Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62884
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 20., vasárnap 19:07

tubatibi írta:Megint jól jártak ezzel a Halilovic gyerekkel, nekünk kellett volna elhozni. :roll:
Mindezt egy edzőmeccs utan? :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2014. július 20., vasárnap 14:42

h3x0r írta:Dos Santosban is mindenki a jovo aranylabdasat latta, aztan lathatjuk hol tart.
Viszont Halilovicnál senki sem vizionált még aranylabdát :)

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9206
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. július 20., vasárnap 14:39

Dos Santosban is mindenki a jovo aranylabdasat latta, aztan lathatjuk hol tart.

Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2014. július 20., vasárnap 14:38

csabi* írta:a magyar sráccal mi a helyzet? barcelonában van már?
Persze. Dulifulit parodizálja a klotyóban :mrgreen:

Viccet félre téve én nem olvastam hírt erről. De valószínűleg nem ő a future Messi szóval nem róla szólnak a legtöbb helyen a sportlapok... így nem tudni.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. július 20., vasárnap 14:34

hehe írta: persze hogy az lesz, hisz saját nevelés.
Ezt én akartam elsütni. :/ :D

Amúgy az a durva, hogy mindenki dicséri, hogy mekkora jó bemutatkozó meccse volt, meg ügyesnek néz ki, de ha megnézitek a videót, a megmozdulásai legalább felénél az ellenfélnél köt ki a labda.. :lol: Persze szerintem is biztató a játéka, és a labdakezelésén is látszik, hogy nem egy tehetségtelen gyerek, csak jópofa azért ez így.. :D

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. július 20., vasárnap 14:32

a magyar sráccal mi a helyzet? barcelonában van már?
Kép

Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2014. július 20., vasárnap 14:31

Az lesz ugyanis meglesz 21 éves koráig a 3 év ott töltött idő ideális esetben

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. július 20., vasárnap 14:31

Megint jól jártak ezzel a Halilovic gyerekkel, nekünk kellett volna elhozni. :roll:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Drake
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:39
Kedvenc játékosaid: Henry
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Arsenal

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Drake » 2014. július 20., vasárnap 14:30

hehe írta:persze hogy az lesz, hisz saját nevelés.
Hát ha hiszed ha nem, az. :D Vagyis ha még itt tölt 3 évet akkor lesz hivatalosan saját nevelés.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. július 20., vasárnap 14:27

Drake írta:
Kerlon írta:Halilovic viszont nagyon hasonlóan mozog, mint Modric. Fogunk még miatta szenvedni a pályán szerintem.
Engem a mozgása Messire emlékeztet.Ahogy szlalomozik a védők között aprókat bökve a labdán.Áááá remélem nagy zsugás lesz a srác.
persze hogy az lesz, hisz saját nevelés.
Kép
Kép
Kép

Drake
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:39
Kedvenc játékosaid: Henry
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Arsenal

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Drake » 2014. július 20., vasárnap 14:13

Kerlon írta:Halilovic viszont nagyon hasonlóan mozog, mint Modric. Fogunk még miatta szenvedni a pályán szerintem.
Engem a mozgása Messire emlékeztet.Ahogy szlalomozik a védők között aprókat bökve a labdán.Áááá remélem nagy zsugás lesz a srác.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11240
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. július 20., vasárnap 14:11

Professore írta:Hát gyerekek ez a topik nagyon nem erröl a vitáról kellene hogy szoljon. Madridista vagyok? Igen... Büszke vagyok arra az értékrendre amit a klubb képvisel? Igen... Beképzelt vagyok-e? Nagyon remélem hogy nem. Az hogy "jogom" lenne beképzeltnek lenni mert madridista vagyok és a csappat a legeredményesebb a világon már bocsánat de oltári baromság és ez a felvetés visszataszitó. A sport attól sport hogy tiszteled a versenytársakat nem lenézed öket. Pont hogy a játékosaink nagyképüsége miatt szivtunk nagyokat pl. Alcorcon stb. Ahhoz hogy igazán nagy csapattá váljunk bizony kellett a konkurencia is azaz az egézséges versengés más csapatokkal pl. a Barcával. A verseny ösztönöz és fejlödésre serkent. Ha nem tiszteled az elenfeled akkor mit ér a fölötte aratott gyözelem? Egyáltalán ha a Real Madrid "az urak klubja" ahhoz hogy passzol a nagyképüség? Visszataszitó volt sok barca drukker magatartása az elmult években ami "bosszuért" kiált? Talán... de akkor legyünk mi különbek emelkedjünk ezen felül és úgy legyünk büszkék a csapatra és a sikerekre ahogy madridistához méltó. Ugyancsak a régi madridisták "dolga" lenne megnevelni a frissen csatlakozott divat szurkolótársakat akiknek fingjuk sincs a klubb értékrendjéröl. Nagyot csalódnék a madridizmusba ha átcsapnánk pökhendi fenhéjázó stilusba. Összegezve mindenkinek privát dolga hogy mennyire nagyképü de ne próbálja kivetiteni egy teljes közösségre ezt az életérzést mert biztos sokan vagyunk akik NEN AKARNAK EZZEL AZONOSULNI! Legalábbis én nem....
Totálisan más irányba mentetek el, egyáltalán nem erről írtam... mind1 én feladtam van aki megértette miről volt szó van aki nem, legközelebb igyekszem érthetően fogalmazni... csak már rohadt unalmas, mint a South Parkból a Niggerezős rész...
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
DT8
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2013. május 27., hétfő 12:02
Kedvenc játékosaid: Sami Khedira
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: DT8 » 2014. július 20., vasárnap 14:07

Hogy vakarózik végig a kis horvát :mrgreen: biztos benyelt valami bolhát Suareztől. :lol:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. július 20., vasárnap 14:04

ferni írta:
Anyaka írta:Elvileg a fiatalok kaptak most lehetőséget, a többiek majd augusztustól élesben, de ter Stegen-en még látszik, hogy erőltetett ez a kipasszolás, bár nem ment rosszul, a VV szintet már hozta, egy bakival.
https://www.youtube.com/watch?v=rWXYKMd9r_c
ter Stegen debut match, igen izgalmas lesz, előre szólok :mrgreen:

itt van Halilovic is, nem tűnik rossznak https://www.youtube.com/watch?v=0OdST3WSIak
A németbe hamar beleverték, hogy nem lehet kirúgni a labdát, sebaj úgy se biztos lábbal.

Halilovic viszont nagyon hasonlóan mozog, mint Modric. Fogunk még miatta szenvedni a pályán szerintem.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. július 20., vasárnap 13:39

Galacticos írta:szerintem meg kovacic csak egyszerűen vakok közt félszemű. :D
Minden bizonnyan igazad van. :hmmm: :mrgreen:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. július 20., vasárnap 13:37

szerintem meg kovacic csak egyszerűen vakok közt félszemű. :D

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. július 20., vasárnap 13:36

Kovacic a vb-n is iszonyat gyenge volt... Illarra se egy hù de bitang playa, de jobb mint Kovacic. Kovacic csak azért jobb mert nincs itt...

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. július 20., vasárnap 13:31

Egy közelmúltban véglegest kapó kolléga vonna le konzekvenciát egy avatarból, látom sikerült megidézni a szellemét.
Én úgy érzem, hogy Kovacic fel van copkodva, ennyi. Az gondolom nem gond, mikor te minden adandó alkalommal ekézed Neymart, Patot, vagy akármelyik másik játékost.
Az meg, hogy kioktatsz provokálásból, miután rendre osztod hehét, ahol csak tudod, meg játszod a lekezelő, megmondóember szerepet(persze nem csak te), nem annyira hiteles. Én kiszálltam, ha reagálni akarsz tedd meg pü-ben, semmi értelme itt a farokméregetésnek. Off vége.

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. július 20., vasárnap 13:19

realistahuni írta: Nálad Illarra ava volt egy darabig, nálam Kovacic aláírás, de biztos én nedvesedek jobban. :lol:
bocs, hogy beleszólok de neked meg ha jól emlékszem gagos avád is volt :mrgreen:
Kép

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. július 20., vasárnap 13:16

Nem értem miről beszélsz.
Arról, hogy ha már ilyen státuszod van a fórumon, legalább példát mutathatnál azzal, hogy nem provokálsz alattomos módon. De hát az a fránya ego... :coffee:
Ezt valamivel alá is támaszthatnád
Nálad Illarra ava volt egy darabig, nálam Kovacic aláírás, de biztos én nedvesedek jobban. :lol:
Illarra azért nem volt kutyaütő a Sociedadban, míg az imádott Kovacicod meg az Interben nyújtott olyan teljesítményt, ami nem volt kiemelkedő, de te már azért írod rá, hogy "future Modric".
Kovacicnak még van 3 éve, hogy hozzon egy "nem kutyaütő" szintet és akkor vonalat lehet húzni és megnézni, hogy mit is rakott le az asztalra 24 évesen. Illarra meg ezalatt egy évig nagy valószinűséggel padot fog koptatni a Realban, majd ha van egy kis esze akkor eligazol egy közepes csapathoz.
Azon kívűl én általában helyén kezeltem a horvátot, mert jó játékos és future Modric lehet, mert megvannak a képességei, de ez nem mindig elég a mai fociban.
Érdekes, hogy még mindig fáj a lelkednek, hogy látok valamit egy tehetségben, és ezért folyamatosan provokálnod kell. :lol:
Volt itt már Fofana, M'Vila, 1000 éve kiégett Pato és még sokféle istenítés, akkor hol voltál? :hmmm:
Love football, hate antifa.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 132 regisztrált és 0 vendég