Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. január 7., szerda 16:15

Hazard>>> Real 100m
Könyörgöm,mire? :'(
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. január 7., szerda 16:14

csabi* írta:
Kerlon írta: Bale>>>Manu 120m
Hazard>>> Real 100m
Messi>>>Chelsea 250m
kell a fasznak annyiért hazard, inkább jöjjön akkor óccóért reus
Ezeken az árakon már fölösleges kiakadni,ennyit ér meg annyit ér...az egész piac felborult,Messi átigazolása lesz az utolsó gyomros.Ha szükség van rá Jöjjön azt kész,a klubok ugyis csak olyanokat igazolnak akik anyagilag megérik.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 7., szerda 16:12

Igen CS0ki, valahogy így gondolom én is. Egy játékosra feltenni mindent, csapattól kezdve a taktikán át, Mourinhóval ez nálam a lehetetlen kategória.
Bale>>>Manu 120m
Hazard>>> Real 100m
Messi>>>Chelsea 250m
Ez most mi?
Ettől a Chelseanek nem lesz jobb a helyzete. Pláne, hogy mi nem vagyunk kényszer alatt, hogy 100 milliót fizessünk Hazardért.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csabi* » 2015. január 7., szerda 16:12

Kerlon írta: Bale>>>Manu 120m
Hazard>>> Real 100m
Messi>>>Chelsea 250m
kell a fasznak annyiért hazard, inkább jöjjön akkor óccóért reus
Kép

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. január 7., szerda 16:10

Az FFP miatt ez nem tudom hogy lehetséges, vagy bevállalnak mellé egy 50-60 milliós büntetést? Az Adidas gondolom beszállna valahogy, de ezt akkor sem tudják szabályos keretek között előteremteni.
hazard--> PSG, Madid. Akkor már csak 180 millió. A maradék emberekből még összejöhet egy 50 millió talán. De akkor semmi kispad.

Amúgy én sem hiszem, hogy lesz bármi belőle... A Chelsea nem udja annyira megnövelni a bevételeit, hogy beleférjen a szabályokba. Iszonyú magas fizetlés is ott van, a stadion nem túl nagy, nem tud kimenni plusz 20 ezer ember a hazai meccsekre, a jegyárakat sem lkehet annyira megnövelni. Az kérdés, hogy az adidas mennyit pengetne, de összességében látom a lehetőséget. És Mourinho sem hülye, nem fogja feláldozni az egész csapatot Messiért.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 7., szerda 16:10

Realista24 írta:
palesz77 írta: :agree: Ennyiért még most nyáron is eladnám.
Az FFP miatt ez nem tudom hogy lehetséges, vagy bevállalnak mellé egy 50-60 milliós büntetést? Az Adidas gondolom beszállna valahogy, de ezt akkor sem tudják szabályos keretek között előteremteni.
Bale>>>Manu 120m
Hazard>>> Real 100m
Messi>>>Chelsea 250m
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: danianevem » 2015. január 7., szerda 16:03

El Tigre írta:Egy játékos sem ér 250 milliót.
Azért egy Messi, CR vagy Neymar esetében jóval többről van szó, mint egy játékjog. A világ számos táján jól csengő "márkanevek", akik miatt sokkal, de sokkal többen fognak érdeklődni az adott csapat iránt is. Na meg az is komoly fegyvertény, hogy aranylabdás van a csapatban, konkrétan csak kettő van még jó korban...

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. január 7., szerda 16:02

Majd 120milla lesz lenyilatkozva,ha venni tudnak barcáék "olcsón" Neymarokat akkor eladni is tudnak "olcsón" Messit :Đ
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 7., szerda 16:00

palesz77 írta:
Realista24 írta:A Rac1 szerint a Chelsea felvette a kapcsolatot Messi faterjával, akik hajlandóak lennének kifizetni a 250 milliós kivásárlási árat.
:agree: Ennyiért még most nyáron is eladnám.
Az FFP miatt ez nem tudom hogy lehetséges, vagy bevállalnak mellé egy 50-60 milliós büntetést? Az Adidas gondolom beszállna valahogy, de ezt akkor sem tudják szabályos keretek között előteremteni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
El Tigre
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2013. június 20., csütörtök 11:42
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: El Tigre » 2015. január 7., szerda 15:58

Egy játékos sem ér 250 milliót.






Kivéve Messi :mrgreen:

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. január 7., szerda 15:56

Realista24 írta:A Rac1 szerint a Chelsea felvette a kapcsolatot Messi faterjával, akik hajlandóak lennének kifizetni a 250 milliós kivásárlási árat.
:agree: Ennyiért még most nyáron is eladnám.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 7., szerda 15:55

A Rac1 szerint a Chelsea felvette a kapcsolatot Messi faterjával, akik hajlandóak lennének kifizetni a 250 milliós kivásárlási árat.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. január 7., szerda 15:17

morientes írta: Csak azért gondolom,mert az uefa-nak sem érdeke hogy europa egyik legnagyobb húzó csapata,(a legtöbben nekik stzurkolnak az öreg kontinensen a statisztika szerint),annyira visszaessen.Mert ha nem igazoltik az lesz.Ezért gondoltam,hogy bár jogilag korrekt,de üzleti szempontból...
Egyszerűen nem tudom elképzelni :) az uefanal ez volt az elsőszámú klub, mi lesz a sok kisgyerekkel,nem tudom.. :D
Azért az a veszély nem nagyon fenyegi őket,hogy ne szerepeljenek a blben.Meg hát a Mu nélkül is elég jól elvan mindenki :mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2015. január 7., szerda 15:16

morientes írta:Csak azért gondolom,mert az uefa-nak sem érdeke hogy europa egyik legnagyobb húzó csapata,(a legtöbben nekik stzurkolnak az öreg kontinensen a statisztika szerint),annyira visszaessen.Mert ha nem igazoltik az lesz.Ezért gondoltam,hogy bár jogilag korrekt,de üzleti szempontból...
Hát igen, én is ugyanezek miatt gondoltam azt eleinte, hogy el fogják törölni a tilalmat, és megússzuk valami pénzbüntetéssel. De úgy tűnik, most tényleg példát akarnak statuálni, vagy nem tudom. (Ja és az is lehet, hogy csak szimplán Pérez keze van a dologban. :lol: )

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. január 7., szerda 15:03

GT37 írta:
morientes írta:Én azért még mindig nem igazán hiszem el,hogy '16-ig nem igazolhatnak....Biztos lesz vmi kiskapu.
Nem valószínű. Bartomeuék ugyan a CAS döntése után beszéltek arról, hogy lehet, hogy valami svájci bírósághoz fordulnak még (Swiss Federal Court, vagy valami ilyesmi), de erről azóta sem hallani semmit sem. Szerintem rájöttek, hogy értelmetlen lenne még egy elbukott fellebbezéssel még nevetségesebbé tenni saját magukat.
Csak azért gondolom,mert az uefa-nak sem érdeke hogy europa egyik legnagyobb húzó csapata,(a legtöbben nekik stzurkolnak az öreg kontinensen a statisztika szerint),annyira visszaessen.Mert ha nem igazoltik az lesz.Ezért gondoltam,hogy bár jogilag korrekt,de üzleti szempontból...
Egyszerűen nem tudom elképzelni :) az uefanal ez volt az elsőszámú klub, mi lesz a sok kisgyerekkel,nem tudom.. :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. január 7., szerda 15:00

De Laporta minek ülne bele egy olyan székbe, aminek igazából semmi értelme? 2016-ig sportszakmai szempontból nem tud szinte semmit tenni.
Egyrészt sztem hülye lenne ő is már most visszatérni, illetve a következő edző is baromságot követne el, ha vállalná ezt a keretet.
Azért itt nem évtizedekről vagy akár csak 5 évről van szó. Most az, hogy egy évig nem igazolhatnak, nem kéáne hogy különösebb szempont legyen akár elnöknél, akár edzőnél. Sőt, bizonyos értelemben még csökkene is a nyomás mindkét pozíció esetén, mert azért mindenki tisztában lenne vele, hogy így igazolások nélkül csodát nem lehet várni, mert elég lyukas a keret (hát még ha Messi is lelép). Lenne az edzőnek ideje tényleg felkészülni a keret átalakítására, megismerni a lehetőségeket, majd lenne egy rakás pénz 2016 nyarán.
Az elnöknél ugyanez, csak ő még fixen 4 évet kap is, ott végképp nem nagyon számít az eltiltás.

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sander » 2015. január 7., szerda 14:54

Én a következőket érzem a Barcával kapcsolatban :

-koncepció: nincs
-vezetőség : a fejétől bűzlik a hal
-edző: LE alapból sem tartottam túl jó edzőnek és szerintem amit eddig elért a jelenlegi szezonban már az nagy tett tőle. Emlékszem rá amikor elment a Roma-ba mindenki azt mondta hogy ő a következő Pep G. aztán akkora bukás lett a vége hogy csak naaa... A Celtánál pedig szerintem pont azért volt elfogadható mert ott nem voltak különösebb célok. Viszont amikor a Barca kispadjára leült és lejátszott körülbelül 10 meccset már akkor lehetett látni hogy nem sok sót fog megenni.... Taktikailag nem elég felkészült nincsenek váratlan húzásai (jó értelembe véve) illetve fegyelmezni sem tud rendesen. Olvastam Ibra könyvét -már persze ha igaz volt az a rész- akkor azt írta bent hogy Messi megmondta Pepnek hogy középcsatárként akar játszani és máris az lett. Ha Pep nem merte vagy csak nem akarta lecsititani akkor majd pont LE meg tudja fogni egy olyan helyzetben mint a mostani.
-csapat: az előttem lévőkhöz csatlakozván én is azt mondom hogy a Barcának nincs rossz csapata. Csak azt kell belátni hogy ez már nem a régi csapat. Ezzel a csapattal a következők célokért lehetne küzdeni : harc a bajnoki címért, CdR elődöntő, Bl negyeddöntő. És ezt nem azért mondom hogy savazzam itt a Barcásokat csupán be kell látni hogy ezzel a játékosállománnyal és edző stábbal körülbelül ez a reális cél. Jó persze ha melléjük áll a szerencse bármi megtörténhet de most ezt a faktort kivettem :D .
Messi: Abban egyetértek mindenkivel hogy lehet hogy jobban járnának ha továbbadnák de nem tudom elképzelni hogy most ezt be merné-e vállalni a vezetőség.
- a nyilatkozatokból amiket a csapatársak róla mondanak az látszik hogy teljesen mellette vannak, főleg az öltözői vezérek.
- nem kis marketing értéke lehet
- a nyáron nem igazolhatnak játékosokat
- a szurkolok is szeretik, még így is sok Barcás ismerősöm meg van vele elégedve hogy ezt csinálja a pályán
- sztem ha eladnák és mondjuk jövőre még nagyobb hullámvölgybe kerülnének akkor tutti hogy a szurkolók megbuktatnák a vezetőséget és még az is lehet hogy meg is támadnák őket, mivel se Messi se eredményesség ezért szerintem a vezetőség nem merné bevállalni azt hogy eladja
- amennyiben LE télleg ultimátumot adott a vezetőségnek hogy vagy ő vagy Messi úgy abban az esetben biztos vagyok abban hogy LE kirúgják
- az utobbi pár évben nem a sportszakmai döntések születtek. (pl.:nyári átigazolások) Akkor most miért változna meg ?

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. január 7., szerda 14:52

Sastre írta: Jelenleg az lenne a legjobb, hogy ha hoznának egy olyan edzőt, aki képes Messi "tökére lépni" (már bocsánat)...
Nincs olyan edző aki Barcelonában erre képes lenne, ott Messi túlnőtt mindenen.Londonban vagy bárhova is megy majd ott 0ról indul.Szval ha Mourinho menne Barcába akkor se lehetne Messivel mit kezdeni,még a nagy José-t is becsicskítaná...Londonban viszont fordított a helyzet,ott Mourinho az isten és Messi halgatni fog rá,mert ő ott egy "senki"... ez most csak egy példa volt de remélem érthető.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2015. január 7., szerda 14:52

morientes írta:Én azért még mindig nem igazán hiszem el,hogy '16-ig nem igazolhatnak....Biztos lesz vmi kiskapu.
Nem valószínű. Bartomeuék ugyan a CAS döntése után beszéltek arról, hogy lehet, hogy valami svájci bírósághoz fordulnak még (Swiss Federal Court, vagy valami ilyesmi), de erről azóta sem hallani semmit sem. Szerintem rájöttek, hogy értelmetlen lenne még egy elbukott fellebbezéssel még nevetségesebbé tenni saját magukat.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. január 7., szerda 14:48

Én azért még mindig nem igazán hiszem el,hogy '16-ig nem igazolhatnak....Biztos lesz vmi kiskapu.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 153 regisztrált és 0 vendég