Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1961
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2024. január 15., hétfő 12:54

Pad'em írta: A Joao Félix felszopás is szép volt arra a két komoly hétre amit lerakott :lol:
Egyre jobb a statisztikája! :mrgreen:

Joao Félix against Real Madrid in official matches as a player for Atlético de Madrid, Chelsea and Barcelona:

Games played: 10
Goals scored: 0
Assists: 0
Draws: 2
Defeats: 8

Goals scored by his team while him on pitch: 1
Goals scored by Real Madrid: 9

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2024. január 15., hétfő 12:30

Remy írta:
ELSiete írta:

Szerintem meg nem véletlen, hogy sehol nem tudott konstans kiemelkedni.
Szerintem nem is kapott meg olyan lehetoseget, ahol lehetett volna.

Atletico stilusa pont nem illik hozza.
Chelseaben alig par honapot volt, de az szinten nem egy focizo csapat.

Barcaban jol kezdett. Viszont tudjuk jol, hogy ott meg az alap sablonfoci egy elhasznalt szar mar.

Olyan helyen, ahol megvan a terulete, a bizalom, siman mukodhetne. Lehet hogy ez egy masodvonalas csapat csak, mint a Napoli, Tottenham, stb. Ki tudja.

A gyerek nem elit, de hasznos lehetne. Egy Bruno Fernandes vagy egy Coutinho megel vagy megelt a PLben is. Egyiktol sem rosszabb a tag.
Arsenalban peldaul siman el tudnam kepzelni, vagy a Liverpoolban, jo kis jatszopajtarsa lehetne Dominiknak. :)
:goat:

ELSiete
Hozzászólások: 2796
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2024. január 15., hétfő 12:05

Remy írta:
ELSiete írta:

Szerintem meg nem véletlen, hogy sehol nem tudott konstans kiemelkedni.
Szerintem nem is kapott meg olyan lehetoseget, ahol lehetett volna.

Atletico stilusa pont nem illik hozza.
Chelseaben alig par honapot volt, de az szinten nem egy focizo csapat.

Barcaban jol kezdett. Viszont tudjuk jol, hogy ott meg az alap sablonfoci egy elhasznalt szar mar.

Olyan helyen, ahol megvan a terulete, a bizalom, siman mukodhetne. Lehet hogy ez egy masodvonalas csapat csak, mint a Napoli, Tottenham, stb. Ki tudja.

A gyerek nem elit, de hasznos lehetne. Egy Bruno Fernandes vagy egy Coutinho megel vagy megelt a PLben is. Egyiktol sem rosszabb a tag.
Láttam a valogatottban is meccseit, semmi extra. Jah kb. ez a Bruno Fernandes vonal, de nálam ő sem több egy tucat jatekosnal.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2024. január 15., hétfő 11:58

ELSiete írta:
babaking írta:

Szerintem benne pont benne van a foci, ahogy beállt tegnap rögtön volt 1-2 nagyon szép megmozdulása. Egyedül nem váltja meg a világot, de egy jó csapatban akik nem ezt a tinglitangli semmit játsszák szerintem lubickolhatna. Fizikálisan egyébként valóban kevésnek tűnik.
Szerintem meg nem véletlen, hogy sehol nem tudott konstans kiemelkedni.
Szerintem nem is kapott meg olyan lehetoseget, ahol lehetett volna.

Atletico stilusa pont nem illik hozza.
Chelseaben alig par honapot volt, de az szinten nem egy focizo csapat.

Barcaban jol kezdett. Viszont tudjuk jol, hogy ott meg az alap sablonfoci egy elhasznalt szar mar.

Olyan helyen, ahol megvan a terulete, a bizalom, siman mukodhetne. Lehet hogy ez egy masodvonalas csapat csak, mint a Napoli, Tottenham, stb. Ki tudja.

A gyerek nem elit, de hasznos lehetne. Egy Bruno Fernandes vagy egy Coutinho megel vagy megelt a PLben is. Egyiktol sem rosszabb a tag.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

ELSiete
Hozzászólások: 2796
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2024. január 15., hétfő 11:49

babaking írta:
Pad'em írta: A Joao Félix felszopás is szép volt arra a két komoly hétre amit lerakott :lol:
Szerintem benne pont benne van a foci, ahogy beállt tegnap rögtön volt 1-2 nagyon szép megmozdulása. Egyedül nem váltja meg a világot, de egy jó csapatban akik nem ezt a tinglitangli semmit játsszák szerintem lubickolhatna. Fizikálisan egyébként valóban kevésnek tűnik.
Szerintem meg nem véletlen, hogy sehol nem tudott konstans kiemelkedni.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: babaking » 2024. január 15., hétfő 10:37

Pad'em írta: A Joao Félix felszopás is szép volt arra a két komoly hétre amit lerakott :lol:
Szerintem benne pont benne van a foci, ahogy beállt tegnap rögtön volt 1-2 nagyon szép megmozdulása. Egyedül nem váltja meg a világot, de egy jó csapatban akik nem ezt a tinglitangli semmit játsszák szerintem lubickolhatna. Fizikálisan egyébként valóban kevésnek tűnik.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7227
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2024. január 15., hétfő 10:33

A Joao Félix felszopás is szép volt arra a két komoly hétre amit lerakott :lol:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. január 15., hétfő 10:28

dzsi91 írta: Pedig csak egy gyors edzőváltás lökheti meg őket egy kicsit, hogy menthető legyen a szezon. Persze az is csak fellángolás lenne de szerintem így lefognak olvadni tavasszal teljesen.

Amúgy meg tökmindegy mit csinálnak amíg nem érkezik egy edző aki hajlandó komplexen tekinteni a labdarúgásra és nem csak a barsza dns-ről meg dominálásról beszél egy 4-1es vereségnél.

A keretük is rohadt szar kb araujo az egyetlen aki fizikálisan megüti a szintet és nem egymillió éves. Ezekkel a langyos joao felixekel meg 15 éves gyamalokal nem lehet nagy célokért küzdeni.

Azért a bl sorsolásukért elmondhatnak egy imát bár szerintem még ezzel a gyenge napolival is meg fognak szenvedni.

Amúgy meg zsinórban 3 clasicot nyertünk 10-2es gólaránnyal. Tessék visszaolvasni a fórumot tavaly ilyenkor és szégyelje el magát akit érint :mrgreen:
Eleg a szezon eleje is, amikor a Barca sok golos meccsei utan sapitoztak itt paran :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2024. január 15., hétfő 10:21

Pedig csak egy gyors edzőváltás lökheti meg őket egy kicsit, hogy menthető legyen a szezon. Persze az is csak fellángolás lenne de szerintem így lefognak olvadni tavasszal teljesen.

Amúgy meg tökmindegy mit csinálnak amíg nem érkezik egy edző aki hajlandó komplexen tekinteni a labdarúgásra és nem csak a barsza dns-ről meg dominálásról beszél egy 4-1es vereségnél.

A keretük is rohadt szar kb araujo az egyetlen aki fizikálisan megüti a szintet és nem egymillió éves. Ezekkel a langyos joao felixekel meg 15 éves gyamalokal nem lehet nagy célokért küzdeni.

Azért a bl sorsolásukért elmondhatnak egy imát bár szerintem még ezzel a gyenge napolival is meg fognak szenvedni.

Amúgy meg zsinórban 3 clasicot nyertünk 10-2es gólaránnyal. Tessék visszaolvasni a fórumot tavaly ilyenkor és szégyelje el magát akit érint :mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11139
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. január 15., hétfő 10:18

Donát írta:
Realista24 írta: Barça director Deco: “Questions about Xavi make no sense. Xavi has full confidence from all of us”. “This defeat doesn’t change our plans”.

Ez viszont fix valid :mrgreen: mar fel is dobta a hetem. Illetve azt is elmondta Deco, hogy jelenleg eselyuk sincs jatekost igazolni.
Azért a csőd szélén táncolva, most is behúztak egy 40-60? milliós tinit. :smile:
Ő amúgy nem játszott egy percet sem a szuperkupán, erről tudni valami indokot?
Kapott egy rugast, emiatt nem akartak kockaztatni
thereisonly1ronaldo

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Mickey » 2024. január 15., hétfő 10:14

jól dominált a barszelona...
Xavi zsenit húzott !
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1744
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Donát » 2024. január 15., hétfő 10:13

Realista24 írta: Barça director Deco: “Questions about Xavi make no sense. Xavi has full confidence from all of us”. “This defeat doesn’t change our plans”.

Ez viszont fix valid :mrgreen: mar fel is dobta a hetem. Illetve azt is elmondta Deco, hogy jelenleg eselyuk sincs jatekost igazolni.
Azért a csőd szélén táncolva, most is behúztak egy 40-60? milliós tinit. :smile:
Ő amúgy nem játszott egy percet sem a szuperkupán, erről tudni valami indokot?

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2024. január 15., hétfő 10:12

X4v1 ball. remélem jó sokáig marad. Amíg a homokban van a fejük addig jó, minden ok.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11139
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. január 15., hétfő 10:11

na lepörgettem a meccset most gyorsan, mikor feltekertük a potmétert, akkor helyzetek, gólok, erős kezdés után tisztán látható volt, hogy visszaállunk pihenni, többször agressziven letámadhattunk volna és odalephettunk volna, de csak követtük az embert.
ez a barcelona lassú, impotens és sablonos, nincs kiemelkedő játékosa, se tudásban, se teljesítményben, fullátlag az egész. tavaly is ugyanez volt, csak akkor be is mákoltak minden 1:0-át kb.
mikor levandovszki megy kötekedni biniciusszal a tizi előtt, jol ábrázolja az egész klubot, hogy ilyen szánalmas gyenge próbálkozásokra futja, és ilyenhez kell folyamodni a sportág megfelelő szinvonalon való űzése helyett.....

xavi ugyanez edzőként, mint a játékosai.
átlagos.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. január 15., hétfő 10:10

Barça director Deco: “Questions about Xavi make no sense. Xavi has full confidence from all of us”. “This defeat doesn’t change our plans”.

Ez viszont fix valid :mrgreen: mar fel is dobta a hetem. Illetve azt is elmondta Deco, hogy jelenleg eselyuk sincs jatekost igazolni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7227
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2024. január 15., hétfő 9:59

Én olyanokat láttam tőle, hogy nagyon rosszul játszottak, elnézést kér, így nem lehet egy döntőben, talán még gratulált is nekünk. Persze attól még lehet úgy érezte, hogy domináltak :D
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2024. január 15., hétfő 9:55

Realista24 írta: Xavi: "We have dominated the game, Real Madrid hurt us with counter attacks."
Sztem ez fake. Ez csak fake lehet. Kérlek mondjátok hogy ennyire nem kattant.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2024. január 15., hétfő 8:40

wZoLee7 írta: 18-11 a kapuralövés, xavi a legrosszabb vesztesek között van, és ezekkel a nyilatkozatokkal igazi bohócot csinál magából. Már annó a Mopu féle inter is imádta, hogy a barca a pálya felénél passzolgat és nem jut előre. Azóta ez a focijuk megbukott már több alkalommal, de azért ő még mindig ezt erőlteti. Miért? Mert nem tud mást, ezt tanulta játékosként, ha más csapatban kellett volna játszania egy full átlag lett volna, de edzőként még annyira sem tud semmi újat mutatni. Ezekkel nem lenne olyan óriási baj, ha nem lennének ezek a már bocsánat, de nagy pofájú nyilatkozatok.
Arra nem jön rá, hogy ahhoz akkor volt egy olyan garnitúra, akik sikeresen tudták ezt a focit játszani, 1-2 kivételtől eltekintve, lásd amit Te is említesz. Illetve volt egy Messi, aki a különbséget jelentette, most nincs ilyen játékos.
Most olyanoktól várja ezt a játékot, akik vagy nem képesek rá, vagy nem ezen a játékon szocializálódtak.

Lefordultam a székről, amikor a meccs előtti nyilatkozatában bedobta a cruyffizmus kifejezést, csóri Johann meg forog a sírjában ha látja mivé aljasították az általa kigondoltakat.

Én nem tudom hova mélyül ez, de én teljesen kiábrándultam, egyszerűen ha nyerünk is csak summázom, semmi pozitív reakciót nem vált ki.

Xavira nagy a kabát, ez nyilvánvaló, biztatóan kezdett (bár azt is elfelejtik sokan, hogy a Koeman féle valamit kellett túlszárnyalnia), de azon kívül semmit nem tett hozzá a csapat játékához. Mióta jött kicserélődött a teljes csapat, és nincs koncepció. Jah de, a cruyffizmus :lol:
Anthony írta:
A tavalyi szezon hatalmas nagy anomália volt, teljesen érthetetlen hogy nyerte meg a Barca a bajnokságot
Védelem jobb volt, TS fogott mint a festék, Ti se voltatok a topon, és más vetélytárs nem is nagyon volt.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2024. január 15., hétfő 8:39

Anthony írta: Mint mondtam nem baj ha elhiszik hogy ők domináltak és minden rendben van, menjenek csak tovább ezen az úton.

A tavalyi szezon hatalmas nagy anomália volt, teljesen érthetetlen hogy nyerte meg a Barca a bajnokságot, és Argentína a VB-t. Egyiknek sem kellett volna bekövetkeznie, de lassan helyére kerül majd mind a két csapat.
mind a kettő esetben elmondható, hogy nem kis hátszéllel rendelkeztek

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anthony » 2024. január 15., hétfő 8:24

Mint mondtam nem baj ha elhiszik hogy ők domináltak és minden rendben van, menjenek csak tovább ezen az úton.

A tavalyi szezon hatalmas nagy anomália volt, teljesen érthetetlen hogy nyerte meg a Barca a bajnokságot, és Argentína a VB-t. Egyiknek sem kellett volna bekövetkeznie, de lassan helyére kerül majd mind a két csapat.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 91 regisztrált és 0 vendég