Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. november 13., csütörtök 18:54

ikarus93 írta:Csak nekem vagy másnak is feltünt, hogy Neymar felpakolt magára egy 4-5 kiló pluszt tavalyhoz képest?
Neymar helyébe, megpróbálnám CR útját járni és egy gólbaszó Terminátorrá változni. :D
Volt is (talán itt) korábban egy kép, hogy izmosodott.

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2014. november 13., csütörtök 18:53

Csak nekem vagy másnak is feltünt, hogy Neymar felpakolt magára egy 4-5 kiló pluszt tavalyhoz képest?
Neymar helyébe, megpróbálnám CR útját járni és egy gólbaszó Terminátorrá változni. :D
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. november 13., csütörtök 15:12

Akkor Toure távozik-
Sajnos neki lassan ámerika felé kell kacsingatni,lassan az ő ideje lejár... :(
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. november 13., csütörtök 14:34

dzsi91 írta:Akkor Toure távozik-
Sanszos, hogy anélkül is - legalábbis a hírek alapján nem a legboldogabb ott.
GT37 írta:Official: Rafinha has a thigh muscle injury, will have to recover for 7-10 days.
Elképesztő, neki sincs sokkal több szerencséje a sérülésekkel, mint a bátyjának. Csak remélni tudom, hogy az igazán súlyos sérülések el fogják kerülni a jövőben, mert van benne potenciál, még ha idén nem is nyújt olyan kiemelkedőt eddig.
Ezt amúgy nem is értem, eddig nem volt ennyit sérült.. Ilyen szarok az orvosaink vajon? :hmmm: Nem lesz ez így jó, ha folyamatosan csak a formáját fogja keresni a sérülései után - pedig még alapból se volt akkora ász, de már meccsről-meccsre javult legalább.

Más: Vermaelent Zubi annak ellenére igazolta le, hogy az orvosok nem javasolták a sérülése(i) miatt. :agree: Ezek után kíváncsi lennék, hogy mennyire szólhatott vajon Lucho bele az igazolásokba - gondolom semennyire..

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11239
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. november 13., csütörtök 14:04

morientes írta:
Géci írta:Pepből simán kinézem, hogy kipróbálja magát a Premier Legieben. Mondjuk egy Citynél :hmmm:
Egyébként ezt prognoztizáltam a minap.Sanszos ha Pelle bukik,Pep átveheti a cityt.
Akkor Toure távozik-
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. november 13., csütörtök 13:46

Géci írta:Pepből simán kinézem, hogy kipróbálja magát a Premier Legieben. Mondjuk egy Citynél :hmmm:
Egyébként ezt prognoztizáltam a minap.Sanszos ha Pelle bukik,Pep átveheti a cityt.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Enrique
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 22:10

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Enrique » 2014. november 13., csütörtök 13:38

wZoLee7 írta:Guardiola egy átlag edző, semmi kiemelkedő...a játékosait meg végkép nem tudja irányítani, túl nőnek rajta...
Nem hiszem, hogy sokáig lesz a Bayernnél, majd talán City vagy Arsenal
De egyelőre van egy barcelonai sikersztorija, és egy átlagos müncheni munkássága, szóval ezek a kijelentések elég meredekek ennyi minta alapján.
Nálam az idei év az első igazi teszt vele kapcsolatban, ha belátja a tavalyi hibáit, és pozitív irányba mozdítja el a csapatot, akkor komoly edző, ha viszont nem, akkor egyértelműen esni fog a megítélése.
'Aki látni szeretné a szivárványt, annak meg kell tanulnia szeretni az esőt.'

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62881
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 13., csütörtök 13:14

Én nagyon nem komázom Guardiolát, egy sunyi, kétszínű és jellemtelen alaknak gondolom a tevékenységei és nyilatkozatai alapján, de az átlagnál jobb edzőnek gondolom.
Néhány évig hozzájuk sem tudott szagolni hosszú távon senki, sem országon belül, sem Európában. Lehet, hogy nem tett hozzá sokat, meg ott volt egy kivételes generáció, de valami hozzáadott értéke biztos hogy volt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13160
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. november 13., csütörtök 12:50

Guardiola egy átlag edző, semmi kiemelkedő...a játékosait meg végkép nem tudja irányítani, túl nőnek rajta...
Nem hiszem, hogy sokáig lesz a Bayernnél, majd talán City vagy Arsenal

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11239
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. november 12., szerda 22:49

R.M.C.F írta:
Pep lesz még a Barca edzője.
Nem tudom elképzelni,mert akkor nagyon egyértelműen kiderülne,hogy nem ő volt a sikereik letéteményese.
De szerintem Pep ezt nem tudja... Mármint,hogy szerintem ő elhiszi magáról ,hogy zseni :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. november 12., szerda 22:42

Apropó BM. Az Alaba gyereket kéne elhozni. Valami kh-féleséget játszott, de a kp-n lebzselt állandóan, és szinte kh-ként a játékot szervezte. Csak érzésre mondom, de szerintem több kulcspasszt osztott ki, mint bármelyik másik játékos a BM-ben azon a meccsen. Varane mellé ideális megoldás lehet pár év múlva, vagy akár 3. kh-nak, ha kicsit átalakul a foci. Könnyen lehet, hogy ő lesz az új kh prototípusa, ha ezt az irányt folytatja. De lehet csak egy jól kifutott meccs volt, nem tudom. Ami tény viszont, hogy olyat láttam, amihez hasonlót még soha.
3 védős rendszerben játszotta a bal oldali védőt, de azért ő sosem volt középhátvéd, mindig a bal oldalon játszott, illetve Pep feltologatja középpályára szervezőnek, 4 védős rendszerben középre nem biztos, hogy jó, főleg, hogy azért neki pont a támadás és szervezés az erőssége. A válogatottban is rendszeresen középpályást játszik.
Amúgy tényleg jó a gyerek, de BM-ből csak lejáró szerződésű játékost lehet elhozni, és 2018ig van még neki szerződése.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. november 12., szerda 20:30

Pep lesz még a Barca edzője.
Nem tudom elképzelni,mert akkor nagyon egyértelműen kiderülne,hogy nem ő volt a sikereik letéteményese.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. november 12., szerda 18:25

GT37 írta:Ami Guardiolát illeti, szerintem edzőként nem fog visszatérni hozzánk, viszont majdnem biztos vagyok benne, hogy valamilyen más módon lesz még szerepe a jövő Barcelonájának alakításában, akár sportigazgatóként, akár az utánpótlás-képzés vezetőjeként, netalántán elnökként. Bár ez még nagyon a jövő zenéje.
Mindig elmondom, de ezt a mostani "kamut" sem igazán tudom elhinni. Pep lesz még a Barca edzője. Egyébként sem jött volna ki jól, ha azt mondja a Németek előtt, hogy (nyers leszek): "jaja, lehet hogy már jövőre...

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. november 12., szerda 18:08

dannen írta:
h3x0r írta:Megint elmegy 1 ev alkotoi szabadsagra?
simán benne van szerintem. ha most se húzza be a BL-t azért, ha behúzza azért. egy évet pihen aztán az EB után 2016ban átveszi a spanyol válgotatottat. mondjuk így soha nem válik belőle hatalmas edző, dehát ő tudja.
Aztán, ha véletlenül leesik egy BL a BM-mel jövőre, meg egy EB a spanyolokkal és visszavonul, akkor edzőlegenda lesz. Kevesebbért is tartunk már valakiket nagy edzőnek.

Amúgy meg nagyon komoly, amit Pep a BM-nél művel. :lol: Néztem a múltheti BL meccsüket, hát ugyanazt játssza, mint tavaly, csak kreatív futballisták helyett most kevésbé labdabiztos vízhordókkal pakolja tele a BM csapatát. Tavaly még volt bennük gólveszély, most Robben nélkül tök impotensek, ha tavaly sem tudtak mindenkit móresre tanítani, idén még nehezebb lesz. Ha arra apellál, hogy a jó melósok majd hamarabb visszaérnek, akkor el van tévedve, mert ha jön a kontra, és adott játékos 8-10 méter hátrányban van, akkor hiába vannak defenzív kvalitásai a labdás embert vagy a labdát nem éri úton. Ráadásul a játékosok többsége nem is illik igazán ebbe a tili-toliba, a leglabdabiztosabb emberét meg sikerült elherdálnia bagóért. :mrgreen: Összességében kevesebb gólt fognak kapni, mint tavaly, de kevesebbet is rúgnak, és ha szembejön egy agresszív, öntudatos csapat, akkor könnyen belefulladhatnak megint a trutyiba. Mert a kontrák még mindig ülni fognak ellenük, és ez a csapat jelenleg nem képes a labdát eldugni az élcsapatok elől.

Apropó BM. Az Alaba gyereket kéne elhozni. Valami kh-féleséget játszott, de a kp-n lebzselt állandóan, és szinte kh-ként a játékot szervezte. Csak érzésre mondom, de szerintem több kulcspasszt osztott ki, mint bármelyik másik játékos a BM-ben azon a meccsen. Varane mellé ideális megoldás lehet pár év múlva, vagy akár 3. kh-nak, ha kicsit átalakul a foci. Könnyen lehet, hogy ő lesz az új kh prototípusa, ha ezt az irányt folytatja. De lehet csak egy jól kifutott meccs volt, nem tudom. Ami tény viszont, hogy olyat láttam, amihez hasonlót még soha.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. november 12., szerda 17:57

Pepből simán kinézem, hogy kipróbálja magát a Premier Legieben. Mondjuk egy Citynél :hmmm:

Marky
Hozzászólások: 1906
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Marky » 2014. november 12., szerda 16:23

itt is a válasz, pep elbohóckodik pár évet a válogatottal, majd miután kirúgják elviszi valamelyik elnökjelölt sportigazgatónak :mrgreen:

én addig örülök, amíg pique bohóckodik ott a védelemben. a katalán lipták :mrgreen:

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. november 12., szerda 15:41

Official: Rafinha has a thigh muscle injury, will have to recover for 7-10 days.
Elképesztő, neki sincs sokkal több szerencséje a sérülésekkel, mint a bátyjának. Csak remélni tudom, hogy az igazán súlyos sérülések el fogják kerülni a jövőben, mert van benne potenciál, még ha idén nem is nyújt olyan kiemelkedőt eddig.

Ami Guardiolát illeti, szerintem edzőként nem fog visszatérni hozzánk, viszont majdnem biztos vagyok benne, hogy valamilyen más módon lesz még szerepe a jövő Barcelonájának alakításában, akár sportigazgatóként, akár az utánpótlás-képzés vezetőjeként, netalántán elnökként. Bár ez még nagyon a jövő zenéje.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. november 11., kedd 15:05

ziro4vr írta:
Kerlon írta: a Manchesternél edz :D
de melyiknél :mrgreen: ha united, akkor De Gea szépen jöhet hozzánk, nekik elég lesz VV is az Európa Ligára :lol:
Manchester az mindig is United volt, City az meg City... :D
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. november 11., kedd 14:29

Csabi írta:Pike tavozni akar januarban ha a helyzete nem javul a csapatban.
Megyek csomagolni neki.. :agree: Kíváncsi vagyok most ezek után Lucho elkezdi-e többet játszatni, tartok tőle, hogy igen. :hmmm:

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3306
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: istimester » 2014. november 11., kedd 14:23

Csabi írta:Pike tavozni akar januarban ha a helyzete nem javul a csapatban.
Eszem-kukim megáll. Hát kezdjen el rendesen játszani, mert két lábon járó gólveszély az emberunk. Nem akkora klasszis ő, hogy ilyen feltételeket szabjon. Tipikus buta focista, de utálom az ilyeneket.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 139 regisztrált és 0 vendég