle. Viszont megkérdezném tőle, hogy ha egy VB döntőn is csak a labdával képes futni, anélkül csak sétálgatni, akkor mit várhatunk majd el tőle Barcelonában. Vmi nincs rendben vele a sérülése óta. Vmit titkolnak vele kapcsolatban, mert se akarat, se sebesség nincs egyik napról a másikra.

hányszor mentem bele ebbe is,hányszor .......hogy ne nagyképüsködjenek,ne ugassanak,tiszteljék az ellenfeleket.....nevetséges emberek,és megint bejött......
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8080
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anthony » 2014. július 14., hétfő 10:01

Hámesz miatt nem izgulok, ő tényleg kimondta nyilvánosan, és teljesen egyértelműen, hogy csakamadrid, és mi is akarjuk. Innentől kezdve felajánlhatják a Camp Nou-t is, tök mindegy.

Messinél előjött amit már 2-3 éve vizionálok, kipurcant. Emberfelettit teljesített éveken át, ezt nem lehetett a végtelenségig fenntartani. Most a Barcánál is kiesett a segge mögül az Ini-Xavi tengely, még annyira sem fog menni. Igazából most újra fel kell építse magát, és 1-2 éven belül megint visszatérhetne a topra, de ahhoz nagyon céltudatosnak és motiváltnak kell lenni. Jelenleg ez nincs meg benne, meglátjuk mit hoz a jövő.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. július 14., hétfő 9:54

Realista24 írta:Az nem lehet, hogy szimplán csak kiégett? Belefáradt, elfáradt, ennyi volt? Valamilyen szinten normálisnak mondanám, mert évek óta a csúcson van, tovább is, mint sokan várták. Leépült rendesen, mert akit egy vb döntő nem motivál, azzal nagy bajok vannak. Úgy általánosságban mindenkiben több elán és érzelem volt, mint benne. Ahogy néztem, csak arra várt, hogy kapjon szabadrúgást jó helyről, vagy egy büntetőt, aztán majd azt talán berúgja.
Persze volt pár elfutása, meg csele, de komolytalan volt egy vb döntőhöz.
Ezt az egeszet csak sajat maganak koszonheti.

Ugye 2013 tavaszan gyenge volt, serulesekkel is kuszkodott. Nyaron pedig ahelyett, hogy kipihente volna a seruleset es felkeszult volna erre a hosszu szezonra (gondolom tudott rola, hogy kov. nyaron VB-re megy :mrgreen: ), elkezdett Messi es baratai meccseket jatszani.

De most komolyan, semmi rosszindulattal, de hogy lehet egy jatekos ilyen idiota, hogy egy VB-t megelozo nyaron nem piheni ki magat?
Vagy nem volt egy ugynoke aki szoljon neki? (gondolom o elfoglalt volt a szerzodes hosszabbitassal :D )
Es a barca elnoke? (habar neki sok dolga volt, Neymar apukanak utalta a zsét)

En mar szezon kezdetekor is irtam, hogy meg visszauthet a rovid vakacio es igy is lett. Folyamatos serulesek, nulla fizikum, motivaciovesztes, stb. Gondolom az se veletlen, hogy az ugynoke szerint "100 kilosnak erzi a labat".

Kivancsi vagyok kov. szezonban mihez fog kezdeni, de elnezve hogy megint rovid lesz a piheno.. :coffee:

Ronaldo elott itt az alkalom a harmadikhoz. Mondjuk en jobban orulnek, ha tavasszal, a fontos meccseken ontana a golokat es nem osszel.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 14., hétfő 9:52

Nem tudom, én a sebességével nem láttam akkora gondot, simán állva hagyta a védőket 8az első félidőben két három ilyen eset is volt). De hozzáteszem, hogy nem nézek Barca meccseket, így lehet, hogy ő ennél sokkal gyorsabb volt.

A letámadást/visszatámadást, illetve annak hiányát viszont már régóta látom én is. Érdekes. Egy cikkben egyébként azt írják, hogy jövőre aktuálissá válhat az eladása, főleg egy 80 milliós James vásárlás esetén.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 123 regisztrált és 0 vendég