Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

ferni
Hozzászólások: 8377
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. november 26., vasárnap 10:45

Ez a Barca keret egy léleknélküli összevásárolt fos olyan játékosokból akiknek lejárt a szerződése. A nagy La Masia varázslatból idáig jutni ilyen hamar… Érdekes na.

Aki szint lenne egy Top Barcában az Ter Stegen, Araujo, De Jong meg Lewandowski plusz Pedrit is idevenném személy szerint, benne van fantázia. Azt kifújt.

Lewa is már 35 bakker, kicsit rövid távra megturbózták ezt egy Gündogan, Cancelo duóval akik tudnak focizini, de hát itt hogy 1 évnél tovább nincs semmi elképzelés csak hogy toldozzák, foltozzák a brigádot valahogy a nyílt könyvelési csalásokból az fix…

Avatar
Sorrentino
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:47

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Sorrentino » 2023. november 26., vasárnap 10:34

Pique pár év múlva válthatja Laportát az elnöki székben, addig Dani Alves is lerakhatja a licenszet a börtönben. :D

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. november 26., vasárnap 10:23

R. Carlos írta:
Csabi írta:

ezzel nem értek egyet. top edzőt nem tudnak oda vinni, mert nincs rá dodó. xavi még úgy ahogy összetartja őket, jol használja az utánpótlást is. egy külsős random, noname arccal szerintem rosszabbak lennének
Ebben a helyzetben valóban nincs lehetőségük top edzőre. Viszont szerintem tudnának olyan edzőt találni - akár korábbi játékosokból is -, akire ugyanígy feltekintenének a játékosok és ebből a csapatból akár többet is ki tudna hozni. Nyilván nevek nélkül dobálózok, mert nem tudom kinek van edzői papírja és ki edzősködne szívesen, de én pl. karakterek alapján Henryt, Puyolt vagy Decot is el tudnám ott képzelni.
Henry edzői karrierje nem valami erős, Decot valami sportigazgató náluk nem? Az biztos h valami rangot tölt be és nem edző. Puyolról meg nem is hallottam h lenne edzői licensze de ha van akkor csak lemaradtam

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2023. november 26., vasárnap 10:19

Csabi írta:
R. Carlos írta: Amúgy meg ne elemezgessük már a menesztését. Nekünk addig jó, amíg ő van ott. :mrgreen:
ezzel nem értek egyet. top edzőt nem tudnak oda vinni, mert nincs rá dodó. xavi még úgy ahogy összetartja őket, jol használja az utánpótlást is. egy külsős random, noname arccal szerintem rosszabbak lennének
Ebben a helyzetben valóban nincs lehetőségük top edzőre. Viszont szerintem tudnának olyan edzőt találni - akár korábbi játékosokból is -, akire ugyanígy feltekintenének a játékosok és ebből a csapatból akár többet is ki tudna hozni. Nyilván nevek nélkül dobálózok, mert nem tudom kinek van edzői papírja és ki edzősködne szívesen, de én pl. karakterek alapján Henryt, Puyolt vagy Decot is el tudnám ott képzelni.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2023. november 26., vasárnap 9:36

R. Carlos írta: Amúgy meg ne elemezgessük már a menesztését. Nekünk addig jó, amíg ő van ott. :mrgreen:
ezzel nem értek egyet. top edzőt nem tudnak oda vinni, mert nincs rá dodó. xavi még úgy ahogy összetartja őket, jol használja az utánpótlást is. egy külsős random, noname arccal szerintem rosszabbak lennének

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2023. november 26., vasárnap 8:55

Xavinak egyetlenegy szerencséje van. Az, hogy tavaly leigazolták Lewandowskit. Nyilván csapatjátékról beszélünk, de a lengyel rendesen f*sta a gólokat, ami abban az 1-0-ás szezonban nagyon kellett a bajnoki címhez.

Amúgy meg ne elemezgessük már a menesztését. Nekünk addig jó, amíg ő van ott. :mrgreen:

Egyébként keresendő a hiba a nagy játékos mozgásban is ott. Jönnek-mennek az átigazolási szezonokban a játékosok. Nem képes kialakulni egy értelmes gerinc ott. A La Masiáról fél istenként felhozott játékosok meg rendszerint megsérülnek és leszálló ágba kerül a karrierjük. Elég csak Fatira, Pedrire gondolni az elmúlt időszakból. De lehet most Gavi is beáll a sorba.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8483
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. november 25., szombat 23:19

borzasztoan szet kellene esni ahhoz, hogy szezon kozben elkuldjuk, foleg, hogy nincs is nagyon jelenleg olyan szintu edzo a piacon szabadon, akivel biztos elorelepes lenne.

lampard, potter, low, flick, hasenhuttl, lopetegui, conte, rudi garcia, solskjaer, dunga, blanc, nistelrooy, setien ( :mrgreen: ), mendilibar, tudor, sampaoli, espirito santo

nagyjabol ezek az ismertebb edzok, akiket le lehetne akasztani, kulonbozo okok miatt majdnem mind offos, es ezek kozul egyedul conteban latnam, hogy felrazza a brigadot rovid tavon, de aztan ugyis csunya vege lenne.

viszont szerintem ha nem nyerunk ligat es a bl-ben sem sikerul viritani (ezutobbi kb biztos, az elobbi is benne van igencsak) akkor nyaron biztosan lesz edzo kerdes.

magnus666
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2023. szeptember 14., csütörtök 9:45
Kedvenc játékosaid: Iniesta, Eto’o
Kedvenc csapatod: FCB

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: magnus666 » 2023. november 25., szombat 22:58

én sokkal jobban elfogadnám, hogy itt tartunk, ha egyrészt lenne koncepció meg taktika, hogy mit is akarunk játszani.
A másik pedig, hogy minden szar meccs/leégés után xavinak mindig van egy kifogása: magas a fű, sérült pedri meg de jong, sok a frankfurti szurkoló.

De kiállni és bevallani, hogy gyerekek, ezt én basztam el, én vagyok a hibás az okádék játékért nem a körülmények az már nem megy.

A szurkolóink nagy százaléka benyeli ezt, nem vonják felelősségre xavit és ugyanezeket a sallangokat ismétlik.

Szégyen.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. november 25., szombat 22:32

sander írta:
wZoLee7 írta:

tegyük fel, hogy idén is leszerepelnek a bl-ben, a vak is látja majd, hogy xavi alkalmatlan, inkább edzőt cserélnek akivel alkothatnak a bl-ben is valamit, mert legende ide vagy oda, nem a bajnokságért kapják a "nagy" pénzt
Azert szerintem meg a Barca szurkolok is belatjak hogy ez a keret nem BL szint. A Bl tovabbjutok kozt inkabb mondanam azt hogy ez a csapat a kozepmezonyben van mintsem a Bl eselyesek kozott. Ettol fuggetlenul persze a sorsolasnal jol is alakulhatnak a dolgok.
En inkabb arra leszek kivancsi hogy a vezetoseg mennyire ismeri fel azt hogy merrefele kellene alakitani a dolgokat.
Xavit elkuldeni vagy a keretet valahogy top szintre emelni ?
Nem is a győzelemre gondolok, de ott már a tisztes helytállás sincs meg évek óta. Pénzük nincs arra, hogy a keretet felhozzák, marad az edző. Mondjuk nekünk addig jó amíg xavi van ott

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sander » 2023. november 25., szombat 22:29

wZoLee7 írta:
Rabiosa írta:
Esélytelen hogy szezon közben kivágják, nyert nekik egy bajnoki címet tavaly csődközelben, Laporta meg a saját seggét is védi azzal hogy egy klubikont tart pozícióban, még gyengébb eredményeknél is jobban elfogadják őt mint egy Setien vagy Tata Martino féle random arcot.
Egyébként eredmények alapján sem lenne indokolt kivágni, jönnek a flippergólos 1-0-ák idén is nekik. :mrgreen:
tegyük fel, hogy idén is leszerepelnek a bl-ben, a vak is látja majd, hogy xavi alkalmatlan, inkább edzőt cserélnek akivel alkothatnak a bl-ben is valamit, mert legende ide vagy oda, nem a bajnokságért kapják a "nagy" pénzt
Azert szerintem meg a Barca szurkolok is belatjak hogy ez a keret nem BL szint. A Bl tovabbjutok kozt inkabb mondanam azt hogy ez a csapat a kozepmezonyben van mintsem a Bl eselyesek kozott. Ettol fuggetlenul persze a sorsolasnal jol is alakulhatnak a dolgok.
En inkabb arra leszek kivancsi hogy a vezetoseg mennyire ismeri fel azt hogy merrefele kellene alakitani a dolgokat.
Xavit elkuldeni vagy a keretet valahogy top szintre emelni ?

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. november 25., szombat 22:16

Sorrentino írta:
Anthony írta: Na de Xavika kijelentette hogy nem kaptak meg egy 11-est, és ugyanez történt a Getafe valamint a Granada elleni meccseken is.

:mrgreen:
Hát, de nah! Ha már egyszer kifizették előre... :D
de most komolyra fordítva a szót...

ezek odaadják a gyeptéglát, fűcsomót, szaros széket és még be is betonozzák őket,
aztán szaros tizit nem képesek nekik odaadni.

csoda e, hogy xavi ki van akadva ?!
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. november 25., szombat 21:40

Rabiosa írta:
wZoLee7 írta: roppant irritáló figura amúgy, valszeg a bl-től függ meddig húzza
Esélytelen hogy szezon közben kivágják, nyert nekik egy bajnoki címet tavaly csődközelben, Laporta meg a saját seggét is védi azzal hogy egy klubikont tart pozícióban, még gyengébb eredményeknél is jobban elfogadják őt mint egy Setien vagy Tata Martino féle random arcot.
Egyébként eredmények alapján sem lenne indokolt kivágni, jönnek a flippergólos 1-0-ák idén is nekik. :mrgreen:
tegyük fel, hogy idén is leszerepelnek a bl-ben, a vak is látja majd, hogy xavi alkalmatlan, inkább edzőt cserélnek akivel alkothatnak a bl-ben is valamit, mert legende ide vagy oda, nem a bajnokságért kapják a "nagy" pénzt

Avatar
Rabiosa
Hozzászólások: 283
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:29

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Rabiosa » 2023. november 25., szombat 19:33

wZoLee7 írta: roppant irritáló figura amúgy, valszeg a bl-től függ meddig húzza
Esélytelen hogy szezon közben kivágják, nyert nekik egy bajnoki címet tavaly csődközelben, Laporta meg a saját seggét is védi azzal hogy egy klubikont tart pozícióban, még gyengébb eredményeknél is jobban elfogadják őt mint egy Setien vagy Tata Martino féle random arcot.
Egyébként eredmények alapján sem lenne indokolt kivágni, jönnek a flippergólos 1-0-ák idén is nekik. :mrgreen:

ferni
Hozzászólások: 8377
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. november 25., szombat 19:18

Anthony írta: Na de Xavika kijelentette hogy nem kaptak meg egy 11-est, és ugyanez történt a Getafe valamint a Granada elleni meccseken is.

:mrgreen:
Oké, igaza van, csak mikor én fejből tudok 4-5 eset csak az idei szezonban, ahol meg a Barca ellen nem fújtak be tizit, akkor kicsit vicces a dolog, gondolom akkor nem nyilatkozott, hogy sajnálja emiatt az ellenfelet :lol:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. november 25., szombat 19:02

Anthony írta: Na de Xavika kijelentette hogy nem kaptak meg egy 11-est, és ugyanez történt a Getafe valamint a Granada elleni meccseken is.

:mrgreen:
roppant irritáló figura amúgy, valszeg a bl-től függ meddig húzza

Avatar
Sorrentino
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:47

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Sorrentino » 2023. november 25., szombat 18:47

Anthony írta: Na de Xavika kijelentette hogy nem kaptak meg egy 11-est, és ugyanez történt a Getafe valamint a Granada elleni meccseken is.

:mrgreen:
Hát, de nah! Ha már egyszer kifizették előre... :D

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. november 25., szombat 18:34

Na de Xavika kijelentette hogy nem kaptak meg egy 11-est, és ugyanez történt a Getafe valamint a Granada elleni meccseken is.

:mrgreen:

Avatar
Bencze
Hozzászólások: 1217
Csatlakozott: 2014. június 5., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Benzema, Valverde
Kedvenc csapatod: Tippelj :)

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Bencze » 2023. november 25., szombat 16:08

ferni írta:
Bencze írta: Valaki meg tudja nezni hany percet hosszabbitanak atlagban a mi meccseinken vs barca bajnokikon? Ma is 14 extra percet kaptak
7 perc hosszabbítás volt, 98:58 körül fújta le :lol:
Elso felidoben is 4 perc hosszabbitas volt

ferni
Hozzászólások: 8377
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. november 25., szombat 16:06

Bencze írta: Valaki meg tudja nezni hany percet hosszabbitanak atlagban a mi meccseinken vs barca bajnokikon? Ma is 14 extra percet kaptak
7 perc hosszabbítás volt, 98:58 körül fújta le :lol:

Avatar
Bencze
Hozzászólások: 1217
Csatlakozott: 2014. június 5., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Benzema, Valverde
Kedvenc csapatod: Tippelj :)

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Bencze » 2023. november 25., szombat 16:04

Valaki meg tudja nezni hany percet hosszabbitanak atlagban a mi meccseinken vs barca bajnokikon? Ma is 14 extra percet kaptak


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 52 regisztrált és 0 vendég